Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Цю тему ми вже пройшли.

 

Щось мені підказує що ми повернемось до цієї теми через декілька років після переїзду... Єдине виправдання йому може бути тільки якщо начнеш палити, але я маю надію що того не станеться.

 

Але вже початок є, так що прийдеться тепер тягнути той балкон. Спитай у Юри дрімдім з приводу полімер бетону, він проводив експерименти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

 

На цей рік більше новин не буде, тому вітаю всіх з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!

 

Бажаю всім досягнути поставлених цілей на наступний рік!

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім привіт!

 

За перший місяць цього року зроблено не багато, то свята, то холод. Зате, нарешті, вийшло трохи поподорожувати :)

 

На початку місяця побачив в темі HumanKM, як може тріснути плита. Прийшлось теж робити отвори, хоч не дуже і хотілось. Але води там так і не було, подивимось вже як почне танути все.

 

Також за січень було зроблено:

  • Зо три рази викинути сніг з другого поверху
  • Проплачено 18 піддонів Aeroc Energy 150мм. З технічних причин (ціна + неможливість доставки за 1 раз) прийшлось відмовитись від блоку шириною 200мм і перейти на 150мм. Тому буде стіна загальною шириною 450мм, вікна ззовні утоплені на 150мм. Можливо так і краще виглядатиме. Але тепер прийдеться робити виступаючий цоколь.
  • Пропраховую інші потрібні матеріали. Зокрема вікна. Певно, зупинюсь знову на профілі КВЕ Оптима, 6 камер, скло 4і-14Арг-4-14Арг-4і
  • Майже закінчив схему електрики і по-троху збираю комплектуючі
  • Шукаю людей на дах і сантехніка. Сантехніка знайшов, має скоро приїхати на об"єкт подивитись. Можливо хтось порекомендує людей, що можуть зробити дах?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось порекомендує людей, що можуть зробити дах?

Рекомендую.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3987864&postcount=215

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось порекомендує людей, що можуть зробити дах?

 

Подилитесь контактами як знайдете? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю людей на дах і сантехніка. Сантехніка знайшов, має скоро приїхати на об"єкт подивитись. Можливо хтось порекомендує людей, що можуть зробити дах?

 

Ваня, вітаю!

 

А що на рахунок власних ресурсів?

Що є якісь сумніви що зможете виконати роботи самостійно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, вітаю!

 

А що на рахунок власних ресурсів?

Що є якісь сумніви що зможете виконати роботи самостійно?

 

Важко вдвох і високо :)

Для даху досвід необхідний. Думаю самому паралельно і так буде чим зайнятись. У Вас все чудово вийшло, я боюсь не повторю

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для даху досвід необхідний. Думаю самому паралельно і так буде чим зайнятись. У Вас все чудово вийшло, я боюсь не повторю

 

На мій погляд, ви в цьому випадку дещо недооцінюєте свої здібності.

Треба лише знайте ще одного помічника, молодого та щоб трішки дружив з руками та головою, і все у вас вийде.

Очі бояться, а руки роблять.

Думаю, заощаджені грошики знайдете де застосувати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Поки холодно, є трохи часу подумати. Склав собі просту схему електрики, зробити всю хочу сам:

attachment.php?attachmentid=550131&stc=1&d=1486797190

 

До тепла є час повиправляти помилки :)

Схема.pdf

744755711_.thumb.JPG.fbb9cf743c1761a9bce5e9fb81147402.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки холодно, є трохи часу ...

 

повиправляти помилки :)

 

Ваня, мені здається що ти придумуєш велосипед...

 

Мої зауваження.

0.Яка система заземлення планується?

1. Яка вхідна потужність? 63А 3ф на вході думаю забагато.

2. Протипожежне УЗО на 300мА або 100мА після вхідного автомата повинно бути.

3. Всі розеточні групи повинні бути захищені УЗО з витоком 30мА. Електобезпека.

4.

5. Ставити пралку на невідключаєму лінію мабуть не варто.

6. Стабілізатор не захищає розеточні групи, я знаю що ти не полюбляєш телевізор, але пожалій іншу, дорогу, техніку в домі. Туди треба хоч якесь просте реле напруги поставити

 

 

 

Для прикладу викладу свою схему. Вона не ідеальна, але доволі продумана і доволі економічна. Чого б добавити так це правильні розрядники і ПЗІПи на вході для захисту по входу.www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3837956&postcount=27

Змінено користувачем trik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки коштує Ваш щиток без кабелів? В мене проблема з фазою L1 , сильно просідає до 155В. Тому планую нагружати 2 інші фази,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки коштує Ваш щиток без кабелів? В мене проблема з фазою L1 , сильно просідає до 155В. Тому планую нагружати 2 інші фази,

 

Рік тому на комплектуючі було витрачено близько 3000грн. Це дешевий робочий варіант. Якщо фінанси не жмуть то краще поставити Хагери, Ітони. Але то все буде дорожче приблизно в 2 рази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, мені здається що ти придумуєш велосипед...

 

Мої зауваження.

0.Яка система заземлення планується?

1. Яка вхідна потужність? 63А 3ф на вході думаю забагато.

2. Протипожежне УЗО на 300мА або 100мА після вхідного автомата повинно бути.

3. Всі розеточні групи повинні бути захищені УЗО з витоком 30мА. Електобезпека.

4.

5. Ставити пралку на невідключаєму лінію мабуть не варто.

6. Стабілізатор не захищає розеточні групи, я знаю що ти не полюбляєш телевізор, але пожалій іншу, дорогу, техніку в домі. Туди треба хоч якесь просте реле напруги поставити

 

Все трохи простіше у мене:

0. заземлення вже виконанне. схема ТТ. приєднання до Батьківської хати

1. 63А - це просто рубильник для відключення всього у щитку. дуже зручно, це вже на особистому досвіді перевірено

2. всі лінії, крім тої, що буде йти на стабілізатор вже захищені зубром. там же буде стояти протипожежне ПЗВ (поки грошей на нього немає)

3. захищаю ПЗВ лише те, що контактує з водою, все інше не бачу сенсу

4. що тут хотів написати? :)

5. чому не варто? я збираюсь вручну (ну чи колись автоматично) вимикати всі лінії, коли нікого вдома не буде

6. то таки помилка на малюнку. стабілізатор захищє все, крім кухонних розеток (знову ж - їх захищає зубр). Лінія зі стабілізатора йже на контактор, а з нього на всі інші розетки

 

Розрядники і ПЗІПи - це щоб цими приладами всю вулицю захищати? :)

 

Добавлено через 31 секунду

скільки коштує Ваш щиток без кабелів? В мене проблема з фазою L1 , сильно просідає до 155В. Тому планую нагружати 2 інші фази,

 

Думаю в 3000 вкладусь разом зі щитком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю вим.треба всі лінії крім холодильник,морозильна,котел і може в кого є сигналізація.Якщо розетки наприклад у вітальні чи в спальні то можна прокладати двохжильним кабелем?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все трохи простіше у мене:

0. заземлення вже виконанне. схема ТТ. приєднання до Батьківської хати

1. 63А - це просто рубильник для відключення всього у щитку. дуже зручно, це вже на особистому досвіді перевірено

2. всі лінії, крім тої, що буде йти на стабілізатор вже захищені зубром. там же буде стояти протипожежне ПЗВ (поки грошей на нього немає)

3. захищаю ПЗВ лише те, що контактує з водою, все інше не бачу сенсу

4. що тут хотів написати? :)

5. чому не варто? я збираюсь вручну (ну чи колись автоматично) вимикати всі лінії, коли нікого вдома не буде

6. то таки помилка на малюнку. стабілізатор захищє все, крім кухонних розеток (знову ж - їх захищає зубр). Лінія зі стабілізатора йже на контактор, а з нього на всі інші розетки

 

Розрядники і ПЗІПи - це щоб цими приладами всю вулицю захищати? :)

 

Добавлено через 31 секунду

 

 

Думаю в 3000 вкладусь разом зі щитком

 

 

1. Ну так і постав рубильник. Дешевше в 2 рази ніж автомат.

2. Я би економив десь в іншому. Подивись статистику дснс, більшість пожеж саме через проблеми з проводкою.

3. Любиш ризик? То краще ходім зі мною на зимову рибалку в кінці березня. Я розумію що наше покоління виросло без ПЗВ, але добре памятаю скільки разів мене било струмом. Причому останній раз це було зовсім не давно і з вигоранням 70 см провода в 4мм2 і грандіозним світлошумовим шоу. Якщо цікаво як так може бути можеш прочитати про старі совдеповські пакетники.

5. Не відключаєму лінію доцільно посадити на безперебійник, а пралка зїсть його акумулятори миттєво при пропаданні електрики. Стануть насоси, і добре якщо в сигналці акумулятор свіжий інакше хибний виїзд бригади ДСО...

 

Почитай як ПЗІП правильно включають. Як виконується проводка приїх підєднанні, стане зрозуміло що сусіду твій ПЗІП ніяк не допоможе, а от твоїх споживачів може захистити. Але згоден, дорога штука, я теж ві неї поки що відмовився хоч і маю персонально поки що 700м лінії на горбі в чистому полі. Надіюсь поки що на заземлення на кожному 2 стовпі, ті 2м арматурини ще свіжі і років 5 протримаються, ну і свої 2 контури маю.

 

в мене близько 2800 було з зубрами і 2щитами на 24 і 48місць. Так що в твоєму варіанті влізти в цю суму можна навіть з хагерами.

 

Добавлено через 7 минут

Пардон за сумбурнісь, не люблю писати з телефона...

 

Добавлено через 12 минут

Ну іще, може не варто звязувати 2 окремі будинки одною електросхемою? По потужності розраховував? Зубри витягують 2 будинки з електрокотлами? Протиподежне ПЗВ розраховував по витоках обох будинків, чи будеш ставити з запасом в 300мА?

Звісно зараз економія біде суттєва, але прора*** можливі варіанти і залиш можливість для маневру хоч по кількості місць в новому щитку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Ну так і постав рубильник. Дешевше в 2 рази ніж автомат.

2. Я би економив десь в іншому. Подивись статистику дснс, більшість пожеж саме через проблеми з проводкою.

3. Любиш ризик? То краще ходім зі мною на зимову рибалку в кінці березня. Я розумію що наше покоління виросло без ПЗВ, але добре памятаю скільки разів мене било струмом. Причому останній раз це було зовсім не давно і з вигоранням 70 см провода в 4мм2 і грандіозним світлошумовим шоу. Якщо цікаво як так може бути можеш прочитати про старі совдеповські пакетники.

5. Не відключаєму лінію доцільно посадити на безперебійник, а пралка зїсть його акумулятори миттєво при пропаданні електрики. Стануть насоси, і добре якщо в сигналці акумулятор свіжий інакше хибний виїзд бригади ДСО...

 

Почитай як ПЗІП правильно включають. Як виконується проводка приїх підєднанні, стане зрозуміло що сусіду твій ПЗІП ніяк не допоможе, а от твоїх споживачів може захистити. Але згоден, дорога штука, я теж ві неї поки що відмовився хоч і маю персонально поки що 700м лінії на горбі в чистому полі. Надіюсь поки що на заземлення на кожному 2 стовпі, ті 2м арматурини ще свіжі і років 5 протримаються, ну і свої 2 контури маю.

 

в мене близько 2800 було з зубрами і 2щитами на 24 і 48місць. Так що в твоєму варіанті влізти в цю суму можна навіть з хагерами.

 

Добавлено через 12 минут

Ну іще, може не варто звязувати 2 окремі будинки одною електросхемою? По потужності розраховував? Зубри витягують 2 будинки з електрокотлами? Протиподежне ПЗВ розраховував по витоках обох будинків, чи будеш ставити з запасом в 300мА?

Звісно зараз економія біде суттєва, але прора*** можливі варіанти і залиш можливість для маневру хоч по кількості місць в новому щитку.

 

Як рубильник придбав АВ ІЕК 63А - 60грн - куди ще дешевше? :)

Зубри 63А. На вході у мене ж всього 32А.

ПЗВ загальне хочу одне і 300мА.

Взагальному хочу помаксимуму протягнути майже всі кабеля в щиток, щоб в майбутньому можна було перекидати на будь-яку лінію (наприклад з тою ж пральною машину і т.п.)

 

Добавлено через 48 секунд

Думаю вим.треба всі лінії крім холодильник,морозильна,котел і може в кого є сигналізація.Якщо розетки наприклад у вітальні чи в спальні то можна прокладати двохжильним кабелем?

 

Не можна по правилам електробезпеки повинен бути третя жила, зазвичай земляна

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як рубильник придбав АВ ІЕК 63А - 60грн - куди ще дешевше?

О-о, все правильно, я так же поступил самое дешевое решение как для рубильника! :)

 

Добавлено через 1 минуту

Зубри 63А. На вході у мене ж всього 32А.

Тоже дальновидно, у меня были по 50 (как и ввод) все поплавились и ушли в утиль!

 

Добавлено через 59 секунд

ПЗВ загальне хочу одне і 300мА.

Это зря, тяжело вычислить какой прибор глючит!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розетка без заземлення, що робити з 3 проводом, і для чого він при підключенні телевізора чи акустичної системи?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розетка без заземлення, що робити з 3 проводом, і для чого він при підключенні телевізора чи акустичної системи?

 

1. Правильний варіант: - поставити розетку з заземленням.

2. Протягнути РЕ до розетки і нікуди не підключати, допоможе вберегти будинок від пожежі, якщо буде пробій ізоляції на цій лінії, звісно якщо лінія захищена ПЗВ.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розетка без заземлення, що робити з 3 проводом, і для чого він при підключенні телевізора чи акустичної системи?

 

ПУЕ не дурні люди писали. Економії цілий пшик.

І ще момент земля середня жила. Тому пробій ізоляції йде на земляний провід а не кз по лінії.

До речі тв в мене має вилку типа тих що з заземленням. Подивитись зараз не можу скільки там контактів дружина буде сваритися. :lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить кабель 2*2,5 мені не потрібний і на всі розетки тягнути 3*2,5?

 

Так. І поставте розетки із зазначенням. Сьогодні Тули телевізор підключається, завтра дитина його викине і підключить щось нормальне :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...