Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гастродуодиніт...як вилікувати?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

дядую Вам а як узнать якість олії?

пс про воду - це ви стібонулися наді мною чи не бачите про мене нічого ?

Ми тут вже кілька років "лікуємо" Нобеля. Про воду я автоматом писала саме для нього.

Обліпихова олія продається в аптеках. На мій погляд, з нею найпростіше не помилитися.

Олива останнім часом, за моїми спостереженнями, в київських супермаркетах лише українського виробництва. Я не знаю, де в Україні таке диво, як плантації оливи. Значить, розливають хто зна де і як. Раджу, шукати імпорт, холодний віджим. Такі олії і коштують вдвічі дорожче. Знаю, що на ЗУ є маленькі лавки з товаром, що привозять або присилають заробітчани. Там справжній імпорт.

Авокадо я бачила в наших супермаркетах, але вона навіть не схожа на ту олію, що я купувала за кордоном.

Отже, якщо є можливість замовити привозну, то було би ідеально. Багато не вип'єте, тому по кишені сильно не вдарить.

 

Добавлено через 28 минут

Я би ще порадила звернути увагу на росторопшу.

Це дійсно чудова рослина. В першу чергу впливає на систему травлення. Не у всякому стані хвороби буде ефективна, але точно не завадить. Є аптечні чаї з додаванням фруктів, є у меленому вигляді. Коштує копійки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

язва 12 перстної, прорвало в черево..після операції хірург казав, що це на все життя..

 

найдите толкового гастроэнтеролога, который Вас будет вести. Именно вести, а не одноразово проконсультирует. Симптомы, которые Вы описываете, весьма противоречивы.

 

 

курить буду кидати так точно.

 

это давно пора было сделать. Никотин блокирует чувство голода, но секреция-то не останавливается. Отсюда и проблемы. А в Вашей ситуации Вы только все усугубляете. Омез временно снижает секрецию, но лишь временно, потому результат у Вас и не стабилен.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми тут вже кілька років "лікуємо" Нобеля. Про воду я автоматом писала саме для нього.

Обліпихова олія продається в аптеках. На мій погляд, з нею найпростіше не помилитися.

Олива останнім часом, за моїми спостереженнями, в київських супермаркетах лише українського виробництва. Я не знаю, де в Україні таке диво, як плантації оливи. Значить, розливають хто зна де і як. Раджу, шукати імпорт, холодний віджим. Такі олії і коштують вдвічі дорожче. Знаю, що на ЗУ є маленькі лавки з товаром, що привозять або присилають заробітчани. Там справжній імпорт.

Авокадо я бачила в наших супермаркетах, але вона навіть не схожа на ту олію, що я купувала за кордоном.

Отже, якщо є можливість замовити привозну, то було би ідеально. Багато не вип'єте, тому по кишені сильно не вдарить.

 

Добавлено через 28 минут

Я би ще порадила звернути увагу на росторопшу.

Це дійсно чудова рослина. В першу чергу впливає на систему травлення. Не у всякому стані хвороби буде ефективна, але точно не завадить. Є аптечні чаї з додаванням фруктів, є у меленому вигляді. Коштує копійки.

а ну для Нобеля тоді ради благого діла зробим мегазнижку :)

є такий будячок і в нас на полях. я взагалі людлю збирати. пів шкафа рослин,але часу немає розібратися до кінця)

 

Добавлено через 2 минуты

найдите толкового гастроэнтеролога, который Вас будет вести. Именно вести, а не одноразово проконсультирует. Симптомы, которые Вы описываете, весьма противоречивы.

 

 

 

 

это давно пора было сделать. Никотин блокирует чувство голода, но секреция-то не останавливается. Отсюда и проблемы. А в Вашей ситуации Вы только все усугубляете. Омез временно снижает секрецию, но лишь временно, потому результат у Вас и не стабилен.

 

да хватило на 4,5 місяці.

зараз такий благостний період. буду настроюватись

врача найдем після відрядження. знову три зонти глотати:( кислотність то не взнаєш по другому та остальне..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да хватило на 4,5 місяці.

 

я имел ввиду краткосрочность эффекта - на пару часов прием омеза и де-нола (самая частая парочка в назначениях) пропустили и все - слизистая получает нехилый такой удар. Вместе с никотином совсем печальненько получается.

 

Желаю избавиться от Вашей напасти. Успехов!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда симптомов нет, острая стадия отсутствует, самое лучшее из схем питания это: утром 9автрак. Самый обычный. Зелёный чай минимум 0,5 литра потом Каша с мясом. Яичница. Макароны. Да хоть овсянка, но с мясом.

Обед - что взял на работу. Ту же кашу с мясом, рыбой. Спагетти какие. Но самое главное- вечерний прием пищи. В идеале сначала - салат. Любой. Хоть свежий, хоть винигрет. Потом борщ или бозбаш или суп с фрикадельками. В общем суп с мясом. На этом обычно все. Второе редко на ужин. Зимой часто перед самым сном- чай с парой сухариков (тосты) и никаких дожеров вечерних и ночных. До утра хватает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда симптомов нет, острая стадия отсутствует, самое лучшее из схем питания это: утром 9автрак. Самый обычный. Зелёный чай минимум 0,5 литра потом Каша с мясом. Яичница. Макароны. Да хоть овсянка, но с мясом.

Обед - что взял на работу. Ту же кашу с мясом, рыбой. Спагетти какие. Но самое главное- вечерний прием пищи. В идеале сначала - салат. Любой. Хоть свежий, хоть винигрет. Потом борщ или бозбаш или суп с фрикадельками. В общем суп с мясом. На этом обычно все. Второе редко на ужин. Зимой часто перед самым сном- чай с парой сухариков (тосты) и никаких дожеров вечерних и ночных. До утра хватает.

То что я прочел напоминает меню олимпийца :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Симптомы, которые Вы описываете, весьма противоречивы.

 

Между тем как человек чувствует и как озвучивает свои симптомы - обычно лежит первая пропасть, вторая пропасть лежит между тем, как человек озвучил и как другой человек проинтерпретировал. В итоге, как минимимум, две пропасти уже есть. А если учесть еще особенности категориального аппарата, то получается совсем печально.

 

Чисто, если играть в гадание по буковкам, то я вижу, что основная проблематика идет от пищевых, да и не только пищевых, зависимостей, лечить симптомы, без коррекции поведения, в том числе пищевого, просто бесполезно, потому что это не лечение, а глушение симптоматики, которое еще вылезет боком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ого, бачу досвід гарний маєте .дякую.

в том то і діло,коли їм легку їжу, то хожу напівголодний з відчуттям пустого шлунку.. як важку , то годин 5-6 можу не хотіти їсти..

я колись очищався років 4 назад. взагалі на сирих овочах та кашках був. місяць.

 

 

Ще раз звертаю увагу на те, що потрібно з'їдати за день достатню кількість рослинної калорійної їжі. Більшість людей переходячи на здорове харчування роблять помилку - вони з'їдають недостатню кількість калорій.

Причина - шкідлива їжа зазвичай дуже жирна і її через це не треба так багато для насичення. В результаті - недорозтягнуті шлунки і відповідно складноші при переході.

 

Друга проблема, яка витікає з першої - часті прийоми їжі, через які не все оптимально перетравлюється. Важливо робити перерву 2-3 години між прийомами.

 

третя проблема з асоціацією "голод = пустий шлунок". Приклад приводжу з бананами - з'їжте 6-8 бананів - через годину шлунок буде пустий, але ви не захочете їсти найближчі 3 години. З часом ви зможете відчувати справжній голод і відрізняти його від пустоти в шлунку.

 

Якщо їсти важку їжу - вона не покине шлунок раніше 3-4-х годин, але ви ж не отримаєте енергію і не насититесь раніше - буде лише важкість в шлунку, яку помилково люди асоціюють з ситістю

Достатня кількість їжі - це 3-4 кг їжі за 3-4 прийоми за день. Це по кілограму фруктів за раз, або 50% гречки/картоплі/каш + стільки ж салату/овочів. - спробуйте після цього сказати, що хочете їсти через годину - не повірю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне знакома эта болезнь и её побочные эффекты. Есть остаточные проявления и в настоящее время. Лечился таблетками по назначению врачей, но результата не было, правда, диету не соблюдаю совсем. Дам совет, который ещё никто не давал, но мне помогает. Я пришёл к заключению, что нужно помогать организму тренировкой внутренней мускулатуры. Стал регулярно подтягиваться на перекладине, отжиматься от пола. И моё состояние существенно улучшилось. Изредка, когда возникает необходимость, принимаю немного Маалокс. Так что, советую тренировать/укреплять внутренние мышцы, которые влияют на диафрагму пищевода.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
  • 3 місяці потому...
Цитата

Мне знакома эта болезнь и её побочные эффекты. Есть остаточные проявления и в настоящее время. Лечился таблетками по назначению врачей, но результата не было, правда, диету не соблюдаю совсем. Дам совет, который ещё никто не давал, но мне помогает. Я пришёл к заключению, что нужно помогать организму тренировкой внутренней мускулатуры. Стал регулярно подтягиваться на перекладине, отжиматься от пола. И моё состояние существенно улучшилось. Изредка, когда возникает необходимость, принимаю немного Маалокс. Так что, советую тренировать/укреплять внутренние мышцы, которые влияют на диафрагму пищевода.

Очень советую ещё меньше нервничать . Чем больше моральных проблем себе в жизни я приносила, чем меньше нервничала, тем меньше проблем мне желудок доставлял!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...