Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий z69 на Волині

dred1717

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяці потому...

Встановили вікна WDS 6 камер, 3 скла + теплий монтаж, замурували міжкімнатні перегородки, димохід, та каналізацію. Зараз на етапі електромонтажу, інші фото пізніше.

IMG_20230731_191717585_HDR.jpg

IMG_20230810_192745393.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до власників Shiedel або людей хто розуміється в цьому: чи потрібно робити вивід труби з конденсатозбірника в каналізацію, чи конденсату назбирується небагато і він сам випаровується? Можливо хтось поділиться фото як зробили вивід?

Наступне питання: чи зв'язували Ви димохід з стіною? Чим порадите заповнити проміжок між димоходом і стіною? Мінватою і заштукатурити?

IMG_20231001_183811910.jpg

IMG_20231001_183828709.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня труба из нержавейки, обложенная кирпичном. Под капельником конденсатосборника стоит Поллитровая баночка. Раз только выливал за сезон. После очень сильного ливня 

А шидель из глины. Впитает, а потом высушит весь конденсат

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шидель повністю самонесуча і продумана система, абсолютно нічого не потрібно допилювати, тільки з естетичної сторони прикрити кілька сірих блоків над дахом, рекомендую "целку" конденсатосбірника не чіпати, яле якщо монтажники ії зірвали як у мене, то придумаєте кранік і нічого страшного, технологічно краще пустити в каналізацію, але ви там побачите 100мл води на квартал і вона без того встигає сама висихати у трубі, єдиний плюс якщо багатоповерхівка, то використати замість фанової

1.jpg

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dendnepr сказал:

У меня труба из нержавейки, обложенная кирпичном. Под капельником конденсатосборника стоит Поллитровая баночка. Раз только выливал за сезон. После очень сильного ливня 

А шидель из глины. Впитает, а потом высушит весь конденсат

Тобто потреби робити відвід у каналізацію немає? В крайньому разі можна буде через ревізійні дверцята воду зібрати. Я зробив вивід каналізації з тої сторони де камін буде стояти, а виявилось що так не можна було робити. Тепер можна зробити вихід каналізації або в стіні і до неї буде йти 1 метр трубки від конденсатозбірника, або 1 метр каналізаційної труби біля димоходу. Не естетично буде виглядати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, normal сказал:

Шидель повністю самонесуча і продумана система, абсолютно нічого не потрібно допилювати, тільки з естетичної сторони прикрити кілька сірих блоків над дахом, рекомендую "целку" конденсатосбірника не чіпати, яле якщо монтажники ії зірвали як у мене, то придумаєте кранік і нічого страшного, технологічно краще пустити в каналізацію, але ви там побачите 100мл води на квартал і вона без того встигає сама висихати у трубі, єдиний плюс якщо багатоповерхівка, то використати замість фанової

1.jpg

З краником хороша ідея, теж про таке думав. Коли потрібно відкрив краник, під'єднав трубку, злив у ємність, закрив краник і забрав трубку, естетика не постраждає. 

"Целка" на місці :-). Напевно на цьому варіанті і залишу свій вибір. В крайньому разі через ревізію відкачаю якщо назбирається багато води.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я так перші 3 роки зливав, після сильних дощів відкривав 200-500мл зливав у бідончик і виносив, а потім забив хер, бо від конденсатозбірника до ревізії літра 3 точно є, а з целкою воді діватися немає куди, тільк до трійника і в топку, а там літрів 10 запасу...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, normal сказал:

Так я так перші 3 роки зливав, після сильних дощів відкривав 200-500мл зливав у бідончик і виносив, а потім забив хер, бо від конденсатозбірника до ревізії літра 3 точно є, а з целкою воді діватися немає куди, тільк до трійника і в топку, а там літрів 10 запасу...

Дякую, заспокоїли, значно полегшили мені життя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dred1717 сказал:

Питання до власників Shiedel або людей хто розуміється в цьому: чи потрібно робити вивід труби з конденсатозбірника в каналізацію, чи конденсату назбирується небагато і він сам випаровується? Можливо хтось поділиться фото як зробили вивід?

Наступне питання: чи зв'язували Ви димохід з стіною? Чим порадите заповнити проміжок між димоходом і стіною? Мінватою і заштукатурити?

IMG_20231001_183811910.jpg

IMG_20231001_183828709.jpg

 

Я не здогадався підвести канашку до свого шиделя. Конденсату не так багато зазвичай. Хіба що при першой растопці в новому сезоні, а ось під час опадів набігало чимало... Я встановив ємність під сосок конденсатозбірника, але місця там небагато, тому велика не влізе. Для конденсату її з головою - я навіть  його не зліваю, бо сам випаровується. А ось від дощу довелось придбати й встановити колпак чи як там він називається... Тому всім замовникам раджу одразу підводити до шиделю канашку. Здебільшого сам це й роблю.

Я прив'язував трубу до перестінка.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dred1717 сказал:

... Я зробив вивід каналізації з тої сторони де камін буде стояти, а виявилось що так не можна було робити...

Поясніть або намалюйте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

Поясніть або намалюйте.

Ось ширша труба це підвід повітря з вулиці до топки, тонша і довша - це каналізаційний стояк куди я збирався зливати воду з конденсатозбірника. Вони виведені зі сторони де буде стояти камінна топка. Я думав конденсатозбірника поверну також в сторону камінної топки, підведу трубку до каналізації, а потім зашию коробом каміна і ніяких трубок не буде видно. Але сказали, що так робити не можна, треба доступ до конденсатозбірника і решітки, оскільки через решітку здійснюється вентиляція димоходу. Тому решітку і конденсатозбірник я розвернув в протилежну сторону від камінної топки і вони виходять в котельню, а каналізаційний стояк у вітальню. Тепер з вітальні вивести в котельню каналізацію під потрібним кутом і зробити її непомітною не просто.

Gallery_1696186790127.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dred1717 сказал:

Ось ширша труба це підвід повітря з вулиці до топки, тонша і довша - це каналізаційний стояк куди я збирався зливати воду з конденсатозбірника. Вони виведені зі сторони де буде стояти камінна топка. Я думав конденсатозбірника поверну також в сторону камінної топки, підведу трубку до каналізації, а потім зашию коробом каміна і ніяких трубок не буде видно. Але сказали, що так робити не можна, треба доступ до конденсатозбірника і решітки, оскільки через решітку здійснюється вентиляція димоходу. Тому решітку і конденсатозбірник я розвернув в протилежну сторону від камінної топки і вони виходять в котельню, а каналізаційний стояк у вітальню. Тепер з вітальні вивести в котельню каналізацію під потрібним кутом і зробити її непомітною не просто.

 

Зрозуміло. Вже нічого не переробиш звичайно. Вентіляція той решітки ні куди б не ділася, бо все одно у вас буде решітка (і доволі велика) в обшивці нижче топки. Для чого потрібен доступ до конденсатозбірника, якщо він під'єднаний до канашкі мені не зрозуміло, але може й потрібен...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, dred1717 сказав:

вивести в котельню каналізацію під потрібним кутом і зробити її непомітною не просто

А що саме складного? Каналію можна нагріти і встромити коліно в будь якому місці, можна взагалі силіконову трубку провести, по схемі шиделя там ще сіфон треба зробити, але по факту воно все постійно буде сухе, раз на 30 років буває така злива (я застав) коли 1.5 місяці дощ і грози без перестанку, тоді ця схема спрацює, щоб не вижмакувати ганчірками, але чи безпечно буде з пересохлим сіфоном...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Vikctor сказал:

Зрозуміло. Вже нічого не переробиш звичайно. Вентіляція той решітки ні куди б не ділася, бо все одно у вас буде решітка (і доволі велика) в обшивці нижче топки. Для чого потрібен доступ до конденсатозбірника, якщо він під'єднаний до канашкі мені не зрозуміло, але може й потрібен...

Так, поспішив, потрібно було ще у представників Шиделя уточнити. Теж здається, що повітря б вистачало для вентиляції і навіть якби забився конденсатозбірник через ревізію прочистити можна було.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, normal сказал:

А що саме складного? Каналію можна нагріти і встромити коліно в будь якому місці, можна взагалі силіконову трубку провести, по схемі шиделя там ще сіфон треба зробити, але по факту воно все постійно буде сухе, раз на 30 років буває така злива (я застав) коли 1.5 місяці дощ і грози без перестанку, тоді ця схема спрацює, щоб не вижмакувати ганчірками, але чи безпечно буде з пересохлим сіфоном...

Складне те, щоб зробити так, щоб вигляд мало і працювало нормально. В стяжку вже не заховаєш каналізацію, бо не вистачатиме нахилу. Поверху труби пускати не естетично. 

Мені здається збирати воду через ревізію простіше. Є сенс виводити трубку в каналізацію хіба коли залишати будинок надовго. Мабуть виведу каналізацію в стіну тим більше, що на тій стіні буде бойлер висіти,  а потім зроблю краник як у Вас у конденсатозбірнику і коли буду залишати будинок на тривалий час відкриватим краник і вставлятим трубку силіконову в каналізацію. Постійно, щоб висіла трубка так не бачу сенсу тоді.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене так. Відвід до техпідвалу, де стоїть відро. Воно завжди сухе. Може там щось ї зливається під час дощу, але швидко висихає.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, dred1717 сказал:

Тобто потреби робити відвід у каналізацію немає? В крайньому разі можна буде через ревізійні дверцята воду зібрати. Я зробив вивід каналізації з тої сторони де камін буде стояти, а виявилось що так не можна було робити. Тепер можна зробити вихід каналізації або в стіні і до неї буде йти 1 метр трубки від конденсатозбірника, або 1 метр каналізаційної труби біля димоходу. Не естетично буде виглядати.

в мене заглушений вивід, проблем не бачив.

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене в сезон коли я топлю раз в день в шиделе на дні набирається може чашка вологи, головне саму соску чимось закрити (підійшла резинова заглушка від пластикової распред-коробки шнайдера), бо я доки не заглушив не розумів звідки в мене на полу регулярно калюжа. Був чогось впевнений шо соска вище нуля типу переливу а вона фактично в найнижчій точці

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настав час збирати розподільчий щит. Автомати якого виробника порадите Schneider, Hager чи Legrand? Спочатку хотів брати Schneider, однак смутило що їх виготовляють в Тайвані чи Малайзії. Тепер схиляюсь до Hager. Щиток також хочу брати Hager на 36 модулів.

Ще не вирішив де ставити УЗО і чи потрібно воно взагалі якщо буде заземлення. Якщо ставити то планую так: 1 на електрокотел, 1 на духовий шкаф і варочну  поверхню, 1 на бойлер і пральну машинку, 1 на всі інші на розетки. 

От групи на автомати

 

Screenshot_20231008-225327.png

Змінено користувачем dred1717
Помилка
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, dred1717 сказал:

Ще не вирішив де ставити УЗО і чи потрібно воно взагалі якщо буде заземлення

наявність заземлення не впливає не необхідність пзв (необхідно, ікщо ви будуєте собі)

про електроплиту не дуже зрозуміло, написано 1ф а провід 5*4. Переважна більшість електричних поверхонь йдуть з підтримкою двофазного підключення, 5*2.5 відповідно кабель, ну або якщо однофазне то 3*4.

ПС. Посудомийки не передбачено? ) дуже зря

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

наявність заземлення не впливає не необхідність пзв (необхідно, ікщо ви будуєте собі)

про електроплиту не дуже зрозуміло, написано 1ф а провід 5*4. Переважна більшість електричних поверхонь йдуть з підтримкою двофазного підключення, 5*2.5 відповідно кабель, ну або якщо однофазне то 3*4

Так, там де поверхня помилка. Спочатку хотів трьохфазне підключення зробити, але кабелю 5х2.5 не знайшов, тому взяв 3х4.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, dred1717 сказал:

Настав час збирати розподільчий щит. Автомати якого виробника порадите Schneider, Hager чи Legrand? Спочатку хотів брати Schneider, однак смутило що їх виготовляють в Тайвані чи Малайзії. Тепер схиляюсь до Hager. Щиток також хочу брати Hager на 36 модулів.

Ще не вирішив де ставити УЗО і чи потрібно воно взагалі якщо буде заземлення. Якщо ставити то планую так: 1 на електрокотел, 1 на духовий шкаф і варочну  поверхню, 1 на бойлер і пральну машинку, 1 на всі інші на розетки. 

От групи на автомати

 

Screenshot_20231008-225327.png

Одразу порада - беріть щит більше, бо 36 модулів для сучасного будинку ні про що. А в процесі проживання з'являться ще якись забаганки...

У шнайдера багато різних серій автоматики. Ті що якісні коштують дорожче за хагер. З вказаних виробників у хагера краща ціна (причому дуже відчутно) на ПЗВ. Так як ви ще не впевнені в їх потребі, то в разі відмови (дивно, але й таке трапляється...) в принципі ціни на автомати в трьох більш-меньш близькі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

о_о, а де шукали?)

в місцевих магазинах, в нас населення 10 тисяч, тут кабель з таким перерізом не популярний)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...