Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

по поводу сегодняшней давно ожидаемой новости из рашки:
"и от ковида может быть польза"(с)

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, а нікого не дивує, що українці вже більше місяця повністю забили болта на маски, соц.дистанцію і вакцинацію і щось... ВНІЗАПНА!!! геть не спостерігається масового мору від цієї чуми нашого часу...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Вомбат сказав:

а нікого не дивує, що українці вже більше місяця повністю забили болта на маски, соц.дистанцію

Не дивує. Далеко не всі забили. Я маску ношу, соціальної дистанції дотримуюся. 

42 хвилини тому, Вомбат сказав:

ВНІЗАПНА!!! геть не спостерігається масового мору від цієї чуми нашого часу...

Як і прогнозували вірусологи, летальність вірусу буде зменшуватися з часом - так і відбулося. На ковід хворіють масово, але вже не смертельно. Почихали та й потому. Максимум 2 дні температура. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.04.2022 в 09:14, MaksymS сказав:

Не дивує. Далеко не всі забили. Я маску ношу, соціальної дистанції дотримуюся. 

Як і прогнозували вірусологи, летальність вірусу буде зменшуватися з часом - так і відбулося. На ковід хворіють масово, але вже не смертельно. Почихали та й потому. Максимум 2 дні температура. 

Ага, з 24 смертність стала майже нульова🙂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.04.2022 в 09:14, MaksymS сказав:

Як і прогнозували вірусологи, летальність вірусу буде зменшуватися з часом - так і відбулося.

Так притомні вірусологи казали і про те, що маска від ковіду - то як труси від поносу. І що робити вакцину від вірусу, який дуже швидко мутує - це дурниця. Але ж хто тих вірусологів слухає.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Вомбат сказав:

Так притомні вірусологи казали і про те, що маска від ковіду - то як труси від поносу.

Не погоджуся. Тобто логіка в тому що маска загалом без проблем пропускає вірус є - це звичайна фізика. Але на роботі в мене похворіли ковідом колеги, які спілквалися між собою, разом працювали й серед них був я, але не захворів, оскільки постійно був у масці. Чесно кажучи я не вірив що маска може захистити (в мене була навіть не FFP3, а звичайна медична), але ж факт. Звісно всі були щеплені - але не від омікрону, тому сказати що мене врятувало саме щеплення я не можу, бо інших не врятувало. А маска - реально врятувала. Хоча не повинна була! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, MaksymS сказал:

А маска - реально врятувала. Хоча не повинна була! 

а інших дельфіни на берег виштовхують...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

а інших дельфіни на берег виштовхують...

Не сперечайтеся, там же ж клініка. Хлопака, певно, навіть не здогадується про існування імунітету. І напевно вже не знає, що у кожної людини настільки індивідуальний імунітет, що хтось від шмарклів може померти, а хтось їх навіть не зауважить. І враховуючи маловивченність та надзвичайну індивідуальність імунної системи пхати в себе вакцинки (будь-які взагалі) - це російська рулетка з револьвером, в якому заряджено шість куль.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну імунітету від омікрону в мене немає. І ковідом я, швидше за все, хворів, тільки в серпні ще. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 07.04.2022 в 09:14, MaksymS сказал:

Не дивує. Далеко не всі забили. Я маску ношу, соціальної дистанції дотримуюся.

Дистанцию держите, что бы не дали повестку на войну? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, pump сказав:

Дистанцию держите, что бы не дали повестку на войну?

Щоб не дали повістку на війну я просто не ходжу до військкомату на екскурсії. А в магазинах повістки не роздають, як і на блок-постах. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви хоч знаєте до якого йти, а мені рік тому голову проморочили і так і не визначились кому такий безцінний (не дуже потрібний кадр) потрібен. сказали що нічого цінного для армії я не вмію, а красти вони і без мене зможуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тем временем маразм в Китае крепчает

www.francetvinfo.fr/sante/maladie/coronavirus/chine-une-video-polemique-denonce-la-politique-sanitaire-a-shanghai_5099428.html

Майже місяць 25 мільйонів жителів Шанхаю перебувають під дуже суворим ув’язненням. На вулицях лише мотодоставники, які забезпечують населення, і ті, кого викликали на обов’язковий тест на Covid. 7000 французів там, і деякі починають втрачати терпіння. Така ситуація є результатом політики нульового Covid, яку впроваджує Китай. При найменшому збільшенні випадків вводяться дуже суворі обмеження і пацієнти відправляються в карантинні центри. Офіційно в п’ятницю, 22 квітня, в країні було зафіксовано 34 000 нових випадків Covid-19, у тому числі 17 000 у Шанхаї та 43 смерті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, porterlv сказал:

Цікаво, від чого чи для чого обмежують китайців під видом страшного вірусу?

навчання. розуміють що вбивати їх традиційною зброєю марна справа, а будуть труїти як тарганів...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свої ж? А суть, вигода?

 Населення планети он, уже прорідили трохи. Єкологією ніхто не париться. Чи ще треба?

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, porterlv сказал:

Свої ж? А суть, вигода?

чому свої? вони розуміють що наступні після параші. почніть думати як вони і все стане зрозуміло. а то буде як з мобільними крематоріями. всі чомусь вирішили що кацапи їх привезли для себе. а виявилось що для нас...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, porterlv сказал:

Свої ж? А суть, вигода?

Да їх просто багато. Хавчика на всіх не вистачить. + диктатура, потрібно підтримувати імідж. Що скаже Сі Цзіньпін, те і треба робити. Вільна думка пригнічується утиском верхівки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

чому свої? вони розуміють що наступні після параші. почніть думати як вони і все стане зрозуміло. а то буде як з мобільними крематоріями. всі чомусь вирішили що кацапи їх привезли для себе. а виявилось що для нас...

Все буде гуд і тоді Сибірь стане провінцією Китаю. Буде куди їм розселятись. А в Сибіру повітря гарне, там вірусів нема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, -Angel- сказал:

і тоді Сибірь стане провінцією Китаю

скоріше Японії... але хто я такий щоб робити прогнози. спочатку треба попрацювати на ФСБ та пофарбувати рідке волосся...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

скоріше Японії... але хто я такий щоб робити прогнози. спочатку треба попрацювати на ФСБ та пофарбувати рідке волосся...

Частина Сибіру вже в оренді у китайців на хх років. 

 

А взагалі не зрозуміло. 20людей на 1млн. І такі обмеження. 

image.thumb.png.ad411a3db96aff8bd0a9d9c7cdb00041.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, porterlv сказал:

Ще рано ділити шкіру не добитого звіра...

Кастанеда називав це силою наміру...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Китайці вже задрали.... То мишей їдять, то з голубами бавляться....

 

Первый случай заражения человека птичьим гриппом H3N8 выявили в Китае

tengrinews.kz/world_news/pervyiy-sluchay-zarajeniya-cheloveka-ptichim-grippom-h3n8-467399/

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, -Angel- сказав:

Китайці вже задрали.... То мишей їдять, то з голубами бавляться....

 

Первый случай заражения человека птичьим гриппом H3N8 выявили в Китае

tengrinews.kz/world_news/pervyiy-sluchay-zarajeniya-cheloveka-ptichim-grippom-h3n8-467399/

 

скоро буде варанячий грип:)

 

В Индии арестовали четверых за изнасилование бенгальского варана

joyreactor.cc/post/5164608

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...