Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте онлайн курс з основ дизайну домашнього інтер‘єру

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

я зараз страшну річ скажу і вже от прям відчуваю ті промінчики добра, які полетять в мою сторону🤣але не дай Боже у мене стало би питання де жити , на отій "чудовій" кухні з ОЛХ чи з деревом я б обрала ОЛХ

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, allanek сказал:

Та світлина  з ОЛХ. І притягнув ії на форум інший форумчанін.

Якщо ви прирівняли ваше дерево до рівня порівняння з тим, що можна побачити на ОЛХ,  то логічно, що  я  виклала світлину з ОЛХ та погодилась, що, безперечно, в межах порівняння того, що ви бачите на ОЛХ, ваше дерево краще за цю кухню. Пояснюю. Якби мені показали світлину з вашим деревом і світлину з цією кухнею, без заперечень, перевага за вашим деревом. Але тільки в межах ОЛХ.

Якщо обговорювати ваше дерево, як інтер'єрне рішення для життя, то вже зовсім інша справа. І якщо ви вже згадували Домогацького, то його комплекти фахверкових будинків мені імпонують, колись я на форумі викладала ролик про його будинки, але вони не мають нічого спільного з вашим деревом.

  Я всё делал по рекомендациям Домогацкого , у меня нет багетов, плинтусов , дверных наличников . Освещение отраженное "частично" ,на потолке нет светильников, везде соблюден стиль , одно сплошное напольное покрытие , все элементы одинаковы и повторяются. Использованы нейтральные цвета . От себя только добавил, закруглил углы, придумал свои откосы и слепил дерево как акцент , привлекающий внимание. Соглашусь с тем , что если бы вместо дерева сделал рельеф, оформив печь как часть рельефной стены и сделав бы сверху подсветку , то было бы лучше. Но теперь что сделано , то сделано.

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, irina1969 сказал:

я зараз страшну річ скажу і вже от прям відчуваю ті промінчики добра, які полетять в мою сторону🤣але не дай Боже у мене стало би питання де жити , на отій "чудовій" кухні з ОЛХ чи з деревом я б обрала ОЛХ

Цыганам тоже, почему то нравится интерьеры как кухня на том фото. И чтоб побольше крови из глаз .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, AlBordesign сказав:

Цыганам тоже, почему то нравится интерьеры как кухня на том фото. И чтоб побольше крови из глаз .

У вас дивні здібності бачити ( читати) дописи  і знаходити те, чого там нема🧐 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, AlBordesign сказав:

Я всё делал по рекомендациям Домогацкого , у меня нет багетов, плинтусов , дверных наличников . Освещение отраженное "частично" ,на потолке нет светильников, везде соблюден стиль , одно сплошное напольное покрытие , все элементы одинаковы и повторяются. Использованы нейтральные цвета . От себя только добавил, закруглил углы, придумал свои откосы и слепил дерево как акцент , привлекающий внимание. Соглашусь с тем , что если бы вместо дерева сделал рельеф, оформив печь как часть рельефной стены и сделав бы сверху подсветку , то было бы лучше. Но теперь что сделано , то сделано.

 Домогацький  не законодавець архітектурної течії. Він і не був таким ніколи. Він, як би мовити, ремісник і його привабливість в тому, що він зробив фахверкові будинки серійними і доступними для масового будівництва. З мого погляду, Домогацький це Ікеа в будівництві; що він, що Ікеа орієнтовані на те, щоб швидко і максимально зручно облаштувати житловий простір і отримувати задоволення від того простору.

Зазвичай кажуть, що за лісом дерев не побачиш, а в вас навпаки. В мене теж нема плінтусів в будинку, а до цього в квартирі взагалі не було освітлення на стелі, все світло по стінах; і підлога  ( в квартирі) була однакова по всій площі, за винятком санвузлів, і десь не було багету чи лиштви на дверях, і кольори нейтральні. І винен в цьому не Домогацький, а те, що таких рішень потребував внутрішній простір квартири чи будинку; або тому, що я так бачила. Про Домогацького я взнала вже після того, як все це спробувала. Для мене Домогацький це філософія будинку, що мені подобається, а не окремі деталі, що я можу калькою перенести в свою оселю. Для вас, судячи з того, що читаю, це окремі деталі. Вибачте, але ваше дерево та вікно , ще і забране в грати, не має нічого спільного  з фахверковими будинками Домогацького. В його будинках нема плінтусу, багету чи лиштви на дверях тому, що фахверк, в більшості випадків, цього не потребує. Але спробуйте обійтись без плінтусу, якщо покриття підлоги це ламінат. Може вже щось придумали, але мені невідомо, як обійти технологічний зазор  в випадку ламінату.

8 годин тому, AlBordesign сказав:

Цыганам тоже, почему то нравится интерьеры как кухня на том фото. И чтоб побольше крови из глаз .

Я в тому дописі Ірини1969 побачила зовсім про інше. Ви завжди так реагуєте, коли чиїсь погляди не відповідають вашим очікуванням? Це дорога з двостороннім рухом. Комусь подобається, комусь ні; хтось ставить знак рівняння між тією кухнею та вашим деревом ; комусь ваше рішення з деревом виглядає, як ви кажете, "циганщиною"(с).

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.02.2024 в 09:16, AlBordesign сказав:

Неужели есть люди которые цыганщину и колхозище предпочтут тому , что изображено на представленных мною фото?

Звичайно ж є, якщо таке існує...

Це ж фломастери, і у кожного вони свої. 

Я би з вашим деревом не жив, бо у мене як у Форда з кольором авто - інтер' єр може бути любого стилю, при умові, що це хайтек/мінімалізм :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Домогацкий очень доходчиво объясняет как сделать так, чтоб наверняка получилось классно. До него смотрел кучу всяких видео по дизайну интерьера, и никто кроме Сергея, так радикально не критиковал цыганшину, колхозище , убожество, кровь из глаз как он, при этом наглядно всё показывает и объясняет. Он даже в одном из видео сказал, что после просмотра вы будете на 80 процентов, знать всё о дизайне интерьера, и это не преувеличение. Я начал перестройку дома ещё до того, как наткнулся на канал Домогацкого, и теперь локти кусаю что экстерьер сделал не так как надо, но интерьер уже после его просвещения. Он гениален.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26.03.2020 в 02:03, Oce@n сказав:

можна чомусь повчитися

З цього приводу є дотеп: Сьогодні вигнав дизайнера - він почав вчити який колір мені повинен подобатись. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AlBordesign сказав:

Он гениален.

Ну от бачите. Я, коли дивилась Домогацького, то думки були про те, що він розказує про очевидні речі. В чому його геніальність? Гарний менеджер чи бізнесмен- так,  це в ньому є.  Він взяв те, що придумали інші, та зробив це доступним  загалу. Скоріше він гарний просвітник. І ваша історія тому підтвердження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

Ну от бачите. Я, коли дивилась Домогацького, то думки були про те, що він розказує про очевидні речі. В чому його геніальність? Гарний менеджер чи бізнесмен- так,  це в ньому є.  Він взяв те, що придумали інші, та зробив це доступним  загалу. Скоріше він гарний просвітник. І ваша історія тому підтвердження.

Я восхищаюсь тем что он делает, какие виллы он строит на Балли, потом просто супер идея для наших краев, это поселки Домогацкого , это прям указание в направлении человечества в эволюции. Найдите в Ютубе видео про это , кто не смотрел. Это надо в школах вводить, чтоб дети с младших классов видели и понимали как надо строить и устраивать свою жизнь. И конечно гениальный просветитель, его смотреть и слушать это сплошное удовольствие и доходчиво, просто, и смешно, в хорошем смысле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, allanek сказав:

Скоріше він гарний просвітник.

 

4 хвилини тому, AlBordesign сказав:

И конечно гениальный просветитель, его смотреть и слушать это сплошное удовольствие и доходчиво, просто, и смешно, в хорошем смысле.

З цим ніяких сперечань)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, AlBordesign сказал:

Я восхищаюсь тем что он делает, какие виллы он строит на Балли, потом просто супер идея для наших краев, это поселки Домогацкого , это прям указание в направлении человечества в эволюции. Найдите в Ютубе видео про это , кто не смотрел. Это надо в школах вводить, чтоб дети с младших классов видели и понимали как надо строить и устраивать свою жизнь. И конечно гениальный просветитель, его смотреть и слушать это сплошное удовольствие и доходчиво, просто, и смешно, в хорошем смысле.

Мы сделали дизайн для Фахверк Домогацкого. Отзыв реального клиента

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, allanek сказав:

він розказує про очевидні речі

+1

Для мене у нього лише одна новела була - звукоізоляція стіною 200 з мінватою шахматкою. Але як це на практиці працює - х.з.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

Домогацький це Ікеа в будівництві

Нє, у нього певний шарм присутній. Ікеа - це Зємсков. Та й Балі не Подольск... 😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, i.may сказав:

Ікеа - це Зємсков. 

Я не знайома з "творчістю" Земскова і не була в Подольську. Але Ікеа мені подобається:pardon:

31 хвилину тому, i.may сказав:

Та й Балі не Подольск... 😏

Як сказати...

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне нра! это дерево. Для детской - вогінь, ребенку лет так до 10...

AlBordesign - не творите себе кумира, Домогацкий - ни разу не гений, и не дизайнер - хороший бизнесмен, чувствует куда дует ветер, умеет масштабироваться быстро, - это да.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Вот эти видео нужно показывать всем, и по десять раз, это эволюция сознания. Есть ли в мире ещё какой человек, который так хорошо умеет вправлять мозги людям?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Malchish сказал:

А мне нра! это дерево. Для детской - вогінь, ребенку лет так до 10...

AlBordesign - не творите себе кумира, Домогацкий - ни разу не гений, и не дизайнер - хороший бизнесмен, чувствует куда дует ветер, умеет масштабироваться быстро, - это да.

Рад что Вам понравилось .

www.tiktok.com/@albor403?_t=8jgRjsWdWiL&_r=1

Вот тут можно посмотреть видео с интерьером. Мне нравится то что у меня получилось, особенно откосы на окнах и дверях. По крайней мере это лучше того, что делали в 2000х , многоуровневые потолки со спотами, выкрутасы из гипсокартона, винегрет из стилей.

Домогацкий единственный, кто смог мне чётко объяснить как делать не стоит. То что он рекомендует делать для его фахверка, вполне подходит и для любой квартиры, и для стандартного советского , саманного дома как у меня, которые тысячами уродуют землю, потому что раньше некому было объяснить, что это уродство , такое строить и таким образом нельзя.

Змінено користувачем AlBordesign
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, AlBordesign сказав:

www.tiktok.com/@albor403?_t=8jgRjsWdWiL&_r=1

Вот тут можно посмотреть видео с интерьером. Мне нравится то что у меня получилось, особенно откосы на окнах и дверях.

Посмотрел и убедился в своем мнении, задумка + исполнение = прекрасно, практичность - жах! Особенно белые выступающие части в районе топки и духовки.

В доме такое не представляю, в местах общего пользования - супер! Но за клининг придется доплачивать однозначно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Фрай сказал:

Посмотрел и убедился в своем мнении, задумка + исполнение = прекрасно, практичность - жах! Особенно белые выступающие части в районе топки и духовки.

В доме такое не представляю, в местах общего пользования - супер! Но за клининг придется доплачивать однозначно.

Это самое практичное решение, копоть из топки при плохой тяге, если и идёт, то она оседает внутри скульптуры , на кирпичах. Между телом печи и скульптурой воздушный зазор, чтоб не было трещин , гипс держится на металлической сетке . Над топочными дверцами , оставлены не заделанные проемы , и дым идёт в них, под скульптуру, ещё и закрасил там всё черным , чтоб не было видно. Пыли практически нет , она легко сметается или сдувается . Если вдруг каким то образом вымажется, или посадятся пятна , всё легко и быстро можно закрасить белой краской, без колеров. Белый это нейтральный цвет, с которым гармонируют все цвета, поэтому смотрится всё классно в белом цвете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, AlBordesign сказав:

Вот эти видео нужно показывать всем, и по десять раз, это эволюция сознани

  • і усе людство має обмежитись його шорами? Системи RAL, Pantone тощо -  фтопку? Різноманіття стилів - туди ж??? 
  • Особисто мій смак співпадає багато у чому з його баченням, але це не означає, що усі мають їздити на чорних автівках... 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, i.may сказал:
  • і усе людство має обмежитись його шорами? Системи RAL, Pantone тощо -  фтопку? Різноманіття стилів - туди ж??? 
  • Особисто мій смак співпадає багато у чому з його баченням, але це не означає, що усі мають їздити на чорних автівках... 

Покажите примеры , дайте ссылку на фото или видео где можно посмотреть, и сказать , что да , это классно. Посмотрите на интерьеры Шапошникова , Захи Хадид, виллы Домогацкого, Махно, Рынтовт, Питер Ветч. Это я перечислил тех , кто вызвал у меня восторг, из тех которых я запомнил и знаю. Их всех объединяет одно, не пользуются они ни RAL, ни Pantone. только нейтральные , или бежевые тона, также бетон , дерево. Назовите дизайнеров, архитекторов чьи работы Вам нравятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, AlBordesign сказав:

только нейтральные , или бежевые тона

особливо Шапошніков!  😉

 

4 години тому, AlBordesign сказав:

Покажите примеры , дайте ссылку на фото или видео где можно посмотреть, и сказать , что да , это классно.

Іще раз! Крім хайтеку існують інші стилі, які багатьом подобаються. Не бачу змісту займатися просвітництвом, тим більше, що сам не прихильник іншого.

Але можете погортати канал VDT або  біонічний/арт-деко стиль в інтер'єрі... 

І іще одне! Ваш кумир пропагує рішення для СВОЇХ будинків! У фахверку щось інше - малодоречне! Але! Ви знаєте багато локацій де можна поставити такий акваріум???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, i.may сказав:

Ваш кумир пропагує рішення для СВОЇХ будинків!

Ні-ні-ні. Це не його будинки. Все, що він зробив, колись поїхав в Німеччину на виставку, мабуть там Huf Hause виставлявся, бо це самий відомий виробник скляного фахверку, зрозумів, що можна зробити кальку таких будинків і це може приносити гарні гроші. Тож він, як гарний вчитель, що вміє цікаво і зрозуміло розповісти те, що цікаво "учням".

1 година тому, i.may сказав:

У фахверку щось інше - малодоречне!

Я вже про це казала, що якісь рішення приймаються в комплектах будинків Домогацького лише тому, що вони доречні в фахверку і, знов таки, це не його винахід чи концепція. Це калька з німців. Але він дав змогу купити фахверковий будинок за ціну, нижчу , якби такий самий будинок купувати в Німеччині. В нас є знайомий, що купив фахверк в одній маленькій балканській країні, діло було задовго до великої війни з орками. З'ясувалось, що замовити будинок в Домогацького, привезти його туди і зібрати, виходило дешевше, ніж замовити такий самий в німців.

1 година тому, i.may сказав:

Ви знаєте багато локацій де можна поставити такий акваріум???

А хто про це думає? Тому в нас де завгодно  та яке завгодно. Колись я сказала, що хайтечні будинкі-кубики  дуже дивно виглядають серед щільної забудови сільських хат, бо таке можу спостерігати в сусідньому селі, то до мого допису черга з дізлайками вишукувалась.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, allanek сказав:

Ні-ні-ні. Це не його будинки.

Ну як же "не його", якщо він їх виробляє? А сама ідея цієї конструкції взагалі старовинна! Тільки зараз заповнення каркасу - скло. 
І щоб закінчити з "кумиром". Для когось "это эволюция сознания" для мене теж "він розказує про очевидні речі"...

Він топить за лінолеум, а для мене це - треш. Такі фломастери!
Про дивани теж дивно. На його думку колекція Тotu від Toan Nguyen не має права на життя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...