Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Видать решили не портить малину, перед празднованием дня Независимости. А ещё классно скинули этот момент: 

"Теперь тарифы на тепло и горячую воду устанавливают местные органы власти. Это важный шаг реформы децентрализации. Руководители больше не смогут закрывать глаза на неэффективность предприятий" - Мне кажется здесь все гораздо проще, они видят рыночные цены на газ и понимаю, что цены нужно поднимать ближе к зиме, и чтобы не быть плохими, скинули это дело на местные власти, а сами типа не при делах:)

"В Украине повышение тарифов на электроэнергию перенесли с 1 августа на 1 сентября. В результате до конца лета стоимость кВт*час будет составлять 1,68 грн"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Теперь ещё есть один месяц скидки на электрику и можно твердотоп поставить успеть до отопительного сезона)))

только пеллеты уже подорожали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Romatr сказал:

Мне кажется здесь все гораздо проще, они видят рыночные цены на газ и понимаю, что цены нужно поднимать ближе к зиме, и чтобы не быть плохими, скинули это дело на местные власти, а сами типа не при делах:)

Все правильно и логично, местная власть должна быть заинтересована и непосредственно участвовать в управлении, это как раз до этого было сделано неправильно когда из центра решали вопросы, не понимая возможностей и проблем на местах. Чем больше вопросов решается на местах тем лучше. В крупных населенных пунктах централизованное отопление и потери на передачи теплоносителя составляют до 60 % т.к. теплосети не реконструировались (и не будут реконструироваться никогда, если этим местные власти не будут заниматься). В свою очередь население будет дважды думать головой прежде чем выбирать тех кто не в состоянии что-то полезное сделать и все это время прикрывались недостачей денег из центра. Только так реформа и сдвинется когда местные жители будут выбирать ту власть которая защищает их интересы и контролировать ее исполнение (мне лично легче депутата местного контролировать, чем безликое НКРЕКП или кабмин к которому я физически доступа не имею :)), причем местный депутат тоже заинтересован т.к. проживает в том же населенном пункте по которому принимает решение. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, laritus сказав:

Все правильно и логично, местная власть должна быть заинтересована и непосредственно участвовать в управлении, это как раз до этого было сделано неправильно когда из центра решали вопросы, не понимая возможностей и проблем на местах. Чем больше вопросов решается на местах тем лучше. В крупных населенных пунктах централизованное отопление и потери на передачи теплоносителя составляют до 60 % т.к. теплосети не реконструировались (и не будут реконструироваться никогда, если этим местные власти не будут заниматься). В свою очередь население будет дважды думать головой прежде чем выбирать тех кто не в состоянии что-то полезное сделать и все это время прикрывались недостачей денег из центра. Только так реформа и сдвинется когда местные жители будут выбирать ту власть которая защищает их интересы и контролировать ее исполнение (мне лично легче депутата местного контролировать, чем безликое НКРЕКП или кабмин к которому я физически доступа не имею :)), причем местный депутат тоже заинтересован т.к. проживает в том же населенном пункте по которому принимает решение. 

Місцева влада в більшості випадків не має жодного відношення до обладнання енергопостачання. Наприклад у вас у Київі Дарницка ТЕЦ є приватною власністю і жодним чином не підпорядкована місцевій владі. Тому можете скільки завгодно "вирішувати" будьщо, але якщо інструмент в інших руках, то окрім поговорити нічим це не закінчиться. І скільки не "реформуйте", але пан Плачков хотів чхати і на вас і на вашого обраного мера. Де гроші? Поки грошей не буде - ніякого тепла. А влада переклавши відповідальність з центральних органів на місцеві "забула" також перекласти фінансову підтримку. І якщо у Київі місцевий бюджет спроможний в якійсь мірі тягти комуналку, то у маленьких населенних пунктах такої можливості нема суто фізично, бо бюджету ледь вистачає на утримання лікарень, освіти та трохи на заклади культури.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Humanite сказал:

Місцева влада в більшості випадків не має жодного відношення до обладнання енергопостачання. Наприклад у вас у Київі Дарницка ТЕЦ є приватною власністю і жодним чином не підпорядкована місцевій владі. Тому можете скільки завгодно "вирішувати" будьщо, але якщо інструмент в інших руках, то окрім поговорити нічим це не закінчиться. І скільки не "реформуйте", але пан Плачков хотів чхати і на вас і на вашого обраного мера. Де гроші? Поки грошей не буде - ніякого тепла. А влада переклавши відповідальність з центральних органів на місцеві "забула" також перекласти фінансову підтримку. І якщо у Київі місцевий бюджет спроможний в якійсь мірі тягти комуналку, то у маленьких населенних пунктах такої можливості нема суто фізично, бо бюджету ледь вистачає на утримання лікарень, освіти та трохи на заклади культури.

Ну и слава богу. Наконец то этому монстру под названием "центральное отопление" прийдет конец. Тянут трубы с горячей водой на десять километров, это ж чудовищно если подумать, там процентов 80 потерь как не утепляй

Есть масса населенных пунктов где центрального отопления уже нет в принципе и отлично люди живут

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, igor_d70 сказав:

Ну и слава богу. Наконец то этому монстру под названием "центральное отопление" прийдет конец. Тянут трубы с горячей водой на десять километров, это ж чудовищно если подумать, там процентов 80 потерь как не утепляй

Есть масса населенных пунктов где центрального отопления уже нет в принципе и отлично люди живут

Мені чомусь здається що коли ви набирали текст повідомлення, то мізки відключили взагалі.

Ну, припустимо, у мене в приватному будинку, за потреби я можу при вимкнені системи опалення запалити камін, можу ще якісь придумати засоби обігріву. А що можна зробити у багатоповерхівці? Перевантажити електрику і спалити? А далі що? Хоча, як я розумію, ви не звикли думати на кілька кроків наперед. 

Я, свого часу, поїздив по шахтарським селищам де за радянських часів збудували біля шахти декілька дев"ятиповерхівок, а стосовно мереж водо, газо, теплопостачання та каналізації не думали. І от живуть там на перших трьох-чртирьох поверхах люди, опалюються буржуйками с димарями виставленими у вікно, по воду ходять з відрами до колодязя, туалет загальний у дворі, а вночі на відро. Я розумію що це ваше бачення для всієї України - нехай здохнуть або втечуть. Хай цьому монстру під назвою Україна прийде кінець?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подорожание отложили на месяц:

m.censor.net/ru/news/3279684/kabmin_na_mesyats_prodlil_deyistvie_postanovleniya_kotoroe_sderjivaet_rost_tarifov_na_elektroenergiyu

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

Мені чомусь здається що коли ви набирали текст повідомлення, то мізки відключили взагалі.

Ну, припустимо, у мене в приватному будинку, за потреби я можу при вимкнені системи опалення запалити камін, можу ще якісь придумати засоби обігріву. А що можна зробити у багатоповерхівці? Перевантажити електрику і спалити? А далі що? Хоча, як я розумію, ви не звикли думати на кілька кроків наперед. 

Я, свого часу, поїздив по шахтарським селищам де за радянських часів збудували біля шахти декілька дев"ятиповерхівок, а стосовно мереж водо, газо, теплопостачання та каналізації не думали. І от живуть там на перших трьох-чртирьох поверхах люди, опалюються буржуйками с димарями виставленими у вікно, по воду ходять з відрами до колодязя, туалет загальний у дворі, а вночі на відро. Я розумію що це ваше бачення для всієї України - нехай здохнуть або втечуть. Хай цьому монстру під назвою Україна прийде кінець?

Как понадобится так и сделают. И электрические сети апгрейднут и газовые, кто как захочет. Он Скадовск весь на индивидуалке, все хрущевки, и ничего. И не только Скадовск. Куча городов перешла на индивидуальное пока Азаров это дело не прикрыл. 

А что по вашему, надо продолжать топить атмосферу? Он у нас в Херсоне есть район с поверхностными теплотрассами, Половина труб с разваленным утеплением, я зимой там проезжал к трубам не притронешься, горячие, а жители жалуются что в хатах холодно. И не удивительно как то.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, igor_d70 сказав:

А что по вашему, надо продолжать топить атмосферу? Он у нас в Херсоне есть район с поверхностными теплотрассами, Половина труб с разваленным утеплением, я зимой там проезжал к трубам не притронешься, горячие, а жители жалуются что в хатах холодно. И не удивительно как то.

Дуже і дуже професійне рішення у дусі нонішніх ЗЕлених! Прості рішення в дії - замість того, щоб відремонтувати треба що? ЗНИЩИТИ! І видати це за чергову перемогу! А далі - хоч і сонце не сходь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Humanite сказал:

Місцева влада в більшості випадків не має жодного відношення до обладнання енергопостачання. Наприклад у вас у Київі Дарницка ТЕЦ є приватною власністю і жодним чином не підпорядкована місцевій владі.

ничего не мешает местной власти устанавливать тепловые насосы/солнечные коллектора где-то в подвалах/крышах (знаю дом с ОСББ где установили 4 тепловых насоса октопуса полностью на покрытия потребности в нагреве ГВС подъезда или дом где установили СЭС) или даже строить ТЭС (если речь про Киев, то денег точно хватает). Но даже то, что находится в частной собственности и остается будет вынуждено перезаключат договора напрямую с местной властью (а местная власть всегда найдет способы договориться об уменьшении тарифа). Там где есть аналог местной власти в виде ОСББ в среднем платят на 30 % меньше даже сейчас (как-то на выстовке беседовал с представителями ОСББ жители самоорганизовались и использовали тепловой аккумулятор в подвале с электрокотлом и лимитом на электроотопление 3000 кВт + тогда еще был и ночной тариф для юр. лиц... в итоге жильцы платили в половину дешевле только за счет того, что сами решали свои проблемы, а не безликая центральная власть).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, laritus сказав:

ничего не мешает местной власти устанавливать тепловые насосы/солнечные коллектора где-то в подвалах/крышах (знаю дом с ОСББ где установили 4 тепловых насоса октопуса полностью на покрытия потребности в нагреве ГВС подъезда или дом где установили СЭС) или даже строить ТЭС (если речь про Киев, то денег точно хватает).

Дійсно? Хочу подивитись на сонячні колектори в підвалі (аффтар жжот) і теплові насоси на хрущовках десь у Смілі. Ну і особливо на будівництво ТЕЦ за гроші( і на землі) місцевого бюджету. Багато набудували?

 

43 хвилини тому, laritus сказав:

Там где есть аналог местной власти в виде ОСББ в среднем платят на 30 % меньше даже сейчас

Середня дев"ятиповерхівка має 144 квартири. З 144 квартир мінімум половина це пенсіонери та пільговики на субсидіях. Все, на що може назбирати голова ОСББ - на лічильник тепла, та і то буде просити грошей або у місцевої влади, або за програмою "теплих кредитів". Це не з теоретичниї, висмоктаних з пальця фантазій а з практики. 

43 хвилини тому, laritus сказав:

как-то на выстовке беседовал с представителями ОСББ жители самоорганизовались и использовали тепловой аккумулятор в подвале с электрокотлом и лимитом на электроотопление 3000 кВт

Маячня! Для теплоакумулятору треба мати дозволену потужність втричі більшу іж звичайна потреба. У мене будинок (без ОСББ а приватний) опалюється електрикою. Загальна площа будинку - 240 квадратів. Опалювальна вдвічі менша. Якщо б я використовував теплоакумулятор та електрокотел, то потужність котла повинна була б бути 40 кВт. Треба розраховувати вартість підведення такої потужності? Наразі у мене 15 кВт потужності і тепловий насос. Максимально я використовую 1200 кВт*год на найхолодніший місяць. Тобто згідно розрахунку ваша ОСББ не повинна мати загальну площу будинку 300 квадратів з електрокотлом або 700 квадратів з тепловим насосом дуже гарно утепленого будинку без мостів холоду. І це не враховуючи гаряче водопостачання. Тобто ОСББ повинен бути від 5 до 15 квартир середньої площі в 60 квалратів. Ну і вкладення кожної квартири повинні скласти від 100 тисяч гривень в обладнання, проекти, додаткову потужність та введення в експлуатацію. Ну а якшо кожна друга квартира пільговики та субсидіанти, то решта повинна вкладати і за них. 

Але як красиво розповідати про новітні технології, про те, як кораблі бороздять простори большого театру.

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, laritus сказав:

беседовал с представителями ОСББ жители самоорганизовались и использовали тепловой аккумулятор в подвале с электрокотлом и лимитом на электроотопление 3000 кВт + тогда еще был и ночной тариф для юр. лиц... в итоге жильцы платили в половину дешевле только за счет того, что сами решали свои проблемы, а не безликая центральная власть

Так мешканці самоорганізувались, напевно за свої встановили та, і використали надану можливість центральною владою у вигляді 3000 кВт+нічний тариф.

І де в цій зв'язці місцевої заслуга? Ось зараз все повідміняли і що далі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дощ сказав:

Так мешканці самоорганізувались, напевно за свої встановили та, і використали надану можливість центральною владою у вигляді 3000 кВт+нічний тариф.

Цього недостатньо для суттєвого зменшення рахунків за опалення. Це фікція і фантазії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Humanite сказал:

Дійсно? Хочу подивитись на сонячні колектори в підвалі (аффтар жжот)

тупость. написано было через слеш, т.е. тепловые насосы в подвале, а солнечные коллектора на крыше, что не понятно? На хрущевках в Смиле в подвале поставят какой-то твердотопливный котел.

31 минуту назад, Humanite сказал:

Багато набудували?

так не было стимула. Раньше в 80-х дома строились с расчетом на дешевые энергоносители, поэтому даже не утеплялись. Если у вас в Киеве квартира, найдите дом который с 2014 г. так или иначе не был бы утеплен... все меняется, как только местная власть начала выдавать например теплые кредиты для ОСББ с компенсацией 60 % (уже точно не помню сколько), начали утеплять дома (или даже сами люди поутепляли фасад). Вот будут выдавать кредиты на покупку коллекторов и ТН или за свой счет ставить.

31 минуту назад, Humanite сказал:

Все, на що може назбирати голова ОСББ - на лічильник тепла, та і то буде просити грошей або у місцевої влади, або за програмою "теплих кредитів". Це не з теоретичниї, висмоктаних з пальця фантазій а з практики. 

брат купил квартиру, вместо жэк-а ОСББ по дефолту, платят меньше половины (причем сам дом телый т.к. отопление включают в конце ноября), что оплачиваю я за кваритру в доме 80-х годов постройки. Про половину пенсионеров - так себе статистика (вы же сами пенсионер и не живете в городе!), пенсионеры разъезжаются на пенсию куда-то на дачи, а квартиры сдают, больше половины молодые семьи.

31 минуту назад, Humanite сказал:

Маячня! Для теплоакумулятору треба мати дозволену потужність втричі більшу іж звичайна потреба.

хватить быковать. Нет никакой разницы, что у каждого в квартире стоит по бойлеру, что в подвале ТА затраты ЭЭ одинаковые.

 

31 минуту назад, Humanite сказал:

Загальна площа будинку - 240 квадратів.

лень искать, но раньше видел расчеты где теплопотери многоэтажки (квартир), в перерасчете на кв.м., меньше чем у частных домов (играет ролько плотность скопления людей, постоянно работающих электроприборов и пр.). Тут не получается сравнивать 1:1.

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, laritus сказав:

брат купил квартиру, вместо жэк-а ОСББ по дефолту, платят меньше половины (причем сам дом телый т.к. отопление включают в конце ноября), что оплачиваю я за кваритру в доме 80-х годов постройки

Так розумію основне тут: там де ОСББ платять менше половини ніж там де жек. 

А нічого що жек - це сервісна служба, а оссб це організаційна структура (не сервісна), і той же жек може обслуговувати будинки з ОСББ по договору.

Та й приклад порівняння м'якого з волохатим - новий утеплений будинок з 40-річним мухомором. Бо якщо взяти рівнозначні будинки то й витрати співрозмірні незалежно від управителя, різняться лиш статті витрат 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, laritus сказав:

На хрущевках в Смиле в подвале поставят какой-то твердотопливный котел.

Я вам і в Київі покажу де стоїть твердопаливний на 25 поверхівці і до того ж ця будівля на дизельгенераторі бо збудована таким чином, що ніколи не буде під"єднана до мереж.

Стосовно твердопаливних котлів в будинках, то колись у тому самому Київі майже весь центр був таким (про Павку Корчагіна чули?). Дихати взимку було нічим, білизну не висушиш бо вона чорна, як і сніг. Потім перевели ці будинкові котельні з вугілля і дров на газ. Згодом порахували що опалення будинковими котельнями втричі дорожче ніж центральною (ККД вище) і ось тобі знов. Доречі, у 2008 році, коли була війна Росії з Грузією Тбілісі (де Київ і де Тбілісі та порівняйте зими) опалювали хто чим міг, ставили в квартирах багатоповерхівок буржуйки і палили меблі, різали дерева в місті. Війна була не така страшна, як зима без газу.

1 годину тому, laritus сказав:

Если у вас в Киеве квартира, найдите дом который с 2014 г. так или иначе не был бы утеплен...

Ви щось чули про Державні Будівельні Норми?

1 годину тому, laritus сказав:

как только местная власть начала выдавать например теплые кредиты для ОСББ с компенсацией 60 % (уже точно не помню сколько)

Місцева влада навіть теоретично не може видавати будьякі кредити. У неї нема такої функції за законодавством. Хоча, кого це хвилює. Головне щось гаписати.

 

1 годину тому, laritus сказав:

брат купил квартиру, вместо жэк-а ОСББ по дефолту, платят меньше половины (причем сам дом телый т.к. отопление включают в конце ноября), что оплачиваю я за кваритру в доме 80-х годов постройки. Про половину пенсионеров - так себе статистика (вы же сами пенсионер и не живете в городе!), пенсионеры разъезжаются на пенсию куда-то на дачи, а квартиры сдают, больше половины молодые семьи

Брат сестри племінниці двоюрідного дядька? Тобто десь чув, а що чув незрозумів бо несправний телефон. Мені утримання будинку на 240 квадратів виходить вдвічі дешевше ніж утримання двокімнатної квартири на 73 квадратів в Київі. Цієї зими різниця лише збільшиться. Давайте не будемо порівнювати мене з іншими пенсіонерами. Я, навідміну від них можу собі це дозволити. Буде продовжуватись геноцид - поїду жити на "дачу" на узбережжі середземного моря. Не думаю що більшість пенсіонерів може собі це дозволити. Тому і розїзджаються пенсіонери зазвичай лише в одному напрямку - на цвинтар а не на дачі.

 

1 годину тому, laritus сказав:

хватить быковать. Нет никакой разницы, что у каждого в квартире стоит по бойлеру, что в подвале ТА затраты ЭЭ одинаковые.

Ви таким чином намагаєтесь довести що в кожній квартирі є тариф на електроопалення? Ну-ну. 

 

1 годину тому, laritus сказав:

лень искать, но раньше видел расчеты где теплопотери многоэтажки (квартир), в перерасчете на кв.м., меньше чем у частных домов (играет ролько плотность скопления людей, постоянно работающих электроприборов и пр.). Тут не получается сравнивать 1:1.

Шукайте. І пошукайте розрахунки згідно ДБН для багатоповерхівок (70-120 кВт·г/м² на рік)  і порівняйте з моїми 18-20 кВт·г/м² на рік. Звісно не виходить. При чому майже на порядок.

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Humanite сказал:

Дійсно? Хочу подивитись на сонячні колектори в підвалі (аффтар жжот) і теплові насоси на хрущовках десь у Смілі. Ну і особливо на будівництво ТЕЦ за гроші( і на землі) місцевого бюджету. Багато набудували?

людина слабко уявляє собі бюджети на це все і строки окупаємості..

так...теоретик...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, laritus сказал:

ничего не мешает местной власти устанавливать тепловые насосы/солнечные коллектора где-то в подвалах/крышах

отсутствие денег мешает, тепловые насосы не три копейки стоят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, laritus сказал:

пенсионеры разъезжаются на пенсию куда-то на дачи, а квартиры сдают, больше половины молодые семьи.

ага, как ласточки- улетают в теплые страны зимой . фантастика на фантастике

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, laritus сказал:

хватить быковать. Нет никакой разницы, что у каждого в квартире стоит по бойлеру, что в подвале ТА затраты ЭЭ одинаковые.

а когда строили дом лет 50 назад, расчитывали , что в каждой квартире понадобится еще пару дополнительных киловат на бойлер ?

нет конечно, тогда даже слова такого не было

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Humanite сказал:

Дуже і дуже професійне рішення у дусі нонішніх ЗЕлених! Прості рішення в дії - замість того, щоб відремонтувати треба що? ЗНИЩИТИ! І видати це за чергову перемогу! А далі - хоч і сонце не сходь.

Отремонтировать что?

Он по заброшенным веткам можно паровозы найти. Отремонтируйте их и пустите таскать составы. Или вместо самолетов можно отремонтировать какой то биплан времен первой мировой и через Атлантику запустить чо не?

Нет смысла ремонтировать это совдеповское убожество. Тем более что ремонт будет стоить сравнимо с установками индивидуального отопления. Если вы такой умный, а я дурной то объясните каким макаром счета за центральное отопление выходят больше чем за индивидуальное. Задолбали эти "экономисты советской школы". Как можно сравнивать ЦО с индивидуальным учитывая хотя бы способность к маневру. Все эти "если среднесуточная температура превышаем/меньше 16С в течении трех дней"? КПД индивидуальных котлов уже давно сравнялось с промышленными, а может и выше. А них все гигантомания в мозгах процветает. "Построим одну ТЭЦ на весь Киев!" И метровые трубы с кипятком от нее по двадцать км длиной. Это ж экономически выгодно. А уж как выгодно каждый год их раскапывать и ремонтировать я молчу. А не дай бог таки в середине зимы рванет как в Алчевске.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Отремонтировать что?

МЕ-РЕ-ЖІ!

 

8 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Он по заброшенным веткам можно паровозы найти. Отремонтируйте их и пустите таскать составы. Или вместо самолетов можно отремонтировать какой то биплан времен первой мировой и через Атлантику запустить чо не?

Ви багато вже знайшли? Чи знов це не факти а фантазії? У вас літак є? Ви в курсі про ціну його утиримання та години польоту? Чи то знов фантазії аби поговорити ні про що?

 

11 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Нет смысла ремонтировать это совдеповское убожество. Тем более что ремонт будет стоить сравнимо с установками индивидуального отопления.

Будьласка кошториси на ремонт теплових мереж і облаштування індивідуального опалення у багатоповерхівках в студію щоб було про що балакати. Чи ви знов так, "образно"?

14 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Задолбали эти "экономисты советской школы".

Це ви ще не бачили сірого вовка. Але, у мене є підозра, що в цьому році таких розумників поменшає бо буде холодно і коштовно грітися.

 

16 хвилин тому, igor_d70 сказав:

КПД индивидуальных котлов уже давно сравнялось с промышленными, а может и выше.

Я неодноразово вказував "дуже розумним" що встановлення газового чи електричного обігрівача не можливе без реконструкції мереж газо та електро постачання починаючи від газо/електро розподільчих станцій по високій стороні і закінчуючи введенням в будинки та до споживачів беспосередньо. Але ж вумники рахують по іншому. Вони порівнюють ціну газової колонки з ціною будівництва ТЕЦів.

20 хвилин тому, igor_d70 сказав:

А уж как выгодно каждый год их раскапывать и ремонтировать я молчу.

Ще не винайшли технології чогось вічного. Тому обслуговувати треба будьякі інженерні споруди та агрегати. Навіть у приваному будинку газівники вимагають кожен рік чистити димохід (навіть у конденсаційного котла). Так само треба обслуговувати мережі електро, газо, тепло, водопостачання та каналізування. Тому краще дійсно помовчте, можливо зійдете за розумного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Humanite сказал:

Тому краще дійсно помовчте, можливо зійдете за розумного.

Вот и воспользуйтесь своим советом что б херню не постить.

30 лет страна живет по вашему рецепту - все ремонтирует то что давно на свалку отправить нужно было. Результат закономерен - из двухсот латок новой трубы никак не получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Если уж вдаваться в расчеты выгодное по затратам - это централизованное отопление.

Ну да. Именно поэтому счета за ЦО выше чем за индивидуальное в том же доме

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, igor_d70 сказав:

30 лет страна живет по вашему рецепту - все ремонтирует то что давно на свалку отправить нужно было. Результат закономерен - из двухсот латок новой трубы никак не получится.

В тому то й проблема що 30 років ані за холодну воду. Не збудовано жодного інфраструктурного проекту, лише латають в крайньому випадку те, що було збудовано в ненависному для вас СРСРі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...