Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Действия властей (администраций городов) по борьбе с вирусом

FLASH

Рекомендовані повідомлення

може напасти на Польщу і швидко здатися? і в НАТО автоматично і сертифікати які хочеш...

 

варіант еміграції без відриву від дивану

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В контексті теми про дії влади, не можна не згадати про тупе і шкідливе масочне божевілля. По посиланню www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0306987720333028?fbclid=IwAR0EK1G914KvRcKH1l4pwZJkPTgQgH6CAXVIXs2rFOazIeopOvyLmcwsKQo стаття про маски кардіолога Стенфордського університету надрукована в січневому 2021 випуску наукового журналу "Medical Hypotheses".

Головні тези:

"1) Практика носіння масок для обличчя має скомпрометований профіль безпеки та ефективності

2) Як медичні, так і немедичні маски неефективні для зменшення передачі від людини до людини та інфікування SARS-CoV-2 та COVID-19

3) Носіння масок для обличчя має несприятливі фізіологічні та психологічні наслідки

4) довгострокові наслідки носіння масок для обличчя для здоров’я є дуже шкідливими."

І про це ваш дідо Ванга казав мало не рік назад, бо я розумний і маю досвід, а також вмію мислити та аналізувати. Але заляканий мудрий нарід (тм) так надр...ав на ті маски, що аж кухвайка заверталася. А всіх, хто казав, що маски до дупи - ледь не вбивцями старих та немічних оголошували...

Але, знову ж таки в контексті дій влади, дам ще один прогноз: вакцинація від ковіду буде до дупи, хіба як пришвидчить появу нових мутацій, ковід з людством назавжди, але бамажку про вакцинацію будуть вимагати і нікуди ви від неї не дінетеся.

 

Добавлено через 6 минут

Ледь не забув ще про один прогноз.

Вакцинація від ковіда не обійдеться двома дозами. Доведеться вакцинуватися щорічно мінімум 1 раз. А можливо і двічі на рік, але ось тут я не впевнений, може і одним разом обійдеться.

В будь-якому разі, раджу всім наперед записуватися до мене на вакцинацію, бо цей цирк надовго.

Ну і ще для фом, що не дуже вірять mediatum.ub.tum.de/doc/602557/602557.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послушал одну онлайн встречу "Bad business: going through the crisis with a financially troubled company" и коллега из Норвегии сказала что у них компании не только не почувствовали кризис, но благодаря госсподдержке еще и улучшили состояние...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо иметь фонд, из которого этот бизнес можно поддерживать. У нас бизнес, который поддерживается из государственной кубышки тоже ничего не почувствовал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей під***есь - це наслідок недолугих, тупих дій влади по боротьбі з коронавірусом. Масочки, дезинфектанти, антибіотики "про всяк випадок" при затемненні легень на КТ - це все фантастично шкодить не тільки тупим, які на це ведуться, але і решті людей.

За деякими прогнозами після пандемії стійких до антибіотиків бактерій стане в 3-4 рази більше або такими стануть половина з усіх відомих. І це не чергові страшилки, а реальні перспективи, особливо для країн, де з використанням антибіотиків – хаос. Як підготуватися до удару чергової пандемії антибіотикорезистентності лікарям і пацієнтам?

www.vz.kiev.ua/pandemiya-porodzhuye-panrezystentni-mikroby-ukrayina-ne-gotova-do-novyh-vyklykiv/?fbclid=IwAR3PbyoJzrr0wJVGz4qG_lgBjiy1tyNpa7Rqxv-ZgAgRKwFszsMcbERcCRg

А далі буде ще гірше.

Ваш дідо Ванга.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А далі буде ще гірше.

отут не може не погодитись...

людей забагато стало, планета позбавляється від шкідників помалу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отут не може не погодитись...

людей забагато стало, планета позбавляється від шкідників помалу...

Причому в першу чергу в тих країнах де багато бабів і дідів ванг:hlop:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причому в першу чергу в тих країнах де багато бабів і дідів ванг

ну не знаю. в Індії он вже третій раз кажуть що всім гаплик буде за масових гуляній та купаній в річках мільйонами за раз, але чомусь ніяк...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Індії он вже третій раз кажуть що всім гаплик буде за масових гуляній та купаній в річках мільйонами за раз

В них імунітет. Вони в тих річках і миються, и воду п'ють, і гадять в них, і небіжчиків ховають. Після цього, хто не загнувся, мають такий імунітет, що ніякий ковід не страшний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не знаю. в Індії он вже третій раз кажуть що всім гаплик буде за масових гуляній та купаній в річках мільйонами за раз, але чомусь ніяк...

__________________

в Індії таки *опа. хворіють сім'ями і дуже тяжко. враховуючи їх рівень доступу до якісної медицини, я їм не заздрю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не помогает

 

елементарно не вистачає на таку кількість населення.

почали вакцинацію з людей похилого віку, а хворіють зараз молоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...