Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий z69 на Волині

dred1717

Рекомендовані повідомлення

Пройшло більше 3 років після того як вибрали з дружиною проект та купили земельну ділянку, а будівництво все ніяк не починалось, бо завжди щось заважало. Помаленьку збирались матеріали, гроші і тут знову війна, знову будівництво не на часі... 

Йшов час, ціни на будматеріали росли з кожним днем, мрія про власний будинок віддалялась все далі, було прийнято рішення починати будівництво та заливати фундамент.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент було вирішено робити стрічковий як по проекту, але із змінами, висота стрічки 120 см, ширина 40 см. Арматура поздовжня 6 шт 12, каркас із 6. Блок буде Аерок d300, шириною 375 мм.IMG20220524103150.thumb.jpg.0bf775ae0582a0c75bd6b94ca1510fcf.jpgIMG20220524103157.thumb.jpg.690f1885487a2cd46b97c96f5c424f69.jpgIMG20220524103208.thumb.jpg.200a663aaf1a4bed94b85ac2e9785e20.jpg

 

Спочатку виглядало все оптимістично, бетон ліг рівно, опалубку ніде не роздуло.

IMG20220524192237.thumb.jpg.e6a6bebc918268d7080456a4f1c486a7.jpgIMG20220524192219.thumb.jpg.ca11f498805d654944a4ecf140b38a03.jpg

IMG20220524192246.thumb.jpg.143f102c93c87c935ac45e5e0e67ff51.jpg

Фундамент залили о 19:00. Наступного дня мало бути хмарно і дощ. Фундамент ніхто зранку не полив і наступного дня об 11:00 з'явилось таке 

IMG20220526193706.thumb.jpg.2e4fd73cdac21e410f6e6087d8622688.jpgIMG20220526193737.thumb.jpg.45906f2cd0e176d8909cf86dfff7aedc.jpg

IMG20220526193737.thumb.jpg.45906f2cd0e176d8909cf86dfff7aedc.jpg

Мені здається, що це температурно-усадочні тріщини і причини тут дві: 1) не полито вчасно фундамент, на вулиці було біля +25 і волога швидко випарувалась; 2) фундамент заливався без вібратора для ущільнення бетону, оскільки послухав тестя, який 12 років спеціалізувався на будівництві по заливці бетону.

IMG20220526193748.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

кіко кубів пішло?

по розрахунках мало піти 25,2 куба, а по факту в фундамент 24 куба і 1 куб на землю.

Змінено користувачем dred1717
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Z69 у меня также. Мне проект нравится очень. Практически не менял. Крышу правда сделал двускатную

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.06.2022 в 18:18, @ndrey_Z сказал:

Z69 у меня также. Мне проект нравится очень. Практически не менял. Крышу правда сделал двускатную

Так, я знаю 😉

Вже побудували? Фото поділитесь?

У Вас планування також газ і камін? Я спочатку хотів твердопаливний котел + електричний котел, але з дружиною завжди мріяли про камін, тому щоб не жаліти потім все життя вирішили, що буде камін з водяним контуром + електричний котел)

А ще мене цікавить рівень чорнової стяжки відносно фундаменту. Ви робили в рівень, чи нижче і чистову виводили в рівень фундаменту?

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, dred1717 сказал:

Так, я знаю 😉

Вже побудували? Фото поділитесь?

У Вас планування також газ і камін? Я спочатку хотів твердопаливний котел + електричний котел, але з дружиною завжди мріяли про камін, тому щоб не жаліти потім все життя вирішили, що буде камін з водяним контуром + електричний котел)

А ще мене цікавить рівень чорнової стяжки відносно фундаменту. Ви робили в рівень, чи нижче і чистову виводили в рівень фундаменту?

 

Так, вже живу в будинку з нового року. Фасадні роботи вирішив поки не робити, хоча було вже все домовлено. Газ не підключав. Все на електриці. Опалення лише тепла підлога, котел Proterm 9кВт. 

З каміном якось не вийшло) дружина навідріз відмовлялась від вогню в будинку. Залишив портал для якогось типу "біо каміну" декоративного. Хоча зараз трішки шкодую, враховуючи обставини. Справжній камін непогане резервне джерело опалення. Та хто ж знав.

Сосовно підлоги. Моя ділянки зі схилом. Тому по фундаменту з ФБС виконано самонесуче перекриття, а вже потім стяжка. Також робив "фальш цоколь". Перший ряд ГБ 300 мм (це рівень підлоги чистової - своего роду корито для стяжки). А далі вже ГБ 400 мм стін. 

Для даху замовляв ферми, тим самим позбувся тієї балки в проекті, та й одразу балки перекриття.

Замість 2 го туалету зробив щось типу кладовки. Бойлерну зробив одразу при вході, трішки змінив розміри. Взагалі задоволений планувапланування

Трішки флуду своїх фото в вашу тему:)

Нехай щастить вам! Нелегкий час для будівництва.

П.С. навіс над входом краще зробити більшим. В мене 3 сходинки, ледве перекриває. На першу постійно тече. Хоча якщо вхід в 0 то можливо і достатньо

20211115_132036.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, @ndrey_Z сказал:

Так, вже живу в будинку з нового року. Фасадні роботи вирішив поки не робити, хоча було вже все домовлено. Газ не підключав. Все на електриці. Опалення лише тепла підлога, котел Proterm 9кВт. 

З каміном якось не вийшло) дружина навідріз відмовлялась від вогню в будинку. Залишив портал для якогось типу "біо каміну" декоративного. Хоча зараз трішки шкодую, враховуючи обставини. Справжній камін непогане резервне джерело опалення. Та хто ж знав.

Сосовно підлоги. Моя ділянки зі схилом. Тому по фундаменту з ФБС виконано самонесуче перекриття, а вже потім стяжка. Також робив "фальш цоколь". Перший ряд ГБ 300 мм (це рівень підлоги чистової - своего роду корито для стяжки). А далі вже ГБ 400 мм стін. 

Для даху замовляв ферми, тим самим позбувся тієї балки в проекті, та й одразу балки перекриття.

Замість 2 го туалету зробив щось типу кладовки. Бойлерну зробив одразу при вході, трішки змінив розміри. Взагалі задоволений планувапланування

Трішки флуду своїх фото в вашу тему:)

Нехай щастить вам! Нелегкий час для будівництва.

П.С. навіс над входом краще зробити більшим. В мене 3 сходинки, ледве перекриває. На першу постійно тече. Хоча якщо вхід в 0 то можливо і достатньо

20211115_132036.jpg

Я Вас вітаю!)

Ззовні у Вас вийшов будинок дуже схожий z7. Впринципі подібні проекти, спочатку розглядав саме цей проект, але мені більше подобаються чотирьохскатні дахи. 

Фасад який планували? Ми хотіли спочатку спочатку бараник, але його треба освіжати як мінімум кожні 5 років. Побачили нещодавно фасад з АМК під клінкер, дуже сподабався і вирішили все поміняти. Але поки до нього дійде, думаю щось нове з'явиться)

Камін зробити ще не пізно) Я розглядаю його взагалі як основне джерело тепла, газ від ділянки дуже далеко і підключити дуже дорого, електрикою опалювати трошки дорого.

Планую також не робити другого туалету, замість нього – гардеробну, її в проекті дуже не вистачає. 

Дах над входом і терасу планую переробити. Дружині дуже не подобається козирок над входом і терасу хотілося б побільше. Бачив даний проект наяву, дійсно козирок виглядає на любителя).

Дякую за фото і поради!)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dred1717 сказал:

Я Вас вітаю!)

Ззовні у Вас вийшов будинок дуже схожий z7. Впринципі подібні проекти, спочатку розглядав саме цей проект, але мені більше подобаються чотирьохскатні дахи. 

Фасад який планували? Ми хотіли спочатку спочатку бараник, але його треба освіжати як мінімум кожні 5 років. Побачили нещодавно фасад з АМК під клінкер, дуже сподабався і вирішили все поміняти. Але поки до нього дійде, думаю щось нове з'явиться)

Камін зробити ще не пізно) Я розглядаю його взагалі як основне джерело тепла, газ від ділянки дуже далеко і підключити дуже дорого, електрикою опалювати трошки дорого.

Планую також не робити другого туалету, замість нього – гардеробну, її в проекті дуже не вистачає. 

Дах над входом і терасу планую переробити. Дружині дуже не подобається козирок над входом і терасу хотілося б побільше. Бачив даний проект наяву, дійсно козирок виглядає на любителя).

Дякую за фото і поради!)

Так, ззовні дійсно як Z7, так і планував.

Фасад буде баранчик силіконовий. Доречі, камін - розгляньте варіант перенести до центральної стінки (торець гардеробної). Там і несуча стіна фундаменту і візуально, на мій погляд, краще (фото нижче, але це в мене декоративний портал, не завершено ще).

На рахунок опалення електрикою - не так і дорого. Десь 2 тис грн було за місяць в січні. Це без економії. Все працює вдень, хоч є нічний тариф (опалення, бойлер, пралка-сушарка і т.д.). В мене зовнішні стіни ГБ 400мм, щільність D300. Утеплення підлоги 150 мм еппс, перекриття 300 мм базальт. Зараз все налаштував на роботу основних споживачів вночі.

20220603_103538.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, @ndrey_Z сказал:

Так, ззовні дійсно як Z7, так і планував.

Фасад буде баранчик силіконовий. Доречі, камін - розгляньте варіант перенести до центральної стінки (торець гардеробної). Там і несуча стіна фундаменту і візуально, на мій погляд, краще (фото нижче, але це в мене декоративний портал, не завершено ще).

На рахунок опалення електрикою - не так і дорого. Десь 2 тис грн було за місяць в січні. Це без економії. Все працює вдень, хоч є нічний тариф (опалення, бойлер, пралка-сушарка і т.д.). В мене зовнішні стіни ГБ 400мм, щільність D300. Утеплення підлоги 150 мм еппс, перекриття 300 мм базальт. Зараз все налаштував на роботу основних споживачів вночі.

20220603_103538.jpg

Дуже гарна вітальня. Дійсно там ідеальне місце для каміну. Де ж Ви раніше були, вже в фундаменті зроблено закладну для підводу повітря в камін в лівій частині). Додаткове вікно у вітальні напроти каміну не робили? У коридорі не темно? Я хочу зробити вікно там, але заважає колона. А фото тераси і кухні не поділитесь?

Якщо 2 тисячі в січні то це дійсно дешево і не потрібно заморочуватись з каміном. Додаткові кошти, багато клопоту з дровами, які зараз не такі і дешеві, сміття від дров в будинку, запах диму у вітальні. Я думав, що якщо опалювати електрикою буде в районі 4000. Зараз знімаю трьохкімнатну квартиру, за газ в лютому платив також 2000.

Я купив блоки на зовнішні стіни Аерок 375 мм d300. Утеплення  підлоги планував 100 мм ЕППС, перекриття базальт 200 мм, але можливо зроблю як у Вас і буду також електрикою оплювати).

Змінено користувачем dred1717
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, dred1717 сказал:

Дуже гарна вітальня. Дійсно там ідеальне місце для каміну. Де ж Ви раніше були, вже в фундаменті зроблено закладну для підводу повітря в камін в лівій частині). Додаткове вікно у вітальні напроти каміну не робили? У коридорі не темно? Я хочу зробити вікно там, але заважає колона. А фото тераси і кухні не поділитесь?

Якщо 2 тисячі в січні то це дійсно дешево і не потрібно заморочуватись з каміном. Додаткові кошти, багато клопоту з дровами, які зараз не такі і дешеві, сміття від дров в будинку, запах диму у вітальні. Я думав, що якщо опалювати електрикою буде в районі 4000. Зараз знімаю трьохкімнатну квартиру, за газ в лютому платив також 2000.

Я купив блоки на зовнішні стіни Аерок 375 мм d300. Утеплення  підлоги планував 100 мм ЕППС, перекриття базальт 200 мм, але можливо зроблю як у Вас і буду також електрикою оплювати).

Вікно навпроти каміна не робив. В мене там літній будиночок, особливого пейзажу немає:) але світла більш ніж достатньо. Чесно кажучи ось дивлюсь на стіну і не уявляю ще вікно там. Здається лишнім. Більш того, я зменшив двері що виходять на терасу. Ширина 2.2 м на 2.4 м висота. Тераса нажаль ще не закінчена. 

Фото кухні додаю, там теж трішки змінив під себе.

Світла в коридорі можна й більше. Зробив вхідні двері з невеликим віконцем, в принципі нормально. Теж додаю фото. Коридор трішки змінив щоб вийшла ніша для шафи і тим самим ніша для консольного унітазу у ванній. 

Якось так, можливо якісь ідеї допоможуть.

20220603_201600.jpg

20220603_201546.jpg

20220603_200839.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Gitan сказал:

После принятия душа все вокруг мокрое?

Ага) это точно.  Там п - образный карниз. Никак не прикручу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, @ndrey_Z сказал:

Вікно навпроти каміна не робив. В мене там літній будиночок, особливого пейзажу немає:) але світла більш ніж достатньо. Чесно кажучи ось дивлюсь на стіну і не уявляю ще вікно там. Здається лишнім. Більш того, я зменшив двері що виходять на терасу. Ширина 2.2 м на 2.4 м висота. Тераса нажаль ще не закінчена. 

Фото кухні додаю, там теж трішки змінив під себе.

Світла в коридорі можна й більше. Зробив вхідні двері з невеликим віконцем, в принципі нормально. Теж додаю фото. Коридор трішки змінив щоб вийшла ніша для шафи і тим самим ніша для консольного унітазу у ванній. 

Якось так, можливо якісь ідеї допоможуть.

20220603_201600.jpg

20220603_201546.jpg

20220603_200839.jpg

Дякую, гарно і затишно у Вас! 

Мені вікно на тій стіні також не дуже потрібно. Просто читав на польському форумі, що багато хто робив вікно, щоб в коридорі не так темно було. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dred1717 сказал:

Дякую, гарно і затишно у Вас! 

Мені вікно на тій стіні також не дуже потрібно. Просто читав на польському форумі, що багато хто робив вікно, щоб в коридорі не так темно було. 

Дякую! Нехай щастить вам! 

На тему підписався, буду слідкувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.06.2022 в 09:03, @ndrey_Z сказал:

Дякую! Нехай щастить вам! 

На тему підписався, буду слідкувати.

Дякую, нажаль тема буде просуватись не дуже швидко через ситуацію в країні, але будемо старатися.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Опалубку знято. Фундамент ніби непоганий вийшов, тріщини тільки поверхневі, хоча в деяких місцях і широкі. Оброблю спеціальним розчином для ремонту бетону, думаю все буде добре. Максимальний перепад між кутами фундаменту 1.5 см, в принципі я задоволений.

IMG20220618213120.jpg

IMG20220618213059.jpg

IMG20220618213041.jpg

IMG20220618212944.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2022 в 12:01, dred1717 сказал:

це дійсно дешево і не потрібно заморочуватись з каміном.

меня камин очень выручил, когда в результате обстрелов несколько суток не было электрики. Уж таковы наши реалии :(

Вот вчера дрова закупил, буду еще брикеты покупать. Хз что там зимой будет 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Gitan сказал:

Это хороший результат.

Я не дуже задоволений. 2 рази діагоналі перевіряли: останній раз коли щити виставили, все вивели під 0, але в кінцевому результаті все одно розбіжність є :unknown:. Блоками надіюсь поправиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, sly сказал:

меня камин очень выручил, когда в результате обстрелов несколько суток не было электрики. Уж таковы наши реалии :(

Вот вчера дрова закупил, буду еще брикеты покупать. Хз что там зимой будет 

Так, перестрахуватися лишній раз в наш час не зайве. Просто хотів камін з водяним контуром, а користі від нього, якщо світла немає не дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...