Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакцинация

Asssmina

Рекомендовані повідомлення

Суть отой басни такова: буде 4, потім 5 , потім щоквартально вакцина... Не смішно, бо скоро вже два роки буде з початку цього діла

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За посиланням на державному сайті свіжий (22/12/2021) деталізований звіт Служби здоров'я Шотландії про захворюваність та смертність на ковід.

publichealthscotland.scot/media/10930/21-12-22-covid19-winter_publication_report.pdf

Вона свідчить, що ТРИЧІ вакциновані від ковіду шотландці за офіційними даними
- на ковід хворіють (понад 6 тис випадків  -  стор. 35)
- попадають з ковідом в лікарні (понад 200 госпіталізацій - стор. 41)
- вмирають від ковіду (35 трупів - стор. 48)

Але ніби не так часто, як решта, що має довести ефективність бустера.

Як і в попередніх аналогічних звітах, абсолютна більшість інфікованих, госпіталізованих та померлих від ковіду - ДВІЧІ вакциновані.

Але коли доводити треба було ефективність другої дози, то показник на 100 тис. в двічі вакцинованих був ніби нижчий.

Тепер, коли головна мета - загнати двічі вакцинованих під бустер, навіть по цьому показнику в них вже не спостерігається жодних переваг перед невакцинованими.
 

изображение.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.12.2021 в 19:28, Вомбат сказал:

Маловакциновані! Треба запам"ятати, це щось новеньке. А скоро буде недовакциновані, перевакциновані та недоперевакциновані?

А по сути що можете сказати?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Вомбат сказал:

Тепер, коли головна мета - загнати двічі вакцинованих під бустер, навіть по цьому показнику в них вже не спостерігається жодних переваг перед невакцинованими.

 А значить раніше були переваги? А ви на якраз ці теми - спочатку що, мовляв, ковіду взагалі нема, і тепер, закінчуючи оцінкою ефективности, гахнули декілька тисяч постів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, МаТраС сказал:

Суть отой басни такова: буде 4, потім 5 , потім щоквартально вакцина... Не смішно, бо скоро вже два роки буде з початку цього діла

А когда по 800 чел наворачивалось медным тазом было смешно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А когда по 800 чел наворачивалось медным тазом было смешно?

не смешно ,  как и более шркирующие цифры умерших от рака и от сердечных болезней .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, igorrius сказал:

как и более шркирующие цифры умерших от рака и от сердечных болезней .

Разве это заразные болезни? И их нужно лечить экстренно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, kim chen loran сказал:

Разве это заразные болезни? И их нужно лечить экстренно?

а если корона заразна - то надо делать из нее эпидемию ? Недавно выкладывали документ , так там вообще чиновники заявляют : в Украине эпидемий нет . Ну раз нет - тогда к чему эта вакциноистерия ?

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

А когда по 800 чел наворачивалось медным тазом было смешно?

Я не наскільки цинік)

а що щось змінилось після масової вакцинації?)

 ввалювати щомісяця дозу,яка не працює дійсно смішно. А все до цього йде. Скоро сертифікат буде на квартал. Потім на місяць... А графіки приблизно тіж самі) 

Пройде років 5 , ми всі тоді посміємось...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МаТраС сказал:

Я не наскільки цинік)

а що щось змінилось після масової вакцинації?)

 ввалювати щомісяця дозу,яка не працює дійсно смішно. А все до цього йде. Скоро сертифікат буде на квартал. Потім на місяць... А графіки приблизно тіж самі) 

Пройде років 5 , ми всі тоді посміємось...

У нас ее и не было, но при этом смертность упала вдвое, а там, где она была действительно массовой Израиль, Дания и вся скандинавия, за исключением долбанутых шведов с совковыми мозгами, смертность упала на порядок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, kim chen loran сказав:

А значить раніше були переваги?

А значить, що раніше МАЛЮВАЛИСЯ переваги. А нинішня ситуація показала, що ці всі мантри про переваги були звичайною БРЕХНЕЮ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Vinsol2009 сказал:

У нас ее и не было, но при этом смертность упала вдвое, а там, где она была действительно массовой Израиль, Дания и вся скандинавия, за исключением долбанутых шведов с совковыми мозгами, смертность упала на порядок.

так у нас смертность упала или выросла ?

и как Вы считали , что в 10 раз в Дании смертность упала , растолкуйие пожалуйста

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

вся скандинавия, за исключением долбанутых шведов с совковыми мозгами, смертность упала на порядок.

1. При будь-якій епідемії з часом смертність падає. Іноді і на порядок, особливо, якщо на початку до ковідників записували всі смерті, де тест був позитивний. Чи хибнопозитивний, не важливо.
Це - ази епідеміології. В розумних книжках саме так і пишуть. Але хто ж їх читає, ті книжки?
2. Шведи вимерли, я так розумію?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.12.2021 в 22:28, Вомбат сказав:

Пишіть це все ПМ Ізраїля, який і каже про Бурю зараження. Я тут до чого?
Так зрозуміліше?

Я пишу на форумі, а не в вашу "лічку" -- ви це не бачите?   Хто там про офтальмолога базікав?  :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вомбат сказал:

1. При будь-якій епідемії з часом смертність падає. Іноді і на порядок, особливо, якщо на початку до ковідників записували всі смерті, де тест був позитивний. Чи хибнопозитивний, не важливо.
Це - ази епідеміології. В розумних книжках саме так і пишуть. Але хто ж їх читає, ті книжки?
2. Шведи вимерли, я так розумію?

Нет, шведы не вымерли, но у них смертность в разы выше, чем у финов, датчан, норвежцев и ничем иным, кроме долбанутого правительства это не возможно обяснить, хотели пойти своим путем, без жесткого карантина, да жидко обгадились, пришлось поджавши хвост, с опозданием вакцинироваться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Я пишу на форумі,

Ви почали писати бздуру про те, чи знають в Ізраїлі, що у них буде Буря заражень. Я відповів Вам, що про це заявив ЇХНІЙ ПМ. Які питання до мене взагалі? Порекомендувати офтальмолога? Недобачаєте? Чи не розумієте суть написаного? Тоді вибачте, пишіть Лєнкі Зєлєнскай, те дурне десь он скумбрію по 8 грн за кг купує, поки Ваш кумир Вава Зє за народ переживає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

у них смертность в разы выше, чем у финов, датчан, норвежцев

Ви впевнені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

Пройде років 5 , ми всі тоді посміємось...

не всі. дехто й першу дозу не переживає...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, igorrius сказал:

так у нас смертность упала или выросла ?

и как Вы считали , что в 10 раз в Дании смертность упала , растолкуйие пожалуйста

Смертность упала, ихмо два фактора.

Трудовое активное население щеманули работодатели.

Холода заставили полоумных бабок забиться по щелям и не разносить заразу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вомбат сказал:

Ви впевнені?

Естественно, официальные данные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Естественно, официальные данные.

Може Ви не те щось дивитеся? Можете показати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Омикрон в провинции Онтарио (Канада):

8939 случаев

27 госпитализаций (0,3%)

1 смерть (0,01%)

Доля омикрохнутых на 100к:

- непрuвuтых 8,9

- дважды ширнутых 11,3

- трижды ширнутых 10,5
www.publichealthontario.ca/en/diseases-and-conditions/infectious-diseases/respiratory-diseases/novel-coronavirus/variants?fbclid=IwAR1EMyOJtF6HkUKfWUehdRY8jA-8enSwbAVc8ef-1fO0XjLCeUxMs5AGHNA
113249972_.png.0286669bef7fbfe8ff43b45f226c937e.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вомбат сказал:

Може Ви не те щось дивитеся? Можете показати?

ЗАпросто, заходите на сайт минфир коронавирус, делите смертность на численность населения, повторять не буду делал на КМ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

ЗАпросто, заходите на сайт минфир коронавирус, делите смертность на численность населения, повторять не буду делал на КМ.

01.12 у Швеції від ковіду померло 9 осіб, у Данії - 14. Така ж +- пропорція і далі зберігається.
Так в Швеції населення вдвічі більше. Де там падіння смертності на порядок?

index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/denmark/
index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/sweden/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, тут у маловакцинованих знову ржака

Перефразируя известный анекдот:

Племя людоедов поймало антивakсера и кoвuдобеса и поставило им условия освобождения: съесть ведро слоновьего навоза, быть изнасилованным всем племенем или заплатить 100 баксов.

Антивakсер сразу отдал 100 баксов и уехал домой.

Кoвuдобес:

- 100 баксов слишком дорогие и неприемлемые издержки! Давайте сюда ведро навоза!

Ел-ел кoвuдобес, давился-давился, но не смог осилить и половины.

- Ладно, хватит, я так сдохну! Лучше пусть меня изнасилует всё племя!

Первый людоед пристроился, второй, третий...

- Всё, хватит, остановитесь, я так не могу, я сдохну уже на пятом! Хрен с вами, забирайте эти несчастные 100 баксов, и поеду я домой!

* * *

К чему это я?

А вот к чему: израильские министры рассматривают решение о переходе на концепцию достижения коллективного иммунитета через... всеобщее естественное инфицирование, копируя ранний опыт Швеции - не накладывать ограничения на людей не из группы риска.

Видимо, тоже пришло осознание, что после пятого (бустера) они сдохнут. www.timesofisrael.com/as-covid-outbreak-intensifies-israel-said-mulling-mass-infection-policy/?fbclid=IwAR3DoCKzTH0l6UKkkM7DFiLLLRteg6NS1ShHRaiL-9Y94AUBLsnpkOnuXWw

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...