Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТН вода-вода. Мифы и реальность.

Ligo

Рекомендовані повідомлення

А какой у нее при этом дебет, и сколько воды вам нужно для работы ТН?

 

Для роботи теплового насоса потрібно орієнтовно 1,5 м3 в годину. Дебіт сам не міряв ще, але ті хлопці що бурували казали що 3 куби води в годину легенько. Це артезіанська скважина і я цим хлопцям ладен вірити. Досвідчені бурувальники.

 

Добавлено через 15 минут

я не великий спец з гідравліки, але Ви впевнені, що дзеркало води буде на такому ж статичному рівні у скважині при відборі з неї 1,5-2 куби в годину? Я чомусь не впевнений. Подивіться на такий насос (не реклама):

nasos-market.com.ua/magazin-nasosov/pogruznue-nasosy/nasos-aquatica-3sem1-8-7-centrobegnyi-pogrugnoi-0-18kvt-30m-45l-min-75mm-20-metrov-kabelya.html

 

Дякую за посилання, я давно на нього задивляюсь, ось тільки не впеанений чи він мені "потягне" полив городу, миття автівки і т.д. Тобто чи хватить напору в реальності, чи буде текти цівочка і насос працюватиме на межі виживання.

 

0,18 кВт - дуже смачно. Але ж Ви писали що у Вас насос цієї фірми замість 0,37 споживає 0,6! Тобто не знаю чи вірити їм...До речі, а чому не брали собі 0,18 кВт ?

 

Стосовно дзеркала води - має бути по ідеї ще вище. Зараз вода все ще каламутна крепко. Спеціалісти кажуть що буде на такому ж рівні і триматись. Казали що водоносний шар хороший, потужний. Поживемо-побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купував свої насоси ще 2 роки тому, тоді ще 180 Вт не було, мінімальний був 370 і 550 Вт, взяв обидва. 550 то монстр, поливає мені й сусіду город з скважини в яку ТН зливає воду. Перший подає мені воду в ТН, з нього ж мию машину і тротуарну плитку Керхером, абсолютно його достатньо при умові не одночасного використання.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купував свої насоси ще 2 роки тому, тоді ще 180 Вт не було, мінімальний був 370 і 550 Вт, взяв обидва. 550 то монстр, поливає мені й сусіду город з скважини в яку ТН зливає воду. Перший подає мені воду в ТН, з нього ж мию машину і тротуарну плитку Керхером, абсолютно його достатньо при умові не одночасного використання.

 

Тобто у Вас такий насос:

nasos.com.ua/pogruzhnoj-nasos-aquatica-777402

 

І він споживає так як по факту як і написано, 370 Вт, чи 500-600?

 

Просто схоже що він для мене буде оптимальним. Якщо енергоспоживання таке як написано, тоді це саме воно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто у Вас такий насос:

nasos.com.ua/pogruzhnoj-nasos-aquatica-777402

 

І він споживає так як по факту як і написано, 370 Вт, чи 500-600?

 

Просто схоже що він для мене буде оптимальним. Якщо енергоспоживання таке як написано, тоді це саме воно!

 

Так, схоже що такий, коробку з нього викинув, а діставати щоб подивитись не хочу)) Споживає 580 Вт при моїй напрузі 236-238 Вольт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, схоже що такий, коробку з нього викинув, а діставати щоб подивитись не хочу)) Споживає 580 Вт при моїй напрузі 236-238 Вольт.

 

Ну тоді це погано...це говорить що параметри не відповідають заявленим. Якщо пишуть 370 Вт а по фактут 580 - тоді це зовсім зле.

 

Не варто тоді такий насос брати напевно...

Хм...що ж робити тоді?

Брати Водолія 25-ку на 550 Вт (там хоч заявлене виконується по ідеї) і не морочити голову?

 

А ще питання - той другий насос, що на 550 Ват, скільки по факту споживає ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скидати куди воду будете?

Коли поставите насос то врубіть його на день. Тоді й дізнаєтесь чи не впаде дзеркало при тривалій роботі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще питання - той другий насос, що на 550 Ват, скільки по факту споживає ?

На вихідних проведу заміри, але пам"ятаю, що більше заявленого. Думаю що і Водолій теж буде більше споживати від написаного. Вони мабудь декларують потужність холостого ходу, або роботу без напору (чи як правильно? я тут не спец)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вихідних проведу заміри, але пам"ятаю, що більше заявленого. Думаю що і Водолій теж буде більше споживати від написаного. Вони мабудь декларують потужність холостого ходу, або роботу без напору (чи як правильно? я тут не спец)

 

Дякую, тоді чекатиму на результат :flag1:

 

Всі продажники кажуть що споживає потужність ту що написана :). Як не дивно...

В принципі мала б бути потужність вказана в роботі, з водою тобто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З водою просто вилити з труби то одна потужність. А якщо при цьому ще й дати тиск води то є інша.

Потужність залежить від того яку роботу виконує прилад. Формула роботи через потужність відома. З неї видно що при сталому часі для виконання більшої роботи потрібна більша потужність.

А для заманювання клієнта можна вказати мінімальну потужність.

По хорошому має бути вказана потужність та умови за яких вона виміряна. Яка перекачка води та який тиск.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене як раз цей насос, заявлене споживання 370 Вт, реальне 580-600 Вт

 

Скажіть, а Ви насос глибинний напряму пускали - строго до теплового насоса, чи встановлювали гідроакумулятор, реле тиску і т.д.?

 

Добавлено через 5 минут

Форумчани спеціалісти в ТН вода-вода. Насос зі скважини під'єднується напряму до ТН, просто пряма труба, чи ставиться гідроакумулятор, реле тиску і т.д.? Як правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а Ви насос глибинний напряму пускали - строго до теплового насоса, чи встановлювали гідроакумулятор, реле тиску і т.д.?

 

Добавлено через 5 минут

Форумчани спеціалісти в ТН вода-вода. Насос зі скважини під'єднується напряму до ТН, просто пряма труба, чи ставиться гідроакумулятор, реле тиску і т.д.? Як правильно?

Розширювальний бачок обов‘язково, щоб не було гідроудару, в мене стоїть на 80л «груша». Автоматика як на звичайній скважині, відрегульована так, щоб при роботі ТН насос не тактував, а качав постійно. У мене при тиску 2,5 атм відключається, при роботі ТН тиск 1,8 атм. На вході ТН стоїть дюймовий електричний клапан, який керується від ТН, і з ним послідовно вентиль для точного підбору протоку.

8980151D-E05C-4AEC-8EFA-87EA7F73A772.thumb.jpeg.50879f9ec20406e64f2c92e78d82a708.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розширювальний бачок обов‘язково, щоб не було гідроудару, в мене стоїть на 80л «груша». Автоматика як на звичайній скважині, відрегульована так, щоб при роботі ТН насос не тактував, а качав постійно. У мене при тиску 2,5 атм відключається, при роботі ТН тиск 1,8 атм. На вході ТН стоїть дюймовий електричний клапан, який керується від ТН, і з ним послідовно вентиль для точного підбору протоку.

Вы же разбор делаете еще на полив.

Откуда гидроудар в открытой системе? У вас же выход теплообменника постоянно открыт?

Если без доп разбора, то достаточно только балансирного вентиля и обратного клапана возле насоса, а сам насос подключить непосредственно на пускатель теплового насоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же разбор делаете еще на полив.

Откуда гидроудар в открытой системе? У вас же выход теплообменника постоянно открыт?

Если без доп разбора, то достаточно только балансирного вентиля и обратного клапана возле насоса, а сам насос подключить непосредственно на пускатель теплового насоса.

 

полив у мене йде з прийомної скважини (така ж сама як і ця, тільки трохи потужніший насос і є можливість зробити реверс скважин). Система відкрита тільки коли працює ТН, вихід теплообмінника відкритий, але ж на вході стоїть електроклапан, який закривається коли ТН не працює, тоді і буде виникати гідроудар, бо інколи відкривається кран у дворі для господарських потреб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розширювальний бачок обов‘язково, щоб не було гідроудару, в мене стоїть на 80л «груша». Автоматика як на звичайній скважині, відрегульована так, щоб при роботі ТН насос не тактував, а качав постійно. У мене при тиску 2,5 атм відключається, при роботі ТН тиск 1,8 атм. На вході ТН стоїть дюймовий електричний клапан, який керується від ТН, і з ним послідовно вентиль для точного підбору протоку.

 

Хм...то можливо у Вас тому і таке велике споживання насоса, оскільки йому треба "пропхати" 2,5 атмосфери ?

Чи може з автоматикою щось не так?

 

Ну або китайці брехуни :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм...то можливо у Вас тому і таке велике споживання насоса, оскільки йому треба "пропхати" 2,5 атмосфери ?

Чи може з автоматикою щось не так?

 

Ну або китайці брехуни :)

Коли працює ТН, то насос качає постійно, тиск в трубі 1,8 Атм, при цьому споживання 580 Вт. Коли ж ТН зупиняється, закривається вхідний електроклапан, тиск в системі підвищується за секунд 10-12 до 2,5 Атм і автоматика відключає насос, все працює як потрібно. Просто китайці вказують потужність на "холостому ходу", а не під навантаженням (напором).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли працює ТН, то насос качає постійно, тиск в трубі 1,8 Атм, при цьому споживання 580 Вт. Коли ж ТН зупиняється, закривається вхідний електроклапан, тиск в системі підвищується за секунд 10-12 до 2,5 Атм і автоматика відключає насос, все працює як потрібно. Просто китайці вказують потужність на "холостому ходу", а не під навантаженням (напором).

 

Зрозуміло. Дякую!

 

Не забудьте поміряти споживання обох насосів на вихідних:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вихідних проведу заміри, але пам"ятаю, що більше заявленого. Думаю що і Водолій теж буде більше споживати від написаного. Вони мабудь декларують потужність холостого ходу, або роботу без напору (чи як правильно? я тут не спец)

 

Смію запитати - провели заміри споживання ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смію запитати - провели заміри споживання ?

 

Вибачайте, але за сімейними обставинами не зміг поїхати за місто, попаду туди через пару днів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачайте, але за сімейними обставинами не зміг поїхати за місто, попаду туди через пару днів.

 

Ок, дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от, споживання "китайця" 715 Вт (напруга в мережі була 213 Вольт) при заявлених 550 Вт.

П.С. Раніше перед придбанням "китайця" експериментував з "Водолієм" з такими ж характеристиками - його споживання було на рівні 1300 Вт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от, споживання "китайця" 715 Вт (напруга в мережі була 213 Вольт) при заявлених 550 Вт.

П.С. Раніше перед придбанням "китайця" експериментував з "Водолієм" з такими ж характеристиками - його споживання було на рівні 1300 Вт.

 

Дякую! :beer:

Я так і підозрював, що Водолій ще гірший. Китаєць обманув на 27 %, а Водолій більше як на 100!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! :beer:

Я так і підозрював, що Водолій ще гірший. Китаєць обманув на 27 %, а Водолій більше як на 100!

 

Ні, Водолій сильно не обманув) Я мав на увазі однакові гідравлічні характеристики з підйому води (об"єм, тиск..), а заявлена потужність, на скільки пам"ятаю, не менше 1000 Вт була точно, реальна 1300...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, Водолій сильно не обманув) Я мав на увазі однакові гідравлічні характеристики з підйому води (об"єм, тиск..), а заявлена потужність, на скільки пам"ятаю, не менше 1000 Вт була точно, реальна 1300...

 

Ага, значить так стосовно споживання само як і китаєць :). Але гідравлічні х-ки у китайця кращі набагато при співрозмірному споживанні.

Щоправда щодо надійності та довговічності - тут є питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня форумчани! Підкажіть, будь ласка, новичку як підібрати ПТО. Є в наявності тепловий насос потужністю 16 кВт. Пробурено дві скважини на воду, глибиною 15м. Дебет точно не знаю, але качав сутки 50 водолієм- води хватає...Я так підозрюю, що для мого ТН потрібно , біля 3,6 куб води/год?Дзеркало води стоїть на 3 м.Думаю, варто скористатись системою вода-вода.Але хочу захистити ТН і поставити проміжний теплообмінник. Буду радий любій інформаціїї.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, варто скористатись системою вода-вода.Але хочу захистити ТН і поставити проміжний теплообмінник. Буду радий любій інформаціїї.
А можно подробнее?

Знаю, что ТН берет тепло со скважины при помощи теплообменника, далее отдаёт это тепло в систему отопления при помощи второго теплообменника.

А какой еще промежуточный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...