Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Уведомление о начале работ подавал через сайт ДАБИ, запись в их реестре есть.

Сейчас услуги эти там не работают, и декларацию о готовности подаю через фирму. Пришел отказ, не соответствует код обьекта.

Можно как-то получить копию уведомления, которая находится у ДАБИ, чтоб не подавать декларации вслепую?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Проверить зарегистрирована ли в ГАСК Ваша декларация в Едином реестре.

 

Про всяк випадок, реєстр наразі переїхав на повноцінну адресу dabi.gov.ua/declarate/list.php

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ввод в эксплуатацию дома (и хозпостроек) в 2018 году, и оформление права собственности

 

3. Проверить зарегистрирована ли в ГАСК Ваша декларация в Едином реестре.

Как быстро появится на сайте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Есть ли какая-то разница в оформлении дачного (садового) и жилого дома?

 

Ні, будпаспорти для всіх цих об'єктів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередной отказ:( Я уже даже не представляю, что моджет быть не так, - все заполняю согласно повидомлення и техпаспорта. А ответы составлены таким образом, что остается только догадываться что они имеюют ввиду. Ниже прикладываю формулировку отказа и свою деларацию. Может кто заполнял уже, и у него вышло - прокоментируйте...

2.thumb.jpg.d4cb534d8ad86c17b926748359bfeb44.jpg

3.thumb.jpg.7081e19c019f8d4f72d8b9453e0e15fa.jpg

1.thumb.jpg.a282204acce27bf7f7874222d4e17ad5.jpg

1a.thumb.jpg.a74bd70e8a2f25019db401d05df9ed96.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередной отказ:( Я уже даже не представляю, что моджет быть не так, - все заполняю согласно повидомлення и техпаспорта. А ответы составлены таким образом, что остается только догадываться что они имеюют ввиду. Ниже прикладываю формулировку отказа и свою деларацию. Может кто заполнял уже, и у него вышло - прокоментируйте...

 

Щось можливо вийде відкоригувати, а щось - через скарги.

Я зараз частіше через скарги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось можливо вийде відкоригувати, а щось - через скарги.

Я зараз частіше через скарги.

 

А є якась форма скарги? Зараз схиляюсь, саме до такого методу - бо всі інші варіанти в мене закінчилися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є якась форма скарги? Зараз схиляюсь, саме до такого методу - бо всі інші варіанти в мене закінчилися...

 

Шаблону нема, бо пишу під кожен випадок і пункт новий текст.

Лише по "експериментальним" адресам маю шаблон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво що за скарги? Це для нагляду? А потім це не може вилитися контролем? Мені здається, якщо йти такими радикальними шляхами, потрібно точно знати, що об'єкт ідеальний в плані попередньо оформлених намірів.

Якщо комусь цікаво, які бувають види контролю по скаргам, то є стаття штраф за самовільне будівництво, відразу перехід у відповідний розділ статті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво що за скарги? Це для нагляду? А потім це не може вилитися контролем? Мені здається, якщо йти такими радикальними шляхами, потрібно точно знати, що об'єкт ідеальний в плані попередньо оформлених намірів.

Якщо комусь цікаво, які бувають види контролю по скаргам, то є стаття штраф за самовільне будівництво, відразу перехід у відповідний розділ статті.

 

Скарги на незаконні відмови. Можна не скаржитися, звісно, а переподавати поки не зареєструють...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скарги на незаконні відмови. Можна не скаржитися, звісно, а переподавати поки не зареєструють...

 

ага, от людина в коментарях вище, не особливо розуміє що: вот-ай-ду, але вже хоче писати скаргу.

 

Добавлено через 15 минут

Скарги на незаконні відмови. Можна не скаржитися, звісно, а переподавати поки не зареєструють...

 

незаконність відмов- без рішення суду, що суб'єкт владних повноважень *хуліганить*, це просто звернення у формі скарги, тим більше, чого папір псувати, якщо така скарга не зумовить наслідком нагляд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, от людина в коментарях вище, не особливо розуміє що: вот-ай-ду, але вже хоче писати скаргу.

д.

 

Цікаво, а от вам зрозуміло формулювання відмови? Якщо так, то поділіться. Бо мені, не дуже зрозумілі такого роду словосполучення. Що роблю Я - я чітко усвідомлюю. І скарга зумолена, саме формулюванням у «відписках», а не тим що я не вот-ай-ду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, от людина в коментарях вище, не особливо розуміє що: вот-ай-ду, але вже хоче писати скаргу.

 

Добавлено через 15 минут

 

 

незаконність відмов- без рішення суду, що суб'єкт владних повноважень *хуліганить*, це просто звернення у формі скарги, тим більше, чого папір псувати, якщо така скарга не зумовить наслідком нагляд.

 

Яка мета? В мене перша мета - це реєстрація документу. І, що важливо, в тому вигяді, в якому він є юридично "правильним". Наприклад остання ситуація: акт з кадастровим номером "старого зразку" в Києві, і вимога вносити саме "старий" номер в декларацію. Це може призвести до відмови у державній реєстрації прав; саме тому за допомогою скарг було зареєстровано декларацію з "нормальним" кадастровим номером.

 

Якщо необхідно ще і нагляд, то це також не є проблемою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка мета? В мене перша мета - це реєстрація документу. І, що важливо, в тому вигяді, в якому він є юридично "правильним". Наприклад остання ситуація: акт з кадастровим номером "старого зразку" в Києві, і вимога вносити саме "старий" номер в декларацію. Це може призвести до відмови у державній реєстрації прав; саме тому за допомогою скарг було зареєстровано декларацію з "нормальним" кадастровим номером.

 

Якщо необхідно ще і нагляд, то це також не є проблемою.

 

Використовували обхід присвоєння поштової адреси? В іншому випадку земельна ділянка взагалі ролі не грає, для реєстрації новозбудованого по 49 п. порядку.

 

В Києві досі не діє експериментальний порядок по адресам.

 

Ви відкривали нагляд за не видачу в строк будпаспорту? Був сьогодні в цнапі, все що зміг отримати акт отримання доків цнапом від архітектури завірений підписом адміністратора, двома ногами вперлась в підлогу і не поставила печатку адміністратора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Використовували обхід присвоєння поштової адреси? В іншому випадку земельна ділянка взагалі ролі не грає, для реєстрації новозбудованого по 49 п. порядку.

 

В Києві досі не діє експериментальний порядок по адресам.

 

Ви відкривали нагляд за не видачу в строк будпаспорту? Був сьогодні в цнапі, все що зміг отримати акт отримання доків цнапом від архітектури завірений підписом адміністратора, двома ногами вперлась в підлогу і не поставила печатку адміністратора.

 

1. Ділянка зареєстрована в ДРРП з "новим" кадастровим, а в Держакті "старий" кадастровий. ДАБІ вимагало як в Акті, я не погодився. Адреса є.

2. Я так не роблю, бо це неефективно взагалі. І результату від цього позитивного не буде.

3. Я навіть без підпису беру описи. Досить номеру справи та дати. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Какую информацию указать в пункте 4 декларации? Я в соответвующем подпункте написал информацию из гос. акта и строительного паспорта. На что получил ответ:

"Невірно зазначена інформація щодо присвоєння адреси об'єкту будівництва"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую информацию указать в пункте 4 декларации? Я в соответвующем подпункте написал информацию из гос. акта и строительного паспорта. На что получил ответ:

"Невірно зазначена інформація щодо присвоєння адреси об'єкту будівництва"

Если это новый пункт в декларации,, то выделила красным цветом, что у меня было написано: адреса об’єкта будівництва, присвоєна об’єкту нового будівництва під час реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, не присвоювалось_(зазначається у разі присвоєння адреси під час реалізації

експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва _

та об’єктам нерухомого майна)

дата і номер наказу про присвоєння адреси об’єкту будівництва, найменування органу, який його прийняв, _______не видавався

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если это новый пункт в декларации,, то выделила красным цветом, что у меня было написано: адреса об’єкта будівництва, присвоєна об’єкту нового будівництва під час реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, не присвоювалось_(зазначається у разі присвоєння адреси під час реалізації

експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва _

та об’єктам нерухомого майна)

дата і номер наказу про присвоєння адреси об’єкту будівництва, найменування органу, який його прийняв, _______не видавався

 

Да, 4 пункт звучит именно так. (Не знаю новый это или старый) Я так понимаю что в таком варианте, вам удалось зарегистрировать декларацию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, 4 пункт звучит именно так. (Не знаю новый это или старый) Я так понимаю что в таком варианте, вам удалось зарегистрировать декларацию?

 

Да, на сайте ДАБИ уже есть номер моей декларации. Ну так надо писать если Вы "не попали под эксперимент". У нас адрес существует давно.

И еще, в ЦНАПе есть представники ДАБИ, которые дают консультации, обратитесь к ним, они могут подсказать Вам по некоторым вопросам. Вы выложили свою декларацию и ответ, но для того чтобы понять как правильно оформить декларацию, надо видеть все документы, вплоть до того, что сегодня Вы направляете декларацию в одно подразделение ДАБИ, например, а уведомление направляли в другое, так как там произошло изменение названия (это то что касается п. 1 ); пп. 2 и 3 - может быть подойдет тот вариант что у меня в декларации; п. 4 - внимательно посмотрите свое уведомление и сравните как в декларации Вы написали; 5- Полностью укажите ФИО кто из БТИ делал Вам документы; 6- в садовом домике нет жилой площади, как я понимаю, т.е. она вся будет не жилая. Это мое видение исправлений , могу ошибаться. Вам,so-rec, Удачи

Змінено користувачем Tatiana Gal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня также, адрес присвоен уже давно. В последнем отказе, был только четвертый пункт заполнен не верно. Спасибо вам Татьяна! Буду пробовать подаваться еще раз.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста по пункту "житлова площа"

У меня садовый домик и подавал все доки под садовый и указывал только "общую".

Сейчас вот получил на руки тех паспорт, а там есть разбивка на "общую", "жилую" и "вспомогательную".

Насколько я слышал для садовых домиков не должно быть пункта "житлова" . Ну и тут в ветке нашел пример, где в декларации для садового дома указывают только общую площадь.

 

Подскажите, пожалуйста, чего с этим делать - забить и подавать "додаток 2" с данными из техпаспорта или попросить исправить техпаспорт?

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста по пункту "житлова площа"

У меня садовый домик и подавал все доки под садовый.

Сейчас вот получил на руки тех паспорт, а там есть разбивка на "общую", "жилую" и "вспомогательную".

Насколько я слышал для садовых домиков не должно быть пункта "житлова" .

 

У меня в техпаспорте на дачный домик от БТИ есть цифры в колонке "житлова площа" для 4 помещений.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в декларации вы заполняли все пункты или только общую?

Тут есть пример только с общей

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4988767&postcount=331

 

UPD пример не очень, там отказ по пункту 7 (который про площади)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...