Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте ГБО

sah79

Рекомендовані повідомлення

Це тому, що у вас збірна солянка і вона потребує постійного нагляду чи регулювання.

Тобто, коригується під певний стиль водіння і якщо він виходить завстановлені рамки виникає певне непорозуміння.

Я ото подивився як товариш постійно навідується до майстрів за налаштуваннями або прибиранням помилок то що до вибору сумніву не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і в майстрів збірна солянка...

 

подивіться на компекти, що ставлять...

 

ставив все нове, форси хана 2002, все решта треба глянути по коробках..вже і не памятаю

 

на кожному авто і так індивідуальна настройка, навіть на дорогущих сервісах приходиться пару раз по ходу заїжджати на коригування показників..і тут нічого страшного немає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і в майстрів збірна солянка...

 

подивіться на компекти, що ставлять...

Дивився, читав, сумнівався, запитував, особливу увагу приділив форсункам.

Тому брав готовий комплект для певного двигуна і ставив у чужого "інсталятора" дилера бренду, хоча товариш директор фірми по встановленню ГБО.

"Збірний" лише бак, здається Атікер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому брав готовий комплект для певного двигуна

цікаво почути складові....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о, тут не скажу, комплект має назву BRC

Блок керування: Sequent 32.

Гарантія 3 роки або 200 000км

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на днях попросил заменить мультиклапан, не отсекал

В принципе у многих он не работает корректно, но меня пугало, что стало больше входить в бак.

Заменили на новый без проблем, бесплатно, по гарантии. (1,5 года прошло)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
на днях попросил заменить мультиклапан, не отсекал

А как поняли, что не отсекает?

А то у меня последний раз залили 48л, хотя я думал, что бак на 43. Но документов нету - крыть нечем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слышно щелчок, при сработке клацает и счётчик останавливается.

Бо дошло до того, что стало входить 67л при баке в 72.

Нормальный объём 15-20% от "паспорта"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C 2013года, никаких проблем с ГБО, отсечку сразу настроили по просьбе на 54лтр при 60лтр баллоне, ни разу не было больше :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C 2013года, никаких проблем с ГБО, отсечку сразу настроили по просьбе на 54лтр при 60лтр баллоне, ни разу не было больше :(

 

могу огорчить, но отсечка на мультиклапане никак не настраивается под конкретный баллон, все рассчитано конструктивно на заводе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

могу огорчить, но отсечка на мультиклапане никак не настраивается под конкретный баллон, все рассчитано конструктивно на заводе

В рамках разумного +-5% все настраивается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

могу огорчить, но отсечка на мультиклапане никак не настраивается под конкретный баллон, все рассчитано конструктивно на заводе

если не ошибаюсь, там всего лишь, подгибается поводок поплавка(по крайней мере, раньше так делал сам, на голландском комплекте, купил, когда то, митсу галант из Голландии). Да и за шесть лет на разных заправках, с 0, всегда 54лтр. Кстати, сегодня закончил частичный, подкапотный перемонтаж оборудования. Вместо бочонка паровой фазы поставил с отстойником- такой, поменял шланги на итальянские, выбросил кучу переходников обвязки подогрева редуктора и т.д.

165826219_AlexUltra36012.jpg.452b714996f40eb89af94605e19d07a2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, качает ли обычно бензонасос бензин (в обратку? поддерживает давление по датчику?) если двигатель в данный момент работает на газе. Поколение - 4.

 

Интересно т.к. было пару раз что бенз кончился, аварийно завёлся на газе и еду - далеко ли так уедешь.

Змінено користувачем Prof.Moriarti
косноязычие
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если не ошибаюсь, там всего лишь, подгибается поводок поплавка(по крайней мере, раньше так делал сам...

 

:D:D:D

вот так и вижу картину: сидишь ты такой всезнающий и перед установкой мультиклапана думаешь дай подогну поплавок аккурат на 54 литра, оп и подогнул...

 

Добавлено через 1 минуту

Подскажите, пожалуйста, качает ли обычно бензонасос бензин (в обратку? поддерживает давление по датчику?) если двигатель в данный момент работает на газе. Поколение - 4.

 

Интересно т.к. было пару раз что бенз кончился, аварийно завёлся на газе и еду - далеко ли так уедешь.

 

пока газ не кончится :lol:

только еще бензонасос сгорит и всего делов то

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот так и вижу картину: сидишь ты такой всезнающий и перед установкой мультиклапана думаешь дай подогну поплавок аккурат на 54 литра, оп и подогнул...

я, для самоуверенных установщиков, специально, чтоб не перевозбуждались, оговорил "...если не ошибаюсь, там всего лишь, подгибается поводок поплавка(по крайней мере, раньше так делал сам, на голландском комплекте, купил, когда то, митсу галант из Голландии)". И смысл цепляться к цифре 54, могло быть и 50-57?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только еще бензонасос сгорит и всего делов то

 

т.е. ответ: "да, насос качает постоянно" :)

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...