Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продаем свои проекты!

burguy30

СКОЛЬКО СТОИЛ МОЙ ПРОЕКТ  

383 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

все, ставлю крапку, нема більше сил боротися з таким конкурентом, як Ви і Ваша гілка. :oops:

 

сміливо

я також ставлю крапку

і прошу вибачення,за проявлену місцями "неадекватність"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарно підмічено.усе справедливо!

ніхто мене не примушував.

тільки знаєте,чому я погодився?

бо той проектант,так само як ви, розказував мені про професіоналізм,возив по своїх обєктах,розказував про авторське право!

 

а результат такої співпраці надихнув мене заснувати цю тему.

заради альтернативи,заради того,щоб інші не потрапили в таку ситуацію.

 

 

на цьому форумі я нічого не продаю,а ви продаєте!

і чим далі пишете тут ,тим більше я переконуюсь,що ця вітка є конкурентом для ваших особистих віток сворених для реклами ваших послуг.

 

+1

 

Із свого досвіду будівництва хочу зауважити, що якби я розпочинав будуватися сьогодні то насамперед за основу розглядав би проект по якому вже збудовано будинок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как объяснить такой феномен как " сам нарисовал , сам придумал, сам построил " ? :) Домов по такому проекту наверно построенно немеренно.:) И все введены в эксплуатацию. Попробуй докажи кто из них плагиатом занимается.:) Шучу.

Опять же, если отбросить все моральные и этические вопросы, не вижу ничего плохого в том , что моя знакомая учится на нашем проекте. Освоит "азы " строительного искусства, это типа будет ее первый букварь!:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот как ранее и обещал выставляю свой проект на продажу. Сразу хочу сказать о авторских правах - они полностью принадлежат мне как заказчику проекта.

 

Проект дома на два этажа с подвалом и пристроеным гаражем, общая площадь дома 318, 9 м.кв., а площадь всех помещений - 283, 6 м.кв.

IMG_1843.thumb.JPG.a1cb0da8aabc9d9cc13994d19b1f2e1d.JPG IMG_1844.JPG.dd0165ae7128d8e3d2bad42fbba417cb.JPG IMG_1845.JPG.52c3585ee6a1d9c87f508dd32c8e0b5e.JPG IMG_1846.thumb.JPG.c28db4a17f27f4bc5e9075294a96bd3c.JPG IMG_1847.thumb.JPG.02ce214a1ebf2ca9dab10783bc7e8e7c.JPG IMG_1848.JPG.80914f961dbf5f3e9384c7ceec3dc64e.JPG IMG_1849.JPG.1894dfda476c4b6996a6b4ef34e2599f.JPG IMG_1850.JPG.de4a538b475674ae46a035396f8d7fc4.JPG

 

Также вместе с копией проекта продается его полная електроная версия в Архикаде.

 

Цена проекта - 1500, 00 грн.

 

Если у Вас возник интерес обращайтесь в личку или по адресу shulgan@bigmir.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот как ранее и обещал выставляю свой проект на продажу. Сразу хочу сказать о авторских правах - они полностью принадлежат мне как заказчику проекта.

 

Проект дома на два этажа с подвалом и пристроеным гаражем, общая площадь дома 318, 9 м.кв., а площадь всех помещений - 283, 6 м.кв.

[ATTACH]45067[/ATTACH] [ATTACH]45068[/ATTACH] [ATTACH]45069[/ATTACH] [ATTACH]45070[/ATTACH] [ATTACH]45071[/ATTACH] [ATTACH]45072[/ATTACH] [ATTACH]45073[/ATTACH] [ATTACH]45074[/ATTACH]

 

Также вместе с копией проекта продается его полная електроная версия в Архикаде.

 

Цена проекта - 1500, 00 грн.

 

Если у Вас возник интерес обращайтесь в личку или по адресу shulgan@bigmir.net

 

Хочу отметить, что согласно действующему Закону Украины "Об авторских и смежных правах", который я цитировал ранее в этой ветке, в Статье 1 говориться, что автор - это физическое лицо, которое своей творческой деятельностью создало произведение (это может быть музыка, текст, проект и т.д.)

С другой стороны, автором архитектурного проекта может быть лицо с полным высшим архитектурным образованием и лицензией на право проектирования, которая получается после прохождения определенных бюрократических этапов подтверждения своей компетенции. Результатом этого есть документы, выданные Архитектурно-Строительной инспекцией Украины. Все авторы, которые не подпадают под это определение, не могут называться авторами. Авторство, это не только претензия на вознаграждение от повторной продажи, это и ответственность за принятые решения и последствия от возможной аварии на строительстве. Причем срока давности эта ответсвенность не имеет.

 

Выложенные Вами рисунки похожи на эскизную или предпроектную часть. Строительство же ведется по рабочим чертежам, которые существенно отличаются от представленных в Вашем посте. Также вижу пояснительную записку, где очень много персональных данных о конкретном месте расположения дома. Назвать такое универсальным типовым решением - невозможно.

 

Повторная продажа проекта возможна после его подготовки к такой продажи - ликвидации идентифицирующих данных о предыдущем месте согласования дома, поправкам в констуктивные и архитектурные решения, проект должен быть снабжен лицензией с мокрой печатью.

 

Другими словами, купивший не может прити в свою Районную архитектуру с эскизными решениями, где в штампе и пояснительной записке написано что-то о Вите Поштовой, улице Зеленой и т.п. Генплан также зависит от конкретного участка.

 

Также в Вашей пояснительной записке идет речь о стене из пенобетона (без указания марки), пенопласта и кирпича - что также не очень удачно с точки зрения современных строительных технологий, распределения температуры в стене, точки росы, долговечности конструкции и т.п.

На эскизах фасада изображена вообще штукатурка с пенопластовым декором в качестве отделки фасада, но никак не лицевой кирпич, заявленный в пояснительной записке.

 

Только без обид, это мое личное, профессиональное мнение.:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый архитектор, относительного авторского права то это есть объектом взаимоотошений между лицами, и право на авторское право может спокойно передаватся третим лицам, а относительно привязки и печатей и т.д. то я говорил в своем топике что продаю копию проекта. Относительно привязки участка к местности то как я говорил я продаю вместе с копиями чертежей копию електроной версии проекта зделаной в архикаде, и любому архитектору не составит труда привязать проект к конкретному участку за определеную плату (от 1000 грн.) плюс поставить печати на проекте. Относительно паспорта фасадов то архитектор отразил цветовую гаму фасадов, а если вас смущает тот факт что не оттображены там фактура кирпича то над этим не стоит замарачиватся. Рисунки которые я выложил являются урезаными и никак не состовляют предпроектную или эскизную часть. Проект состоит из полной архитектурной части правда без рабочих чертежей, так как стоимость изготовления рабочих чертежей как правило составляет от 60 грн. кв.м. Если Вы не заинтересованы в приобретении проекта то я не нуждаюсь в ваших замечаниях.

 

П.С: Вас можно прекрасно понять, так как любое объявления о продажи проекта является непосредственой для вас конкуренцией и отвода потонцеальных клиентов, поетому вы здесь боритесь со всеми кто пытается продать свои проекты, так как в будущем по аналогии это может сделать любой из ваших клиентов и тем самым лишить вас дополнительного зароботка. Кроме того я также обращался к вам когда собирался заказывать проект но цена озвучена вами для меня оказалась слишком большой и я обратился к другим (не к частному архитектору, а в архитектурную фирму входящую в топ 100 украины). Щас я честно пытаюсь отбить вложегные мной средства в изготовления проекта при этом абсолютно честным способом, и поэтому не прошу за свой проект слишком большие деньги.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о!!!

зовсім інша справа

 

Російською мовою Вас можна назвати "подстрекатель". Вам подобається стравлювати людей, підливали масла у вогонь?

Ви ж казали, що все, не будете більше писати на цю тему, бо її вичерпано.

 

Стосовного Вашої гілки про будівництво. Був глибоко вражений тим, що дві керамічні труби, навершення для фанових каналізаційних труб Ви назвали вентиляційними черепицями. Вентиляційних має бути більше ніж дві на Ваш дах і виглядають вони по-іншому. Ті, про які Ви говорили коштують приблизно 600-700 грн кожна, тобто у сумі - 1200-1400 грн. Я щиро дивуюся людям, які можуть позволити купити речі, про призначення яких знають дуже приблизно. За Вашою логікою проект треба продавати майже за ціною кількох дрібних аксесуарів до даху. Якщо розглянути вищенаведений "проект" - то так, він десь приблизно цього і вартує. Є така приказка - "дешева рибка - погана юшка".

Я немаю нічого проти Вас, Вашого проекту, будинку. Закликаю до толерантності і свободи думок і висловлювань.

Але погодьтеся, більшість людей просто не свідомі того, що собою являє проект і робота по його створенню. Більшість розглядає проект як непотрібну, але необхідну для бюрократичної процедури пачку паперу. Там у кращому випадку намальовані плани поверхів і фасади, без розмірів для реального виконаня, без вузлів і конструктивної частини.

Якщо розглядати проект під цим кутом зору, якщо його так бачить і замовник і виконавець, то справді вартість цієї пачечки паперу трохи більша за ціну паперу, ну може трохи більше, кому - як.

Але нормальною є річ, коли проект попереду, а будівництво - за ним. Коли рішення обдумуються на папері і не потрібно витрачати зайві гроші на непотрібні матеріали, на переробляння. Якщо Ви боїтеся безвідповідальності архітектора - перевірте його документи, укладіть договір, пропишіть відповідальність і спокійно будуйте. Ви зекономите більше, ніж втратите.

 

ПС (до буржуй) - покажете мені потім, куди Ви прилаштуєте оті дві черепичини за 1200 грн :)

Змінено користувачем архитектор
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый архитектор, относительного авторского права то это есть объектом взаимоотошений между лицами, и право на авторское право может спокойно передаватся третим лицам, а относительно привязки и печатей и т.д. то я говорил в своем топике что продаю копию проекта.

Как для ксерокопии без лицензии в этом виде - дороговато.

 

Относительно привязки участка к местности то как я говорил я продаю вместе с копиями чертежей копию електроной версии проекта зделаной в архикаде, и любому архитектору не составит труда привязать проект к конкретному участку за определеную плату (от 1000 грн.) плюс поставить печати на проекте.

 

это не проект, а эскиз или предпроект

 

Относительно паспорта фасадов то архитектор отразил цветовую гаму фасадов, а если вас смущает тот факт что не оттображены там фактура кирпича то над этим не стоит замарачиватся.

 

 

Рисунки которые я выложил являются урезаными и никак не состовляют предпроектную или эскизную часть. Проект состоит из полной архитектурной части правда без рабочих чертежей, так как стоимость изготовления рабочих чертежей как правило составляет от 60 грн. кв.м. Если Вы не заинтересованы в приобретении проекта то я не нуждаюсь в ваших замечаниях.

 

тут все выражали сомнения по поводу того, что не купили бы проект, не убедившись, что по нему построен дом. Вы же предлагаете купить эскиз, по которому даже не сделаны рабочие чертежи. А рабочие чертежи - это и есть документы, по которым специалисты, эксперты могут проверить - возможно ли это построить, пропустить коммуникации и какой ценой. Получить четкое задание для подсчета сметы. И тогда Вас не будут дурить золотозубые прорабы, заливая десятки кубов бетона непонятно куда, себе в карман, что ли. Без рабочего проекта это невозможно проверить.

 

П.С: Вас можно прекрасно понять, так как любое объявления о продажи проекта является непосредственой для вас конкуренцией и отвода потонцеальных клиентов, поетому вы здесь боритесь со всеми кто пытается продать свои проекты, так как в будущем по аналогии это может сделать любой из ваших клиентов и тем самым лишить вас дополнительного зароботка.

 

Я же писал, что не продаю проекты, я проектирую и неплохо зарабатываю. Не всю работу беру, а только ту, заказчик которй реально понимает, что он от меня получает. Не было бы отзывов в белом списке, если бы это было нетак.

По-этому Вы не лишаете меня заработка, просто на Ваших постах я могу сегментировать потребителей. На живом примере показать - Вы можете купить это, но при этом столкнетесь с тем-то. Или Вы можете поступить по-другому и получить то-то. Я уважаю право выбора.

 

Кроме того я также обращался к вам когда собирался заказывать проект но цена озвучена вами для меня оказалась слишком большой и я обратился к другим (не к частному архитектору, а в архитектурную фирму входящую в топ 100 украины).

 

И это хорошо, что мы не сработались. Так у меня другое понимание проекта. И наверно, я бы не почувствовал удовлетворения, если бы сделал работу лучше, а получил так же, как за то, что Вы показали выше. Скажу по секрету, частному архитектору нужно предоставить для получения лицензии не меньший пакет документов, подтверждающий его право и право его команды проектировать жилые и общественные дома, чем фирме.

И если эта фирма входит в топ 100 Украины - это очень хорошо. Только как это определили? Наверно Вам показали книжку, где золотыми буквами написано - "кращі зодчі України 2006 р? (или что-то в этом роде)". Известно ли Вам, что примерно стоимость попадания в эту книгу рекламное агенство, которое ее издавало, запрашивало с архитекторов от 1000 грн? Обзванивали большинство архитекторов и предлагали поучаствовать. Это их право. Но это не мерило топности.

Очень удивило, что столь рейтинговые архитекторы судя по Вашим словам:

 

архитектор отразил цветовую гаму фасадов, а если вас смущает тот факт что не оттображены там фактура кирпича то над этим не стоит замарачиватся.

 

Вас устраивает, что архитектор не заморачивается? Не заморачивается тем, что при ширине пеноблока 30см и пенопласта - 5 см, ширины фундамента 40 см не хватит для опирания кирпича 12 см? Ваше право. Каждый покупает то, что хочет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Російською мовою Вас можна назвати "подстрекатель". Вам подобається стравлювати людей, підливали масла у вогонь?

Ви ж казали, що все, не будете більше писати на цю тему, бо її вичерпано.

 

Стосовного Вашої гілки про будівництво. Був глибоко вражений тим, що дві керамічні труби, навершення для фанових каналізаційних труб Ви назвали вентиляційними черепицями. Вентиляційних має бути більше ніж дві на Ваш дах і виглядають вони по-іншому. Ті, про які Ви говорили коштують приблизно 600-700 грн кожна, тобто у сумі - 1200-1400 грн. Я щиро дивуюся людям, які можуть позволити купити речі, про призначення яких знають дуже приблизно. За Вашою логікою проект треба продавати майже за ціною кількох дрібних аксесуарів до даху. Якщо розглянути вищенаведений "проект" - то так, він десь приблизно цього і вартує. Є така приказка - "дешева рибка - погана юшка".

Я немаю нічого проти Вас, Вашого проекту, будинку. Закликаю до толерантності і свободи думок і висловлювань.

Але погодьтеся, більшість людей просто не свідомі того, що є проект. Більшість розглядає проект як непотрібну, але необхідну для бюрократичної процедури пачку паперу. Там у кращому випадку намальовані плани поверхів і фасади, без розмірів для реального виконаня, без вузлів і конструктивної частини.

Якщо розглядати проект під цим кутом зору, якщо його так бачить і замовник і виконавець, то справді вартість цієї пачечки паперу трохи більша за ціну паперу, ну може трохи більше, кому - як.

Але нормальною є річ, коли проект попереду, а будівництво - за ним. Коли рішення обдумуються на папері і не потрібно витрачати зайві гроші на непотрібні матеріали, на переробляння. Якщо Ви боїтеся безвідповідальності архітектора - перевірте його документи, укладіть договір, пропишіть відповідальність і спокійно будуйте. Ви зекономите більше, ніж втратите.

 

ПС (до буржуй) - покажете мені потім, куди Ви прилаштуєте оті дві черепичини за 1200 грн :)

 

що з ви за людина така!

двадцять раз говорите що я продаю свій проект)))))

та не продаю я його)))

тепер щодо тих черепичок

є таке поняття "час -гроші"

так от,людина,яка займаеться моїм дахом на мій погляд професіонал

вона і підбирає матеріал

вона і відповідає куди ті черепички будуть поставлені

а те ,що я щось собі подумав-не означае ,що я займаюсь будівництвом безпосередньо

стосовно черепичок я був виправлений одразу як тільки на них показав у себе на обєкті.

думаю,що ви просто погана людина

ви прикриваєтесь правильними речами,але не признаєте ,що хтось також може робити щось правильно!

останній приклад це засвідчив.

кажете ,що я зводжу між собою двох супротивників?

аж ніяк,я просто подумав,що ви набрались сміливості зробити зауваження конкретній людині(що по суті мали зробити з самого початку входження у цю вітку)

і коли ви отримали логічну і гідну відповідь(особливо вразило "И это хорошо, что мы не сработались")

ви далі спрямовуєте свій вектор на мене і говорите про якісь черепички

(нагадую вам вже втретє-черепички -це у іншій вітці)

ви людина,яка знає тільки себе,не може припустити,що хтось а не ви.

і мені дуже дивно,що хтось вам платить за вашу роботу!

а тепер "час-гроші"

багато людей не мають часу на розбирання всіх деталей у будівництві

я відношусь до них.але я зауважив,що розбиратись хоч трохи потрібно,бо в іншому випадку тебе неодмінно надують!

і форум великий помічник,для нас ,людей "небудівельноі сфери"

але на форумі е дві категорії учасників

покупці і продавці.благо пукупців більше!

продавці діляться ще щонайменше на дві категоріі.

це ті що прямо кажуть "я продаю" і ті що кажуть це "зашифровано"-тобто маскуються під покупців.

і ви відноситесь до них,ви ніби і самі будуєте,але реально не свій будинок-використовуєте скриту рекламу.

ви мабуть так багато говорите про те, що я цю вітку створив під продаж свого проекту,тому,що самі понастворювали віток під продаж своіх послуг!))))

 

п.с

надалі просив би вносити своі зауваження так само конкретно як в пості 130

а про речі,які не стосуються вітки ,писати у темах присвячених спеціально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви бій Кличка не дивитеся?

 

що з ви за людина така!

двадцять раз говорите що я продаю свій проект)))))

та не продаю я його)))

тепер щодо тих черепичок

є таке поняття "час -гроші"

так от,людина,яка займаеться моїм дахом на мій погляд професіонал

вона і підбирає матеріал

вона і відповідає куди ті черепички будуть поставлені!

 

А я і не сказав, що Ви продаєте проект, принаймні у останньому пості. Про професіонала, що працює над Вашим дахом - це добре. Бо швець має шити, а вчитель - учити. Гадаю, він розбереться. Але всеж таки, не забудьте, будь-ласка, показати куди вони стануть. Знаю, що у Вас поки що відсутні інженерні мережі. То чому до черепиці має бути професіонал, а до проекту - ні?

 

ви ніби і самі будуєте,але реально не свій будинок-використовуєте скриту рекламу.

ви мабуть так багато говорите про те, що я цю вітку створив під продаж свого проекту,тому,що самі понастворювали віток під продаж своіх послуг!))))

 

О, це вже класно!!!! Мій будинок - це не мій будинок :lol: :lol: :lol:

Ну що ж, Ваше діло мати свою думку.

 

Але моя мета - показати інші факти. Якщо хтось викладає товар, називає його проектом, то я маю право сказати, що є інша версія проекту, інше наповнення і інше значення. Не треба всіх стригти під один гребінець. Мені не сподобалось, що Ви побіжно порівняли мене з Вашим архітектром. Я Вас не знаю, Ви мене. Тож давайте зосередимось на тому, що проект може мати різні модифікації і рівень опрацювання, його можуть робити різні люди і результат буде різним. Тому з усієї широти пропозиції споживач має право не тільки купувати, але й отримувати інформацію про те, що він купує.

Чи звертали Ви увагу, наскільки на телебаченні популярна тема складу продуктів харчування? Чи будете Ви заперечувати, що ситуація з неякісними продуктами типова тільки для харчової галузі? Чи неякісного товару вистачає і у будівельних матеріалах, і у техніці, у земельних ділянках, скрізь, де є людський фактор? Чому можна продавати все, що завгодно і не нести за ніякої відповідальності (ремарка: це зовсім не про Вас)? Це загальне питання.

 

Самі покупці зацікавлені у нормальному функціонуванні контролюючих служб, санепідемстанції, які за гроші платників податків повинні позбавляти їх від того хламу, яким завалений ринок. Тому і форум корисний, що допомагає вільно висловлюватися кожному, стимулювати людей відрізняти гречку від полови.

 

Що поганого в тому, що я закликаю до поміркованості і розсудливості, до виваженості перед тим, як купити проект, чи замовити його розроблення.

Чи стимулювання споживача до критичного мислення є рекламою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин я удивляюсь людям. Вы построили по этому проекту дом для себя потратили не 1500 грн. Вам что так не хватает 1500грн что вы согласны чтобы вокруг вас понастроили таких же домов? Про этичную сторону молчу вообще. У нас чужей труд в стране не во что ставится -менталетет...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви бій Кличка не дивитеся?

 

 

Про професіонала, що працює над Вашим дахом - це добре. Бо швець має шити, а вчитель - учити. Гадаю, він розбереться. Але всеж таки, не забудьте, будь-ласка, показати куди вони стануть. Знаю, що у Вас поки що відсутні інженерні мережі. То чому до черепиці має бути професіонал, а до проекту - ні?

 

обовязково розкажу про долю "черепичок"

надалі такі спостереження у вітці про мою особисту будову,я ж спеціально її для того створив,щоб контролювати професіоналів.

 

 

 

 

Але моя мета - показати інші факти.

 

все правильно.підтримую.

тільки робіть це конкретно,адресно,так як останній раз

тоді буде толк,а вітка не перетвориться на переливання з "пустого в порожнє"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вы, спорщики, и даете.....

 

Уже смахивает на детсадовский принцип - "Сам дурак"?

 

Изначально толковую ветку превратили в бесконечный "рулон туалетной бумаги". :bad: -

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитавши всі топіки архітектора в даній гілці склалось враження, що в кожному його топіку є скритий та явно виражений підтекст, а саме "Всі інші архутектори не професіонали, а їхні роботи і копійки ламаної не коштують, а ось це професіонал, і тільки я зможу вам запроектувати те що вам потрібно". Перш за все шановний архітектор майте повагу до ваших колег, не будьте егоїстом. Крім того хотів би додати, що організація яка мені проектувала будинок в стадію "П" (Проект) без стадії "РД" (робоча докуметація), є моїми клієнтами, та проектують багатоповерхові жилі будинки, які побудовані та ще будуються в місті Києві. А відносно зауважень до проектної документації, то ви запросто можете знайти до чого приципитися та вказати що це не так як портібно, тобто не так як робите ви.

 

Блин я удивляюсь людям. Вы построили по этому проекту дом для себя потратили не 1500 грн. Вам что так не хватает 1500грн что вы согласны чтобы вокруг вас понастроили таких же домов? Про этичную сторону молчу вообще. У нас чужей труд в стране не во что ставится -менталетет...

 

Не то чтоб мне денег не хватает, просто часто встречаются люди которые строят по чертежам оторые сами нарисовали, и таких очень много, не у всех на старте есть от 100 грн за кв метр полного проекта, или от 40 грн за стадию проект (неободимую для получения разрешения на строительства и ввода построеного дома в эксплоатацию). Поэтому я отов предложить людям свой проект, с возможностью в последующем внести изменения и осуществить привязку к участку, для этого я и продаю копии чертежей вместе с електроной версией. А относительного того что вокруг меня понастраивают подобных домов это исключено, я буду строится уже в застроеном масиве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитавши всі топіки архітектора в даній гілці склалось враження, що в кожному його топіку є скритий та явно виражений підтекст, а саме "Всі інші архутектори не професіонали, а їхні роботи і копійки ламаної не коштують, а ось це професіонал, і тільки я зможу вам запроектувати те що вам потрібно".

 

Шановний Шульман, будьте ласкаві, прочитайте, ще й інші мої гілки, там я досить чітко і прозоро висловлююсь і ілюструю свої висловлювання власним прикладом. Тут кожен може зробити висновок сам.

 

 

 

Перш за все шановний архітектор майте повагу до ваших колег, не будьте егоїстом.

 

Нормальні і перспективні компанії розвиваються завдяки цьому. А якщо це робиться відкрито і публічно, з прикладами і обгругтуваннями, то нічого поганого в цьому не бачу.

 

 

А відносно зауважень до проектної документації, то ви запросто можете знайти до чого приципитися та вказати що це не так як портібно, тобто не так як робите ви.

 

Добре, що є норми, де чітко написано, яким має бути мінімум у кресленнях. Про це вже подбали давно, а зараз з цим повний безлад. Як на дорогах, у законах, так само і в кресленнях.

 

 

Не то чтоб мне денег не хватает, просто часто встречаются люди которые строят по чертежам оторые сами нарисовали, и таких очень много, не у всех на старте есть от 100 грн за кв метр полного проекта, или от 40 грн за стадию проект (неободимую для получения разрешения на строительства и ввода построеного дома в эксплоатацию).

 

Вопрос: если у человека нет денег, чтобы построить дом в 300 м2, который стоит примерно 110 000 долларов, то зачем покупать проект за 200 долларов? Это же розовые очки!!!! Так не бывает, ненужно себя обманывать. Есть на форуме полно людей, которые обсуждают, во сколько денег им обошелся дом, выставляют сметы. Я в двух ветках это делаю. Незнание последствий покупки такого проекта не освобождает от ответсвенности за него. А потом говорят, что архитекторы плохие... Даже поляки поступают честно и цивилизовано с покупателями своих "архитектурных концепций" или "типовых проектов". Они дают перечень материалов на коробку дома.

 

Понятно, что нет алгоритма использования этих материалов, я уже писал в одной своей ветке об этом. Для этого нужны профессионалы, а не наши стандартные "золотозубые" прорабы. (есть много исключений, я о типичном случае говорю)

 

Но по крайней мере их цивилизация выводит работу проектировщика с заказчиком на новый уровень, отличающийся от нашего. Там нет наивных людей, которые считают, что коробка современного дома может стоить 10 000 евро, там знают цену недвижимости, тем более для себя. Из проекта или от архитектора можно почерпнуть реальную картину: это будет стоить столько то, а то - столько-то. Дом же не из песка строиться. Сейчас, когда денег у людей мало - каждый считает, то, что есть. И людям надо показывать, что проект - это бизнес-план. Хотите строить качественно? Поэтапно? По мере поступления денег? Купите толковый проект, где вы сами сможете разобраться - сколько куда и когда вкладывать.

 

Меня удивляют силы, которые заставляют покупать проект задешево, а потом не знать, что делать, когда строительство растягивается во времени или становится непосильной ношей. У меня нет денег на дом в 300 м2, но я могу себе позволить качественный дом в 120 м2. Оценить свои силы поможет рабочий проект и подробная смета.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другими словами, купивший не может прити в свою Районную архитектуру с эскизными решениями, где в штампе и пояснительной записке написано что-то о Вите Поштовой, улице Зеленой и т.п. Генплан также зависит от конкретного участка.

Еще как может. Сам строюсь в Бориспольском районе по ксерокопии польского проекта. Для оформления разрешения на строительство (т.н. "строительный паспорт") хватило копий фасадов и поэтажной планировки. Вот только не надо рассказывать,что у меня дом завалится. Даже обычные типовые решения дают многократный запас по прочности для частного строительства. А преимуществом типовых проектов (тех же польских) есть то, что архитектурные решения много раз проверены-перепроверены на сотнях домов, чего не скажешь об индивидуальном проекте, где все зависит исключительно от профессионализма автора. Есть отрицательные примеры. Знакомый по такому строится, заплатил кучу денег за индивидуальный проект, теперь плюеться. Куда не ткнись - везде баги. Крышу ели свели.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
и еще вот такой продается:

www.plans.ru/project.php?id=116

 

есть построенный дом, можно смотреть фотки (по запросу).

 

особенно улыбнуло название сайта "plansru" :lol:. надеюсь, название сайта не связано с заявленной "технологией" создания "планов" :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой дом уже построен.Посмотреть можно на сайте Олимпик парк.Называется Афина.На заставке он же
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ох і вітка... всім віткам-вітка!

Дозвльте і мені вставити мої п"ять копійок. (а не дозволите, все олно вствлю). :D

Пане Буржуй просив конкретні відповіді?

варянт1

архітектор Олег(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

показує як він його будує тут на форумі

чи має він право його проадвати?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

МОЖЕ!

Але продаж має бути правильно оформлений! Ахітектор Олег повинен мати ліцензію.

Покупець, при купівлі цього проекту має знати (побачить в пояснювальній записці та штапмах), що проект цей виготовлений на замовлення іншої особи (навіть Архітектора Олега), будинок "прив"язаний" до конкретної місцевості, має адресу. Фундаменти розроблені БЕЗПОСЕРЕДНЬО під конкретну геологію!

Забудовник, що купив цей проект на власний розсуд вірішає, будувати йому по цьому проекту чи ні. Відповідальність в даному випадку на Архітекторі не лежить, бо будівництво не за проектом (зміна в проекті), знімає з нього будь-яку відповідальність і якщо, фундамент "просяде", стіна "завалиться", поведе дах та придавить його дитину лише на економності покупця. Адже він з"економив на геологіїї, прив"язці проекта, перепроектуванні фундаментів, самостійно і на власний розсуд і ризик змінив проект і почав будівництво.

Примітка: Жодна будівельна фірма будувати по цьому проекту НЕ буде, адже це - позбавлення волі керівника, начальника дільниці, виконроба.

Примітка: а показувати\не показувати, виставляти фото\не виставляти фото немає значення.

 

 

варянт2

менеджер Андрій,з досвідом в будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

проектує для себе будинок(авторськє право належить йому)

дає на провірку свій проєкт професійному проектному бюро,там кажуть,що його покликання бути професійним проектантом.

далі Андрій показує як він його будує будинок по проекту тут на форумі

чи має він право продавати проект?

ця вітка створена для того,щоб він міг його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

НЕ МОЖЕ!!!

Тому, що він дає свій проект в бюро, а там йому КАЖУТЬ!!! (НЕ ЗАТВЕРДЖУЮТЬ, а КАЖУТЬ), Менагер Андрій НЕ ліцензований архітектор, не має права продавати проекти!

Будівництво, менагер Андрій веде на свій ризик!!! Впаде будинок, не впаде, никому НЕ відомо! А звертання в проекте бюро при нещасному випадку - ніяких підписів, штампів окрім СКАЗАНИХ СЛІВ нічого нема. винуватий сам.

 

Примітка: Жодна будівельна фірма будувати по цьому проекту НЕ буде, адже це - позбавлення волі керівника, начальника дільниці, виконроба.

Примітка: а показувати\не показувати, виставляти фото\не виставляти фото немає значення.

 

варянт3

бухгалтер Оля,без жодного досвіду у будівництві(себе в приклад вже боюсь ставити)

звертається у проектне бюро,щоб запроектувати собі будинок.Оля ставить вимогу,щоб автоське право на проект належало ій.вона в деталях розказує як будинок має виглядати,проводить з проектантом чимало часу за компютером(авторськє право належить їй)

далі Оля показує як вона будує будинок тут на форумі

чи має вона право свій проект проадвати?

 

МОЖЕ!

Адже авторське право може передаватися третім особам , однак, покупець, купуючи цей проект...Умови продажу такі, як і в 1-му варіанті, (ну окрім ліцензіїї звістно), геологія, місцевость, прив"язка. Будувати по такому проекту тільки на власний ризик, адже фунтаменти будуть на іншому грунті, а це зміна проекта, відповідальності - 0,00%. Гарантія, що будинок простоїть, 0,00%.

 

Примітка: Жодна будівельна фірма будувати по цьому проекту НЕ буде, адже це - позбавлення волі керівника, начальника дільниці, виконроба.

Примітка: а показувати\не показувати, виставляти фото\не виставляти фото немає значення

 

ця вітка створена для того,щоб вона могла його тут виставити на продаж

сенс?сенс у тому,що ми бачимо реальний процес будівництва по проекту,який ми тут виставляєм на продаж.

 

Виставити проект який? з авторським правом - на здоров"я! Но людина, купуючі цей проект, не захищений від нещасного випадку, та сама, на власний ризик йде на зміну проектних рішень (влаштовує фундамети на грунт, що не відповідає запроектованим, під конкретну будівлю на конкретних грунтах), та ставить на нього будиинок.

 

Проект без авторськоо права? Це кримінальна справа, покупця (продаж чужого майна - авторське право), та для покупця (купівля краденого). Кожен ризикує позбавленням волі.

 

З.І. Сам топік виглядає, як підстрикання на криминальну дію, адже в першому повідомленні НЕМА застереження про те, що покупець, що купує через цей топік, у тверезому стані і на власний ризик йде зміну проектних рішень при виконанні будівельних робіт, купленого ним проекту. (при умові неперепроектуванні фундаментів).

З.І.І. Якщо, на форумі, хто-небудь купить проект через цей топік без авторського права (ККУ ст.176), та з ним, виконає фундаменти по купленому проекту без змін у фундаментів, відповідно до місцевості, грунтів, під час будівництва, а бо під час експлуатації, станеться нещасний випадок, (не дай Боже загине людина), кримінальну справу буде порушено і проти засновника даної теми, за підстрикання. (ККУ, р.6, ст.26,27,28,29).

 

Забудовники, будьте обережні! Будьте ввічливі один до одного, та Законів. Порушуючі Закони ми не поважаємо Державу, в якій живемо, Батьківщину, не поважаємо один одного. Лише від нас залежить наша країна! Від наших вчинків! Побудуємо цивілізовану державу - УКРАЇНУ!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за конкретний аргумент

 

прошу також прокоментувати наявність готових проектів(спеціалізованих сайтів) якими кишить інтернет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за конкретний аргумент

 

Нема за що.:good:

Дякую Вам, за повагу до рідної мови, до Держави.

Вибачте, що не можу похвастатись досконалим знанням рідної мови, але я страраюсь.

Перечитав всю вітку, особливо сукперечку із Архитектор'ом, думав знову будете звертатись до моедраторів, але бач, що Ви адекватна людина. Це добре.

Бачу сьогодні у Вас добрий настрій (і це добре), та не приймаєте моє повідомлення "в штики".

 

прошу також прокоментувати наявність готових проектів(спеціалізованих сайтів) якими кишить інтернет

робота коментаря платна :\"\"::pardon:;)

Конкретне запитання - конкретна відповідь.

Моя думка з приводу типових проектів... я би не став будувати "по шаблону". Адже все одно надо прив"язувати будинок до місцевості, перераховувати фундаменти, краще зробити свій, індивідуальний будинок, такий, якого ні у кого нема!!!

 

З.І. Ваш будинок мені сподобався. Всю вітку не перечитував, але дом :good: Сподіваюсь буде стояти і Вашім дітям, і онукам, їх онукам на щастя, на довгії літа. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знакомые не давно покупали проэкт в Киеве за 700 евро, так там пункт есть в договоре, если они подарят, продадут или еще как-то отдадут этот проэкт шраф 50.000грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знакомые не давно покупали проэкт в Киеве за 700 евро, так там пункт есть в договоре, если они подарят, продадут или еще как-то отдадут этот проэкт шраф 50.000грн.

 

ну, это ещё доказать нужно, что я его "подарил, продал или ещё как-то отдал". и потом, штраф в договоре прописан быть не может. это, всё-таки, прерогатива судьи решать размер возмещения морального/интеллектуального ущерба. с таким же успехом можно миллиард баксов в договоре прописать, раскрутить хотя бы одно такое дельце до логического конца и - на покой. 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Имеется полный проект "Дом в первоцветах" (зеркальное отображение) от Архона: www.archon.com.ua/proekt_doma/PIERWIOSNKI/m3ffac6759aca2

 

Могу продать или обменять на проект дома с примерными размерами 8х9, цокольным, первым и мансандрным этажами.

Жду Ваших предложений в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...