Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, sergio сказав:

Дали якусь гайку креслити, я її креслю, як можна не сумлінно креслити гайку?!

а як можна за креслення гайки (навіть сумлінне) очікувати через 3 місяці, що вам почнуть платити зп головного конструктора концерну Bosch?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Ну народ смекалистый, далеко от бензоколонки в серверном полушарии не отъезжает. На расстояние бака бензина :) 

Та да, то-то я смотрю ближайший к Сумам бензин аж в Пирятине. При том, что тут он почти что везде.

54 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вон на шри уже тук туки даже не заправляют, нечем тупо. 

Да и незачем - турист жеж не приехал. Вместо этого поехал "бамбас асвабаждать".

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

на чий ЄСВ будете на біржі?

так єсв беруть, але на біржах вже не платять :ROFL:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, outdoor24 сказал:

а як можна за креслення гайки (навіть сумлінне) очікувати через 3 місяці, що вам почнуть платити зп головного конструктора концерну Bosch?

Я умовно написав. Наприклад на останній роботі, мене травив шляк, як декілька раз переробляв  одну і ту роботу,  бо начальство не знало який матеріал буде в них в наявності. (Дуже не люблю займатися, дурною роботою) 

Пи. Си. Не знаю скільки там в ГК Богу, але наші хлопці, з якими я працював на ЛАЗ,  втікли, ще десь в 2011 році до Німеччини на Мерс заробляють десь 5000к€+, на місяць, то якого милого я тут маю за 300€ дупу рвати?

Зразу поперджу питання, а чому я не поїхав?! 

Бо поїхав син ГК (бо ГК приймав безпосередню участь в закупівлі Мерсовських двигунів для ЛАЗу, тож мав контакти з їх керівництвом. Ще взяв  своїх друзями. Причому один з них сидів у мому відділі, я би не сказав, що супер спец. Той що з мого відділу никався тут по з'йомним квартирам, тож нічого тут не тримало. 

Тобто банально не мав інформації: як, що до чого. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

так єсв беруть, але на біржах вже не платять :ROFL:

 

В четвер їду відмічатись, по дивлюсь що до чого. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sergio сказав:

то якого милого я тут маю за 300€ дупу рвати

бо ви не відповідаєте вимогам сучасного ринку (як мінімум, не знаєте іноземної мови) і не хочете розвиватися. І це теж одна з причин, чого ви не поїхали.

А ще гонору у вас багато, ви не любите дурної роботи, а інші українці мають за це платити.

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sergio сказал:

Пи.Си. В мене будинок, тож роботи в мене до осені повно. А ходити на роботу за 10кг, (відняти десь  2000 грн на доїзд), щоби найняти когось за тисячу/день, щоб робив мені деякі будівельні роботи по господарству немає сенсу(тим більше, що коли робиш для себе даеш відповідну якість) 

К сожалению такой у нас "рынок труда", как и другие "рынки". Хотел Вам написать, что в условиях войны было бы не правильно становиться на биржу для социальных выплат, ведь не являетесь нуждающимся, потом подумал: миллионные з/п, премии руководителям предприятий, членам наблюдательных советов  (в том числе иностранным) ведь продолжают выплачивать (называется "честная коррупция") и ничего.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, outdoor24 сказал:

всі крадуть, то і я буду:pozor:

Где здесь было о воровстве?

P.S. "На воре и шапка горит" 😉

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, XL.pro сказав:

Где здесь было о воровстве?

 

9 хвилин тому, XL.pro сказав:

называется "честная коррупция"

хіба ваше виправдання чимось відрізняється від того, що навів я?

отримувати допомогу на біржі формально теж "чесно"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Бо там депутаты, очередной закон про запрет выезда мужиков с Украины мутят

а хіба з таким сексизмом до європи беруть? :ROFL:

33 минуты назад, sergio сказал:

Зразу поперджу питання, а чому я не поїхав?! 

Бо поїхав син ГК

ну таке. мене теж завжди запрошували, але маєш регулярно демонструвати свої знання та навички на профільних тусовках. щоб про тебе банально дізналися. і я не тільки про конференції чи публікації. наприклад на деяких форумах можна зустріти власників корпорацій та провідних фахівців, які спокійно спілкуються під ніками, які нічого не кажуть про їх статус. наприклад є така компанія www.rohde-schwarz.com/ і я не впевнений що до її власника можна звернутись напряму в реальному світі. а на форумі він відповідає таким невігласам як я.

навіть не обговорюється, що ти маєш мати профіль на www.linkedin.com/

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

а хіба з таким сексизмом до європи беруть? :ROFL:

ну таке. мене теж завжди запрошували, але маєш регулярно демонструвати свої знання та навички на профільних тусовках. щоб про тебе банально дізналися. на деяких форумах можна зустріти власників корпорацій та провідних фахівців, які спокійно спілкуються під ніками, які нічого не кажуть про їх статус. наприклад є така компанія www.rohde-schwarz.com/ і я не впевнений що до її власника можна звернутись напряму в реальному світі. а на форумі він відповідає таким невігласам як я.

 

Ті всі нюанси тре знати, а я сижу в своему селі, за винятком невеликих періодів коли я десь працюю, і просто не маю відповідної інформації. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

,, Тож почніть з себе"©

 

ви досі не вийшли з кацапської парадигми світу?

не уявляєте що можна не брати хабарів, чи платити податки \ отримуати білу зп і при цьому не бідувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

і просто не маю відповідної інформації. 

і навіть не хочете \ не намагаєтеся її отримати

простіше ж паразитувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, outdoor24 сказал:

бо ви не відповідаєте вимогам сучасного ринку (як мінімум, не знаєте іноземної мови) і не хочете розвиватися. І це теж одна з причин, чого ви не поїхали.

А ще гонору у вас багато, ви не любите дурної роботи, а інші українці мають за це платити.

А в нас і розвиватись, принаймні по спеціальності немає де. Я по спеціальності аж через 8 років після закінчення інститута влаштувався, тож, можна сказати, що найбільш сприятливий час, щоби робити кар'єру був втрачений. 😥

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

ви досі не вийшли з кацапської парадигми світу?

не уявляєте що можна не брати хабарів, чи платити податки \ отримуати білу зп і при цьому не бідувати?

А так буває?! В Україні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

А в нас і розвиватись, принаймні по спеціальності немає де. Я по спеціальності аж через 8 років після закінчення інститута влаштувався, тож, можна сказати, що найбільш сприятливий час, щоби робити кар'єру був втрачений.

@US7IGN, скільки вам, якщо не секрет? 55 вже є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

А так буває?! В Україні. 

звісно ні, бо всі роботодавці лошки, а всі наймані робітники працюють на від*бись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, sergio сказал:

Ті всі нюанси тре знати, а я сижу в своему селі, за винятком невеликих періодів коли я десь працюю, і просто не маю відповідної інформації. 

інтернет маєте? все інше в голові. я розумію що важко, але коли щось дійсно цікаво, то знаходиш можливості. 90% того що я знаю та умію, я досяг самотужки. цим я дуже рву шаблон тим, хто відвідує курси та читає підручники. я ніколи не робив так як всі. бо я ігнорую те що думають та роблять всі. моє улюблене обличчя судді чи слідчого, який спочатку каже що то неправильно, потім довго читає кодекс і каже, що це не заборонено, але так не робиться. а врешті вимушений погодитися, що простіше задовольнити моє клопотання та підтримати мою позицію, ніж мати скасоване рішення та купу інших скарг. але для цього треба мати гарну фундаментальну теоретичну підготовку. якщо ти знаєш як розвивалась думка щодо якогось питання ще з давніх часів, чому і як з'явилось те, що ми маємо тут і зараз, як воно працює в комплексі зі всім іншим, то твоя стратегія працює як в шаховій партії. головне думати та рахувати на декілька ходів далі опонента.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

@US7IGN, скільки вам, якщо не секрет? 55 вже є?

з якою метою цікавитесь?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, outdoor24 сказал:

@US7IGN, скільки вам, якщо не секрет? 55 вже є?

 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

інтернет маєте? все інше в голові. я розумію що важко, але коли щось дійсно цікаво, то знаходиш можливості. 90% того що я знаю та умію, я досяг самотужки. цим я дуже рву шаблон тим, хто відвідує курси та читає підручники. я ніколи не робив так як всі. бо я ігнорую те що думають та роблять всі. моє улюблене обличчя судді чи слідчого, який спочатку каже що то неправильно, потім довго читає кодекс і каже, що це не заборонено, але так не робиться. а врешті вимушений погодитися, що простіше задовольнити моє клопотання та підтримати мою позицію, ніж мати скасоване рішення та купу інших скарг. але для цього треба мати гарну фундаментальну теоретичну підготовку. якщо ти знаєш як розвивалась думка щодо якогось питання ще з давніх часів, чому і як з'явилось те, що ми маємо тут і зараз, як воно працює в комплексі зі всім іншим, то твоя стратегія працює як в шаховій партії. головне думати та рахувати на декілька ходів далі опонента.

Розвиватися над собою краще працюючи десь на окладику. Щоб далеко не ходити. Коли я прийшов на ЛАЗ, я вмів креслити тільки на кульмані. На той час в них креслити в Компасі, сів десь за місяць-півтора розібрався. Добре, що було до кого підійти запитатись. 

Зараз Компас не дуже актуальний, хочуть Автокад. Якби можна було пійти по такій сземці, було би чудово. Але переважно працедавці приватники, які не можуть дозволити тримати таке КБ, як на ЛАЗі 55 чол(при союзі, кажуть було 200чол), а переважно одна-дві людини. Тож вчити на роботі не варіант, а дома сидіти самостійно вчити щось, на чому можливо і не заробиш банально взападло. Тим більше, що на старості років стараєшся не робити рухів які не приносять гроші. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Тим більше, що на старості років стараєшся не робити рухів які не приносять гроші. 

маю багато прикладів перед очима. мій дід мав пенсію більше ніж у багатьох була зарплата. з 3 інсультами тримав пасіку та продовжував заробляти поки не помер за 80 років. для мене приклад того що рух це життя. як тільки зупинився - протягнув рік...

зараз спілкуюсь з німцем. 62 роки. інженер, але має власний бізнес. ідеальна англійська, вчить норвезьку для тренування мізків. має декілька хобі, весь час веде активний спосіб життя, багато подорожує. думаю для нього гроші як і для мене - скоріше бонус, ніж головна мета для зайняття чимось.

взагалі спілкування з європейцями/американцями (США) змінює свідомість. коли ти бачиш як їбашать діди 60+ (для них досить активний вік), то просто не можеш влежати на дивані )

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...