Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Многолетники под домом

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

Дівчата (якщо можна так до вас звернутися😇), що б я без робила? Спитаєш одне, а отримаєш набато більше!

20 часов назад, irina1969 сказал:

так, треба подумати...ці рослини доволі агресивни і коли треба затягнули велику ділянку саме воно, а в вашому випадку рік перетерпіти і буде все гарно

Мабудь, ви праві.

9 часов назад, allanek сказал:

Вітаю. Все пропустила, але вкину і свою "копійчину". Наташа, це сіндром садовода-початківця, затикати рослинами кожний голий шматок грунту. Ви ж, як на мене, вже не початківець:classic_smile: і повинні позбутися цього сіндрому. А що це за сорт такий у туй- "низька"?

У мене синдром початківця щороку. Це уже називається дурна жадібність. Пам'ятаю, як садила маленьку клумбочку у дворі і як ви радили мені не тицяти на неї все і одразу, бо воно має властивість рости. Наче б то і мало посадила, але тепер уже все стрижу для стримання габаритів😂

А туя сорту "низька" - це Холмструп, про яку я писала у темі про хвойні, коли з"ясовувала про шишки на туях.

9 часов назад, allanek сказал:

В чому сенс грунтопокривної рослинки під грунтопокривною розою? Особливо, якщо це багаторічник, а не вічнозелене?

Ні, роза Анжела не є грунтопокривною. Як показала Наташа Музей на своїх фото, це величенький кущ. Вона мабудь більше шраб або паркова.

9 часов назад, allanek сказал:

З вічнозелених добре переносять відсутність сонця бересклети Емеральд енд Голд та Емеральд Гаєті і зберігають свою варіегатність.

Чомусь бересклет не спав мені на думку, але у мене є Форчуна у двох місцях, то не хотіла тулити ще і до роз з туями. А тепер то мабуть і взагалі зроблю так, як всі радять: мульча і "до побачення")))

9 часов назад, allanek сказал:

Додала б і барвинок до списка, але в багатьох він асоціюється з цвинтарем.

У мене також. В нашому місті так і взагалі окрім кладовищ він ніде не росте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Музей сказал:

Наташа, оскільки йдеться про ділянку в затінку, то Анжели в затінку виглядатимуть трохи інакше ніж ті, що я показала. На фото Анжели, що в затінку. Вони не будуть такою щільною кульою. В затінку пагони будуть довшими. 
Мульча під ноги буде хорошим вибором і значним полегшенням в догляді.

 

Через 3 роки буде інший сирдром -  як приборкати сельву і хтоб викопав для себе зайві рослини.

Я пам"ятаю фото ваших Анжел саме в затінку, то на ті фото і орієнтуюсь. До речі, мої Анжели, всі 3 штуки уже зацвіли у мене (хоча садила десь в червні). Дякую вам ще раз за таку гарну троянду! Але чим вона мені ще цікава? Уже наче б то і відквітла, квіточка трошки вигоріла і навіть в"ялувата, але порівняно з іншими трояндами не сипле пелюстками. Спеціально торкаюсь її щодня щоб перевірити. Здалека вона зберігає декоративний вигляд, що мені і потрібно було. 

А синдром зайвого у мене наступає щосерпня. В цьому році точно для себе вирішила - ніяких однорічників. Сажаю їх малі, а тоді вони глушать мені все що росте навкруги. Хочеться підійти, видрати все подальше від очей, бо аж бісить.

7 часов назад, allanek сказал:

Меня подобається снить. Кажуть, що вона не любить пісок і сонце. В мене росте на голому піску і прямому сонці. Це жуткий агрессор в любих умовах. До речі, це теньова рослина, що не втрачає варіегатності в твнв. На кшалт дерена, тільки знизу :grin:. Про дерен. Кажуть, що не любить пісок і сонце. Росте на піску, не завжди має воду, мовчу про добриво, зараз кусти заввишки більш 3-х метрів.

У мене теж була варієгатна снить. Спочатку вела себе пристойно, а коли добре вкоренилась...Корчую її другий рік.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Nic-олаевна сказал:

, роза Анжела не є грунтопокривною. Як показала Наташа Музей на своїх фото, це величенький кущ. Вона мабудь більше шраб або паркова.

Так, це флорібунда . Вона не грунтопокривна, але має доволі розлогий кущ, що покриває землю. На фото, що виклала Наташа, це добре видно.  Тому і сенсу нема саджати щось під нею .

27 минут назад, Nic-олаевна сказал:

В нашому місті так і взагалі окрім кладовищ він ніде не росте

Щоб сказали в вашому місті про туі та ялівці,  якби побачили кладовище в Польщі? 

Про снить . Я завжди, коли згадую цю рослину, чесно попереджую, що вона агресор. 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Щоб сказали в вашому місті про туі та ялівці,  якби побачили кладовище в Польщі? 

Алла, в нашому місті тую від ялівця відрізняють лише продавці двох магазинів з квітами і деревами, ну і я😂 Для всіх інших то ЙОлки.

Знайомі придбали дім, ремонтують і паралельно саджають квіти, плодові дерева, хвойні. Набрали хвойних в магазині по принципу "ось ця йолка зелена, мені подобається", а коли висадили, тоді побачили що воно все геть різне, між собою не пасує. Питаю, який сорт, назва, зріст рослини у дорослому вигляді....отримую здивований погляд "а шо, воно ще і різне?"

Інші знайомі прийшли до нас в гості і першим ділом сказали: "ви ж під домом не насадіть отих йолок, що у горщиках продаються", а чому так, не пояснили.

На нашому форумі найближчий мій земляк - vadimv, сумчанин. А ми від Сум 200 км в сторону кордону з фашистами. Це до того, що Сумська і Чернігівська області - дві самі бідні і обшарпані. Люди тут ще забори будують з дерева, які там туї з ялівцями....

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Для всіх інших то ЙОлки.

Такими "ЙОлками" засаджени кладовища в Польщі і квітники поряд з будинком. І нікому не приходить в голову, що цю рослину не можна садити під вікном, тому що вона росте на цвинтарі. В них інше ставлення, якесь спокійне, без забубонів. Скажу більше. Запросто поряд з кладовищем може бути збудован жилий комплекс далеко не економ-варіанта і ще можна не встигнути купити там квартиру, бо розпродається швидко. Але в них і кладовища більш схожі на затишний парк, чим на місце  поховань. Звичайно, не завжди і не всюди.

12 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Люди тут ще забори будують з дерева,

Я бачила той паркан, що ваш сусід поставив:shock: Пустіть по ньому якусь ліану, можна їстівну. Взагалі, паркан з дерева, а не з дров, то гарно і не дешево.

12 часов назад, Nic-олаевна сказал:

які там туї з ялівцями....

В моєму саду нема якихось надзвичайних цікавинок, в ньому росте те, що можна купити  в будь якому розсаднику рослин. Було б бажання зробити так, щоб вийшов цікавим звичайний набір рослин.

 Чомусь люди вважають, що в те, як побудувати будинок, зробити септик або провести електрику треба вникати, а в ландшафт ні. Люди не хочуть витрачати час на вивчення того, як робиться ландшафт, як поводять себе рослини. А потім бачимо якесь униле видовище(((

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Ні, роза Анжела не є грунтопокривною. Як показала Наташа Музей на своїх фото, це величенький кущ. Вона мабудь більше шраб або паркова.

Формально Анжела це шраб. Але це такий шраб, що щільно вкриває грунт своєю густою кроною. Наприклад чайно-гібридні по суті великі кущі, але структура рослини така, що вона грунт не прикриє.

Ми зараз не про формальну класифікацію, а про функціональні особливості сорту. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

 

В моєму саду нема якихось надзвичайних цікавинок, в ньому росте те, що можна купити  в будь якому розсаднику рослин. Було б бажання зробити так, щоб вийшов цікавим звичайний набір рослин.

 Чомусь люди вважають, що в те, як побудувати будинок, зробити септик або провести електрику треба вникати, а в ландшафт ні. Люди не хочуть витрачати час на вивчення того, як робиться ландшафт, як поводять себе рослини. А потім бачимо якесь униле видовище(((

 

Ну от чомусь у наших людей нема такого бажання. Ландшафт - то дурниці для баХатих. Дуже багато моїх знайомих прожили в приватних будинках 20+ років, але і досі не мають у дворі фемів під ногами, топчуть цілий рік грязь у дворі. На нас спочатку дивились як на НЛО, бо у нас феми. Тепер бачу зібралися і собі класти плитку, але я про це чую уже давно, але ніхто нічого не робить. От така печаль 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Довго думала, де б на форумі задати таке питання, і нічого не пригадала, як цю тему. Якщо є тема більш підходяща по тематиці, нагадайте будь ласка.

А питання таке: яким препаратом можно повноцінно замінити бордоську суміш? Сьогодні обробляла нею виноград, персик, сливу...одним словом плодовий сад. Залишки дісталися розам. 

По-перше, нудний процес приготування розчину, потім миття тари і обприскувача, сам весь у цій суміші....

По-друге всі рослини блакитного кольору досить тривалий час, іноді до весни.

Невже нема сучасного дієвого препарату, який би по захисних властивостях був не гіршим за бордоську суміш?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 30.10.2022 в 20:58, Nic-олаевна сказал:

Довго думала, де б на форумі задати таке питання, і нічого не пригадала, як цю тему. Якщо є тема більш підходяща по тематиці, нагадайте будь ласка.

А питання таке: яким препаратом можно повноцінно замінити бордоську суміш? Сьогодні обробляла нею виноград, персик, сливу...одним словом плодовий сад. Залишки дісталися розам. 

По-перше, нудний процес приготування розчину, потім миття тари і обприскувача, сам весь у цій суміші....

По-друге всі рослини блакитного кольору досить тривалий час, іноді до весни.

Невже нема сучасного дієвого препарату, який би по захисних властивостях був не гіршим за бордоську суміш?

 

 

Кажуть, що Блу Бордо не забиває оприскувач, але я не пробувала, тому точно не скажу. В своєму саду використовую Мідян Екстра замість бордоської суміші восени, а ранньою весною - 30В + ХОМ (або  оксіхом).

Змінено користувачем Wolfchen
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Wolfchen сказал:

Кажуть, що Блу Бордо не забиває оприскувач, але я не пробувала, тому точно не скажу. В своєму саду використовую Мідян Екстра замість бордоської суміші восени, а ранньою весною - 30В + ХОМ (або  оксіхом)

Саме про Блу Бордо вивчала інформацію на днях, хоча препарат уже і не новий. У нас на форумі його навіть продають, але у великій кількості, розфасовкою по 0,5 кг. Хочу пошукати цей препарат меншої фасовки.

А за Мідян Екстра дякую. Чула назву, але не знала, що він є повноцінним замінником бордоської суміші

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

А за Мідян Екстра дякую. Чула назву, але не знала, що він є повноцінним замінником бордоської суміші

Хороший препарат, але миття оприскувача після нього ніхто не відміняв, і застосовують його окремо, тобто варіант бакових сумішей не пройде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто Мідян так само забиває сопло обприскувача як і бордоська?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nic-олаевна сказав:

Тобто Мідян так само забиває сопло обприскувача як і бордоська?

Ні, не забиває. Цей препарат має мідь у скалді, тому необхідно мити інструмент та обладнання.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівчата (ми ж дівчата🙃), підкажіть, чим можна замінити Фалькон? Ганяюсь за ним з літа, але у нас в продажу нема да і на сайтах давно його не бачу, або є, але розфасовка така, що мені його на 20 років вистачить))) Дуже він мені подобається на розах і хвойних

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Дівчата (ми ж дівчата🙃), підкажіть, чим можна замінити Фалькон? Ганяюсь за ним з літа, але у нас в продажу нема да і на сайтах давно його не бачу, або є, але розфасовка така, що мені його на 20 років вистачить))) Дуже він мені подобається на розах і хвойних

В моїх фаворитах Квадріс. Чередую з Фальконом, але і до Фалькона він працював на 4+.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Ганяюсь за ним з літа, але у нас в продажу нема

panfermer.com.ua/falkon-fungitsid-100-ml-bayer-original/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Музей сказал:

В моїх фаворитах Квадріс. Чередую з Фальконом, але і до Фалькона він працював на 4+.

Квадріс у нас з продажу не пропав, то я їм теж користуюсь. Але, за вашою порадою чередувала його з Фальконом. Дивилася в інтернеті замінники, але то або якісь невідомі препарати, але знову ті, яких у нас нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Музей сказал:

panfermer.com.ua/falkon-fungitsid-100-ml-bayer-original/

О, красно дякую. Бо бачу лише каністри по 5 літрів, то мені аж занадто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так подобається Фалькон, то не треба нічого шукати)) треба знайти того хто розливає( надійного), зараз багато хто продає нарозлив...  каністра на 5 літрів, то для олігархів)) на ФБ зустрічала в трояндових групах від 100 мл ( здається)

Альтернатива є ось тут

 

Прихований текст

m.facebook.com/groups/3482867981822784/permalink/3633119380130976/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівчата😊, дуже дякую. От саме тому і звертаюся в наш форум по допомогу, бо знаю, що тут завжди знайду гарну пораду. Дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.01.2023 в 16:49, Nic-олаевна сказал:

Дівчата (ми ж дівчата🙃), підкажіть, чим можна замінити Фалькон? Ганяюсь за ним з літа, але у нас в продажу нема да і на сайтах давно його не бачу, або є, але розфасовка така, що мені його на 20 років вистачить))) Дуже він мені подобається на розах і хвойних

Коли нема Фалькону я використовую Флінт стар

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...