Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

СЕС для власних потреб

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

можна й так. Притому що споживання 6000 кВт*годин/рік саме від сонця ще треба щоб співало з поточними потребами домогосподарства. Тобто спеціально в сонячні години щось споживати треба... В нас більше вранішнє-вечірнє.

Це вирішується автоматикою (що само по собі не з дешевих) або акумуляторами (від чого зростає ціна обладнання майже вдвічи та й с самого початку кажуть що намагаються цього уникнути).

 

Мені запропонували гріти гарячу воду за допомогою електричних панелей. Порахували - така лафа, майже за рік окупиться. От тільки коли рахували, то забули що вночі фотопанелі не працюють, так само як і при снігу. Ну а головне, і повинен (саме повинен) слідкувати що вода перегрівається та хутко використовувати. Ну і знов - мені дешевше гроші вкласти кудись і лише на відсотки сплачувати рахунки за єлектрику замість того, щоб ці гроші морозити в обладнання, рабом якого я буду довгі роки.

 

Добавлено через 7 минут

Є люди, котрі шукають чим корисним руки заняти.

 

Вибачте, але навіяло.

Заходить лейтенант до офіцерської вбиральні, коли там цілий генерал маструбує.

Лейтенент - що ви пане генеоале таке робите?

Генерал - маструбую, але і ти скоро будеш маструбувати.

Лейтенант - та в мене якось і з жінками непагано виходить, навіщо я буду маструбувати?

Генерал - бо в мене ніяк не виходить, а руки вже втомились!

 

Збирання з металобрухту - збирання металобрухту, але з маструбуванням.

Чи як кажуть деякі кондитери - з гівна ніхто не зліпить канхвету, окрім мене.

 

Добавлено через 2 минуты

Я поставив як раз з аккумуляторами!

 

Гроші я витратив тільки на обладнання, так як все встановлював та підключав сам. 24 панелі, інвертор, кабелі, автомати, система кріплення вийшли десь 2700 доларів.

 

Тобто все обладнання стало в 2 700 долярів? Це на 5 кВт встановленої потужності і ....... кВт*годин ємності акумуляторів? (літій, залізо-полімер чи свинець)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто все обладнання стало в 2 700 долярів? Це на 5 кВт встановленої потужності і ....... кВт*годин ємності акумуляторів? (літій, залізо-полімер чи свинець)?

Все обладнання брав нове, на інвертор 5 років гарантія, акумулятори звичайні автомобільні 100А 4 штуки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все обладнання брав нове, на інвертор 5 років гарантія, акумулятори звичайні автомобільні 100А 4 штуки.

 

А чи незамало 3,2 кВт*год ємності для автономії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи незамало 3,2 кВт*год ємності для автономії?

В нас не буває довгих відключень в темну пору доби. Акумуляторів достатньо на 5 годин при навантаженні 400-450 Вт - це просто тестував. А при 150-200 Вт, я думаю, достатньо буде, щоб протриматися 10-12 годин. Це в крайньому випадку! Такого ще не було за останні 5-7 років. Акуми, в моєму випадку, швидше для підтримки потужності на короткий проміжок, чим для повної автономії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто в темі, підкажіть, чи можна щось заколхозити, щоб поставити собі сонячні панелі кіловат на 5-7-10, але так, щоб не мати ніяких справ ані з зеленим тарифом, ані з тими зеленими довбнями.

Електрика у мене підключена від реса, хотілося б поставити щось мережеве, щоб з акумами не заморочуватися, але так, щоб поменше головняка в плані стосунків з державою.

 

1. Мережевий інвертор на компенсацію споживання

2. Гібридний інвертор на компенсацію споживання

 

Перший само по собі без акумулятора. Другий варіант з акумулятором, але можна і без акумулятора реалізувати, але будуть інколи вивалювання в аварію

 

Добавлено через 2 минуты

Почитав, цікаво і складно. Тепер наступне питання: яка вартість оформлення ЗТ?

 

Якщо самому робити то вартість лічильника і за його встановлення до 1000грн. Крапка.

 

Це, звісно , якщо є потужність підведена

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це, звісно , якщо є потужність підведена

Якщо є 3 квт потужності - то можна тільки на 3 квт встановлювати батарей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є 3 квт потужності - то можна тільки на 3 квт встановлювати батарей?

 

Батарей скільки інвертор підніме, а от інвертор не більше 3кВт

 

Але при 3кВт нема сенсу і заморачуватися з ЗТ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але при 3кВт нема сенсу і заморачуватися з ЗТ

Отож тому одразу і писав, що не дуже хочу з тим зв"язуватися. Бо це ж треба потужність докуповувати, яка мені і нафіг не треба...

Зайві кіловати енергії, як я розуміти, в бойлер можна утилізувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож тому одразу і писав, що не дуже хочу з тим зв"язуватися. Бо це ж треба потужність докуповувати, яка мені і нафіг не треба...

Зайві кіловати енергії, як я розуміти, в бойлер можна утилізувати?

 

Не все так просто як Вам здається. Найпростіше з ЗТ. Без нього все дорожче і важче

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо самому робити то вартість лічильника і за його встановлення до 1000грн. Крапка.

Підскажіть - де купити 3-ф лічильник до 1000 грн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть - де купити 3-ф лічильник до 1000 грн?

 

Не знаю де. Може спробувати прочитати по іншому

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю де. Може спробувати прочитати по іншому

Спробував - не виходить... Якщо можна - поясніть мені нетямущому!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що буде керувати процесом підмішуванням?

Инвертор. Но не подмешивание, а замещение.

 

Добавлено через 52 минуты

А про те, що підключення ЗТ безкоштовне, то трішки не так.

Я себе подключал безплатно. А вы не подключали и уже знаете, что не так?

Тому що таки лічильник потрібно міняти, його потрібно купити (8-10 тис грн) і заплатити в РЕС за заміну (2.5-3 тис грн). Це без підняття потужності!

Счетчик, панели, инвертор и т.д. в стоимость оформления не входит. Это просто просто оборудование.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заплатити в РЕС за заміну (2.5-3 тис грн) - ось такі трати, крім обладнання! Чи Ви знаєте, як не платити за заміну лічильника?? То поділіться, буду радий!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sanyas15, ви порядок ціни не плутаете? Бо офіційна послуга позапланової заміни лічильника коштує на порядок менше, десь 200 - 300 грн. Хай трифазного дорожче. Хай за виїзд техніка ще +200 грн. Все. Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару місяців назад наші ресовці безплатно 2 рази лічильника міняли (нагадаю що в мене одна фаза, лічильник в мене на балансі), але у них були якісь проблеми із зчитуванням Аскує, тож вирішили поміняти, поскільки як мені пояснили пройшло вже 6 років і потрібно робити повірку, чого вони не дуже хотіли, причину описав вище.Чому 2-й раз міняли?, так це по їх халатності: попередній лічильник не рахував нічного тарифу, треба було поскандалити, але не хотів, прийшлося додатково заплатити за денний тариф.Що саме цікаво, так є дані тої людини в області, що його параметризувала, ніяких нових договорів не підписував, хоча думаю що потрібно було б договір про споживання переписати, адже помінявся номер лічильника, а ви тут гроші, гроші...

P.S.як виявилося потім проблема з Аскує нікуда не ділася і на новому лічильнику, потім знов приїзджали специ з області, колупалися не менше 2-х годин, міняли і модем, навіть і антену, сім картки інших операторів, а причина виявилася проста: в тому місці де була встановлена зовнішня антена модему чомусь був поганий GSM сигнал, але вони вирішили все радикально: переставили модем з антеною в ящик лічильника, що встановлений на вулиці, відповідно сигнал там нормальний, не те що всередині приміщення, де був раніше модем, хоча мені дивно, бо мобільники роблять в тому місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sanyas15, ви порядок ціни неплутаете?

Я повідомив суму, що мені (поки що по телефону) озвучили в РЕС. Намагаюся вияснити, де офіційно можна взнати про тарифи на заміну лічильника? Щоб не платити баригам по завищеним цінам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я повідомив суму, що мені (поки що по телефону) озвучили в РЕС. Намагаюся вияснити, де офіційно можна взнати про тарифи на заміну лічильника? Щоб не платити баригам по завищеним цінам!

 

думаю яку варіант, відкрити свій РЕМ і робити все для людей)))

 

Добавлено через 3 минуты

А про те, що підключення ЗТ безкоштовне, то трішки не так. Тому що таки лічильник потрібно міняти, його потрібно купити (8-10 тис грн) і заплатити в РЕС за заміну (2.5-3 тис грн). Це без підняття потужності!

 

що з цього не є матеріалами чи роботою?

 

Чому Вам хтось щось винен робити за "дякую". Навіть в тому РЕМі люди теж їсти хочуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2) З оформленням СЕС запізнились на 10 років. Ставка компенсації падає, окупність росте...

 

куди вона падає? три роки - це 30% річних - де ви знайдете такий банк(у)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заплатити в РЕС за заміну (2.5-3 тис грн) - ось такі трати, крім обладнання! Чи Ви знаєте, як не платити за заміну лічильника?? То поділіться, буду радий!

 

Опять, то что вы не знаете начинаете писать.

У нас есть возможность не платить за коррупционную составляющую. Мне лично было не в "падло" пройти самому все процедуры.

 

И на своих двух станциях я не платил, за установку счетчика ни копейки.

 

На первую станцию я не платил, потому что мне просто не выставили такой счет. В 2015 году это было в новинку. Скажу больше я не покупал счетчик и модем тогда в РЭС, а в магазине. На параматризацию счетчик отвозил сам мне так было быстрее, но там сума минимальна 200-300 грн. Это не суммы за оформление, а стандартные суммы которые входят в пакет оборудование. Так же как и плата за мощность.

 

На второй станции платы за установку не было , так это это входило за плату за мощность(до 2020). А плата за мощность была стандартной не увеличенной.

 

 

Например когда я строил вторую станцию, то заплатил только за 31 квт мощности(нового подключения) и ни копейки больше. Это вышло около 40 к грн. При этом РЭС потратил на модернизацию линии + ТП 1.1 млн грн. И этой модернизации не было если бы я не купил 31 квт мощности. Кто больше потратился, и это "оформление" или нет.

Параметризация это плата программирование счетчика инженером, тоже время и тоже физическая процедура.

А плата за замену счетчика, это выезд двух бригад. И работы на пару часов. Всего за несколько сот грн.

 

Уже неоднократно слышу, что многие покупают мощность и другие услуги считают что платят за воздух. Это не так. Это как назвать монтаж станции "оформлением".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому Вам хтось щось винен робити за "дякую". Навіть в тому РЕМі люди теж їсти хочуть

Про роботу за "дякую" мова не йде! Вище було вказано, що "підключення до ЗТ безкоштовне". То в чому полягає безкоштовність, якщо за все треба платити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про роботу за "дякую" мова не йде! Вище було вказано, що "підключення до ЗТ безкоштовне". То в чому полягає безкоштовність, якщо за все треба платити?

А я не понял, вы имели ввиду, что слово "оформление" означает оборудование и монтаж. Странные какие слова употребляете. Да оборудование стоит денег, мощность стоит денег, замена по своей "прихоти" счетчика стоит денег.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...