Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продаем свои проекты!

burguy30

СКОЛЬКО СТОИЛ МОЙ ПРОЕКТ  

383 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

может мало почитал, но...

скажите пожалуйста, как это "продать проект по которому уже кто-то построился"?

не пойму... ведь каждый случай индивидуален и поправки необходимы...

а лицензия с печатью то же под "акт продажи" попадает?

может быть правильней говорить - "продам идею с эскизным проектом по которому я построился"?

и при продаже Продавец делится файлом с Покупателем (допустим "архикадовским")...

Покупатель с этим файлом идёт к Архитектору своему и приспосабливают к ситуации.

именно таким образом я нарабатывал опыт проектирования, когда ко мне обращались с адаптацией "чужих" проектов, в том числе и так называемых "польских"....

интересует обновлённое мнение "спецов"... и мнение тех, кто купил или продал свой проект и как это происходило....

спасибо за понимание!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

говорив від свого імені я умовно

де ви бвчили мою пропозицію у вітці?

 

Це не воно?

 

Итак! Продаем - потому что нам будет приятно поделится своими свершениями и при этом не бесплатно!

 

Ну во-первых - если кто купит, для нас это маленька приятность, что нашу работу смог кто-то оценить.

 

чуть пожже размещу свой проект.строительство в процесе

 

А це що?

 

1.буквально рисовали то что говорил.я сначала водил,показывал реальные примеры,часами сидел с людими...но в конце концов пришлось говорить нарисуй то,нарисуй ето

 

7.я не строитель.но как делают гидроизоляцию уже знаю.

 

почав вже будуватись

проект(технічна сторона)

заплатив за неі 1500у.е

 

якщо б міг-то не просив би когось його складати

 

все це страшенний досвід

ось і можна його як альтернативу продати)

 

проект,який мені ніби то зробили,вибачте,до самої с-ки.і повірте,що це вже перегорілі емоції.

одним словом прийшлось все "малювати" самому

 

знаете коли я остаточно переконався,що мій проект складений проектантом по-праву повна срань?такаго проектанта в тюрму потрібно садити,а не захищати його авторське право!

 

я проектант з "правом",запроектував собі будинок і побудував за усіма правилами.

 

авторське право належить мені!

 

професійний архитектор,з нахилами і творчим хистом.

побудував будинок за "усіма правилами"

 

тільки добавте,що щей побудував його для себе і він реально стоїть!

 

здається стоїть тільки коробка, а це ще не будинок

 

 

Висновок: Ви, як випливає з Ваших слів, не можете самостійно проектувати (не є дипломованим архітектором), тому що замовили за смішні гроші проект чималого і складного будинку у невідомого "архітектора", який працював під Вашим суворим і багатогодинним наглядом.

Потім, коли зрозуміли, що проект вартує відправити "до самої с-ки", але будучи при цьому "я не строитель" і не архітектор - зуміли професійніше за будь-якого найманого спеціаліста зробити собі проект.

Потім Ви домовилися з кимось, хто має документи, щоб Ваш проект взяли "під крило", потім оголосили себе професіоналом і зажадали за гроші продавати свій досвід і ніби-то "проект".

Скажіть - де тут брехня? Наклеп? Пересмикування? Я щось неправильно співставив? Висмикнув з контексту?

І цей сурогат Ви хочете продавати? Не знаю, хто Вам крило підставив, але при таких розкладах, він явно ганьбить професію і той спосіб, у який отримані документи. Я ж знаю, що це важкий шлях, і притомна людина не відважиться класти свої документи під "творчіть" непрофесіонала.

 

І при цьому Ви систематично кличете у гілку модераторів? І що вони повинні прибирати? Ваші цитати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну по перше-приємно, що ви детально прочитали вітку.

і тепер ,я ще раз вам можу наголосити,що мого проекта у вітці немає.

більше того,вітку я створив не для того,щоб продати свій проект,а щоб його могли продати такі як ви.ви ж показуєте на сторінках форуму як будуєтесь.можливо, все це робите не в цілях реклами своїх послуг,в такому випадку можу привести такі приклади,але не з вами.

отже,люди показують як будуються протягм двох років(період вибраний умовно),є реальний результат.можна почитати ,побачити,як все відбувалось з самого початку.

чому такі люди не можуть продати свій проект,якщо у них є на нього право?

я думаю вони можуть,якщо захочуть.а покупці будуть мати змогу щей оглянути як все реально робиться.

в чому полягала ваша дискусія,я так не зрозумів.в авторському праві?

це справа тих, що продають.ніхто не казав,що вітка закликає продавати проекти без авторського права.

в професійності лбдей які склали проект?

це вирішує покупець.але на форумі є багато професійних проектантів,які на прикладі реального будівництва рекламують свої послуги.

в чому зміст дискусії ,яку ви розпочали?

"загробити вітку"?

ну тоді давайте забєм пустими розмовами будь-чию вітку.

можливо ви подумали,що я тут переслідую особистий інтерес і є вашим непрямим конкурентом,ви ж самі казали,що це не так.

 

на кінець

на ринку є покупець і продавець

умови ринку які є такі є(в нашому випадку-авторське право,професійність,досвід...)

ціну на ринку встановлює попит і пропозиція

попит-це покупець,який вирішує,що йому купувати

пропозиція-виробник,який несе відповідальність за свій товар.

 

!!!!якщо ви хотіли висунути свої зауваження,то можливо вам потрібно було задавати ці запитання конкретно людям,які вже продають свій проект!!!

чому ви так не зробили?не запитали чи є у них авторське право?

чи достатньо вони професійні???

можливо буду не вихованим,але здається ви боїтесь.

питайте у людини(продавця)

а,що буде ,якщо у неї виявиться усе гаразд?

а ви питаєте мене.але ж я нічого поки не продаю,отже,ні за що поки не відповідаю.

а вітка?вітка не ставить за мету зясовувати.хай люди самі вирішують.

а особисто я- за дотримання законодавства і всіх технічних умов,і за те ,щоб все робили тільки професіонали!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніхто не хоче поділитись своіми надбаннями і підзаробити?

 

Це ж Ви питаєте?

 

Я висловився у гілці тому, що вважав за доцільне висловити свою позицію з приводу подібного продажу. Тому, що вбачав у цьому потенційну небезпеку.

Ви чомусь небезпеку продажу складної будівельної документації без участі розробника трактуєте як втрату заробітку.

Я ж пояснюю, що це пряма втрата кількох тисяч гривень від подібного продажу. Проблема і небезпека лежить у глибшій площині. Це стоюється підміни цінностей, коли за справжнє проектування видають похідні і побічні ефекти. Люди, в загальній масі, розчаровуються у спеціалістах, не стимулюють їх професійну роботу і здорову конкуренцію між професіоналами. Натомість все зводиться до підміни справжнього продукту сурогатом. І така сурогатність сьогодні не влине на загальну і без того перекошену ситуацію. Але вона повільно руйнує засади професіоналізму. Ваші діти чи внуки, які захотять стати архітекторами не зможуть професійно реалізуватися, бо на них не буде попиту, не буде довіри професіоналам.

 

Я не заперечую існування подібної практики продажів заради продажів і ділення досвідом. Випадки бувають різні. І доцільність способу отримання проектної документації кожен в праві обирати сам.

 

Але Ви чомусь вчепились в тотальне заперечення мого перебування у цій гілці, чим і спровокували подальше розгортання дискусії. Якщо мені систематично кажуть - іди звідси - Ви що думаєте? Я піду? Проковтнувши те, з чим не згідний? Ви питаєте - чому я тільки до Вас причепився? Так ніхто, крім Вас і не писав в мою адресу стільки тексту, з яким я не згоден.

 

І на останок - уявіть, що у мене проектів, раніше виконаних, значно більше, ніж у Вас (воно і не дивно), але ніде я їх не продаю повторно. Якщо Ви бачите гілку з описом будівництва за моїм проектом - то не бачите там проекту чи пропозицій його придбати. Я продаю методологію, як правильно спроектувати будинок, що треба врахувати, працюю по цій методології. Роблю висновок, що зробити новий проект - професійніше, ніж пробати той, що не підходить. Показую, як по проекту будувати, розказую про нові технології і практику їх застосування. Бо дісно є проблема - що багато продавців скрізь, а мало людей, які вміють правильно застосовувати придбаний товар. І це є найбільша проблема перенасиченого споживчого ринку, в цьому є перспектива розвитку.

А автрське право покликане захищати інтелектуальний труд проектувальника, і не давати змоги без відома автора порушувати цілісність проекту. Це небезпечно в першу чергу для необізнаного споживача. Повинні бути правила роботи з проектом, тоді є гарантія, що отриманий результат буде якісним.

 

А документація, освіта, покликані підтверджувати професійний рівень виконавців, ставити бар"єр для дилетантів, давати змогу затверджувати проекти у встановленому порядку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

!!!!якщо ви хотіли висунути свої зауваження,то можливо вам потрібно було задавати ці запитання конкретно людям,які вже продають свій проект!!!

чому ви так не зробили?не запитали чи є у них авторське право?

чи достатньо вони професійні???

можливо буду не вихованим,але здається ви боїтесь.

 

Я не хотів дискутувати з продавцями, і не ставив це за мету, не треба нас стравлювати, як собак. Мова іде про це:

 

проект,який мені ніби то зробили,вибачте,до самої с-ки.і повірте,що це вже перегорілі емоції.

одним словом прийшлось все "малювати" самому

стосовно затвердження,звичайно,все затверджено і є усі дозвола.

 

у мене є проект будинку!

зроблений він згідно усіх правил!

авторське право належить мені!

по ньому я побудував собі будинок!

реальний будинок і реальні фото!

якщо хтось захоче у мене купити цей проект,можу я продати ,подарувати його?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пост номер 96

"говорив від свого імені я умовно

де ви бвчили мою пропозицію у вітці?"

 

чи я мав приклад приводити на вас?!

 

 

знаєте пане Олеже

у всьому є певний терпець

якщо ви і надалі продовжуватимете виривати слова з контексту,за себе не ручаюсь

це для мене справа принципова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаєте пане Олеже

у всьому є певний терпець

якщо ви і надалі продовжуватимете виривати слова з контексту,за себе не ручаюсь

це для мене справа принципова.

 

погрожуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком Вас підтримую. Вітка супер.

Сам мав негативний досвід від співпраці з архітекторами. Їх не обходить як людина буде проживати у спроектованому горе-архітектором помешканні, основне завдання отримати кошти (Думаю що на даному форумі тільки архітектори-професіонали .....)

 

Особисто я підтримую ідею burguy30. Якщо я за щось заплатив то вважаю, що маю право розпоряджатися ним на власний розсуд.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я підтримую ідею burguy30. Якщо я за щось заплатив то вважаю, що маю право розпоряджатися ним на власний розсуд.

 

Доброго дня! (кхе-кхе) :beer:

 

Давайте розділимо неякісну роботу, яка проходить за договором, з визначеним завданням на проектування і неякісність котрої можна законно оскаржити з отриманням компенсації і порушення авторського права на виконану роботу.

 

Закон у нас, як колись казали, один для всіх.

 

Якщо нема закону або його положення порушуються, органи, які повинні слідкувати за його розробленням, впровадженням і дотриманням працюють погано.

 

От, є "Закон про авторське право":

zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3792-12&chk=4/UMfPEGznhh7lk.ZiDYaLK5HI4Mgs80msh8Ie6

 

стаття 1

" автор - фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір"

 

опублікування твору, фонограми, відеограми - випуск в обіг за згодою автора

 

контрафактний примірник твору, фонограми, відеограми - примірник твору, фонограми чи відеограми, відтворений,

опублікований і (або) розповсюджуваний з порушенням авторського права

 

Стаття 7. Суб'єкти авторського права

 

Суб'єктами авторського права є автори творів, зазначених у частині першій статті 8 цього Закону, їх спадкоємці та особи, яким

автори чи їх спадкоємці передали свої авторські майнові права

 

Стаття 8. Об'єкти авторського права

 

9) твори архітектури, містобудування і садово-паркового мистецтва

 

Стаття 11. Виникнення і здійснення авторського права.

Презумпція авторства

 

1. Первинним суб'єктом, якому належить авторське право, є автор твору.

 

За відсутності доказів іншого автором твору вважається особа, зазначена як автор на оригіналі або примірнику твору (презумпція авторства).

 

 

2. Авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших формальностей.

 

Право опублікування та іншого використання твору в цілому належить автору.

 

Стаття 15. Майнові права автора

 

1. До майнових прав автора (чи іншої особи, яка має авторське

право) належать:

 

а ) виключне право на використання твору;

 

б) виключне право на дозвіл або заборону використання твору

іншими особами.

 

Розмір і порядок виплати авторської винагороди за створення і використання твору встановлюються в авторському договорі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Доброго дня! (кхе-кхе) :beer:

 

Давайте розділимо неякісну роботу, яка проходить за договором, з визначеним завданням на проектування і неякісність котрої можна законно оскаржити з отриманням компенсації і порушення авторського права на виконану роботу.

 

Закон у нас, як колись казали, один для всіх.

 

Якщо нема закону або його положення порушуються, органи, які повинні слідкувати за його розробленням, впровадженням і дотриманням працюють погано.

 

От, є "Закон про авторське право":

zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3792-12&chk=4/UMfPEGznhh7lk.ZiDYaLK5HI4Mgs80msh8Ie6

 

стаття 1

" автор - фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір"

 

опублікування твору, фонограми, відеограми - випуск в обіг за згодою автора

 

контрафактний примірник твору, фонограми, відеограми - примірник твору, фонограми чи відеограми, відтворений,

опублікований і (або) розповсюджуваний з порушенням авторського права

 

Стаття 7. Суб'єкти авторського права

 

Суб'єктами авторського права є автори творів, зазначених у частині першій статті 8 цього Закону, їх спадкоємці та особи, яким

автори чи їх спадкоємці передали свої авторські майнові права

 

Стаття 8. Об'єкти авторського права

 

9) твори архітектури, містобудування і садово-паркового мистецтва

 

Стаття 11. Виникнення і здійснення авторського права.

Презумпція авторства

 

1. Первинним суб'єктом, якому належить авторське право, є автор твору.

 

За відсутності доказів іншого автором твору вважається особа, зазначена як автор на оригіналі або примірнику твору (презумпція авторства).

 

 

2. Авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших формальностей.

 

Право опублікування та іншого використання твору в цілому належить автору.

 

Стаття 15. Майнові права автора

 

1. До майнових прав автора (чи іншої особи, яка має авторське

право) належать:

 

а ) виключне право на використання твору;

 

б) виключне право на дозвіл або заборону використання твору

іншими особами.

 

Розмір і порядок виплати авторської винагороди за створення і використання твору встановлюються в авторському договорі.

 

чудово

варянт1

архітектор Олег(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

показує як він його будує тут на форумі

чи має він право його проадвати?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

 

варянт2

менеджер Андрій,з досвідом в будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

дає на провірку свій проєкт професійному проектному бюро,там кажуть,що його покликання бути професійним проектантом.

далі Андрій показує як він його будує будинок по проекту тут на форумі

чи має він право продавати проект?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

варянт3

бухгалтер Оля,без жодного досвіду у будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

звертається у проектне бюро,щоб запроектувати собі будинок.Оля ставить вимогу,щоб автоське право на проект належало ій.вона в деталях розказує як будинок має виглядати,проводить з проектантом чимало часу за компютером(авторськє право належить їй)

далі Оля показує як вона будує будинок тут на форумі

чи має вона право свій проект проадвати?

ця вітка створена для того,щоб вона могла його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пане Олеже.

що є ознакою професійності,даруйте за каламбург,професійного проектанта?

у нього є ліцезія?

хто його контролює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чудово

варянт1

архітектор Олег(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

показує як він його будує тут на форумі

чи має він право його проадвати?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

Залежно який продаж, якщо у вигляді типового проекту, то проект треба підготувати до рівня типового. Внести необхідні поправки у креслення, розмивши індивідуальні речі. Має бути обов"язкове застереження, що фундамент розроблений під конкретну геологію, конструктив будинку при зміні несучих конструкцій, матеріалів стін, перекриттів, даху повинен бути перепроектований. І тільки в такому разі його продавати, оформивши документи.

 

варянт2

менеджер Андрій,з досвідом в будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

дає на провірку свій проєкт професійному проектному бюро,там кажуть,що його покликання бути професійним проектантом.

далі Андрій показує як він його будує будинок по проекту тут на форумі

чи має він право продавати проект?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

За проект у цьому разі відповідає той, хто його остаточно підписав і приклав свої документи. Взяття таких проектів на поруки - справа архітекторів і у першу чергу їх юридична відповідальність. Може ж менеджер Андрій продати свій будинок, а там виявиться дефект саме через проектну помилку. Чи можна питати з людини, яка не має спеціальної освіти і документів? Не можна. Питати будуть з професіонала.

 

варянт3

бухгалтер Оля,без жодного досвіду у будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

звертається у проектне бюро,щоб запроектувати собі будинок.Оля ставить вимогу,щоб автоське право на проект належало ій.вона в деталях розказує як будинок має виглядати,проводить з проектантом чимало часу за компютером(авторськє право належить їй)

далі Оля показує як вона будує будинок тут на форумі

чи має вона право свій проект проадвати?

ця вітка створена для того,щоб вона могла його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

Проектне бюро не повинно іти на такі умови, а якщо воно відповідальне і ситуація заставила піти на ці умови, то скласти документи відповідним чином, щоб ділити не тільки право продажу і отримання винагороди, а і відповідальність, яку неодмінно тягне за собою спорудження будинку.

 

Якщо професіоналом керує непрофесіонал, і професіонал при цьому мовчки виконує усі забаганки свого клієнта, навіть ті, що з професійного боку небезпечні - це означає лише одне, людина просто продає свою ліцензію і бере на себе тягар непередбачуваної відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пане Олеже.

що є ознакою професійності,даруйте за каламбург,професійного проектанта?

у нього є ліцезія?

хто його контролює?

 

"Мая твая не панимаит"

 

Ну навіщо такі питання? Ви керівник? У Вас є підлеглі? Ви є спеціалістом у всіх тих галузях, де працюють Ваші підлеглі? Думаю - ні, бо це нереально і непотрібно.

Гарного менеджера і управлінця вирізняє від негарного уміння розпізнати професіонала і стимулювати його роботу. Тоді буде ефективний результат. А як відрізнити добро від зла, професіонала від дилетанта - на форумі не напишеш. Це життєвий досвід і хист управлінця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежно який продаж, якщо у вигляді типового проекту, то проект треба підготувати до рівня типового. Внести необхідні поправки у креслення, розмивши індивідуальні речі. Має бути обов"язкове застереження, що фундамент розроблений під конкретну геологію, конструктив будинку при зміні несучих конструкцій, матеріалів стін, перекриттів, даху повинен бути перепроектований. І тільки в такому разі його продавати, оформивши документи.

 

 

стояло конкретне запитання,чи може

а ви далі розписуєте

 

 

 

За проект у цьому разі відповідає той, хто його остаточно підписав і приклав свої документи. Взяття таких проектів на поруки - справа архітекторів і у першу чергу їх юридична відповідальність. Може ж менеджер Андрій продати свій будинок, а там виявиться дефект саме через проектну помилку. Чи можна питати з людини, яка не має спеціальної освіти і документів? Не можна. Питати будуть з професіонала.

 

стояло конкретне запитання,чи може

а ви далі розписуєте

хіба тільки у вас немає помилок,припускаю,що зайдуться професіонали і крім вас,які здатні нормально перевірити проект,який вони не робили

 

 

 

 

Проектне бюро не повинно іти на такі умови, а якщо воно відповідальне і ситуація заставила піти на ці умови, то скласти документи відповідним чином, щоб ділити не тільки право продажу і отримання винагороди, а і відповідальність, яку неодмінно тягне за собою спорудження будинку.

 

стояло конкретне запитання,чи може

а ви далі розписуєте

я думаю це розуміє не тільки ваше проектне бюро,але й усі інші

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стояло конкретне запитання,чи може

а ви далі розписуєте

 

ми з вами ментально різні люди, є такий фільм Анжея Вайди "Wszystko na sprzedaż" . Думаю суть криється у тому, що кожен собі особисто дозволяє продавати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Мая твая не панимаит"

 

Ну навіщо такі питання? Ви керівник? У Вас є підлеглі? Ви є спеціалістом у всіх тих галузях, де працюють Ваші підлеглі? Думаю - ні, бо це нереально і непотрібно.

Гарного менеджера і управлінця вирізняє від негарного уміння розпізнати професіонала і стимулювати його роботу. Тоді буде ефективний результат. А як відрізнити добро від зла, професіонала від дилетанта - на форумі не напишеш. Це життєвий досвід і хист управлінця.

 

 

я питаю,бо ви багато писали,що можна спроектувати проект,затвердити його,але тоді дуже ймовірно ,що такий проект буде "небезпечним".

потрібно шукати проектанта,який є професіоналом

а як відрізнити чи проект,який зробив прораб з 20 літнім стажем є гіршим за проект складений професійним бюро?

є ліцензії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю суть криється у тому, що кожен собі особисто дозволяє продавати.

 

 

питання у тому як розрізнити,на якому рівні дозволяєте продавати собі ви і хтось інший?

ваші аргументи словами,такі ж самі,як у інших

будівництво,яке ви презентуете на форумі,нічим особливим не відрізняється від інших

так ,ви високо себе оцінюєте.

наприклад,ваші ціни в інтернеті

 

 

Творческая мастерская Олега Гречуха

 

 

Цена архитектурно-строительного раздела проекта - от 70 грн/м2 . В комплекте с инженерными разделами - от 100 грн/м2

 

згідно опитування,що вгорі теми,не сама навіть середня ціна за послуги.

чому ви не припускаєте,що люди з однаковим рівнем професійності готові працювати за дешевшу ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я питаю,бо ви багато писали,що можна спроектувати проект,затвердити його,але тоді дуже ймовірно ,що такий проект буде "небезпечним".

потрібно шукати проектанта,який є професіоналом

а як відрізнити чи проект,який зробив прораб з 20 літнім стажем є гіршим за проект складений професійним бюро?

є ліцензії?

 

ніяк, чисто за рецептом це не можливо. Якщо Ви довіряєте прорабу (прораби бувають різні) - слухайте його, якщо архітектору (архітектори бувають різні) - тоді слухаєте його. Ваша справа. Це все рівно, що обирати друга, партнера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівництво,яке ви презентуете на форумі,нічим особливим не відрізняється від інших

 

це ви не помічаєте різниці, бо навіть порівнявши з Вашим - різниця є, але вона якраз і сидить у деталях, у організації, у остаточній вартості.

 

так ,ви високо себе оцінюєте.

наприклад,ваші ціни в інтернеті

 

Хіба це високо? Для того, щоб робити порівняння, треба мати факти, розумітися на проектуванні до дрібниць, а не поверхово, як Ви. Чи Ви знаєте за що ця ціна? За картоплю чи за помідори? Щоб бігати між прилавками і питати у перекупників у кого дешевше? Я надаю послугу, є люди, які її потребують і цінують.

 

І чому Ви найшли тільки мою ціну в Інтернеті? Там багато чого іншого є. От нещодавно невелике інтерв"ю газеті "День" дав.

 

Є люди, які все міряють ціною, інколи поступаючись чимось більш важливим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цей аргумент полягає у тому,що ми на форумі бачимо,як і хто будує

і не важко розрізнити і побачити,що людина будує для себе,багато людей вже збудували і живуть у своіх будинках

так ,що вони проектували для себе проекти безвідповідально?

яка ймовірність ,що ми купивши цей проект виявим його небезпечним?

я б особисто скоріше придбав такий проект,ніж в якомусь бюро,яке неодмінно усіма епітетами буде розказувати яке воно гарне,і які усі погані.

 

п.с.

питання з авторством знову і знову не задавати

варянти стосовно інших факторів ми вже розглянули

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ви не помічаєте різниці, бо навіть порівнявши з Вашим - різниця є, але вона якраз і сидить у деталях, у організації, у остаточній вартості.

 

я все помічаю,і помічаю рівно стільки скільки мені потріно,як покупцю,в даному випадку різних будівельних послуг.

і якщо порівнювати,не почув від вас аргумента,чому я маю вибрати саме вас?

знаєте чому?через те що ваші аргументи рівно такі як у інших

і ви знаєте це,тому і в цілях похідної реклами,тут, на форумі презентуєте свою роботу,щоб якось відрізнятись,бути конкурентним.

тільки одна проблема,ви ніяк не можете зрозуміти,що ця вітка і для вас також.бо якщо ви будуєте будинок навіть для когось,це людина може сказати(не словами,а 2 роки описувати) на форумі,що з проектом все гараз,і ми тут на форумі можемо побачити ,що купуєм.

а ви все тут заварили не розібравшись,почали перераховувати недоліки(вони є завжди),але не означає,що хтось іх переслідує

і тепер уявимо ,що хтось з форумчан,такий самий як ви,розмістить тут свій проект.так чому він цього не може зробити?

бо він це не ви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я все помічаю,і помічаю рівно стільки скільки мені потріно,як покупцю,в даному випадку різних будівельних послуг.

і якщо порівнювати,не почув від вас аргумента,чому я маю вибрати саме вас?

знаєте чому?через те що ваші аргументи рівно такі як у інших

і ви знаєте це,тому і в цілях похідної реклами,тут, на форумі презентуєте свою роботу,щоб якось відрізнятись,бути конкурентним.

тільки одна проблема,ви ніяк не можете зрозуміти,що ця вітка і для вас також.бо якщо ви будуєте будинок навіть для когось,це людина може сказати(не словами,а 2 роки описувати) на форумі,що з проектом все гараз,і ми тут на форумі можемо побачити ,що купуєм.

а ви все тут заварили не розібравшись,почали перераховувати недоліки(вони є завжди),але не означає,що хтось іх переслідує

і тепер уявимо ,що хтось з форумчан,такий самий як ви,розмістить тут свій проект.так чому він цього не може зробити?

бо він це не ви?

 

Кому я тут що забороняв? Не треба пересмикувати. Це Ви мені забороняли говорити, кликали модераторів, охорону 8-), погрожували, стравлювали з іншими.

Мені що, знову цитат насмикати?

Ви є споживач і на Ваш споживацький розсуд обирайте що завгодно і кого завгодно. Проект Ви вже зробили, на черзі - дизайн.

 

Проект не є товаром на зразок мішка картоплі, його повинен супроводжувати сервіс і професіоналізм.

Якщо Ваша ціль довести всім, що все можна продавати - не бачу сенсу дискутувати. Бачу, Вас влаштовує те, як побудований ринок проектування, коли професіоналізм коштує ні в що, що проекти, за які Ви особисто платите гроші (1500 у.о.) - до "с-ки", чи може Вам цього проектувальника силоміць нав"язали, чи примусили гроші заплатити?

Ви самі стимулюєте такі речі, зводячи дискусію до погроз і зведення порахунків.

 

Ви здобули досвід - чудово! Ділетеся з іншими - теж чудово. Знаходите нові ринки збуту - фантастично!

 

Але не треба відбирати у людей право на інформацію і свободу мислення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому я тут що забороняв? Не треба пересмикувати. Це Ви мені забороняли говорити, кликали модераторів, охорону 8-), погрожували.

Мені що, знову цитат насмикати?

Ви є споживач і на Ваш споживацький розсуд обирайте що завгодно і кого завгодно. Проект Ви вже зробили, на черзі - дизайн.

 

Проект не є товаром на зразок мішка картоплі, його повинен супроводжувати сервіс і професіоналізм.

Якщо Ваша ціль довести всім, що все можна продавати - не бачу сенсу дискутувати.

 

пане Олег,тут не політика і ми не на телевізійному каналі!

яка ваша ціль?

сказати ,що вітка продукує збирання не професійних і не законних проектів?варянти ми вже всі розглянули і дійшли висновку що ні!

принаймі вона не ставить собі за мету!

основні моменти якими потрібно керуватись при купівлі проекту,ви підкреслели давно!!!.дуже добре!!!

тим не менше ви далі говорите про професіоналізм,сервіс,картоплю....

я вас звинувачою,що вже досить,все зрозуміло

ви ж згадуете ще й по при все ,мій проект(було би супер доречно згадувати його у цій вітці,але я його тут не продаю),чудово.

маєте зауваження щодо мого будівництва,кажіть буду радий,але ж не тут!прошу сюди www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21648

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви особисто платите гроші (1500 у.о.) - до "с-ки", чи може Вам цього проектувальника силоміць нав"язали, чи примусили гроші заплатити?

 

 

гарно підмічено.усе справедливо!

ніхто мене не примушував.

тільки знаєте,чому я погодився?

бо той проектант,так само як ви, розказував мені про професіоналізм,возив по своїх обєктах,розказував про авторське право!

 

а результат такої співпраці надихнув мене заснувати цю тему.

заради альтернативи,заради того,щоб інші не потрапили в таку ситуацію.

 

 

на цьому форумі я нічого не продаю,а ви продаєте!

і чим далі пишете тут ,тим більше я переконуюсь,що ця вітка є конкурентом для ваших особистих віток сворених для реклами ваших послуг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

професіоналізм,возив по своїх обєктах,розказував про авторське право!

 

а результат такої співпраці надихнув мене заснувати цю тему.

заради альтернативи,заради того,щоб інші не потрапили в таку ситуацію..

 

Ви зарано вирок поставили. Ваш негативний досвід є наслідком перекосів у системі проектування, у ситуації, коли бал правлять дилетанти а замовники не можуть цього розпізнати. І не треба власним негативним досвідом породжувати комплекси у інших.

Звісно, проект така складна штука, що треба дивитися, що замовляєш і в кого не те що двома, чотирьма очима.

 

 

на цьому форумі я нічого не продаю,а ви продаєте!

і чим далі пишете тут ,тим більше я переконуюсь,що ця вітка є конкурентом для ваших особистих віток сворених для реклами ваших послуг.

 

все, ставлю крапку, нема більше сил боротися з таким конкурентом, як Ви і Ваша гілка. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...