Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата труда в Украине

MaksymS

Рекомендовані повідомлення

логіка у вас дивна...а це взагалі тут до чого?:fool: фантомні болі?

Чтобы не переходить на Ваших "знайомих і друзів", поскольку Вы сослались на форумчан, хотел донести мысль, что личный опыт в масштабе страны может не показывать реальной картины!

Боли и иные фантазии не уместны :fool:

 

P.S. Напомню, наш спор начался с Вашего несогласия в доходах водителя автобуса и программиста в Канаде.

P.P.S. В этой теме присутствует форумчанин, работающей в строительной сфере, но своего ребенка отправил в Канаду!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт.

При наличии страховки какой в этом смысл?

 

Кума працює в обласній. Судина хірургія. Варикоз лікувати італійці їдуть аж гай шумить.

Німці в нас зуби лікують.

Просто тому що тут дешевше.

Страховки різні бувають.;)

 

Добавлено через 3 минуты

Административные затраты почему -то все забывают.

 

Ага. Той же Алчер де зарплати від 1500 має аж 4 бухгалтерів. При чому не впевнений що вони за півтори тисячі працюють. Всього працює до сотні працівників. З них реально виробляють продукцію половина. Але грошей на зарплати нема ви там тримайтесь.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.P.S. В этой теме присутствует форумчанин, работающей в строительной сфере, но своего ребенка отправил в Канаду!)))

Ситуацією з цим форумчанином і його дитиною в Канаді я володію дещо більше ніж ви. Почнемо з цього.)

 

По- друге дитину ніхто не відправляв, а вона сама виявила бажання. маючи на це підстави

Н у і по-третє, якщо моя дитина забажає і матиме на це натхнення та достатні знання вона теж поїде в ту країну світу, яку забажає... На щастя я таку можливість можу забезпечити (як і форумчанин про якого мова)

А по-четверте, можете запитати саме цього форумчанина чому він платить своїм людям стільки ,скільки платить, а не як в Канаді. Можливо сам прочитає і відповість....І зрозумієте що я маю на увазі.

Добавлено через 58 секунд

Чтобы не переходить на Ваших "знайомих і друзів", поскольку Вы сослались на форумчан, хотел донести мысль, что личный опыт в масштабе страны может не показывать реальной картины!)

 

так це реальна картина окремо взятого роботодавця... а не середня по палаті.. Але навіть середня по палаті залежить в основному від реального економічного стану країни.

 

Добавлено через 3 минуты

P.S. Напомню, наш спор начался с Вашего несогласия в доходах водителя автобуса и программиста в Канаде.)

 

Тобто "несогласия"?

 

Я дуже навіть згоден, що в Канаді ці люди можуть отримувати майже однакові ЗП. Це у нас "айтішнік"- святий багатій , а там звийчайний персонал.

У нас таке малоймовірне через роботу на різного типу платоспроможність (за вийнятком водія в багатих сімях)

Український "айтішнік" працює на західну платоспроможність,як і канадський, а український водій автобуса працює на зовсім іншу,яку в першу чергу складають небагаті верстви населення і тому отримувати як "айтішнік" не зможе. НІКОЛИ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но ведь есть у них классификация на срочных больных и таких которые еще поживут? И срочных лечат сразу, а лечение чесотки левой пятки могут назначить и через пару недель - это жизни явно не угрожает.

 

Например лечение тех забоолеваний, которые страховка не покрывает. Та же стоматология.

 

Стомат входит в стандартную страховку,косметическая нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗП одного работающего хватает семье из 3чел плюс мед страховка,в Германии.

Басни про тяжелую жизь разводят те,кто понятия не имеет о жизни там.

 

У кожного українця в сімї знайдеться хтось, хто живе і працює на Заході.

У когось це дуже вдалий досвід, у когось не дуже.

 

У мене там сестра офіційно,маючи "вид на жительство", будучи одруженою на громадянинові ЄС і працюючи за професією, диплом по якій підтвердила в Німеччині. В її розповідях шаленого оптимізму не відчувається, а провідуючи її,я зрозумів. що живе вона не так,як собі уявляє більшість українців, навіть не так,як собі уявляв я.

Є такий вираз: "чистенько, но бедненько" По медицині просто купа моментів і позитивних і негативних.

 

Звісно , казки про те,як на Заході в цілому погано живеться і як там бідують через великі податки люди, не більше, ніж казки. Як і казки про те, що там всі жирують і в маслі купаються, а гроші з неба падають.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і що третину робочого часу йде на роботу на державу....

в розвинених країнах цей відсоток доходить до 50..

К сожаления реальность ещё страшней. Как я понял у Вас есть информация по начислению зарплат в Германии со стороны работника. Тоесть у него в квитанции там куча всяких страховок и вычетов. Поэтому Вы сделали вывод, что мол работодатель в германии всё выложил и расписал работнику . По принципу вот я тебе 10 000 грн, а ты уж там сам плати.

Это не так. Работник не имеет полного доступа . У него в расчётке не написано, сколько работодатель в сумме потратил на оплату труда.

Я был в германии работником наёмным, поэтому у меня также нет полной информации, во сколько обходится полная сумма найма работника. Схема довольно сложная.

Ваше предположение, что сумма налогов может доходить до 50 % неверно. Сумма налогов стартует с 50 % ... и доходит...предположу 70-80 %

Мне самому бы было крайне интересно, чтобы прикинуть, сколько немецкий работодатель должен потратить ,чтобы работник получил 10тыч грн на свой банковский счёт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пригласила через клиринговую компанию убрать в квартире. 4500 грн за 8 часов работы 2 женщины. Из "оборудования" тряпка, ведро и химии на копейки. Каждая получила 800 грн за день от "компании" Вопрос : мне надо больше платить или руководству "компании" надо умерить аппетиты? Я не понимаю, а за что получила 2200 грн "компания"? Можете объяснить? 500 списываю на химию.

Во-первых, непонятно почему у вас клиринговая компания занимается уборкой, это уже вызывает подозрения (шутка).

Во-вторых, клининг - очень конкурентный рынок. А поэтому в нем очень высокая стоимость привлечения клиента. Вполне может быть и 1000 грн на одного клиента. Ну и плюс вам уже объяснили, на компании отбор адекватного персонала и обеспечение минимального потока заказов. Так что реальная прибыль компании на этой сделке может быть тех же 800 гривен до уплаты налогов. А в целом собственник может получать чистую прибыль не намного больше тех тетенек. Так что ваша зависть здесь не уместна.

Ну и в-третьих, у вас плохо с математикой, компания получила в этом случае, за вычетом химии на 500 гривен, 2400 гривен. А если у вас плохо с математикой, то не стоит вообще лезть в обсуждение таких вещей, это не ваше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кожного українця в сімї знайдеться хтось, хто живе і працює на Заході.

У когось це дуже вдалий досвід, у когось не дуже.

 

У мене там сестра офіційно,маючи "вид на жительство", будучи одруженою на громадянинові ЄС і працюючи за професією, диплом по якій підтвердила в Німеччині. В її розповідях шаленого оптимізму не відчувається, а провідуючи її,я зрозумів. що живе вона не так,як собі уявляє більшість українців, навіть не так,як собі уявляв я.

Є такий вираз: "чистенько, но бедненько" По медицині просто купа моментів і позитивних і негативних.

 

Звісно , казки про те,як на Заході в цілому погано живеться і як там бідують через великі податки люди, не більше, ніж казки. Як і казки про те, що там всі жирують і в маслі купаються, а гроші з неба падають.

Чистенько и бедненько бывает по разному.

Я взял расчетку кума и прошелся по каждому пункту.

При сьемном жилье,кредите на машину семья отдыхает на Майорке и по месту в Альпах,когда в Каннах.

И зп не космос,2900 грязными.

Из чего я делаю вывод,работая водителем здесь не каждый до Карпат доедет.

Так что каждый случай разный.

Но в среднем по палате,немецкой палате,каждый кто работает в нашем понимании,мини олигарх.

Это то что я увидел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из личного опыта: работала в компании, где 3 строительных объекта обслуживало 6 сотрудников админаппарата (директор, бухгалтерия, юрист)+ 3 прораба. Туда же добавлю 2 водителей и 2 секретарей. Итого =13 человек. Прекрасно справлялись

Спустя 15 лет -другое предприятие. 3 строительных объекта - 111 сотрудников!!!! Капец.

Все дело в управлении и понимании бизнес процессов.

Качество руководителей с годами стремительно падает. Такие же и работнички вокруг:)

строительный объект строительному объекту рознь

и качество объекта

и функции подрядчика везде разные

сравнение ни о чём

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что каждый случай разный.

Но в среднем по палате,немецкой палате,каждый кто работает в нашем понимании,мини олигарх.

Это то что я увидел.

 

Ну мініолігархом звичайний німець може здатись для середньостатистиного українця з Зп в 8000 -10000 грн. А по факту просто в економічно розвиненій країні будь-хто, хто якось працює , може собі дозволити більш-менш пристойне життя без фанатизму, на відміну від нашої країни. Саме в цьому і полягає різниця в розвиненості країн.

І тому розвинені країни всіма можливими способами бережуть свої ринки від неконтрольованого притоку працівників з менш розвинених країн.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алена не тиражируй слухи и глупости.

Тебе или не договаривают или вводят в заблуждение.

Я весной был в немецкой больнице с кумой и понимаю что у нас разные с тобой сведения.

 

Возможно и вводят в заблуждение. По Австрии: у него зарплата грязными около 3000, у нее меньше 2000. И с таким грязным доходом на 4 человек, страна считает их малоимущими. Отдыхают тоже, дешево у них это все и какие-то там предписания по оздоровлению льготы на отдых дают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуацією з цим форумчанином і його дитиною в Канаді я володію дещо більше ніж ви. Почнемо з цього.)

...

Тобто "несогласия"?

Ситуацию из форумчанином привел как пример, чтобы не ссылаться на своих знакомых, которые при гораздо большем уровне жизни отправляют детей тоже в Канаду.

так це реальна картина окремо взятого роботодавця... а не середня по палаті.. Але навіть середня по палаті залежить в основному від реального економічного стану країни.

Выше я тоже привел реальную картину работодателя.

И таких картин хватает причем и про работников тоже.

Тобто "несогласия"?

...

У нас таке малоймовірне через роботу ...НІКОЛИ.

У нас "такое" еще маловероятно потому, что Вы (работодатель) официальным доходам Коболева, Смелянского (привожу как пример) найдете объяснение, и не важно, что их заработок больше европейских, канадских коллег, и вертели Вы меньшую платежеспособность украинцев, при этом.;)

 

P.S. Если в Германии "чистенько и бедненько", то у нас "грязненько и в нищите"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в економічно розвиненій країні будь-хто, хто якось працює , може собі дозволити більш-менш пристойне життя без фанатизму, на відміну від нашої країни

А як же в них так виходить що при вищих зарплатах ціни ще не в космосі й вони собі можуть дозволити все ж таки щось придбати? Виходячи з деяких дописів цієї теми так не може бути!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як же в них так виходить що при вищих зарплатах ціни ще не в космосі й вони собі можуть дозволити все ж таки щось придбати? Виходячи з деяких дописів цієї теми так не може бути!

 

А так само як і в нас, коли ціни на ті ж продукти тих же виробників в київських магазинах не сильно вище і то не завжди , ніж в якомусь мухоср.... в депресивній області. Хоча ЗП відрізняються в рази.

 

Добавлено через 6 минут

P.S. Если в Германии "чистенько и бедненько", то у нас "грязненько и в нищите"

 

"чистенько и бедненько" у моєї сестри в Німеччині, а не в Німеччині.

Але яка різниця, ви все одно мої повідомлення по діагоналі читаєте як виявляється.....))

 

Добавлено через 6 минут

Выше я тоже привел реальную картину работодателя."

ну так це те, що я і мав на увазі. Навіщо платити більше, коли готові працювати за менше...

Ви думаєте на Заході альтруїсти і думають про високі матерії??

Так от коли сестра влаштовувалась, то була на інтервю в 2 компаніях на однакові посади. І обидві погодились її взяти. В одній менша ЗП (але там їй більше подобалось). в іншій більша. Так от коли вона відмовляла першій компанії з причини невеликої ЗП, то їй тут же по телефону запропонували на 400 євро більше і зараз вона там працює. Просто компанія хотіла зекономити....не вийшло...

:beer:

 

Добавлено через 4 минуты

Вы (работодатель) официальным доходам Коболева, Смелянского (привожу как пример) найдете объяснение,

заздрість- не найкраща риса

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заздрість- не найкраща риса

да яка тут заздрість, це просто сюр.... зарплата в 1,8 млн грн в стране третьего мира при пенсии 1600 грн с копейками

 

attachment.php?attachmentid=681399&stc=1&d=1579543190

11.thumb.jpg.dfce5822ed3608fa40a28ff8d52d7580.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зарплата в 1,8 млн грн в стране третьего мира при пенсии 1600 грн с копейками

А що не так? З цієї зарплати сплачено достатньо податків, щоб заплатити пенсії по 10 тис. грн тим, хто їх заробив (тобто хто все життя заробляв). До того ж з 1 січня 2020 року мінімальна пенсія 1889,20 грн. Прохання не постити фейки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що не так? З цієї зарплати сплачено достатньо податків, щоб заплатити пенсії по 10 тис. грн тим, хто їх заробив (тобто хто все життя заробляв). До того ж з 1 січня 2020 року мінімальна пенсія 1889,20 грн. Прохання не постити фейки.

 

Единий внесок с ЗП не може бути більший ніж 17 прожиткових мінімів громадян.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що не так?

 

у керівника державного підприємства яке кожен рік показує зростаючі збитки зарплата 1,8 млн в місяць це по вашому нормально :rolleyes:

 

це при тому що робітники у відділеннях працюють на неповну ставку , я ще думаю що й мінімальну бо ж з таким ефективним менеджером на чолі економить тра, але ж не на зарплаті топменеждера ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Единий внесок с ЗП не може бути більший ніж 17 прожиткових мінімів громадян.

Не так. Максимальна база для нарахування ЄСВ - 15 мінімальних зарплат. На сьогоднішній день це 70 845 гривен. Тобто максимальна сума ЄСВ, що може бути нарахована - 15 585,90 гривень.

 

А що не так? З цієї зарплати сплачено достатньо податків, щоб заплатити пенсії по 10 тис. грн тим, хто їх заробив (тобто хто все життя заробляв). До того ж з 1 січня 2020 року мінімальна пенсія 1889,20 грн. Прохання не постити фейки.

 

Все не так. З зарплати 1,8 млн. гривень буде сплачено ЄСВ у розмірі 15 585,90 гривень.

А в пенсійний фонд гроші відраховуються саме з ЄСВ.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Единий внесок с ЗП не може бути більший ніж 17 прожиткових мінімів громадян.

Ага, щоб потім не вийшла така пенсія, якій би заздрила вся країна, як зараз зарплаті.

у керівника державного підприємства яке кожен рік показує зростаючі збитки зарплата 1,8 млн в місяць це по вашому нормально

Укрпошта? Ні, не нормально. А надто доки працівники заробляють щось біля мінімалки.

Все не так. З зарплати 1,8 млн. гривень буде сплачено ЄСВ у розмірі 15 585,90 гривень.

Так, ви праві. Зарплата керівника Укрпошти мене теж дуже дивує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, щоб потім не вийшла така пенсія, якій би заздрила вся країна, як зараз зарплаті.

 

Укрпошта? Ні, не нормально. А надто доки працівники заробляють щось біля мінімалки.

 

Так, ви праві. Зарплата керівника Укрпошти мене теж дуже дивує.

 

Оскільки розмір ЕСВ обмежений то і максимальний розмір пенсії теж.Зараз десь 17700 грн макс пенсія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у керівника державного підприємства яке кожен рік показує зростаючі збитки зарплата 1,8 млн в місяць це по вашому нормально :rolleyes:))

Це ніфіга не нормально. Як і не нормально садити на цю посаду людину з мінімалкою.

Як цю ситуацію вирішити, щоб і людина була професійна, політично не заангажована і схеми не мутила і зарплата була більш-менш достойна для CEO , та хоча б як у Дубілета в Кабміні? а фіг його знає.... знайти ще одного альтруїста-Дубілета.

 

Дубілета навів не дарма, бо в нього найменша ЗП в Кабміні, а ІМХО корисних нововведень, прогресивних ідей ,дій і звітів від нього більше, ніж від всіх міністрів разом узятих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністр освіти Новосад заявила, що не змогла б утримувати дитину на 36К грн зарплатні. Хоча на себе за наявності службового авто, яке оплачує держава, їй 36К загалом вистачає.

Що вона думає про заробітні плати вчителів та викладачів - не повідомляється.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подруга работает помощником учителя в средней школе, ее муж на заводе по сборке авто (особо не расспрашивала за него, т.к. все равно ничего не поняла за то, что собирает). Им квартиру государсво по какой-то там программе дало, как малоимущим, имеющим детей, рожденных в Австрии.

Бедняги. Наши работодатели несомненно платят лучше. И на зарплату разнорабочего на заводе и учителя продленки они бы жили здесь существенно лучше с 2 детьми. И квартиру бы купили без всяких кредитов. Ж-)

 

Тетя работает помощнком стоматолога и еще ночь медсестрой по уходу за престарелыми. С мужчинами раньше жила, тогда квартиру в аренду сдавала, но там каждый сам за себя.

:lol: Думаю, что помощник стоматолога здесь вряд ли даже кредит смог бы получить. Не то, что выплатить. Даже с учетом доп.дежурств. Я ошибаюсь?

 

Ну зубы лечат все. Ребенок-австриец, попал с воспалением легких у нас, подозреваю что давнее, т.к. на следующий день по приезду его положили. Его папа был в восторге от нашей больницы,

Это в какую они больницу попали? Как бы у меня подруга с ребенком попадала в больницу в Киеве и Германии. Так в Германии даже капельницу ставят, сначала обезболив. А у нас просто держа покрепче ...

 

Добавлено через 12 минут

Во-вторых, клининг - очень конкурентный рынок. А поэтому в нем очень высокая стоимость привлечения клиента. Вполне может быть и 1000 грн на одного клиента.

Не знаю. Я по наивности считала, что переплачиваю не за то, что кто-то с приличной зарплатой сидит и ждет моего звонка, ничего не делая. Полагала, что это цена за оборудование и высокую скорость благодаря ему. Найденная женщина для уборки за адекватные деньги как-то укладывается в значительно меньшую "стоимость привлечения клиента" :rolleyes: И она значительно приятнее, ответственнее и аккуратнее, чем тот "персонал" от клининговой компании. Чудеса? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...