Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по кровлі

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

 

Тут ключевое значение имеет клей а не сама лента.

 

 

Не факт. Були часи, коли використовував стрічку без клею взагалі. За рахунок товщини і пружності - закриває всі щілини.

Якщо робити упор на клей - то можна і герметиком проклеїли це місце, якщо пан має час і натхнення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. конденсат вы не допускаете?

 

я ж и писал "металлочерепица" :)

там конденсат само собой разумающеесея. Под металлочерепицу нужно тщательнее все делать. Но, правда, под ней мембрана долго не живет. Тоже трудно выбрать ту, которая прослужит в жестких условиях долго

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт. Були часи, коли використовував стрічку без клею взагалі. За рахунок товщини і пружності - закриває всі щілини.

Якщо робити упор на клей - то можна і герметиком проклеїли це місце, якщо пан має час і натхнення.

 

Можно. Но и тут ценник будет волнительный.

 

Кстати, у Дёркен топовым решением в этом случае является лента DichBand - по сути, это рулонный каучуковый герметик

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Підскажіть будь ласка, на склільки має виступати металочерепиця від лобової дошки?

vetrovaya.jpg.6fd908d1bfea1b0a7b56382fd6467051.jpg

Змінено користувачем Yaroslav-x777
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, чтоб на 1/3-1/2 нависало над желобом водостоки.

 

Тут другой вопрос. Как-то странно заканчивается гидроизоляция. Как крепится? Поперёк потока рейкой? Как вода с плёнки уходить будет?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лобовая должна быть ниже пленки и не должна перекрывать велнтзазор.

 

Иначе это очередная крыша с конденсатом

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, чтоб на 1/3-1/2 нависало над желобом водостоки.

 

Тут другой вопрос. Как-то странно заканчивается гидроизоляция. Как крепится? Поперёк потока рейкой? Как вода с плёнки уходить будет?

 

Дякую, це не моя кровля (ще в процесі) фото знайшов в інтернеті, в мене все має бути по гуд:)

Як вгадати 1/2-1/3 над жолобом, вірішив кронштейни ринви в майбутньому кріпити на лобову?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне питання, заказав капельник і карнізний звіс, капельник приїхав (на який клеїться мембрана), а замість карнізного звіса (що на обрешітку) приїхали L планка на лобову, от і думаю може планку карнізного звісу на обрешітку не ставити/дозамовляти, всеодно металочерепиця нависає прямо в жолоб, що скажете?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю може планку карнізного звісу на обрешітку не ставити/дозамовляти, всеодно металочерепиця нависає прямо в жолоб, що скажете?

 

Не дуже хороша ідея. При косому дощі буде потрапляти між водостоком і металочерепицею і буде лобова дошка в бруді постійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дуже хороша ідея. При косому дощі буде потрапляти між водостоком і металочерепицею і буде лобова дошка в бруді постійно.

 

Даже якщо наклон складає 45 градусів буде затікати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться на зазор між черепицею і жолобом. Якщо металочерепиця заходить в жолоб, то навряд чи затече.Якщо між ними є простір - то час від часу вода туди потраплятиме.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Для кераміки - тільки на обрешітку, оскільки велика висота від лобової до черепиці і водосток буде дуже низько стояти...

Чем это грозит на практике? Чем в теории я знаю.

 

...Не застосовуючи ущільнювач під мембрану, втрачається сенс її використання, оскільки через дірки від цвяхів буде протікати дах...

И при угле скатов скажем 60 градусов тоже будет протекать?

 

П.С.: 2ТС. При наклоне скатов больше или равно 25 градусов даже производитель шаумбэнда пишет о своей ленте как необязательной для использования. Из личной практики - на момент смонтированной мембраны и контррейки пережидал сильный ливень с почти ураганным боковым ветром на чердаке. Было две течи с наветренной стороны, в которые за примерно полчаса ливня затекло оценочно по 80-100мл воды. Я было расстроился, что сэкономил на шаумбэнде (если кто-то пишет, что можно использовать вспененный полиэтилен с клеющим слоем, то это по незнанию) 200 баксов, а потом внимательно рассмотрел где именно текло. А текло исключительно и только в местах где мембрана была пристеплерена к кобылкам и в месте перехлёста частично не закрыта сверху контррейкой. Абсолютно все проколы закрытые сверху планкой при угле наклона скатов 30 градусов и испытаниях в самых неблагоприятных условиях не имели течей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...