Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продаем свои проекты!

burguy30

СКОЛЬКО СТОИЛ МОЙ ПРОЕКТ  

383 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяці потому...

щось проекти "зупинились"

ніхто не хоче поділитись своіми надбаннями і підзаробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одним словом , межсезонье, вот темка и затихла. Все в ожидании весны!

Если отбросить "нельзя" , "неэтично" и "противозаконно ", а опираться на жизненную ситуацию , то я поддерживаю автора темы. Увидеть будущий дом " вживую" , получить советы , рекомендации уже прошедшего " это " человека , опять же , купить дешевле , а хозяину проекта получить компенсацию:) , благодарность, то только " за". Не будем сгущать краски , мол, может задолбать звонками. Может..

Знакомая ( начинающая застройщица ) учиться на нашем проекте, учитывает все наши замечания, пожелание , обходит наши" грабли" , хотя мы тоже "чайники" , но уже один строительный сезон за плечами.

Так что , могу предложить наш проект под красивым названием " Ямайка "- зной, страсть, море цветов, морской бриз и ЛЮБОВЬ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось проекти "зупинились"

ніхто не хоче поділитись своіми надбаннями і підзаробити?

Велкам:

www.domforum.com.ua/showthread.php?t=1823

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одним словом , межсезонье, вот темка и затихла. Все в ожидании весны!

Если отбросить "нельзя" , "неэтично" и "противозаконно ", а опираться на жизненную ситуацию , то я поддерживаю автора темы. Увидеть будущий дом " вживую" , получить советы , рекомендации уже прошедшего " это " человека , опять же , купить дешевле , а хозяину проекта получить компенсацию:) , благодарность, то только " за". Не будем сгущать краски , мол, может задолбать звонками. Может..

Знакомая ( начинающая застройщица ) учиться на нашем проекте, учитывает все наши замечания, пожелание , обходит наши" грабли" , хотя мы тоже "чайники" , но уже один строительный сезон за плечами.

Так что , могу предложить наш проект под красивым названием " Ямайка "- зной, страсть, море цветов, морской бриз и ЛЮБОВЬ.

 

Мое мнение, что это противоречит законодательству об авторском праве. В договорах архитекторы должны об этом упоминать. Если, конечно, проект получен законно, на основании договора. Тоесть, с купленным "с рук" проетом будут проблемы с согласованием. Попросят предоставить документы автора проекта - а у вас их нет. Документы продавца не подойдут.

 

Второй момент в подобных сделках - это неквалифицированность продавца. Например, я бы не стал покупать сложные изделия - типа котлов, электроприборов и проч. у людей, которые не имеют профильного образования, опыта, документов, это подтвержающих. С оборудованием немного проще - всегда можно найти инструкции производителей на официальных сайтах. Продавец только подписывает гарантийный талон. А с проектами такой номер не пройдет.

Если люди говорят, что строили по нему, это еще ни о чем не говорит. Так как много могли не заметить сейчас или не понять. А потом к этому еще придется вернуться.

 

Феномен того, что неспециалисты беруться продавать продукт авторского права, причем не своего, и достаточно сложный и многокомпонентный в изготовлении - это последствия общей ситуации в стране, когда дипломы и лицензии покупаются, образование - тоже. Цена специалистов близка к "0" Только качество на выходе - соответсвующее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение, что это противоречит законодательству об авторском праве. В договорах архитекторы должны об этом упоминать. Если, конечно, проект получен законно, на основании договора. Тоесть, с купленным "с рук" проетом будут проблемы с согласованием. Попросят предоставить документы автора проекта - а у вас их нет. Документы продавца не подойдут.

 

 

може вже досить про авторське право

чи ви уважно читати не вмієте?

"нагорі "теми прикріплене опитування,мабуть ви не бачите скільки людей свій проект зробили самі!!!

повторююсь вже вкотре,тема створена саме для таких випадків!!!

а якщо люди так настирливо розказують тут про авторське право,так можливо вони бояться ,що перестануть заробляти?!!!!!!!!!

стосовно погодження???ваш аргумент,абсолютно не аргумент!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може вже досить про авторське право

чи ви уважно читати не вмієте?

"нагорі "теми прикріплене опитування,мабуть ви не бачите скільки людей свій проект зробили самі!!!

повторююсь вже вкотре,тема створена саме для таких випадків!!!

а якщо люди так настирливо розказують тут про авторське право,так можливо вони бояться ,що перестануть заробляти?!!!!!!!!!

стосовно погодження???ваш аргумент,абсолютно не аргумент!

 

Ваш великий будинок я бачив, проект самі робили? Вже затвердили?

 

Щось я не втямлю, це люди, що проект самі робили, його продати хочуть? Тоді авторське право не порушується, порушується інше - проект не можуть розробляти люди, що не мають відповідної підтвердженої освіти і оформленого у встановленому порядку права на проектування.

 

Чого це Ви запідозрили що хтось через систематичні порушення авторського права надто вратить. Ні-ні, вже гірше, як є - не буде.

 

З цієї теми випливає, що працювати над проектом зі спеціалістом, отримувати його індивідуальні консультації і ро"яснення до початку проектування, під час його та при спорудженні будинку - непотрібно. Забудовник, сам все знає, всі особливості, все врахував.

Проект - це така універсальна річ, яку можна купити, нічого не змінивши побудувати ще раз. Бо коли почати змінювати - до кого тоді йти за порадою? До продавця, який будував інакше?

 

Хочете подискутувати про авторське право?

Чи може про те, що є спеціалісти справжні, до думок яких варто дослухатися до початку проектування?

Чи може про те, що маючи в одному - нормального спеціаліста + легально отриманий проект + необхідну для погодження документацію, це краще, ніж будь-який проект з інтернету чи "з рук", аби дешевше?

 

Кажете не аргумент, що з проектами "з рук" будуть проблеми при погодженні, що ті, хто погоджують настільки зубожіли, що приймуть на розгляд хоч пачку чистого паперу і за гроші напишуть, що все гаразд?

 

Ви хочете жити в нормальній, цивілізованій країні, спілкуватися державною мовою, мати дієве законодавство і при цьому його порушувати? Щось тут не так....

 

Доречі, в опитуванні вгорі (Ви звинувачуєте, що я неуважно читаю) - немає пункту - "зробив проект сам", є пункт, що поєднує саморобні проекти і куплені у "знайомого". Немає розподілу у відсотках між "зробив сам" і "взяв у знайомого". Можливо - там різні відповіді. Є люди, що будували за чиїмись проектами і невідомо, чим усе закінчилося. Але це - в анонімному опитуванні. А в самій гілці немає жодного прикладу, щоб хтось навів, як він, особисто будував за купленим "з рук" проектом. Чи може я не помітив? Прошу висловитись :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш великий будинок я бачив, проект самі робили? Вже затвердили?

 

це така форма самоствердитись відносно мого попореднього повідомлення?

проект,який мені ніби то зробили,вибачте,до самої с-ки.і повірте,що це вже перегорілі емоції.

одним словом прийшлось все "малювати" самому

стосовно затвердження,звичайно,все затверджено і є усі дозвола.

 

Щось я не втямлю, це люди, що проект самі робили, його продати хочуть? Тоді авторське право не порушується, порушується інше - проект не можуть розробляти люди, що не мають відповідної підтвердженої освіти і оформленого у встановленому порядку права на проектування.

 

допустим я намалював будинок,технічний проект зробив з товаришем у якого є "право".продавати можна такий проект?!!!!

 

 

 

 

 

З цієї теми випливає, що працювати над проектом зі спеціалістом, отримувати його індивідуальні консультації і ро"яснення до початку проектування, під час його та при спорудженні будинку - непотрібно. Забудовник, сам все знає, всі особливості, все врахував.

 

найрозумніші люди на світі -це проектанти!це я до того,що ви змальовуете ідеальну сторону свого варянту.не заперечую.

знаете коли я остаточно переконався,що мій проект складений проектантом по-праву повна срань?

коли по-середині плити перекриття -вздовж ,з пробивянням щей дир ,потрібно було зводити 14 метровий димохід.

такаго проектанта в тюрму потрібно садити,а не захищати його авторське право!

 

Хочете подискутувати про авторське право?

Чи може про те, що є спеціалісти справжні, до думок яких варто дослухатися до початку проектування?

Чи може про те, що маючи в одному - нормального спеціаліста + легально отриманий проект + необхідну для погодження документацію, це краще, ніж будь-який проект з інтернету чи "з рук", аби дешевше?

 

Кажете не аргумент, що з проектами "з рук" будуть проблеми при погодженні, що ті, хто погоджують настільки зубожіли, що приймуть на розгляд хоч пачку чистого паперу і за гроші напишуть, що все гаразд?

 

Ви хочете жити в нормальній, цивілізованій країні, спілкуватися державною мовою, мати дієве законодавство і при цьому його порушувати? Щось тут не так....

 

Доречі, в опитуванні вгорі (Ви звинувачуєте, що я неуважно читаю) - немає пункту - "зробив проект сам", є пункт, що поєднує саморобні проекти і куплені у "знайомого". Немає розподілу у відсотках між "зробив сам" і "взяв у знайомого". Можливо - там різні відповіді. Є люди, що будували за чиїмись проектами і невідомо, чим усе закінчилося. Але це - в анонімному опитуванні. А в самій гілці немає жодного прикладу, щоб хтось навів, як він, особисто будував за купленим "з рук" проектом. Чи може я не помітив? Прошу висловитись :-)

 

 

в деяких речах ви праві.

але загалом ваші аргументи нагадують мені багатогодинні дискусіі стосовно теплопровідності,щоб не замерзнути;обробки дерева,щоб його не зїли хробаки;гідроізоляцій,щоб не потонути в каплі води.....

 

а у мене для себе один аргумент

дід у мене побудував будинок,якому 70 років

ні погоджень не було у нього,ні різних прибамбасів

стоіть будинок і люди у ньому живуть

і таких будинків багато

 

і повторюю ще раз!

дана тема нічого немає проти авторського права!

я проектант з "правом",запроектував собі будинок і побудував за усіма правилами.

можу я продавати свій проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це така форма самоствердитись відносно мого попореднього повідомлення?

 

Ви вбачаєте у простому реченні з підметом і присудком, з мінімумом додатків, нерозповсюдженому таку крамолу, як бажання самоствердитись. Я заперечую, це Ваші домисли, які не випливають з моїх слів.

 

проект,який мені ніби то зробили,вибачте,до самої с-ки.і повірте,що це вже перегорілі емоції. ?

 

Те, що Вам зробили поганий проект, не означає, що всіх проектувальників можна поливати брудом. Це щось на зразок - "всі мужики - наволоч". Я переконаний, що вибір хорошого виконавця, спосіб його розпізнання і заохочення до якісного результату - це задача хорошого замовника.

 

 

допустим я намалював будинок,технічний проект зробив з товаришем у якого є "право".продавати можна такий проект?!!!!?

 

І навіщо стільки знаків оклику? Продавати - можна, а от купувати - це справа кожного.

Скажіть, якщо я за підручником вивчив, як видалити апендицит, чи я можу робити операції людям? Це не докір Вам особисто, ні в якому разі. (уявляю, скільки знаків оклику могло б бути у відповідь). Просто роздуми вголос над фактом почутого.

 

 

найрозумніші люди на світі -це проектанти!це я до того,що ви змальовуете ідеальну сторону свого варянту.не заперечую.

знаете коли я остаточно переконався,що мій проект складений проектантом по-праву повна срань??

 

Мені здається, що Ваші проблеми з проектом не мають носити всеохоплюючий і узагальнюючий характер. Якби я мав певні комплекси у цьому напрямку, то мабуть, болісно сприйняв би Ваше висловлювання, що проектанти - найрозумніші в світі.

Я вів мову тільки про спеціалістів у своїй, вузькій галузі.

 

коли по-середині плити перекриття -вздовж ,з пробивянням щей дир ,потрібно було зводити 14 метровий димохід.

такаго проектанта в тюрму потрібно садити,а не захищати його авторське право!

 

такі речі без вироку суду - дочасні, я не захищаю проектанта Вашого будинку і Вас. Просто все це - емоції. А створення проекту, будинку, має вестися у спокої і з холодною головою. А звинувачення повинен виносити фахівець фахівцю, або група уповноважених фахівців і це має мати певні наслідки і підкріплюватися міцною доказовою базою.

 

 

а у мене для себе один аргумент

дід у мене побудував будинок,якому 70 років

ні погоджень не було у нього,ні різних прибамбасів

стоіть будинок і люди у ньому живуть

і таких будинків багато

 

Ну за часів Вашого діда були інші умови, небуло комп"ютерів і інтернету, будівельні матеріали були інші, держава була іншою, енергоносії не коштували стільки, скільки коштують зараз, не було стільки благ цивілізації, скільки Ви хочете вкласти в свій будинок, люди не їздили на іномарках, не було супермаркетів і магазинів побутової техніки, не було такого споживчого ринку, прогрес не стоїть на місці.

 

Ви ж не пропонуєте проект будинку з фундаментом з битої цегли і бутового каменю на вапняному розчині, з цегляними стінами без утеплення, дерев"яними вікнами, що заклеюються папером, пічкою для опалення, стелею з дерев"яними балками і глиняним заповненням, стрихою з сіном і дахом під шифером? Мабуть так дід будував?

 

Але ж Ви пропонуєте інше - металопластикові вікна, фундамент з блоків, перекриття з панелей, дах з бітумки, мабуть кондиціонери, циркуляційна система опалення, оздоблення фасаду явно не з дешевого і нетехнологічного. То де є логіка? Будинок явно прогресивний, укомплектований за останнім словом техніки, не сільська хата. А ставлення до проекту десь на рівні 70-річної давнини.

Тут має бути спеціаліст, що знає, як правильно поєднати ці всі "девайси" і "штучки", щоб не вийшло пустої трати грошей. Щоб була гармонія, і не виглядало, що "Запорожцю" пришили спойлера від "Ферарі" на підпільному СТО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уся наша дискусія-це як у політиці

є два кандидати,я за одного, ви за другого.

дуже важко переконати когось змінити свій вибір.

але є одна річ,яку потрібно поважати у цій ситуації-це вибір кожного!

кожен має право!

якщо дана тема є альтернативою вашому вибору(звичайно в рамках закону про авторське право,технічної правильності будівництва...)

навіщо ви лишній раз намагаєтесь переконати частину людей з іншим вибором.

ви думаєте люди не усвідомлюють усієі відповідальності?математично рівень свідомості однаковий з обох сторін.

існує ніша вашого варянту-люди можуть вибрати його.

але існують і інші ніші.і вони мають право на існування.

просив би вас припинити цю дискусію в даній темі,щоб не засмічувати її.

ваші аргументи були наведені тут ,ще з самого початку.для чого повторюватись.

хочете зі мною подискутувати особисто,пишіть особисті повідомлення в мій кабінет.

я за альтернативу,вона сприяє конкуренції.а конкуренція веде до кращого результату для кінцевого споживача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але є одна річ,яку потрібно поважати у цій ситуації-це вибір кожного!

кожен має право!

Ваш выбор уголовно наказуем. (точка)

 

Вообще, все Ваши аргументы мне напоминают недавнюю ситуацию на улицах Киева:

из-за каких-то там ремонтных работ, выполняющихся недобросовестно и не по правилам,женщина угодила в уличный люк и обварилась в горячей воде. На вопрос ремонтнику, почему же он не огородил территорию, где проводились работы, не вывесил предупреждений, он отвечал: А шо, оце я маю на всiх вважати? воно менi б заважало, а розумна людина туди не потрапить...

Т.е. хоть кол на голове теши, хоть сто правил и законов напиши- такие, как этот ремонтник или Вы все равно будут считать, что их мнение единственно верное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш выбор уголовно наказуем. (точка)

 

Вообще, все Ваши аргументы мне напоминают недавнюю ситуацию на улицах Киева:

из-за каких-то там ремонтных работ, выполняющихся недобросовестно и не по правилам,женщина угодила в уличный люк и обварилась в горячей воде. На вопрос ремонтнику, почему же он не огородил территорию, где проводились работы, не вывесил предупреждений, он отвечал: А шо, оце я маю на всiх вважати? воно менi б заважало, а розумна людина туди не потрапить...

Т.е. хоть кол на голове теши, хоть сто правил и законов напиши- такие, как этот ремонтник или Вы все равно будут считать, что их мнение единственно верное.

 

та про що ви!

давайте по-математиці!

у мене є проект будинку!

зроблений він згідно усіх правил!

авторське право належить мені!

по ньому я побудував собі будинок!

реальний будинок і реальні фото!

якщо хтось захоче у мене купити цей проект,можу я продати ,подарувати його?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та про що ви!

давайте по-математиці!

у мене є проект будинку!

зроблений він згідно усіх правил!

авторське право належить мені!

по ньому я побудував собі будинок!

реальний будинок і реальні фото!

якщо хтось захоче у мене купити цей проект,можу я продати ,подарувати його?

 

За Вашою логікою - я можу зробити за підручником одну вдалу операцію, далі, без довгого шляху, який має пройти лікар - я вже готовий робити операції направо і наліво. Є фоторгафії, є пацієнт, який ще дихає. Але ж Ви не знаєте всю його історію хвороби.

 

Не треба мені розказувати, що і як писати на форумі. Диктатуру облиште за межами відкритого форуму.

 

Для того, щоб стати архітектором не достатньо мати гроші на будівництво власного будинку і робити "проект" за чиїмись підказками і рекомендаціями. Є конкуренція добросовісна, що веде до підвищення якості. А є така, що ганьбить професію. Люди починають звикати до дилетантських проектів і цінять професійні речі дилетантськими мірками. Дають можливість працювати дилетантам. Саме слово "проект" уже давно кожен розуміє по-своєму. Хтось за нього видає зовсім не те, чим він є. Така конкуренція дуже важка, бо треба багато часу витратити на роз"яснення чого вартує така "економія".

 

Чи відомий Вам перелік документів, який має мати архітектор, що провадить самостійну практику, або фірма з подібного роду послугами? Чи знаєте скільки часу треба на навчання і становлення спеціаліста? Чи це може бути будь-хто, хто забажає, чи людина з певними нахилами і творчим хистом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За Вашою логікою - я можу зробити за підручником одну вдалу операцію, далі, без довгого шляху, який має пройти лікар - я вже готовий робити операції направо і наліво. Є фоторгафії, є пацієнт, який ще дихає. Але ж Ви не знаєте всю його історію хвороби.

це не моя логіка,це ваша логіка,яку ви безпідставно намагаєетесь привязати цій темі.

"зроблений він згідно усіх правил!"-виключає все що ви вище пишете,але ви пишете знову і знову.можливо ви не розумієте,або не хочете.

 

Не треба мені розказувати, що і як писати на форумі. Диктатуру облиште за межами відкритого форуму.

абсолютно не вказую вам ,що говорити на форумі,але не засмічуйте вітку,тема якої трохи інша.відкрийте окрему тему для обговорення.

просив би модераторів звернути на це увагу.

 

Для того, щоб стати архітектором не достатньо мати гроші на будівництво власного будинку і робити "проект" за чиїмись підказками і рекомендаціями. Є конкуренція добросовісна, що веде до підвищення якості. А є така, що ганьбить професію. Люди починають звикати до дилетантських проектів і цінять професійні речі дилетантськими мірками. Дають можливість працювати дилетантам. Саме слово "проект" уже давно кожен розуміє по-своєму. Хтось за нього видає зовсім не те, чим він є. Така конкуренція дуже важка, бо треба багато часу витратити на роз"яснення чого вартує така "економія".

чудово,усе правильно

але до чого це ви пишете?

хіба не написано" згідно усіх правил!",а це означае,що з досвідом,що не по книжці,що не по підсказкам,що добросовістно,з авторським правом,з розясненнями.....

 

Чи відомий Вам перелік документів, який має мати архітектор? Чи знаєте скільки часу треба на навчання і становлення спеціаліста? Чи це може бути будь-хто, хто забажає, чи людина з певними нахилами і творчим хистом?

професійний архитектор,з нахилами і творчим хистом.

побудував будинок за "усіма правилами"

має право він його продати чи подарувати?

чи це право маєте тільки ви?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"зроблений він згідно усіх правил!"-виключає все що ви вище

 

и сколько СНИПов, ДБН за свою жизнь Вы прочли?:wink: Может, это Вы не до конца понимаете, что такое проект, нормы, законы?

Если Вы-лицензированный архитектор (не совсем понятно, так это или нет) -это одно, а если Вы решили, что построили свой дом -и уже "професiйний архiтектор"- то это другое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и сколько СНИПов, ДБН за свою жизнь Вы прочли?:wink: Может, это Вы не до конца понимаете, что такое проект, нормы, законы?

 

шановна!при чому тут я особисто?!

 

модератори,спасайте вітку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да конечно может продать или подарить. И личное дело каждого купить или делать новый проект. Просто найдется ли клиент на Ваш проект и не только Ваш - это самый главный вопрос! Захочет ли он такой проект, доверится ли Вашему архитектору, поверит ли Вам, как продавцу, устроит ли клиента цена и т.д.

П.С. Когда приобретаешь бу автомобиль, тебе тоже говорят, что авто не было в аварии, гаражное хранение и пылинки с нее сдували, а на самом деле: перевертыш, стоявший пол года возле производственного завода и мылся раз в 2 месяца в лучшем случае. Вообщем, найдете клиента - это будет супер!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это же Вы утверждаете, что проект, который Вы продаете "сделан по всем правилам". Вот я и спрашиваю- Вы хотя бы представляете примерно количество этих "всех" правил? Даже профессионалы, проектирующие годами, иногда всех норм учесть не могут, перелопачивают документацию в сотый раз. А тут Вы со своими заявлениями в стиле " я знаю все круче любого архитектора".

Еще раз, если лично Вы- дипломированный специалист, сделали проект и желаете продать- это вполне законно, продавайте, это Ваши авторские права.

Если Вы купили чей-то проект, на нем стоит чужая подпись и печать и Вы перепродаете его- Вы уголовник.

Если Вы пытаетесь продать проект, который создали не имея на это права (не имея диплома и лицензии) - это нарушение законодательства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да конечно может продать или подарить. И личное дело каждого купить или делать новый проект. Просто найдется ли клиент на Ваш проект и не только Ваш - это самый главный вопрос! Захочет ли он такой проект, доверится ли Вашему архитектору, поверит ли Вам, как продавцу, устроит ли клиента цена и т.д.

П.С. Когда приобретаешь бу автомобиль, тебе тоже говорят, что авто не было в аварии, гаражное хранение и пылинки с нее сдували, а на самом деле: перевертыш, стоявший пол года возле производственного завода и мылся раз в 2 месяца в лучшем случае. Вообщем, найдете клиента - это будет супер!

 

 

гарні аргументи

але ми ж не можемо заборонити продавати б\у авто?

хіба б/у авто продаються незаконно?

повенен бути вибір

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарні аргументи

але ми ж не можемо заборонити продавати б\у авто?

хіба б/у авто продаються незаконно?

повенен бути вибір

:-o а с каких пор мы сравниваем авторские права с б/у авто?%) Я в том смысле, что продажа авто никак закон не нарушает, чего не скажешь о продаже чужого проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это же Вы утверждаете, что проект, который Вы продаете "сделан по всем правилам". Вот я и спрашиваю- Вы хотя бы представляете примерно количество этих "всех" правил? Даже профессионалы, проектирующие годами, иногда всех норм учесть не могут, перелопачивают документацию в сотый раз. А тут Вы со своими заявлениями в стиле " я знаю все круче любого архитектора".

 

говорив від свого імені я умовно

де ви бвчили мою пропозицію у вітці?

 

Еще раз, если лично Вы- дипломированный специалист, сделали проект и желаете продать- это вполне законно, продавайте, это Ваши авторские права.

 

нарешті!!!!ура!!!!

тільки добавте,що щей побудував його для себе і він реально стоїть!

тепер ви зрозуміли в чому сенс вітки?

 

Если Вы купили чей-то проект, на нем стоит чужая подпись и печать и Вы перепродаете его- Вы уголовник.

Если Вы пытаетесь продать проект, который создали не имея на это права (не имея диплома и лицензии) - это нарушение законодательства.

 

а якщо все згідно "правил",то ви знову будете писати те саме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

нарешті!!!!ура!!!!

тільки добавте,що щей побудував його для себе і він реально стоїть!

тепер ви зрозуміли в чому сенс вітки?

 

Много ли тут лицензированных архитекторов, желающих продать проект своего личного дома?:)

 

а якщо все згідно "правил",то ви знову будете писати те саме?

Если Вы не имеете диплом архитектора или инженера, то это уже НЕ згiдно правил.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задача

уявимо собі ситуацію

ліцензвоване проектне бюро з багаторічним досвідом і великою кількістю позитивних відгуків зробило проект замовнику з умовою,що авторське право належатиме останньому(замовнику).проект був витриманий по усім нормам законодавства і пройшов усі дозвола.

питання

1.чи може замовник розпоряжатись отриманим проектом на власний розсуд(продати,подарувати)???

2.професія замовника -"професійний двірник".чи можна вважати,що проект,авторське право на який належить двірнику є абсолютно бездарним???

 

побажання до майбутньоі відповіді

просимо надавати конкретні відповіді, які стосуються даної задачі,не аналізувати факторів які не відносяться до поставленого завдання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там в графе голосование не хватает пункта "до1000 у.е" мне мой индивидуальный обошелся 5500 грн вкупе с разрешением на строительство
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задача

уявимо собі ситуацію

ліцензвоване проектне бюро з багаторічним досвідом і великою кількістю позитивних відгуків зробило проект замовнику з умовою,що авторське право належатиме останньому(замовнику).проект був витриманий по усім нормам законодавства і пройшов усі дозвола.

питання

1.чи може замовник розпоряжатись отриманим проектом на власний розсуд(продати,подарувати)???

2.професія замовника -"професійний двірник".чи можна вважати,що проект,авторське право на який належить двірнику є абсолютно бездарним???

 

побажання до майбутньоі відповіді

просимо надавати конкретні відповіді, які стосуються даної задачі,не аналізувати факторів які не відносяться до поставленого завдання.

1. Такую гипотетическую ситуацию, когда проектное бюро отдает свои авторские права представить можно, но,по-моему, это юридическая коллизия, не уверена, что это возможно. Пусть юристы скажут, я точно не уверена.

2. Если, гипотетически, авторские права переданы одновременно с имущественными, то заказчик-дворник может такой проект продавать.

3. Если проект составил дворник, то пусть он хоть тысячу раз талантлив- он не имеет права его разрабатывать, точно так же, как противозаконно делать подпольные аборты или операции на сердце.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...