Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Укладака ламіната одним контуром на 50 м2 (5 кімнат)

lyuba

Рекомендовані повідомлення

Ой, прям бальзам на душу, спасибо :) Хоть кто-то похвалил :D

 

Вдвоем с помощником занимались этим секасом 2 дня.

 

Если учесть что это не основной Ваш вид заработка (зная чем вы в основном занимаетесь) - то вы реально молодцы! Я видел людей которые себя позиуионировали как супер мастера паркетчики и для них ламинат это мусор. Но то во что они превращали его в квартире - реально становилось МУСОРОМ))) А вы так красиво сработали в дверных проемах! не каждый так умеет! Как говорится РЕСПЕКТ И УВАЖУХА!

Только один вопрос А стоило ли оно того???Стоило ли ВДВОЕМ заниматься таким объемом ВДВОЕМ???? Хотя как развлечение и разминка мышц - ВЕЛИКОЛЕПНО!

 

Добавлено через 1 минуту

Естественно не поперек. Я иногда не понимаю твою писанину, сорри.

 

Саня тогда как начать в детской 1??

Просто если начать от наружной стены - то в центре нашего дома (между комнатами, нам придется несколько рядов кинуть в обратную сторону) и как оно будет перед комнатой на против лестницы и возле самой лестницы??? Сидеть считать???

Мне проще начать с центра (т.е. с самого длинного ряда). А уже под стенки выйдут остатки!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня тогда как начать в детской 1??

 

Схерали ты меня переименовал?:D Повторяю еще раз - я не Саня и никогда им не был!

 

Сегодня у меня нету компа под рукой, будет - нарисую на плане как.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схерали ты меня переименовал?:D Повторяю еще раз - я не Саня и никогда им не был!

 

Сегодня у меня нету компа под рукой, будет - нарисую на плане как.

 

Извиняюсь! Мне чет казалось что к тебе уже обращались как Саша!

Я понял о чем ты. От наружной стены дома идешь к концу комнаты - потом просто удлиняешь ряд по коридору в другой конец дома. И только гардероб остается в обратную сторону. Я выше написал что мне не нравится в такой схеме укладки!

 

Добавлено через 2 минуты

Это самое простое, что может быть, как одна комната.

У нас там было 43 м2, не параллельные стены, обратные ниши, подрезка коробок и наличников, криволинейные стены в комнатах и колонны в коридоре и т.д...

 

Молодцы. Я видел и радиусность. Просто у меня при укладке ламината - с собой инструмент заточенный под него))) И Роторейзер и мультиинструмент. С этими вещами подрезка коробки с наличниками занимает 15 минут)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понял о чем ты. От наружной стены дома идешь к концу комнаты - потом просто удлиняешь ряд по коридору в другой конец дома. И только гардероб остается в обратную сторону. Я выше написал что мне не нравится в такой схеме укладки!

 

Совершенно в дырочку). Единственная трудность (хотя лично я не вижу в этом трудности) в том, что нужно изначально все рассчитать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершенно в дырочку). Единственная трудность (хотя лично я не вижу в этом трудности) в том, что нужно изначально все рассчитать.

 

Мне лень считать! )))) Особенно если не выйдет расчитать с кандачка. Тем более все расчеты мы делаем на ИДЕАЛЬНУЮ геометрию, а таковая не всегда (Я влипал однажды, сильно влипал, больше 30 квадратов пришлось разобрать и пересобрать). Поэтому как для меня хоть 15 квадратов в обратный ход - хоть 35 - так легче и проще!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за висловені думки. Ламінат будемо збирати самі. Зараз саме на стадії вибору. Коли виберемо, буду промальовувати розкладку ламінату, щоб розуміти як буде загальна картина.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне лень считать! )))) Особенно если не выйдет расчитать с кандачка. Тем более все расчеты мы делаем на ИДЕАЛЬНУЮ геометрию, а таковая не всегда (Я влипал однажды, сильно влипал, больше 30 квадратов пришлось разобрать и пересобрать). Поэтому как для меня хоть 15 квадратов в обратный ход - хоть 35 - так легче и проще!

 

Ну и зря лень.Фигня вопрос кинуть ниткой или лазером оси и танцевать от них.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
уложил 50м без разрыва. По коридору - начал подниматься.. теперь думаю как решить проблему..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХВ! Вставлю своїх 75 квадратів без розривів :)

Клав на мансарді, на водяну ТП (батарей нема. По розрахунках тепловтрат влажу). Клав десь два - три тижні тому, при Т +21 в приміщенні і десь +23-24 на стяжці. Підкладку взяв саму просту і тонку (3мм) з розрахунку максимальної пеплопровідності. На залишку мав надцять квадратів аналогічної підкладки привезеної з Польщі років 20 тому. Кидається в очі фактично вдвіччі більша густина останньої. ЇЇ (щільнішу) кинув у коридотрі та проходах. Решту епіцетрівська "какашка".

Довжина моноліту в проході десь 9+ метрів. Зазор брав з запасом - 25 мм. (тепер паю халему з плінтусом :( не можу 27 - 30 мм шириною найти :( )

За пару тижнів, що воно лежить, стало значно тепліше на дворі. А найбільшу кімнату добряще жарить сонцем. Появився запах. Не сильний, дискомфорту не викликає (ламінат якийсь німецький з епіцентру 350 грн/кв) Зміни зазорів поки нема, лежить рівно, влігся (розпрямилась підкладка). Розрахувати дуже точно не вдалось - тадто багато змінних і точність потрібна би була. Тому почав з лівого верхнього кута будинку, дійшов до дверей, влупив через коридор. у дальніх кімнатах від дверей у дві сторони клав. Останні дошки вийшли по 6 - 8 см. Наріжу їх кусками з огризків (і так прижме плінтусом і закриється меблями), тоді вкладаюсь у відходи 7 - 9%. Також, для зменшення відходів, зворотні ніші зробив добірними (до цілої дошки йде добірний кусок а 1/3 та 2/3 просто клав довші).

Клалось доволі просто (робив вперше). Сексу було лише в трьох місцях - при проході через двері.

 

Приїхавший ламінат зовнішніх пошкоджень не мав. Але як розпакував... Фактично весь мав однотипне пошкодження: симетричні вертикальні пошкодження з двох країв пачок. З одного майже не помітні з другого на фото Вангую, дьорнули погрузчиком... Спохватився пізно, рекламацій не пред'являв. Старався пускати на обрізки і кути (де немає навантажень).

В загальному дуже довольний.

Підкажіть де взяти плінтус шириною 25+мм?

 

уложил 50м без разрыва. По коридору - начал подниматься.. теперь думаю как решить проблему..

 

Я більше по електриці, але:

1) перевірити, чи не зажимає плінтус ламінат, чи є зазор між ламінатом і стіною. Вангую іменно біля дверей може упиратись по кутах.

2) забезпечити зазор (підрізати, задовбати тощо)

3) у крайньому випадку - прорізь на переходах + накладна декоративна планка. Думаю, нагадувати, що планка має забезпечувати вільний рух ламінату не варто.

Ну і контролька - що у Вас з вологістю в приміщенні по факту?

DSC02483.thumb.JPG.d204bbcc42252f138c42d2fb71e882dd.JPG

DSC02465.thumb.JPG.4955d38df7256c6ad75e455fe2a6e2cc.JPG

DSC02462.thumb.JPG.10b1bcdce8125cebe6c803a84c388b18.JPG

DSC02485.thumb.JPG.5955ba6cfe2631028c305cac55e92d51.JPG

DSC02486.thumb.JPG.173c8cc915016c3e50d9c8cf990c083a.JPG

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Повернуся до питання плінтуса. Пройшовся по периметру з кутником - лінійкою, 90+% периметру маю зазор 20 мм. Тобто, стандартний пластиковий плінтус шириною 23 мм мав би перекрити без проблем. Привіз плінтус, по факту він 21мм ледь перекриває :(

 

Прийшла ідея змонтувати плінтус трохи під кутом. Якщо під нижню частину монтажної поверхні підклеїти щось тверде 2 - 3 мм то на нижній кромці це дасть 4-5 мм додаткового перекриття.

 

 

 

Тепер стоїть питання що чим і як підклеїти. Мо хтось стикався і має досвід чи ідеї?

1993351865_.jpg.6bf120943742cc8a2ed3cb7ec78977ca.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повернуся до питання плінтуса. Пройшовся по периметру з кутником - лінійкою, 90+% периметру маю зазор 20 мм. Тобто, стандартний пластиковий плінтус шириною 23 мм мав би перекрити без проблем. Привіз плінтус, по факту він 21мм ледь перекриває :(

 

Прийшла ідея змонтувати плінтус трохи під кутом. Якщо під нижню частину монтажної поверхні підклеїти щось тверде 2 - 3 мм то на нижній кромці це дасть 4-5 мм додаткового перекриття.

 

 

 

Тепер стоїть питання що чим і як підклеїти. Мо хтось стикався і має досвід чи ідеї?

 

Столкнетесь с проблемой установки фурнитуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Зробив. Проблем з фурнітурою не виникло. Як зовн так і внутр кути мають достатньо свободи щоб перекрити легкий ухил. Усе гарно стало. Узяв у епіку кутники зовнішні хз для чого. Конструктивно воно як дві полоски якоїсь фігні типу пресованого картону обтягнуті декоративною плівкою. розполовинив посередині, на плінтус двусторонні скоч, отримані полоси на скотч. Канцелярським ножем підрізав під кутом, змонтував звичайними дубелями. Дешево, швидко, без проблем. Питання зняте. :)

DSC03412.thumb.JPG.a2714112cf0ed30dde7081610e56dc3f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив. Проблем з фурнітурою не виникло. Як зовн так і внутр кути мають достатньо свободи щоб перекрити легкий ухил. Усе гарно стало. Узяв у епіку кутники зовнішні хз для чого. Конструктивно воно як дві полоски якоїсь фігні типу пресованого картону обтягнуті декоративною плівкою. розполовинив посередині, на плінтус двусторонні скоч, отримані полоси на скотч. Канцелярським ножем підрізав під кутом, змонтував звичайними дубелями. Дешево, швидко, без проблем. Питання зняте. :)

 

А что за фирма плинтуса? Не Цезарь и не Ева это 100%.. даже вроде не сандекор.а по описанию наружного угла вы меня в ступор ставите! У нормального плинтуса пластикового и фурнитура пластиковая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пінтус простий з епіцентру. Про кут - йшлось про матеріал підкладки під плінтус.

на фото видно його половинку наклеєну на пластиковий плінтус.

Фішка того картонного в можливості перекривати любий кут. Тому посередтні тільки стрічка. а мені його зручно - швидко розполовинити. Гострим лезом той "картон" ріжеться без проблем, що теж мені було на руку. Якщо б не зарізав - плінтус би не прилягав звергу. А так все ідеально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пінтус простий з епіцентру. Про кут - йшлось про матеріал підкладки під плінтус.

на фото видно його половинку наклеєну на пластиковий плінтус.

Фішка того картонного в можливості перекривати любий кут. Тому посередтні тільки стрічка. а мені його зручно - швидко розполовинити. Гострим лезом той "картон" ріжеться без проблем, що теж мені було на руку. Якщо б не зарізав - плінтус би не прилягав звергу. А так все ідеально.

 

Теперь я понял ваше народное творчество)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, пользуясь случаем, спрошу. Какие из брендов пластиковых плинтусов наиболее качественные?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, пользуясь случаем, спрошу. Какие из брендов пластиковых плинтусов наиболее качественные?

 

Арбитон .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, пользуясь случаем, спрошу. Какие из брендов пластиковых плинтусов наиболее качественные?

 

Цезарь, Ева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие из брендов пластиковых плинтусов наиболее качественные?

 

А какие оптимальны из бюджетных?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие оптимальны из бюджетных?

 

Сан декор. - 34 грн плинтус 2,5 метра. Вся фурнитура ( уголки, соединители и т.д) 10-14 грн пара.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Киеве ЭЦ?

 

Есть в ЭЦ. Я давно пишу что скуплюсь в Леруа:-) это цена Леруа прошлая неделя.

При сравнительно неплохом качестве плинтуса, такие цены. Силикон неплохой по контуру прилегания плинтуса. Фурнитура ставится хорошо. Недостаток по наружному углу. Их легко выбить и сломать во время хотьбы. Я их на суперклкй подклеиваю.

И когда крепитесь к стене, сначала надо просверлить плинтус без удара, а потом только удар включать. Иначе внутренняя часть кабельканала трескается. У Цезаря такого нет.

Но если неспеша сами будете крепить - все отлично будет.:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Arbiton мне понравился LM60, у него не центральная вставка, а снимается вся верхняя часть. Получается только один стык и при переклейке обоев, например, не нужно демонтировать весь плинтус.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Arbiton мне понравился LM60, у него не центральная вставка, а снимается вся верхняя часть. Получается только один стык и при переклейке обоев, например, не нужно демонтировать весь плинтус.

 

Только фурнитура держащаяся тоже на этой верхней части, не очень приятная вещь. Особенно когда в коридоре надо вставить 10-12 см плинтуса с двумя концевиками. Задание не для слабонервных. :-) пока не установить штук 15 таких коротких участков не разберёшься! И пальцы болят:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Сан декор.

 

Спасибо за совет. Купил.

Отверстия под крепеж через каждые 30 см. Не густо будет, если стены ровные?

Как посоветуете крепить к кирпичной стене?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...