Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тариф на електроопалення 3000 кВТ

drozdy

Рекомендовані повідомлення

...А як би ще тоді подумав би за ТН взагалі була б красота.

:)Ага. Зараз якраз підшукували-б йому заміну :) (моторесурс).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@988888, попередні два наслідком матимуть значне зменшення споживання.

Далі важче і з меншим ефектом (всі лампочки світлодіодні), збільшувати акцент нічного споживання. Прати при нижчій температурі, теморегулятори для опалення. Міняти привички, як то вимикати освітлення де не треба,, закривати воду як не тре чи вмикати з меншим напором.

 

я до речі, машинку пральну завжди на 30 градусів ставлю,чудово відмииває все. бачок стоп\старт, лампочки всі єкономки і в туалеті біля дзеркала світодіадка.. так що воно потроху саме якось до єкономії йшло

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)Ага. Зараз якраз підшукували-б йому заміну :) (моторесурс).

Ну тоді ще й не було нормальних за адекватні гроші.

Я й зараз не дуже хочу тому що така технологія має бути максимально інтегрована в будинок : не тільки опалювати а й охолоджувати влітку і зразу ж гріти бойлер гвс.Зробити це в збудованому будинку важкувато .Тому поки що мені простіше ту сотню доларів заробити ( на газ) ніж починати такий гімарой.

Зі .Думаю якщо у людини вистачило грошей на клінкер , то в найближчі роки і на опалення вистачить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я до речі, машинку пральну завжди на 30 градусів ставлю,чудово відмииває все. ...

 

То завдяки "хімії" пральних засобів. Я-б не захоплювався сильно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То завдяки "хімії" пральних засобів. Я-б не захоплювався сильно...

 

я не спец , як жінка. але крім порошку гала або тайд. який є і для руччного бува сиплю.. більше нічого не кидаю. буває ще меньше норми.

просто вона скільки херячить ту білизну, що гріх їй не вимитись і при 30 градусах))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді ще й не було нормальних за адекватні гроші.

...

Термін служби холодильника - 10 років (так написано у нього в інструкції). Коли починаєш думати: що там максимум може прослужити 10 років? Зупиняєшся на компрессорі. З ТН те-ж саме. Що "тоді", що "зараз". Строк роботи ТН = строку роботи його компрессора. То-ж навіть якщо Ви предбаєте ТН зараз, то через 10-15 років будете або "модернизувати" його, або шукати йому заміну. "Сучаснішу" для того часу. Ще на 10-15 років.

 

Добавлено через 1 минуту

...

просто вона скільки херячить ту білизну, що гріх їй не вимитись ...

:lol::good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Індезіт маслає 15 років. трохи піднялась температура. десь 6-7 влітку буває.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки холодильник маслає і 30 і 40 років.

 

Маслає. А його виробник Вам говорить, що його холодильник повинен пропрацювати 10 років. Все інше - Ваша "вдача". І якщо холодильник "загнеться" на 11 рік експлуатації виробник скаже: читайте уважно інструкцію. А якщо не "загнеться" після 10 років експлуатації, то виробник скаже: бла-бла-бла, бачите, який я надійний хлопець...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маслає. А його виробник Вам говорить, що його холодильник повинен пропрацювати 10 років. Все інше - Ваша "вдача". І якщо холодильник "загнеться" на 11 рік експлуатації виробник скаже: читайте уважно інструкцію. А якщо не "загнеться" після 10 років експлуатації, то виробник скаже: бла-бла-бла, бачите, який я надійний хлопець...

 

повезло.був колись один глюк. я його притащив ,коли ще отоплювалась тільки одна кімната він при морозі не працював:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То де гарантія що тн загнеться за 10 років?

 

Так а хто дає гарантію, що його товар зламається тоді-то? Всі-ж навпаки: кричать, що дають гарантію на те, що їх товар НЕ зламається ДО... терміну. Ну а далі - лотерея :).

 

Добавлено через 1 минуту

повезло...

...говорять всі, хто чує про те, що холодильник пропрацював 30 років.... чи кондиціонер, що працюе більше 10 років...

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На онлайн-совещании по тарифам с участием нардепов, спикера, премьера и Витренко договорились предоставить владельцам электрокотлов монетизированную субсидию

в размере 1000 гривен в месяц.

 

эта субсидия будет предоставлена всем владельцам электрокотлов, вне зависимости от их материального положения.

 

Куда идти за деньгами?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На онлайн-совещании по тарифам с участием нардепов, спикера, премьера и Витренко договорились предоставить владельцам электрокотлов монетизированную субсидию

в размере 1000 гривен в месяц.

 

эта субсидия будет предоставлена всем владельцам электрокотлов, вне зависимости от их материального положения.

 

я так розумію,що будинок повинен бути введенний в експлуатацію і якесь ще підтвердження,що електрокотел теж потрібно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію,що будинок повинен бути введенний в експлуатацію і якесь ще підтвердження,що електрокотел теж потрібно?

 

По логике, у кого раньше был тариф электроотопление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По логике, у кого раньше был тариф электроотопление.

 

Два варіанти:

1) усе це буде автоматично "видно" у соцзахисті і нам залишиться тільки надати намера карток для перерахунку грошей... бла-бла-бла;

2) буде перелік документів ("чим докажеш?") для НОВОЇ реєстрації субсідіянта...

 

Я так думаю.

 

Добавлено через 5 минут

я так розумію,що будинок повинен бути введенний в експлуатацію ...?

Думаю, да. Особисто в мене з цим проблема :(.

...і якесь ще підтвердження,що електрокотел теж потрібно?

Виготовлявся і подавався в РЕС план (схема) з розрахунками енергоспоживання для опалення електрикою (у мене так). Там указувалась марка котла та його потужність. Спираючись на ті данні Ви просили в РЕС відповідні кілловати. В договорі на електропостачання вказувався електрокотел, записаний в плані електроопалення (у мене так). По факту і по плану - то різні речі :).

 

Виходить, що для субсидії я повинен подати в соцзахист:

- договір з РЕС на електропалення;

- план електроопалення;

- право власності на будинок;

- право власності на земельну ділянку;

- довідку з паспортного столу;

- ще щось ...

 

По суті - робим "електротариф" заново (гарантована дія тільки до весни)... тільки уже в іншій організації..

 

Я так думаю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что необходимо для оформления электрического отопления?

Исходя из того, что действие вышеупомянутого постановления НКРЭУ распространяется только на негазифицированные здания, чтобы перейти на льготный тариф обязательно:

 

отсутствие любого другого типа отопления - газового или котельного;

технические условия электросети должны быть рассчитаны на высокую нагрузку.Подробнее

axiomplus.com.ua/news/kak-oformit-lgotnyj-tarif-dlya-elektricheskogo-otopleniya/

Правильно ли я понял? Тариф на электроотопление только тем у кого нет другого? А как тем у кого уже оформлен и у которых есть и газовое?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что необходимо для оформления электрического отопления?

...

Правильно ли я понял?

 

Неправильно. Такого тарифа уже нет так что можете не заморачиваться

 

Добавлено через 3 минуты

Два варіанти:

1) усе це буде автоматично "видно" у соцзахисті і нам залишиться тільки надати намера карток для перерахунку грошей... бла-бла-бла;

2) буде перелік документів ("чим докажеш?") для НОВОЇ реєстрації субсідіянта...

 

Я так думаю.

 

Будет как было с фопами:

 

Как отметил премьер-министр, для ее получения соискателям будет необходимо воспользоваться приложением, подобным тому, которое было предложено физлицам-предпринимателям для получения 8000 гривен соцпомощи в конце 2020 года.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Будет как было с фопами:

Більша половина ФОПів тупо не знала ЯК то оформити в "кабінеті". Це при тому, що в тих "кабінетах" самі-ж ФОПи працювали не один рік. Якщо Ви не бухгалтер - то для вас то "японська мова".

 

ПС

Якщо то буде дійсно так, то Ви "засвітите" все своє майно...

А оскільки у Вас є

", то в субсидії Вам буде відмовлено :).

 

Навєрно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо то буде дійсно так, то Ви "засвітите" все своє майно...

У меня все в открытую и официально поэтому меня это не пугает.

 

А оскільки у Вас є
", то в субсидії Вам буде відмовлено :).

 

Ну они раньше говорили что

эта субсидия будет предоставлена всем владельцам электрокотлов, вне зависимости от их материального положения.

 

Так что гадать смысла нет - нужно просто подождать и посмотреть что они придумают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається мені, що на початку, скоріш за все до кінця цього опалювального сезону дадуть всім, хто на електроопаленні, обіцяну знижку в 1000 грн. А на далі будуть "закручувати гайки" як тільки зможуть: то підняттям загальних тарифів, то якимось додатковими умовами надання цієї пільги тощо. Все для того, щоб звести цю пільгу нанівець та заткнути рота черговою подачкою.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... нужно просто подождать ...

 

:( Так а поки я жду - лічильник рахує.

... и посмотреть что они придумают.

У відділі "придумувань" сидять зовсім відірвані від реальності гуманоїди. Дякую вам, 74%.

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От мені цікаво, як конкретно мені можуть дати субсидію на електропалення.

 

Площа будинку 150м, така сама приблизно опалювальна площа. Але я як усі люди що живуть в Європі, вирішив зробити собі зручності, тому гараж також примикає до будинку, а також є підвал, який не опалюється. Разом площа складає 230м.

 

Хтось дуже розумний вирішив, що субсидію можна видавати тільки людям, у яких загальна площа будинка має бути меншою за 200м, хоч там буде знаходитись вольєр для псів, майстерня, літня кухня, гараж, що завгодно. Головне - споруди мають спільний дах чи прилягати одна до одної.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зручності треба заробляти і за них платити. Соціальна компенсація від держави не передбачає будь-якого комфорту, а лише щоб вижити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...