Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Действия властей (администраций городов) по борьбе с вирусом

FLASH

Рекомендовані повідомлення

получается что все действия привели к состоянию, предыдущему ко всем действиям?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня немного поговорил с охранником на стоянке, который жаловался что забыл спецпропуск дома. Так я узнал что автостоянка это объект критичной инфраструктуры...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме врачей

два на отделение. остальные своими силами. машины же у всех, включая санитарок, есть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нелогично. Надо хотя бы до 10 мая.

 

ну не все сразу. думаю до 1 июня потом продлят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня немного поговорил с охранником на стоянке, который жаловался что забыл спецпропуск дома. Так я узнал что автостоянка это объект критичной инфраструктуры...

 

Представникам найбільш критичної інфраструктури дозволили користуватись транспортом навіть без спецперепусток:

Адвокати мають право користуватися громадським транспортом під час локдауну за службовими посвідченнями.

 

«Переконаний, що навіть на час локдауну пересування адвокатів столицею має бути максимально спрощеним із метою здійснення ними належного захисту прав, свобод та інтересів наших співгромадян», — зазначив Володимир Бондаренко.

 

vechirniy.kyiv.ua/news/51720/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Представникам найбільш критичної інфраструктури дозволили користуватись транспортом навіть без спецперепусток:

Цитата:

 

не, просто правительство, депутаты, судьи и прокурорские на ОТ не ездят...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, про обмеження та свободу пересування.

Якщо комусь треба буде "вакцинація" від ковіда з усіма відповідними документами - за місяць маємо отримати ліцензію на цей вид діяльності.

Записуйтеся наперед, єслішо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого вакцинація в лапках? Вона буде липова з підробленими документами?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сейчас живу в Чехии, где не просто локдаун а чрезвычайное положение и комендантский час. С 21 часа до 6 утра находиться на улице нельзя. Выходить из дома кроме как на работу или за едой - нельзя. Находиться где бы то ни было без респиратора (даже не маски) - нельзя.

За любое нарушение - жесточайший штраф.

 

И знаете что?

 

Оно работает.

График идёт на спад. Третья волна угасает. За месяц в 2 раза меньше заболевших.

Люди дисциплинированно выполняют все предписания.

Я зараз живу в Україні. У нас немає комендантської години, у нас тільки притрушені шастають по вулицям в масках. І знаєте, це працює! Третя хвиля йде на спад!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого вакцинація в лапках? Вона буде липова з підробленими документами?

А ви не знаєте осноний заробіток вомбата?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо комусь треба буде "вакцинація" від ковіда з усіма відповідними документами - за місяць маємо отримати ліцензію на цей вид діяльності.

 

Пфайзер буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого вакцинація в лапках? Вона буде липова з підробленими документами?
Дощ, Ви у мене в ігнорі, бачу Ваші повідомлення тільки в цитатах інших. Але відповідаю на питання. Всі документи будуть справжніми, а вакцину людина сама обиратиме, яку їй колоти. Яку захоче, ту і вколемо. Здоров"я пацієнта для нас понад усе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, в паспорті пишуть якою вакциною зроблено щеплення? А так за ваші гроші напишуть що захочете.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пфайзер буде?

Буде все, що буде в той момент на ринку.

 

Добавлено через 2 минуты

Пфайзер буде?

Маємо власну розробку, яка гарантує уникнення смерті від коронавірусу в середньому по популяції на рівні 99,98-99,97%.

 

Добавлено через 5 минут

І ще один момент. Якщо перехворівші на корону думають, що їх хвороба буде достатнім для перетину кордону чи уникнення якихось анти (простиГосподи) коронавірусних обмежень, тіпа масок чи локдаунів і їм не потрібно буде вакцинуватися - мушу їх розчарувати. Так не буде. Вакцинуватися будуть змушені всі. Ну або сидіти по домам і нікуди не рипатися. Ну або з тестами. І це правильно, всі повинні бути вакциновані.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мушу їх розчарувати. Так не буде. Вакцинуватися будуть змушені всі.

 

пане Президенту, перелогінтеся будь-ласка...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маємо власну розробку, яка гарантує уникнення смерті від коронавірусу в середньому по популяції на рівні 99,98-99,97%.

 

.

Галлілуйя.Я вірив в вітчизняну медицину.Ви ж не збираєтесь вивозити таку цінну розробку в Краків? Коли в Черкасах смерті від ковіду завершаться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли в Черкасах смерті від ковіду завершаться?

Я десь казав про 100% ефективність? Вибачте, але ні. 99,97-99,98%

пане Президенту, перелогінтеся будь-ласка...

Ванга, Ваш дід Ванга.

Називайте мене краще так. Тим більше, що оте недолуге гівно, яке Ви згадали, взагалі ні на що не впливає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Якщо перехворівші на корону думають, що їх хвороба буде достатнім для перетину кордону чи уникнення якихось анти (простиГосподи) коронавірусних обмежень, тіпа масок чи локдаунів і їм не потрібно буде вакцинуватися - мушу їх розчарувати. Так не буде. Вакцинуватися будуть змушені всі. Ну або сидіти по домам і нікуди не рипатися. Ну або з тестами. І це правильно, всі повинні бути вакциновані.

 

Як повідомляла DW, Європейський цифровий сертифікат може почати діяти з середини червня. Він включатиме відразу три різних сертифікати: щодо вакцинації від коронавірусу, підтвердження того, що людина хворіла на COVID-19 та одужала, а також про наявні негативні тести на SARS-CoV-2.

 

У Єврокомісії пояснюють, що об'єднали три види сертифікатів, аби запобігти дискримінації людей, які поки не отримали можливості вакцинуватися. Крім того, є люди, які не можуть щепитися з медичних міркувань або ж просто не захочуть цього робити.

 

m.dw.com/uk/ukraina-ta-yes-domovylys-pro-spivpratsiu-nad-sumisnistiu-sertyfikativ-pro-imunitet-do-covid-19/a-57244777

 

Але проблема в тому, що шмигалі вже пообіцяли, що наші сертифікати зроблять сумісними з євросоюзівськими. А це вже поганий знак - поки що усі шмигальські обіцянки збуваються з точністю до навпаки. Принаймні не можу згадати жодної пов'язаної з пандемією обіцянки, яку було б виконано: ні про масове загальнодоступне тестування, ні про забезпечення лікарень усім необхідним, ні про терміни початку вакцинації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що шмигалі вже пообіцяли, що наші сертифікати зроблять сумісними з євросоюзівськими.

 

може напасти на Польщу і швидко здатися? і в НАТО автоматично і сертифікати які хочеш...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...