Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

чим порівняти різницю висот панелей перекриття?

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

перекрив панелями цокольний поверх. колись, як доживу, на них робитиметься тепла підлога, 5 см піноборда та 6-7 см стяжка.

хотілося б укласти піноборд прямо на панелі, щоб не лити чорнову стяжку. Та панелі не ідеально рівні по висоті, одна панель десь на 1 см вища за інші. Бачив як укладають на таке криве і заливають - не подобається мені. Бачив як рівняють вологим піском або гарцовкою - теж не фонтан. Чим би порадили згладити такі нерівності? щоб і слой мінімальний і не дорого, бо самовирівнюючими таке заливати дуже дорого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме надійне - стяжка, саме не дороге - пісок. Робіть по піску, нічого в тому страшного немає.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок

дякую

 

пс: а цементопісчаний розчин тонким шаром погано? Розумію що на фінішній поверхні це недопустимо, злущиться, а от під пінопластом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пс: а цементопісчаний розчин тонким шаром погано? Розумію що на фінішній поверхні це недопустимо, злущиться, а от під пінопластом?

 

Нормально, можна навіть шаром до 1 міліметра зробити, але підлогу для цього потрібно грунтувати спеціальними грунтовками, що не дешеві. Ось тема поважаємого на форумі майстра з цього питання: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=73094

 

Але зверніть увагу - матеріали не дешеві, робота точно не дешева, оскільки зробити тонкошарову цементно-піщану стяжку то ще потрібно вміти. А по факту вам і піска буде достатньо. Може навіть без піска обійдетесь, просто приблизно вирівняти ЕППС і все, там не потрібна космічна точність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально, можна навіть шаром до 1 міліметра зробити, але підлогу для цього потрібно грунтувати спеціальними грунтовками, що не дешеві. Ось тема поважаємого на форумі майстра з цього питання: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=73094

 

Але зверніть увагу - матеріали не дешеві, робота точно не дешева, оскільки зробити тонкошарову цементно-піщану стяжку то ще потрібно вміти. А по факту вам і піска буде достатньо. Може навіть без піска обійдетесь, просто приблизно вирівняти ЕППС і все, там не потрібна космічна точність.

 

я це розумію, скоріш за все так і робитиму, але рівняти буду полюбому, терпіти не можу по кривому працювати, коли листи грають. краще порівняти і працювати далі собі в задоволення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перекрив панелями цокольний поверх. колись, як доживу, на них робитиметься тепла підлога, 5 см піноборда та 6-7 см стяжка.

хотілося б укласти піноборд прямо на панелі, щоб не лити чорнову стяжку. Та панелі не ідеально рівні по висоті, одна панель десь на 1 см вища за інші. Бачив як укладають на таке криве і заливають - не подобається мені. Бачив як рівняють вологим піском або гарцовкою - теж не фонтан. Чим би порадили згладити такі нерівності? щоб і слой мінімальний і не дорого, бо самовирівнюючими таке заливати дуже дорого

Не знаю с какого Вы региона. Но для людей которые строят свои дома на будущее. Скажу, что бы таких ситуаций не возникало. Нужно брать экструдерные круглопустотные плиты. Есть завод в Киеве. Они по геометрии очень хорошее и такого быть не должно. Конечно лазерным уровнем не измерял, но на вид очень качественные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю с какого Вы региона. Но для людей которые строят свои дома на будущее. Скажу, что бы таких ситуаций не возникало. Нужно брать экструдерные круглопустотные плиты. Есть завод в Киеве. Они по геометрии очень хорошее и такого быть не должно. Конечно лазерным уровнем не измерял, но на вид очень качественные.

 

їх і хотів брати

але ковальська (беру звідти, є згижка і недорога доставка) зараз не приймає чомусь замовлення на екструдерні плити, тому і доводиться працювати плитами опалубочного формування

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю с какого Вы региона. Но для людей которые строят свои дома на будущее. Скажу, что бы таких ситуаций не возникало. Нужно брать экструдерные круглопустотные плиты. Есть завод в Киеве. Они по геометрии очень хорошее и такого быть не должно. Конечно лазерным уровнем не измерял, но на вид очень качественные.

 

А я не просто измерял лазером,но ещё и ровнял тонкослойной стяжкой.Причём с экструдерными плитами это делать намного сложнее,чем с обычными,т.к. они слишком гладкие.Причём Житомирские тоже кривые.

Заказчики думают что поймали удачу за хвост купив гладенькие плиты,а по итогу имеют ещё больший попандос по деньгам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я не просто измерял лазером,но ещё и ровнял тонкослойной стяжкой.Причём с экструдерными плитами это делать намного сложнее,чем с обычными,т.к. они слишком гладкие.Причём Житомирские тоже кривые.

Завод на Оболони г. Киев. - это единственный завод на Украине. То что в Житомире, наверное другое. И Вы перепутали. Линейка стартанула только 6 месяцев назад. До того экструдерные были, но не знаю от кого, они были очень плохие по геометрии + много брака и их закрыли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завод на Оболони г. Киев. - это единственный завод на Украине. То что в Житомире, наверное другое.

Как обычно ... мимо кассы! Обербетон в Житомире по экструдированным ПК был одним из первых и работает с 2008г.

 

Добавлено через 3 минуты

Друзья, чёто не понятно в чём проблема? Берёте пеноборд и укладываете его на цпр ну как плитку! шо там за проблемы с выравниванием и тд?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, чёто не понятно в чём проблема? Берёте пеноборд и укладываете его на цпр ну как плитку! шо там за проблемы с выравниванием и тд?

 

Абсолютно підтримую такий спосіб, у мене також висота плит була різна, хоча по низу все рівно, і мене переконали зробити стяжку, вийшло що вона вийшла рівніше ніж плити але при укладці ЕППС всерівно доводилося трішки рівняти...

Для Вас головне укласти і прикріпити плити зонтами для теплоізоляції щоб вони не люфтили і ВСЕ, головне залити чистову стяжку по рівню і без бугрів і впадин.

Моя порада забити на це і не викидати лишніх грошей.

Але якщо цоколь перекритий і в такому вигляді буде зимувати, то є сенс зробити стяжку щоб вода зимою не застоювалася і не попадала в підвал і в порожнини плит і не замерзала там, хоча знову ж таки у мене за одну зиму нічого не сталося. Візміть забийте розчином чи бетоном отвори для петель і можливі усадочні тріщини плит і для особистого сспокою можете замазати ці місця бітумною мастикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візміть забийте розчином чи бетоном отвори для петель і можливі усадочні тріщини плит і для особистого сспокою можете замазати ці місця бітумною мастикою.

 

Які петлі та отвори???Ви про що???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які петлі та отвори???Ви про що???

 

Монтажні петлі плити, принаймні у моїх плит петлі були зроблені саме так, поки Бетон свіжий його просто проломали і оголили арматуру за яку потім їх піднімав Кран...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто!Видать мне попадались таки правильные объекты,где монтаж проводился без этих варварских телодвижений с пробиванием дыр.Посмотрите по ссылке как это должно делаться www.oberbeton.com.ua/ru/cavity_floor_slab ,кстати,там и допуски по размерам указаны,и также то,что они предварительно напряжённые.

Так что идеально ровными они и не должны быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто!Видать мне попадались таки правильные объекты,

Это Да! Экструзионные ПК - это редкость! Если вам не попадались обычные ПК - повезло! При заявленной высоте 220 есть и 200 и 250

Так что идеально ровными они и не должны быть.

Они все не должны быть ровными ДО укладки!

Речь идёт о верхней поверхности ...

Для укладки обычных панелей ВСЕГДА предусмотрены "уши" на заводе, у экструзионныз ушей нет и выбить их нельзя , для их укладки есть захваты (сегодня уже каждый крановой в глубинке имеет такие)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки да!!!

У нас варварство повним ходом :(

Я сам був шокований коли це побачив і дуже боявся їх за це чіпляти, але крановщик сказав, що так у всіх, і потім я в цьому переконався, у всіх моїх сусідів так само....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Да! Экструзионные ПК - это редкость! Если вам не попадались обычные ПК - повезло! При заявленной высоте 220 есть и 200 и 250

 

Они все не должны быть ровными ДО укладки!

Речь идёт о верхней поверхности ...

Для укладки обычных панелей ВСЕГДА предусмотрены "уши" на заводе, у экструзионныз ушей нет и выбить их нельзя , для их укладки есть захваты (сегодня уже каждый крановой в глубинке имеет такие)

 

ковальська ставить вже петлі в екструдерні

такщо звичайним краном можна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ставить вже петлі в екструдерні

такщо звичайним краном можна

С технической точки зрения - бред! Но ковальской - можно фсё!:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С технической точки зрения - бред! Но ковальской - можно фсё!:lol:

 

якщо не забуду - сфоткаю Вам завтра

сусід пів року тому на ковальській купив

9-и метрові підсилені екструдерні

 

до речі навіть на сайті ковальської в екструдерних є з петлями (там вибирається підпункт)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до речі навіть на сайті ковальської в екструдерних є з петлями (там вибирається підпункт)

С интересом ознакомлюсь с реальными фактами! Заранее спасибо! Посмотрим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С интересом ознакомлюсь с реальными фактами! Заранее спасибо! Посмотрим...

 

сайт ковальської

picture.php?albumid=7011&pictureid=84994

 

завтра реальні фото

 

заздалегідь скажу - петлі, таке враження, що дядя петя вручну мантулить туди

на вид, вродь як в нормальній панелі по сирому дірку проковиряли і якось вухо туди всунули

 

короче завтра побачите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, конечно за скриншот! Но я это видел на сайте... а вот в живую!!!???:)

 

Добавлено через 1 минуту

заздалегідь скажу - петлі, таке враження, що дядя петя вручну мантулить туди

на вид, вродь як в нормальній панелі по сирому дірку проковиряли і якось вухо туди всунули

Оно так всегда в стандартных ПК выглядит... А вот в экструзии???? Ни разу не видал... Ждёмс!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...