Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я ждал когда кто швейцарцев в пример приведет 😂

може ти ще знаєш як вони там без уазиків та шишиг виживають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я ждал когда кто швейцарцев в пример приведет 😂

Швейцарцы тоже живут за счёт  развода понаезов  на бабки, совсем как наши в Славском. (Токо уровень гуцулов выше) 😼

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шукали товарчу стовби. заїхали на мприйомний пунк металобрухту.  вироби на базах всі піскочили ракетно, а прийом на пунктах подешевшав - 4 грн) продають те що прийняли по 16.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Тут вот только что в группе по недвижимости в Днепре сообщение:

 

Привіт усім

 

Ищу невесту, а также ищу совместную аренду жилья. Населённый пункт неважен, готов жить даже в селе.

Неплохая попытка продвинуть себя в живой ветке, на такой мощной площадке как строимдом.

Должно клюнуть. Там у Бездомного в СБ достойные кандидатки есть.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ozor сказал:

Там у Бездомного в СБ достойные кандидатки есть.

воно звісно старий кінь, але...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Бородянці, Київська область, відкриють модульне тимчасове містечко для жителів, які втратили житло через російську агресію, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк 13 травня.

За повідомленням, містечко складатиметься з чотирьох комплексів. Конструкції для них надав польський уряд.

«До кожного з них входять 22 модуля для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні побутові приміщення. Наразі йдуть роботи зі збору модулів. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону. 16 травня заплановане встановлення всіх чотирьох комплексів», – заявляє пресслужба обласної влади.

У ОВА називають ключовим завданням забезпеченням людей тимчасовим житлом. Аналогічні проєкти планують також реалізувати і в інших постраждалих населених пунктах.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Вот оно, гетто.

хто б сумнівався )

влада завжди обирає найгірший варіант зі всіх можливих

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які варіанти у дописувачів, швидко  надати дах над головою людям які втратили все...швидко це до 2 -х тижнів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, irina1969 сказал:

А які варіанти у дописувачів, швидко  надати дах над головою людям які втратили все...швидко це до 2 -х тижнів

мав нагоду подорожувати по Україні. мінімум 20% порожніх хат стоїть в кожному селі. вирішується аж декілька проблем - і з житлом, і з відновленням популяції в селах, харчова та паливна незалежність, здоровий сон після праці руками...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Никаких.

Возврат в состояние 23.02.2022 невозможен.

з точки зору законів фізики та властивостей того, що ми називаємо часом, думати про повернення чогось взагалі ознака від'ємного IQ

більше частину життя намагався зрозуміти що буде завтра-післязавтра і як все ж таки опинятись в потрібній час в потрібному місці...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

мав нагоду подорожувати по Україні. мінімум 20% порожніх хат стоїть в кожному селі. вирішується аж декілька проблем - і з житлом, і з відновленням популяції в селах, харчова та паливна незалежність, здоровий сон після праці руками...

+1

Одно дело, когда модульные дома получаем безвозмездно, другое, если за них нужно платить. Деньги лучше вкладывать сразу в капитальные сооружения, так как на все средств не хватит. ИМХО.

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

мав нагоду подорожувати по Україні. мінімум 20% порожніх хат стоїть в кожному селі. вирішується аж декілька проблем - і з житлом, і з відновленням популяції в селах, харчова та паливна незалежність, здоровий сон після праці руками...

Добре, є сім'я з дітьми яка втратила дах та весь скарб та всі гроші.. є покинута хата, що таке покинута хата в селі не треба роз'яснювати бо на форумі є приклади як ці хатИ доводили до розуму, скільки це займало часу та грошей...у покинутому селі нема ніякої інфраструктури, ніякої роботи...погреб з продуктами також порожній...тіко не треба казати, що це не проблема для роботящіх, це проблема для всіх

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, XL.pro сказал:

+1

Одно дело, когда модульные дома получаем безвозмездно, другое, когда за них нужно платить. Деньги лучше вкладывать сразу в капитальные сооружения.

за це я чомусь не подумав. цікава вартість тої модульної халупки на родину і який можна зробити ремонт хаті в селі за ті ж гроші...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

Добре, є сім'я з дітьми яка втратила дах та весь скарб та всі гроші.. є покинута хата, що таке покинута хата в селі не треба роз'яснювати бо на форумі є приклади як ці хатИ доводили до розуму, скільки це займало часу та грошей...у покинутому селі нема ніякої інфраструктури, ніякої роботи...погреб з продуктами також порожній...тіко не треба казати, що це не проблема для роботящіх, це проблема для всіх

дійсно не треба казати. моя родина починала після війни у власноруч виритій землянці. в тому що залишилось від села. без інфраструктури та роботи. потім на всіх побудували загальний барак. потім вже почали хати по черзі один іншому...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, XL.pro сказав:

+1

Одно дело, когда модульные дома получаем безвозмездно, другое, если за них нужно платить. Деньги лучше вкладывать сразу в капитальные сооружения, так как на все средств не хватит. ИМХО.

Імхо, але я не думаю що за них платили і ці модулі нам ще знадобляться коли будемо відбудовувати міста...в 90 ми такі будинки завозили  ( храм мормонів на Борщагівці) і вони чудово потім працювали...а от то що ці польські будиночки для Бородянки можуть розкрасти навіть не маю сумніву((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

а от то що ці польські будиночки для Бородянки можуть розкрасти навіть не маю сумніву((

ну в Харкові не розкрали...

ruski.radio.cz/donbasskie-bezhency-vosmoy-god-zhivut-v-modulnom-gorodke-na-okraine-harkova-8741449

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

дійсно не треба казати. моя родина починала після війни у власноруч виритій землянці. в тому що залишилось від села. без інфраструктури та роботи. потім на всіх побудували загальний барак. потім вже почали хати по черзі один іншому...

Ну то раніше жінкі в полі народжували та лопух був як туалетний папір...я спитала як зараз облаштувати життя людей які втратили все, а ви запропонували відновити популяцію та зробити новий ареал проживання у покинутих хатАх((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, irina1969 сказал:

Ну то раніше жінкі в полі народжували та лопух був як туалетний папір...я спитала як зараз облаштувати життя людей які втратили все, а ви запропонували відновити популяцію та зробити новий ареал проживання у покинутих хатАх((

 я вважаю що якщо в тебе нічого нема, то треба їбашити і все буде. а якщо ти хочеш сидіти на дупі і чекати милості божої з неба - твоє право...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, irina1969 сказал:

Імхо, але я не думаю що за них платили і ці модулі нам ще знадобляться коли будемо відбудовувати міста...в 90 ми такі будинки завозили  ( храм мормонів на Борщагівці) і вони чудово потім працювали...а от то що ці польські будиночки для Бородянки можуть розкрасти навіть не маю сумніву((

Если бесплатно, вопросов нет, а вот за деньги - лучше не распыляться, необходимо правильно расставить приоритеты. Чтобы у нас не было как в Крыму: "Денег нет, но вы держитесь" (с).

Опять же, все это разговоры в пользу бедных. Как власть имущие решат, так и будет. От того, что обменяемся мыслями на форуме ничего не изменится.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, XL.pro сказав:

Если бесплатно, вопросов нет, а вот за деньги - лучше не распыляться, необходимо правильно расставить приоритеты. Чтобы у нас не было как в Крыму: "Денег нет, но вы держитесь" (с).

Опять же, все это разговоры в пользу бедных. Как власть имущие решат, так и будет. От того, что обменяемся мыслями на форуме ничего не изменится.

Гуманітарка

Інформація з офіційного телеграм каналу Бородянської ОТГ:

Встановлюємо модульні будинки для тимчасового проживання людей, чиє житло зруйнували російські окупанти.
Будиночки надали у вигляді гуманітарної допомоги наші міжнародні партнери. 
Згідно з технічними характеристиками, ці будинки зможуть забезпечити тимчасове проживання в будь-яких умовах, просто монтуються, легко транспортуються. Для проживання людей є всі потрібні елементи. Підключаємо живлення та облаштовуємо місця для особистої гігієни. 
Невдовзі мобільне житло прийматиме перших поселенців. - інформує в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.05.2022 в 11:06, murava сказал:

Ну, полноте.

Все просто. Всюду, куда запихивает нос государство с желанием порулить - возникает ситуация как с бензином.

 

Ну тоесть по 45 его нет.

Но по 75  - он есть. :) Чудо просто какое-то.

Пане Мурава, розкрийте карти де знати дизель у Львові, навіть в тридорога? Бо я тут на минулих вихідних проїхався по місту, подивися на нулі на стеллах  і тепер боюся машину завести навіть щоб переставити на більш спокійне місце в дворі. Пробував моніторити заправки на лун місто, але там якось примарно - не хочеться витрачати дорогоцінні залишки щоб поїхати на інший край міста і спіймати облизня.

А по темі думаю будівництво і ремонти будуть більш простішими і раціональними, без, наприклад, окремих автоматів на кожну розетку, італійської плитки в топочних і тд

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Gennady Korban (FB)

8 May, 20:31  · 

Длинно но важно.

В провластных кабинетах началась важная и вдохновляющая на победу дискуссия на тему восстановления Украины - о судьбах людей, потерявших кров над головой. Сотни тысяч людей, 5 млн разрушенных квадратных метров жилья.

По слухам, в правительстве есть несколько мнений, проектов и программ по строительству жилья для компенсации гражданам, потерявшим крышу над головой. Хорошая затея , правильная.

Правда, уже многие архитекторы рисуют свои проекты, многие застройщики уже ищут выходы на тех, кто решает. Даже какие то коммивояжёры проводят переговоры о покупке большого количества квадратных метров на вторичном рынке. Короче, щупают рынок, цены и объемы - гуляют разные цифры в зависимости от города, района, области.

Я осознанно не буду писать о коррупции , в Украине война! Просто сегодня наша страна нуждается в справедливых решениях. И поэтому у меня возникла идея, как найти простой , быстрый и справедливый механизм компенсации людям, потерявшим жилье.

Правительство должно выработать критерии исходя из количества членов семьи, возраста, социального статуса, пола и тд., согласно которых будет определён компенсаторный механизм, а именно количество квадратных метров, которые определяются на каждого человека, члена семьи потерявшего жильё.

После выработки критериев, правительство должно выпустить жилищные сертификаты или лучше векселя (фактически это долговое обязательство), зарезервировав соотвествующие средства под эти деривативы.

Жилищные векселя должны быть именными и не подлежащими свободной купле-продаже между гражданами и юрлицами. Иначе говоря, эти целевые средства человек может потратить исключительно на приобретение жилья у застройщиков и на вторичном рынке.

Какие преимущества у этого способа компенсации?

Во-первых, государству не нужно самому строить.

Во-вторых, человеку не навязывают конкретное жильё и у каждого есть выбор.

Третье - при такой конструкции застройщики начинают бороться и конкурировать между собой за подобных клиентов, что запускает органически рынок недвижимости.

Четвёртое - человек имеет возможность доплатить или сэкономить для ремонта из тех средств, которые положены ему согласно жилищного сертификата или векселя.

Пятое - государству не нужно сразу тратить огромное количество денег и резервов, поскольку жилищный вексель это финансовый инструмент и может быть оплачен застройщику или продавцу в течение определённого промежутка времени гарантированными платежами от 6 месяцев до 2 лет. Все операции должны проходить через уполномоченный гос. банк.

И самое главное - человек делает выбор самостоятельно, иными словами государство минимизирует риски претензий со стороны граждан, поскольку выбор за ними.

Этот способ честный и справедливый, и несёт в себе массу преимуществ для рыночной экономики.

Такие мысли. Это упрощенно.

А там поступайте как знаете.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Адресная выплата денег. И свободный человек сам решит куда их и на что потратить. 

бугага. мене зараз знову звинуватять у зайвій веселості, але я не можу інакше.

мало надягнути на когось маску і тримати в постійному напруженні бажанні вмерти за батьківщину, так ще почали готувати до "комфортного" проживання в капсулах. може ще й доживу побачити класику...

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

После выработки критериев, правительство должно выпустить жилищные сертификаты или лучше векселя (фактически это долговое обязательство), зарезервировав соотвествующие средства под эти деривативы.

ви мабуть ще молодий, а я застав приватизацію )

теж справедливо було, але не для всіх )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Не ну а шо.

Можно меня заморозить и разморозить когда тут все закончится, наладится, отстроится небесна салошвейцария :) 

ти просто не знаєш що роблять огидні санітари в трупарні з миловидними та ще теплими жмурами...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...