Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Дощ сказав:

Блін, народ, ну ви хоч між собою не чубтесь, тут пашка корчагін свою туфту задвигає, і трійко дурачків підпільні канали ретранслюють - на них і витрачайтесь. А то манкурт/не манкурт, та не манкурт, молодий просто

Ок, більш не буду.Але Ви ж не сприймаєте цей розділ серйозно? 

Вернувся недавно з Європи ( я не часто за кордоном буваю), вразила їх не зацікавленність темою ковіду ,принаймні так як у нас.Ну є,вакцинувались( добре що вакцини винайшли), і далі працювати.Звісно що є деякі моменти незручні - ніхто з цього трагедію не робить.Окрім пари дурників яких по всьму світу транслюють всякі прораби🤦‍♂️.

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, serg179 сказал:

Це була не книжка а якась наукова праця.Я розумію про що Ви - але вже говорив: більш ємнішого і точнішого терміну до людей яких я так називаю, в українській мові, я не знаю.

Це якраз не обов'язково.Коли немає бажання спілкуватись рідною мовою завжди, то який сенс витрачати час на її доскональне вивчення?

Сенс є завжди. Я спілкуюсь на українській с декількома людьми із свого оточення. І мені цього достатньо, щоб продовжувати вивчати мову більш поглибленно. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Можете не відповідати, але давно цікавить питання - "балдієте" від форми офіцерів російської імперії?  fishki.net/1326793-znamenitosti-v-obraze-russkih-generalov-1812-goda.html

Оскільки у Вас відсутнє почуття гумору в принципі, то відповім-мені не важко.Це стьоб , мій суржик це стьб з Вашого рідного нарєчья, та картинка стьоб на пихатістю й зарозумілістю.До речі то стьоб і над дуже Вам дорогим нинішнім президентом.Мені "випала честь" знати це чудо особисто десь в 2000- 2003 роках.За кулісами , не на публіку.Більшого українофоба і любителя Путіна потрібно ну ДУЖЕ сильно пошукати.А про його комплекс Наполеона , в його оточенні ходять легенди.Ну дєржітєсь там😜...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, VAZ21011 сказав:

Сенс є завжди. Я спілкуюсь на українській с декількома людьми із свого оточення. І мені цього достатньо, щоб продовжувати вивчати мову більш поглибленно. 

По роботі вся нормативка та ділове листування українською мовою. Є пара колег, киян, з якими спілкуюся лише українською, але вони не перекручують мову, як деякі персонажі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, serg179 сказав:

Оскільки у Вас відсутнє почуття гумору в принципі, то відповім-мені не важко.Це стьоб , мій суржик це стьб з Вашого рідного нарєчья, та картинка стьоб на пихатістю й зарозумілістю.До речі то стьоб і над дуже Вам дорогим нинішнім президентом.Мені "випала честь" знати це чудо особисто десь в 2000- 2003 роках.За кулісами , не на публіку.Більшого українофоба і любителя Путіна потрібно ну ДУЖЕ сильно пошукати.А про його комплекс Наполеона , в його оточенні ходять легенди.Ну дєржітєсь там😜...

Мені байдуже, що в кого десь було і що кому здалося -- суджу реальні дії і їх наслідки.

Поки що весь "компромат", що нарила, так звана "опозиція", у порівнянні з тим, що накоїла вона, перебуваючи при владі 28 років, крім сміху в мене нічого не визиває. Але ж ви "еліта", все знаєте, вам мабуть, видніше.

Не розумів і не зрозумію коли паплюжать співучу українську мову, називаючи це "стьобом" над російською мовою -- як на мене, це стьоб і навмисна образа української мови на радість ворогам України, які теж читають українські форуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, 7351 сказал:

По роботі вся нормативка та ділове листування українською мовою. Є пара колег, киян, з якими спілкуюся лише українською, але вони не перекручують мову, як деякі персонажі.

Ось тут не зрозуміло, якою мовою спілкуються з вами колеги кияни? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, VAZ21011 сказав:

Ось тут не зрозуміло, якою мовою спілкуються з вами колеги кияни? 

Переважна більшість -- російською, і не тільки зі мною. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, 7351 сказав:

Мені байдуже, що в кого десь було і що кому здалося 

Поки що весь "компромат", що нарила, 

Тю , що там рити...

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, VAZ21011 сказал:

И предупредили, что бы мы не вздумали делать вакцинацию ребенку. Перекардит у подростков после  вакцинации очень распространён. Но конечно, это ни как не связано с вакцинацией, просто так звёзды сошлись. 

Как часто в своей практике они наблюдали перекардит у подростков после  вакцинации? Лично, а не прочитали на сайте антивакцинаторов? Или они читали какое-то исследование? Они сравнивали частоту перекардит после перенесенного заболевания? И что получилось?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, serg179 сказав:

Тю , що там рити... 

Я ж казав -- тільки сміх. А з дітячого садочка нема компромату?

А серйозно -- малося на увазі, компромат на посту президента України, накшталт відмови від ядерної зброї, від родовищ газу навколо острова Зміїний, здачі Криму, частини Донбасу, мінських капітуляцій і ще довго, довго перераховувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, OlaR сказал:

Как часто в своей практике они наблюдали перекардит у подростков после  вакцинации? Лично, а не прочитали на сайте антивакцинаторов? Или они читали какое-то исследование? Они сравнивали частоту перекардит после перенесенного заболевания? И что получилось?

В своей практике не наблюдали. Так как, у нас об этом только говорят. Мнение основано на странах, где уже вакцинируют подростков. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Павел Т. сказал:

Только слои с низкими и средними доходами..

У меня к форумчанам вопрос не по теме.. Какими основными поисковиками пользуются на (в) Украине?? 

Гуглом. Мыж проамэрыка :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одно нытье в теме, а у меня как минимум два плюса. Пересел с ОТ на машину и оказалось что бухать дома намного дешевле чем в кабаках.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, US7IGN сказав:

оказалось что бухать дома намного дешевле чем в кабаках.

А не бухать еще дешевле

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Павел Т. сказав:

Какими основными поисковиками пользуются на (в) Украине?? 

на раssii вони всі забороneni

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, US7IGN сказав:

Одно нытье в теме, а у меня как минимум два плюса. Пересел с ОТ на машину и оказалось что бухать дома намного дешевле чем в кабаках.

Ще недавно Ви нам розказували що і бухали , і на автівці з власним водієм їздили.Щось сталось чи просто забули😎?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное с кем-то спутали. Я всегда мечтал о собственном водителе. Но как-то необходимости ездить все меньше. Наверное просто подожду полноценный автопилот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, VAZ21011 сказал:

В своей практике не наблюдали. Так как, у нас об этом только говорят. Мнение основано на странах, где уже вакцинируют подростков. 

По официальным данным тех стран добавочных случаев крайне мало. У них есть неофициальные данные? Или они читают комментарии антиваксов и даже не смотрят, а на сколько они правдивы? Они хоть по английски читают?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

По официальным данным тех стран добавочных случаев крайне мало. У них есть неофициальные данные? Или они читают комментарии антиваксов и даже не смотрят, а на сколько они правдивы? Они хоть по английски читают?

О чем вы вообще говорите? 1-е они читают оф данные. 2-е это последствия у взрослого населения. 

По вашим данным крайне мало, это сколько? 

Змінено користувачем VAZ21011
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, VAZ21011 сказал:

О чем вы вообще говорите? 1-е они читают оф данные. 2-е это последствия у взрослого населения. 

Так у подростков или у взрослых? Вы определитесь.

Цитата

По вашим данным крайне мало, это сколько? 

А по их данным "очень распространен" - это сколько?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, VAZ21011 сказал:

О чем вы вообще говорите? 1-е они читают оф данные. 2-е это последствия у взрослого населения. 

По вашим данным крайне мало, это сколько? 

Менее 150 случаев на более чем 4 млн вакцинаций у подростков в США. www.apteka.ua/article/600081

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, OlaR сказал:

Так у подростков или у взрослых? Вы определитесь

У подростков. А про взрослых я писал ранее. 

Змінено користувачем VAZ21011
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, VAZ21011 сказал:

У подростков. А про взрослых я писал ранее. 

То есть 150 случаев на 4 млн это "очень распространен"? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, OlaR сказал:

Менее 150 случаев на более чем 4 млн вакцинаций у подростков в США. www.apteka.ua/article/600081

 

Вы хоть бы ссылку давали на cdc  или fda. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...