Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя вентиляция с рекуперацией Chandelle C 2-200

МакДо

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Ну не знаю

Ось для прикладу мій план.

IMG_0596.thumb.jpeg.4ccf147975791289902056e8a2731ed2.jpeg

6 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

А зазор є хоча б 10мм, не вистачає?

Та ви що? Там же поріг серйозний для попередження розповсюдження потопу (так мені казали, коли встановлювали двері). За 7 років ні разу не скористалися послугами того анти-потоп порогу. Але двері врізані і лишається або демонтаж порогу (не памʼятаю що під ним лишили плиточники) або решітка

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, TaurosRMK сказав:

А зазор є хоча б 10мм, не вистачає? Для 30 кубів чи скільки там, мало б вистачити.

Решітка додатково завжди краще. Мені тої щілини на одну людину ще добре, а на двох вже мало. Але ми рідко двері закриваємо, хоча решітки заготовлені лежать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

А мені воно нащо? ))

Для розуміння сутності сили перетоків, що переносять повітря з однієї частини будинку в іншу. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yur43 сказав:

Решітка додатково завжди краще. Мені тої щілини на одну людину ще добре, а на двох вже мало. Але ми рідко двері закриваємо, хоча решітки заготовлені лежать.

Повністю з вами погоджуюсь. Двері в вітальню закриваємо, поки кицька жива, бо вона має свої біоритми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МакДо сказав:

Для розуміння сутності сили перетоків, що переносять повітря з однієї частини будинку в іншу. :)

Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво ))) Я бачу в кожній кімнаті приток або витяжку і баланс 240/240 кубів, що і куда перетікає щось не дуже зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво ))) Я бачу в кожній кімнаті приток або витяжку і баланс 240/240 кубів, що і куда перетікає щось не дуже зрозуміло.

Нічим не можу вам допомогти. Можливо це проблема вашої уяви :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, МакДо сказав:

Повністю з вами погоджуюсь. Двері в вітальню закриваємо, поки кицька жива, бо вона має свої біоритми.

Гасает по хате? У нас кот на оборот, так привык к режиму, что нас спать идти заставляет после 12)

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, ЯД сказав:

Гасает по хате? У нас кот на оборот, так привык к режиму, что нас спать идти заставляет после 12)

Ще й заходить в спальню і кричить: дайте консерви, випустіть на двір, бо там кажан полетів. Вона лише ночує вдома. Влітку лише дневнує. Брали з підвалів для відлову мілкої скотини. Трупи мишей, птахів, кажанів та не погризених кротів вже трішки дістали на доріжках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...