Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тариф на електроопалення 3000 кВТ

drozdy

Рекомендовані повідомлення

На зручності треба заробляти і за них платити. ....

Так тут вроді-ж всі... і заробили... і справно платили.

 

... Соціальна компенсація від держави не передбачає будь-якого комфорту, а лише щоб вижити.
Та да. Спочатку створює несумісні з життям умови а потім допомагає вижити. Обраним.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От мені цікаво, як конкретно мені можуть дати субсидію на електропалення.

 

Хтось дуже розумний вирішив, що субсидію можна видавати тільки людям, у яких загальна площа будинка має бути меншою за 200м.

 

А откуда вы знаете условия и ограничения если об этом еще вообще никто не в курсе и сказано о ней было лишь чтобы обнадежить народ. Может вообще они и не разродятся на компенсацию.

 

Зы. А если вы про подход взагали по всем субсидиям то это вполне логично ограничивать каким-то образом получателей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тут вроді-ж всі... і заробили... і справно платили.

То й не потрібно скиглити. Заробили на 200 м2 будинок - заробите й на його опалення.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Может вообще они и не разродятся на компенсацию.

 

:) Якщо хочуть "бабосиків" від МВФ то да - "вагітність" буде затяжна. :)

 

Добавлено через 5 минут

То й не потрібно скиглити. Заробили на 200 м2 будинок - заробите й на його опалення.

 

:(Ви водій? Права є?

От виїзжаєте Ви на автомобілі кожного ранку на дорогу а там вчора був правосторонній рух а сьогодні зненацька лівосторонній... Сьогодні на заправках тільки бензин продають по 10 літрів в каністру а завтра закриють заправки на "переоблік"... на тиждень... а потім продаватимуть тільки солярку... а потім .... потім придумають.

То для прикладу.:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS, ви точно модератор? Здається ви більше схоже на місцевого троля...

Даруйте, якщо не так, бо я кілька тижнів як на форумі активно читаю, та зі сторони виглядає саме так, наче ви троль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або хтось прикидається бідним й хоче отримати державну допомогу для бідних. Хоча на неї не має ніякого права, бо зовсім не є бідним.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або хтось прикидається бідним й хоче отримати державну допомогу для бідних. ...

До 01.01.21 я був бідний бо мав тариф на електроопалення? А той тариф - то державна допомога мені?:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні. Тариф на опалення це не державна допомога. А от скарги на неможливість отримати субсидію на будинок 200+ квадратів... то вже занадто.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні. Тариф на опалення це не державна допомога. А от скарги на неможливість отримати субсидію ... то вже занадто.

 

:) Так я-ж і кажу:

... Спочатку створює несумісні з життям умови а потім допомагає вижити. Обраним.

Все "працювало". Прийшли, поламали, тепер допомагають... :good: Прям мєчта а не держава.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні. Тариф на опалення це не державна допомога. А от скарги на неможливість отримати субсидію на будинок 200+ квадратів... то вже занадто.

 

не 200+ 150м - середнього розміру будинок, в таких живуть 80% європейців. Просто якщо в когось гараж та підвал чи літня кухня з ремонтом. то йому сожна субсидію, а хто компактно все розмітив тому ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Просто якщо в когось гараж та підвал чи літня кухня з ремонтом. то йому сожна субсидію, а хто компактно все розмітив тому ні.
:) Тихо. А то будуть считать в кубах а не в квадратах. Тоді тільки на туалет субсидію можна буде отримати :).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Життя бентежне... І скільки ж середнього розміру європеєць сплачує за будинок?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Життя бентежне... І скільки ж середнього розміру європеєць сплачує за будинок?

По перше середній європеєць отримує середньо європейську зарплату, а вже по друге сплачує за будинок.

Але згоден, якщо ти збудував дім на 200+ квадратів впродовж останніх 7 років, в тебе дійсно не середня українська зарплата. Авжеж якщо ти продав 2 двокімнатні квартири, то ти не прорахував що ми йдемо в Європу. Хто тобі лікар...

Зараз тільки зменшувати витрати на опалювання, утеплювати будівлю

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну... З газом "порєшалі". З лютого буде по 7 гривень. Але з лютого. За січень - уж ізвінітє, так получілось.

З ЕО буде теж саме. В лютому "начнуть рішать" що буде з березня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з квітня. ...
Чого?

... На березень з ЕЕ наче все зрозуміло - ніякого ЕО.
Та то я про "субсидію". По привичці назвав то ЕО :sorry:.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красота. Прямо кажуть, що зараз у нас "льготный тариф" по 1.68 грн/кВт. Оплачувати який до весни допоможуть субсидіями. То-ж весною чекаємо на "ринковий"?

...Как отметил Шмыгаль, в связи с отменой дополнительной льготы на первые 100 и 3000 кВт час и введения единой для всех льготной цены 1,68 грн/кВт час, ...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То-ж весною чекаємо на "ринковий"?

Очевидно що так. Дають зиму закінчити з опаленням, щоб не замерзнути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навесні населення очікує карколомне зростання тарифу на електроенергію. Я чула про 3 грн. 40 коп. Багато? Проте і такий тариф не рятує нашу енергосистему від повного зламу.

 

https://www.facebook.com/chornovol.info/posts/5767405993285711

 

Если энергосистему действительно добивают ради очередной сверхприбыли наших олигархов, то всё это выглядит довольно печально. Власти олигархов не до льгот.

 

А я только подумывал и просчитывал обойтись электрикой с ГА и ночным тарифом :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если энергосистему действительно добивают ради очередной сверхприбыли наших олигархов

ЕСЛИ тут явно лишнее. Понятно что у них полный картбланш.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дополнение!

 

По его словам, правительство также упростило порядок доступа к получению субсидий.

 

А більш конкретно, що це може означати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Импортируют с Беларуси сколько то там мегаватт, продают в европу за копейки свою электроэнергию, уменьшают мощность АЭС. Догадайтесь с трех раз ради кого это все.

 

Добавлено через 1 минуту

Сам строю дом и планировалось электроотопление, оно же и будет, деваться не куда. Будем посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...