Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бойлер косвенного нагрева - схема включения в контур отопления

tarick

Рекомендовані повідомлення

21 час назад, GarryBar сказал:

От чего бкн будет подогреваться?

От СО, по моей схеме, и Вашей реализации в доме

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.01.2022 в 16:46, tarick сказал:

 

Если мне не нужны эти дополнительные фичи, а вот увеличить теплоемкость системы как раз не помешает?

Десятилетиями вендоры отопительной техники борются за уменьшение теплоемкости и увеличение скорости реакции системы, а тут вона как все просто - прицепил бочку, лучше бы в тонну-полторы: и все вопросы решились. :)

У простых людей все просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

Десятилетиями вендоры отопительной техники борются за уменьшение теплоемкости и увеличение скорости реакции системы

Именно поэтому они придумали теплоаккумуляторы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vito black сказал:

Померяйте Т холодной воды входящей в дом,

Зимой очень холодная, до 3-5 градусов. Летом незначительно теплее, градуса на 3. Вода из скважины.

2 часа назад, Vito black сказал:

 Я думал у Вас дом\квартира. Хостелы, базы отдыха - то не моё.

У меня дом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, tarick сказал:

Именно поэтому они придумали теплоаккумуляторы?

Дык я ж и говорю: у простых людей все просто. Когда в руках молоток - все кажется гвоздями

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, tarick сказал:

У меня дом.

Дом с 4-мя санузлами, и еще +1 в перспективе? Что-то вы не договариваете. Еще раз моя рекомендация - обратиться к спецам. Там намного сложнее с курса физики 5-ого класса (про напоры, расходы и диаметры сечений на котором то всё теряется)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vito black сказал:

Дом с 4-мя санузлами, и еще +1 в перспективе? Что-то вы не договариваете. Еще раз моя рекомендация - обратиться к спецам. Там намного сложнее с курса физики 5-ого класса

Физику учат с 7-го.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vito black сказал:

Дом с 4-мя санузлами, и еще +1 в перспективе? Что-то вы не договариваете.

Что я могу недоговаривать-то?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.01.2022 в 22:54, tarick сказал:

а ТА?
гидроаккумулятор для горячей воды - нонсенс, вода в нем просто остынет.

ТА у класичному використанні не має функції підтримання тиску.

А хто сказав, що у ГА необхідно подавати гарячу воду? 

ГА монтується у схемі перед теплогенератором.

П.С. Якщо об'єму ГА достатньо для підтримання тиску холодної води, тоді схема звичайного накопичення гарячої води (бойлер чи ТА - неважливо як ви його назвете) з рециркуляцією. При цьому ГВС окремо від СО. 

11111.jpg

Змінено користувачем Maister
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Говорили-балакали, сіли-заплакали.
То яке рішення краще?

Будинок 140м2 з одним санвузлом, пелетна камінна топка на 20 кВт з водяною сорочкою (вихідна температура на 67 градусів, реально бачив видає 57-60).
Хочу поставити бойлер непрямого нагріву, є місце для настінного на 100 - 150 літрів прямо над котлом-топкою. Хочеться підключити маскимально просто, без насосів і , за можливості, без тьохходових клапанів.

Дайте пораду.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Axelo сказал:

Хочеться підключити маскимально просто, без насосів і , за можливості, без тьохходових клапанів.

Дайте пораду.
 

Без насоса не получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 18:32, Сергей 31 сказал:

Без насоса не получится.

В топці вже є насос з усією автоматикою, і він нормально продавлює всі батареї.

Я більше переживаю як запобігти поверненню гарячої води з зарядженого бойлера в зворотню лінію котла - він тоді буде відключатися, і вода не буде іти в батареї.

Схоже треба таки підключати бойлер першим послідовно перед батареями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Axelo сказал:

В топці вже є насос з усією автоматикою, і він нормально продавлює всі батареї.

Я більше переживаю як запобігти поверненню гарячої води з зарядженого бойлера в зворотню лінію котла - він тоді буде відключатися, і вода не буде іти в батареї.

Схоже треба таки підключати бойлер першим послідовно перед батареями.

от паразитной циркуляции ставят обратные клапана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Сергей 31 сказал:

от паразитной циркуляции ставят обратные клапана.

Ну при чому тут паразитна циркуляція і зворотні клапана? Питання в кільцеванні води з бойлера на котел.

 

Не знаю, може як з теплим полом поставити на виході термостатичний кран на 60 градусів, щоб перекривав воду при нагріві води в баку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Axelo сказал:

поставити на виході термостатичний кран на 60 градусів, щоб перекривав воду при нагріві води в баку.

Поставьте термостатический двухходовой клапан с термоголовкой с датчиком на входе в контур теплообменники бойлера. Будет перекрывать затекание в контур при достижении заданной температуры в бойлере.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки рішення на стадії Ескізний Проект: поставити трьоходовий клапан Tervix Pro Line ZERG і зав'язати його на внутрішній терморегулятор бойлера.
До відома: в бойлері Atlantic CWH 100 D400-2-B є готова схема для підключення клапану (з можливістю вимкнення кнопкою електричного ТЕНа), з іншими бойлерами прийдеться трохи дизайнити з внутрішньою проводкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 16:18, Axelo сказал:

Хочу поставити бойлер непрямого нагріву, є місце для настінного на 100 - 150 літрів прямо над котлом-топкою. Хочеться підключити маскимально просто, без насосів і , за можливості, без тьохходових клапанів.

 

4 часа назад, Axelo сказал:

Поки рішення на стадії Ескізний Проект: поставити трьоходовий клапан Tervix Pro Line ZERG і

 

В 05.11.2022 в 16:18, Axelo сказал:

оворили-балакали, сіли-заплакали.
То яке рішення краще?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.11.2022 в 19:56, Пролин сказал:

 

 

 

І шо? Щось не відповідає? Я ж написав - без насосів і , ЗА МОЖЛИВОСТІ, без трьохходовки.
Як термостатичний клапан буде керувати запуском пелетної топки?
Як двухходовий клапан тільки на вхід в бойлер буде направляти воду виключно в нього, і відсікати будинок?

Поки планую використати термостат бойлера, врізатись до тенів. Сигнал від термостату буде запускати котел (через вхід зовнішнього термостату),  і через трьохходовку розвертати воду з будинку на бойлер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.11.2022 в 16:18, Axelo сказав:

Дайте пораду.

Вам потрібен трьохходовий з пружиною або двохточковим управлінням та диференціальний контроллер для керування клапаном. Це найпростіша робоча і надійна схема у вашому випадку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...