Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект планировки дома (только планировка)

nnalenka

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

Пришло время обратиться к профессионалам.

Нужен проект планировки 2-х этажного дома (или с мансардой) до 160 кв. Архитектор есть. Нужен человек, который придумает планировочное решение исходя из потребностей семьи и участка.

Кто может помочь, буду очень ждать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, nnalenka сказал:

Архитектор есть.

Если есть, то зачем вам ещё один архитектор? 

Змінено користувачем apxitektop.s
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, apxitektop.s сказал:

Если есть, то зачем вам ещё один архитектор? 

Нужен планировщик. Наш только просчитает архитектурную и конструктивную части. Но до этого нужно с планировкой определиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Планировщик" - это что-то новенькое! А Ваш архитектор - точно архитектор? Может быть он - "просчетчик архитектурных и конструктивных частей"?

Ооочень интересно....

Даже подпишусь!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю вопрос поставлен некорректно. :)

Это правильно - выслушать мнения разных людей. Особенно тех, кто уже построился и живёт. И на собственном опыте может подсказать ошибки или преимущества той или иной планировки. 

автору темы - вы кидайте сюда эскизы, а мы уж насоветуем. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, nnalenka сказал:

Наш только просчитает архитектурную и конструктивную части. Но до этого нужно с планировкой определиться

Боюсь  вы совсем не в теме , даже сами пишете, что ваш - просчитает архитектурную часть). Вам с вашей логикой нужен человечек для планировок, человечек для разрезов, человек для фасадов и отдельный человек для плана крыши. По факту, судя из вашего поста, я понимаю, что архитектора у вас нет, есть непонятный инженер, который возможно сделает вам конструктив, но как по мне, скорее всего это какой нибудь дядя Толик типа прораб  и судя по вашему сумбуру в хотелках и понятии кто такой архитектор, он вас хорошенько так запутал), мой совет, почитайте о разделах проекта, немного вникните , на форуме много информации для вас,

Змінено користувачем apxitektop.s
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, nnalenka сказал:

Здравствуйте!

Пришло время обратиться к профессионалам.

Нужен проект планировки 2-х этажного дома (или с мансардой) до 160 кв. Архитектор есть. Нужен человек, который придумает планировочное решение исходя из потребностей семьи и участка.

Кто может помочь, буду очень ждать.

Архітектор починає з планування, це основа. До того ж планування будинку потім впливає на фасад та зовнішній вигляд. Це взаємопов'язані речі. Процес проектування виглядає так:

- аналізується ділянка, відстані від меж та сусідів, планувальні обмеження, орієнтація по сторонах світу, ухил, наявні насадження, чи потрібні допоміжні будівлі (гараж, альтанка, літня кухня)

- визначається пляма забудови

- визначається набір приміщень та їх площа

- проробляється планування, паралельно формується вигляд будинку та посадка його на ділянку

- деталізується планування, проробляється фасад і посадка на ділянку (входи, зовнішні сходи, обхід навколо будинку)

- фіналізується архітектурна частина, формується завдання для конструктора

- конструктор проробляє конструктив, співпрацюючи з архітектором, який вносить певні зміни у свої рішення

- конструктор завершує свою частину, повертає архітектору, архітектор все звіряє, і віддає замовнику.

І це я тут ще не описав внутрішні та зовнішні мережі, так як у приватному будівництві їх проектують рідко.

А такого щоб хтось зробив планування, а потім інший зробив фасад, третій на ділянку посадив, а четвертий зробив конструктив — я такого не бачив, і такого не раджу робити. Отримаєте Франкенштейна, якого потім не зведете докупи, і будете мати проблеми на будові.

Якщо у вас є архітектор, він повинен вам забезпечити всі етапи, до моменту видачі завдання конструктору. Якщо ваш архітектор цього не може зробити — шукайте іншого.

Якщо треба фахова порада — звертайтесь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не сказала, що логіка аж зовсім неправильна. Коли будуєш будинок з нуля, логічно зробити планування таким, яке буде враховувати усі потреби. Щоб врахувати все і нічого не пропустити, найкраще зробити планування з розстановкою меблів. Навряд архітектор займатиметься розстановкою меблів (виправте, якщо я помиляюся). Ми свій будинок так і будували - починали з планувального рішення з розстановкою меблів, а потім вже звернулися до архітектора, який розробив відповідний проект. Коротше, пройшло багато років і тепер я займаюся дизайном інтер'єрів професійно :) 

Можете написати мені чи зателефонувати, обговоримо і спробуємо зрозуміти, чи зможу я Вам допомогти на цьому етапі. Отут є всі мої контакти та інша інформація: katroodesign.com 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.02.2022 в 17:30, nnalenka сказал:

- Пришло время обратиться к профессионалам.

- Архитектор есть.

:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
03.02.2022 в 22:11, apxitektop.s сказав:

Если есть, то зачем вам ещё один архитектор? 

Краще за двох архітекторів, може бути тільки два прораба.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...