Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

42 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

это временный перекос

В этой жизни нет ничего постояннее временного

42 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

русская речь на всей юв Азии есть

Чего ж ей не быть, если из мордора выехало неск миллионов

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Чего ж ей не быть, если из мордора выехало неск миллионов

треба повернути в резервацію...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приобрел сегодня опыт переборки крыши из керамической черепицы. Я не знаю, то ли это такое качество черепицы, то ли это нормальное явление, что она так трескается и рассыпается на куски - на старой хате было пару крупных дырок и с десяток поменьше. Поснимал куски, вместо них повставлял целую черепицу (откопал в куче остатков возле хаты). Оно вроде и не сложно, но какая же это хрень... В общем, тяжко жилось людям до изобретения шифера, бляхи и битумки...

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, vadimv сказав:

Приобрел сегодня опыт переборки крыши из керамической черепицы. Я не знаю, то ли это такое качество черепицы, то ли это нормальное явление, что она так трескается и рассыпается на куски - на старой хате было пару крупных дырок и с десяток поменьше. Поснимал куски, вместо них повставлял целую черепицу (откопал в куче остатков возле хаты). Оно вроде и не сложно, но какая же это хрень... В общем, тяжко жилось людям до изобретения шифера, бляхи и битумки...

років скільки їй?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, МаТраС сказав:

років скільки їй?

Багато. Я думаю десь близько 70. Післявоєнна.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, US7IGN сказал:

так єсв беруть, але на біржах вже не платять :ROFL:

 

Пару дней назад жена получила свои 2ххх грн. Как начисляли и почему такая сумма ,- рассказать не могут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dendnepr сказал:

Пару дней назад жена получила свои 2ххх грн. Как начисляли и почему такая сумма ,- рассказать не могут

Мне сказали, что у них пока статистики по моей ЗП за апрель нет, то дадут тисячу, а остальное потом. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Kirill_Dnepr сказав:

А в труху она превратилась ещё на 30 лет победы )))

Тогда вообще непонятно, как ее можно выбирать сейчас в качестве кровельного материала.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Тогда вообще непонятно, как ее можно выбирать сейчас в качестве кровельного материала.

В Испании вообще практически все частное под керамической черепицей. Не столько от осадков, как от жары. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vadimv сказал:

Тогда вообще непонятно, как ее можно выбирать сейчас в качестве кровельного материала.

Так сам же кажеш « близько 70, післявоєнна». Бітумка або бляха простоїть стільки ж? Сучасні німці дурники, криючи нею ж? Ця, що струхла, глазурована, як і сучасна?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моем понимании черепица-это керамика, и уничтожить ее может только ураган, если, конечно, она правильно уложена.

Старые Черновцы до сих пор стоят под австро-венгерской черепицей.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

В Испании вообще практически все частное под керамической черепицей. Не столько от осадков, как от жары. 

Навіщо порівнювати з Іспанією. Порівняйте з Польщею, близькою до наших погодних умов. Коли ви їдете за "берлінками" , ви ж бачите, що в поляків будинки всі під черепицею, за невеликим винятком? І багато будинків під черепицею, вік якої близько 100 років, ії одразу видно. А черепичні кровлі  будинків, що збудовані німцями і мають вік понад 100 років, то ті кровлі більш схожі на витвір мистецтва з аутентичною черепицею. 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Навіщо порівнювати з Іспанією. Порівняйте з Польщею, близькою до наших погодних умов. Коли ви їдете за "берлінками" , ви ж бачите, що в поляків будинки всі під черепицею, за невеликим винятком? І багато будинків під черепицею, вік якої близько 100 років, ії одразу видно. А черепичні кровлі  будинків, що збудовані німцями і мають вік понад 100 років, то ті кровлі більш схожі на витвір мистецтва з аутентичною черепицею. 

 

Так під черепицею, але переважно метало-... Під керамічною будинки початку минулого сторіччя на понімецькій территорії. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

але переважно метало-...

Наче про різні Польщі говоримо. Ну дууууууже рідко бачила металочерепицю. Крізь керамічна, хоч стара, хоч нова. По Польщі покаталась багато, хоч глухе село, хоч курортне містечко, якщо черепиця, то кераміка, якщо  метал, то фальц. Але і фальц не масово. .

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Наче про різні Польщі говоримо. Ну дууууууже рідко бачила металочерепицю. Крізь керамічна, хоч стара, хоч нова. По Польщі покаталась багато, хоч глухе село, хоч курортне містечко, якщо черепиця, то кераміка, якщо  метал, то фальц. Але і фальц не масово. .

Тільки пів Польщі цією рекламою завішано чомусь:

pruszynski.com.pl/

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Хорошо продаётся. У нас тоже.

Продавалось.

У меня с бляхой проблем нет, полтора км до этой конторы:

tile.ua/ru/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, sergio сказал:

Тільки пів Польщі цією рекламою завішано чомусь:

А ви за "берлінками" через пів Польщі їздите?

Останього разу, якраз, їхала з одного краю Польщі на іншій. Цю вашу рекламу не бачила, а те, що площадкі продажу кровлі, яких безліч, пропонують, якраз, багато варіантів самє керамічної черепиці, бачила. І мені, менш за всі, подобається чорна глазурована,  яку   полюбляють поляки на нових будинках.

Безглузда розмова, коли я вам про те, що бачу наживо, а ви мені про рекламу. Ще раз, не бачила в Польщіф масового покриття металочерепицею. Коли зустрічала, то воно падало в око, бо явище незвичне , а ось з фальцем вони вміють працювати.  І не тільки на кровлях, на фасадах будинків також. Але, то теж, не має масовості.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, allanek сказал:

А ви за "берлінками" через пів Польщі їздите?

Останього разу, якраз, їхала з одного краю Польщі на іншій. Цю вашу рекламу не бачила, а те, що площадкі продажу кровлі, яких безліч, пропонують, якраз, багато варіантів самє керамічної черепиці, бачила. І мені, менш за всі, подобається чорна глазурована,  яку   полюбляють поляки на нових будинках.

Безглузда розмова, коли я вам про те, що бачу наживо, а ви мені про рекламу. Ще раз, не бачила в Польщіф масового покриття металочерепицею. Коли зустрічала, то воно падало в око, бо явище незвичне , а ось з фальцем вони вміють працювати.  І не тільки на кровлях, на фасадах будинків також. Але, то теж, не має масовості.

Я взагалі почав про Іспанію писати, а Ви до чогось примішали тут Польшу, а тепер звинувачуєте мене в безглуздій розмові. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Я взагалі почав про Іспанію писати, а Ви до чогось примішали тут Польшу,

Ні до чогось, а до умов, схожих з нашими.

6 минут назад, sergio сказал:

а тепер звинувачуєте мене в безглуздій розмові

Вас ніхто не звинувачує.  Але приводити аргументом рекламу, на те, що бачиш власними очима, то дійсно, пропадає сенс розмови.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Gonchik сказав:

Бітумка або бляха простоїть стільки ж?

  Шифер точно простоїть. Тут таке є.

10 годин тому, Gonchik сказав:

Сучасні німці дурники, криючи нею ж?

Що мені ще не сподобалось: весь дах по суті як решето - щілини між всіма черепицями. Воно звісно непогано для провітрювання, але через ці щілини забиває і воду і сніг. Не кажучи вже про те, що воно нічим не кріпиться. Тобто до перщого урагану.

10 годин тому, Gonchik сказав:

Ця, що струхла, глазурована, як і сучасна?

Нєа. Звідки глазурована черепиця в глухому карпатському селі.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Що мені ще не сподобалось: весь дах по суті як решето - щілини між всіма черепицями

то просто хтось економно робив )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, US7IGN сказав:

то просто хтось економно робив )

А потрібно було купити німецьку глазуровану і проклеїти стики герметиком?

Це якось врятує від граду, який її тупо розтрощить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

А потрібно було купити німецьку глазуровану і проклеїти стики герметиком?

Це якось врятує від граду, який її тупо розтрощить?

я мав на увазі що клали не щільно )

Змінено користувачем US7IGN
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, US7IGN сказав:

клали не щільно )

Не згодний - мені довелося трохи попотіти, коли я витягував рештки і запихував заміну.

У великих дірках клав максимально щільно - а щілини все одно присутні.

Та й не може в принципі бути матеріал з розмірами 20х30 щільнішім, ніж суцільни листи бляхи або бітумка.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оптимисты, подключайтесь. А люди, которые знают жизнь....ждем от вас цинично-веселый скепсис. 

У Зеленского запустили опрос, каким экспертам в сфере экономики вы доверяете

zn.ua/ECONOMICS/u-zelenskoho-zapustili-opros-kakim-ekspertam-v-sfere-ekonomiki-vy-doverjaete.html

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...