Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, outdoor24 сказав:

стоматолог це не лікар, єслі шо

Ага, а от ветлікар - то справжній спеціаліст, справжній лікар! Чи медбрат. Куди там стоматологу...
Менш з тим, чисту культуру я Вам забезпечу, це не проблема. Коли Вас в гості чекати? Мені треба тиждень для того, щоб забезпечити організацію експеримента. Просто не люблю поспіху...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вомбат сказав:

Менш з тим, чисту культуру я Вам забезпечу, це не проблема. Коли Вас в гості чекати? Мені треба тиждень для того, щоб забезпечити організацію експеримента. Просто не люблю поспіху...

Чисту культуру необхідно забезпечити НАМ обом. Ви ж теж будете брати участь в експерименті  в якості контрольного чи я вас неправильно зрозумів?

А стосовно часу, то я вам вже писав. З огляду на останні заяви у вас його ще є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Rainbow сказав:

Знаете что. Для того чтобы разобратся в этом деле, не нужно диплома врача.

Звісно не потрібно, будь-який штукатур чи прораб в цьому чудово розбирається. Так само, як і таксисти найкращі держуправлінці.

Давайте почнемо з простого - чи вважаєте ви, що віруси існують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

свої обряди більше не нав'язують іншим ...

Прям представляю как несчастный outdoor24 сейчас в маркетах мучается, стоя на кассе среди безмасочных плебсов... Может на глово перешел полностью? Но блин, его заказ пакует же кто-то и доставляет! Как же он ненавидит этих беспечных маргиналов, оставляющих выделения своих потовых желез и соплей на его продуктах!

:ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, outdoor24 сказав:

А стосовно часу, то я вам вже писав.

Після війни? Та визнайте просто, що Вам сцикотно, а запропонували таку дебільну іде. і надії, що опонент відмовиться. Але шота пішло не так...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

Звісно не потрібно, будь-який штукатур чи прораб в цьому чудово розбирається. Так само, як і таксисти найкращі держуправлінці.

Давайте почнемо з простого - чи вважаєте ви, що віруси існують?

Если ваш прораб или штукатур знает матстатистику, теорию вероятности и немного есть логики, то задача вполне по силам. Так что давайте к делу. 

Змінено користувачем Rainbow
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Rainbow сказав:

Так что давайте к делу. 

Давайте. Чи вважаєте ви, що віруси існують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Вомбат сказав:

опонент

Так шо там щодо вашої участі у експерименті в якості контрольного?

чи ви визвалися, в надії мене підловити, а потім стало сцикотно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, outdoor24 сказав:

Так шо там щодо вашої участі у експерименті в якості контрольного?

Контрольного чого? Тобто, з якою метою? З метою довести, що правця не існує? Чи що? Наскільки я пам"ятаю, питання було:

01.07.2022 в 23:17, outdoor24 сказав:

Готові прийняти участь у дослідженні ефективності вакцини від правця?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання ви пам'ятаєте правильно, алещо означає ваше ? 

01.07.2022 в 23:23, Вомбат сказав:

Я готовий!

контрольний для порівняння перебігу у вакцинованих і невакцинованих.

участь це не поряд постояти, якшо шо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, outdoor24 сказав:

контрольний для порівняння перебігу у вакцинованих і невакцинованих.

Так почекайте, Ви хочете порівняти перебіг? Чи дослідити ефективність вакцини? Це як насрати на стіл та сходити в туалет покакати - наче дія одна, але є нюанси...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Вомбат сказав:

Це як насрати на стіл та сходити в туалет покакати - наче дія одна, але є нюанси...

я давно знаю, що ви експерт у подібних речах, не напружуйтеся.

відсутність ознак захворювання у вакцинованого і стандартний перебіг у не вакцинованого, хіба не буде спрощено свідчити про ефективність вакцинації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, outdoor24 сказал:

Давайте. Чи вважаєте ви, що віруси існують?

Слушайте, господин адепт БСВ.

1. Ваша фамалия Карась? Уж поведениче точно такое.

2. Если по дели давайте покажите такие исследования. Будем разбирать. Дабы мокнуть жливых пастырей Братства Святой Вакцинации в ихнее же г-о.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, outdoor24 сказав:

відсутність ознак захворювання у вакцинованого і стандартний перебіг у не вакцинованого, хіба не буде спрощено свідчити про ефективність вакцинації?

спрощено свідчити про ефективність вакцинації буде відсутність ознак захворювання у вакцинованого

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

спрощено свідчити про ефективність вакцинації буде відсутність ознак захворювання у вакцинованого

це не відміняє необхідність контрольного.

то ви збираєтеся приймати участь в дослідженні в якості контрольного?

чи як в анекдоті:

Приходит один сосед к другому с тетрадью и спрашивает у него:
- Вот типа у нас тут будет групповой секс. Тебя записывать в компанию?
Сосед:-А кто там будет участвовать?
Другой сосед:-Я, ты и твоя жена.
Сосед:-ОООООООООО!!! Нет конечно.
Другой сосед: Ну хорошо. Тогда я тебя вычеркиваю из списка.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, outdoor24 сказав:

це не відміняє необхідність контрольного.

Там нема потреби в контрольному - механізм розвитку захворювання давно відомий і з ним особливо ніхно не сперечається. Що доведе "контрольний"? Що хвороба існує, чи що? А з цим хтось сперечається? Питання ж ВИКЛЮЧНО у тому, що вакцини проти правця - не діють.
Але ок, я готовий. Заради науки! Давайте на наступному тижні. Ви будете захищені таким потужним засобом новітньої ДОКАЗОВОЇ медицини, як вакцина. А я вже обійдуся допотопними засобами з відсутньою доказовістю, такими як перекис водню, вода та мило.
Давайте на вівторок 12.07.2022.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дизайн дослідження пропоную наступний: культуру ділимо на дві рівні частини, одну вносимо Вам у глибокий розріз і закриваємо стерильною пов"язкою. Другу половину - мені, потім моя рана промивається водою з милом та перекисом. Всі маніпуляції проводяться кваліфікованими медсестрами в стерильних умовах стерильним інструментом. Я це організую. З Вас - підписати документ про відмову від претензій.
Вам нічого боятися - Ви надійно захищені вакциною!

Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Вомбат сказав:

А я вже обійдуся допотопними засобами з відсутньою доказовістю, такими як перекис водню, вода та мило

ви читати взагалі вмієте?

01.07.2022 в 23:25, outdoor24 сказав:

О 7 годині вечора після війни.

милом, водою та антисептиками в рамках експерименту користуватися не дозволяється.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, outdoor24 сказал:

Давайте все-таки будемо починати з простого - чи вважаєте ви, що віруси існують?

Я не в прокуратуре. Поэту давайте сразу к делу. А не петлять как вакцинатор.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Rainbow сказав:

А не петлять

ви ж цим якраз і займаєтеся.

ваші відповіді на декілька дуже простих питань є необхідними для подальшого ефективного обговорення.

1. чи вважаєте ви, що віруси існують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, outdoor24 сказав:

О 7 годині вечора після війни.

ОК, з Вами все зрозуміло. Я розумію, Вам хотілося взяти на слабо, але трошки обісралися. Буває.
З дискусії виходжу з огляду на її безперспективність.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Вомбат сказав:

З дискусії виходжу з огляду на її безперспективність.

Ну давайте будемо чесними, ви виходите, бо не готові приймати участь к експерименті в якості контрольного на написаних умовах (ну не дочитали, з ким не буває) і потенційно віддати своє нікчемне життя заради того, щоб продемонструвати, що вакцинація начебто не ефективна. 

Ну нє шмогла ...

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Японии в городе Нара сегодня на улице застрелили бывшего премьер-министра.

Но сразу же обращает на себя внимание, что стрелявший дисциплинированно носил маску, и вовсе не для того, чтобы скрыть свою личность - он сразу же сдался без сопротивления.

Нет, как социально ответственный гражданин он спасал окружающих от кoвuда - как и абсолютно все, включая случайных прохожих, попавшие в кадр.

На улице. При +30°, ощущающихся как +35°. Ну и, конечно же, это как всегда очень эффективно помогает сдерживать распространение вируса в Японии.292575608_582099216659509_8291948307280997201_n.thumb.jpg.7806ec67a6de24c2a47727f2916093ec.jpg292525035_582099113326186_6189928950765642622_n.thumb.jpg.a6d51f40f5c858b37cef95489c1bea76.jpg
292521865_582099063326191_2657638898863360358_n.thumb.jpg.2692206f0714ee3961979121b3314442.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...