Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, OlaR сказал:

Ми два роки вчились онлайн. Так що всі максимально готові до цього

А як бабло пілить? Упс. То було то, а це тепер ето!

 

5 минут назад, OlaR сказал:

Планували розмістити у школах, що будуть навчатись онлайн. В Києві, наприклад, більшисть

В Києві більшість онлайн? Це що за "провокітори" робили таке опитування??? Зайдіть на сайт КМДА, там інші цифірі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Firetuf сказал:

В Києві більшість онлайн? Це що за "провокітори" робили таке опитування??? Зайдіть на сайт КМДА, там інші цифірі.

Всі ліцеї, в які діти їздять зі всього міста, онлайн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Всі ліцеї, в які діти їздять зі всього міста, онлайн.

Всі ліцеї будуть дистанційні? Скиньте посилання, будь-ласка.

А то, якось, не сходиться))))

kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_138_tisyach_kivskikh_shkolyariv_budut_navchatis_oflayn/

Змінено користувачем Firetuf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Firetuf сказал:

Всі ліцеї будуть дистанційні? Скиньте посилання, будь-ласка.

А то, якось, не сходиться))))

kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_138_tisyach_kivskikh_shkolyariv_budut_navchatis_oflayn/

З чим не сходиться? В Києві більше 300 тис. школярів. Тільки 138 тис. будуть навчатись офлайн. Це меньше половини.

 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

З чим не сходиться? В Києві більше 300 тис. школярів. Тільки 138 тис. будуть навчатись офлайн. Це меньше половини.

 

Якась "странна" у вас арифметика....🤔

Ось як розповідає директорка департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

«За нашими підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть близько 20% столичних школярів. Майже 70% дітей, згідно з опитуванням батьків, готові до очного навчання.....

Кому ж тоді вірити???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Firetuf сказал:

За нашими підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть близько 20% столичних школярів. Майже 70% дітей, згідно з опитуванням батьків, готові до очного навчання

може малися на увазі 70% з тих 20%, які за кордоном? хоча 20% як на мене занижена цифра. знаю як мінімум одну школу, в якій з 2 довоєнних класів зробили по одному...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Firetuf сказал:

Якась "странна" у вас арифметика....🤔

Ось як розповідає директорка департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

«За нашими підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть близько 20% столичних школярів. Майже 70% дітей, згідно з опитуванням батьків, готові до очного навчання.....

Кому ж тоді вірити???

Ви розуміти прочитане здатні? Майже 70% дітей, згідно з опитуванням батьків - це батьки хочуть, а не 70% шкіл буде працювать в оффлайн режимі. Реально в тієїж статті вона пише, що в оффлайн режимі буде навчатись лише 138 тис школярів. А це реально меньше половини!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разговаривал вчера с учителем начальных классов. Она в шоке. В этом году она берет первоклашек и будет их учить дистанционно (школа без бомбоубежища). Она не понимает как ей "по телевизору" поставить правильное удерживание карандаша, как видеть скорость усваивания материала, с кем из детей надо дополнительно заниматься, а кто уже умеет читать и писать и его нужно занять чтоб скучно не было. Да и само обучение - надо чтоб с ребенком кто то из родителей был, чтоб включил, настроил, подготовил. В общем она не понимает как будет проходить учеба в этом году. Особенно для первоклашек.

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Invest-finans сказал:

Разговаривал вчера с учителем начальных классов. Она в шоке. В этом году она берет первоклашек и будет их учить дистанционно (школа без бомбоубежища). Она не понимает как ей "по телевизору" поставить правильное удерживание карандаша, как видеть скорость усваивания материала, с кем из детей надо дополнительно заниматься, а кто уже умеет читать и писать и его нужно занять чтоб скучно не было. Да и само обучение - надо чтоб с ребенком кто то из родителей был, чтоб включил, настроил, подготовил. В общем она не понимает как будет проходить учеба в этом году. Особенно для первоклашек.

а хіба останні пару років ми не побачили, що дистанційна освіта це лише видимість освіти? ніхто ті уроки не дивиться і нічого не робить...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Invest-finans сказав:

Разговаривал вчера с учителем начальных классов. Она в шоке. В этом году она берет первоклашек и будет их учить дистанционно (школа без бомбоубежища). Она не понимает как ей "по телевизору" поставить правильное удерживание карандаша, как видеть скорость усваивания материала, с кем из детей надо дополнительно заниматься, а кто уже умеет читать и писать и его нужно занять чтоб скучно не было. Да и само обучение - надо чтоб с ребенком кто то из родителей был, чтоб включил, настроил, подготовил. В общем она не понимает как будет проходить учеба в этом году. Особенно для первоклашек.

Іншого виходу немає.Не розуміє? Нехай іде на ферму корів доїти.Хто хоче шукає можливості, хто не хоче шукає причини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Іншого виходу немає.

вихід завжди є. навіть два. навіть якщо вас з'їли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

а хіба останні пару років ми не побачили, що дистанційна освіта це лише видимість освіти? ніхто ті уроки не дивиться і нічого не робить...

На жаль це тест і для нас як батьків.Моя дитина чудово вчиться і дистанційно.Так ,важче і дорожче, а що поробиш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

вихід завжди є. навіть два. навіть якщо вас з'їли.

Є звичайно- займатись тим що розумієш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

На жаль це тест і для нас як батьків.Моя дитина чудово вчиться і дистанційно.Так ,важче і дорожче, а що поробиш.

всі хто мав бажання, скористались можливістю та забезпечили очне навчання за кордоном. вперше в історії це стало доступно навіть для бідних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

всі хто мав бажання, скористались можливістю та забезпечили очне навчання за кордоном. вперше в історії це стало доступно навіть для бідних.

Мова йшла ще про початок пандемії.Тоді такої можливості не було для основної маси населення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Мова йшла ще про початок пандемії

 

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

чудово вчиться і дистанційно

теперішній час дієслова та назва теми :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

На жаль це тест і для нас як батьків.Моя дитина чудово вчиться і дистанційно.Так ,важче і дорожче, а що поробиш.

Ну, мой ребенок тоже учится дистанционно. В двух университетах. И работает. Речь о учениках младших классов. Особенно о тех, у кого родители работают. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Invest-finans сказав:

Ну, мой ребенок тоже учится дистанционно. В двух университетах. И работает. Речь о учениках младших классов. Особенно о тех, у кого родители работают. 

Хто хоче шукає можливості, хто не хоче шукає причини.Це взагалі не проблема в порівнянні з тими дітьми батьки котрих- загинули наприклад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Хто хоче шукає можливості, хто не хоче шукає причини.Це взагалі не проблема в порівнянні з тими дітьми батьки котрих- загинули наприклад.

я жорстокого припиняв спроби дітей кивати на тих у кого щось гірше. ніколи не треба рівнятися на дурніших та бідніших чи ще якось потерпілих. мене аж ніяк не заспокоює що у світі мільярди живуть в лайні та їдять лайно. це їх вибір. а можливості потрібно оцінювати персонально свої за своїх же обставин. краще за всіх в моєму класі вчився хлопчик, дитина страшних алкашів. завжди голодний та побитий. у його випадку взагалі відсутність батьків можлива була б кращою. я вже тоді почав думати навіщо ходять в школу ті, кому це не цікаво і навіщо на них витрачали свій час вчителі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Хто хоче шукає можливості, хто не хоче шукає причини.Це взагалі не проблема в порівнянні з тими дітьми батьки котрих- загинули наприклад.

То есть вы предлагаете детям, потерявшим родителей из за войны "искать возможности"? А не слишком ли цинично?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Invest-finans сказав:

То есть вы предлагаете детям, потерявшим родителей из за войны "искать возможности"? А не слишком ли цинично?

А вони це і роблять.Іншого виходу не мають, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Invest-finans сказал:

То есть вы предлагаете детям, потерявшим родителей из за войны "искать возможности"? А не слишком ли цинично?

ну так щоб більше взагалі родичів не було, мабуть дуже велике виключення...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

я жорстокого припиняв спроби дітей кивати на тих у кого щось гірше. ніколи не треба рівнятися на дурніших та бідніших чи ще якось потерпілих. мене аж ніяк не заспокоює що у світі мільярди живуть в лайні та їдять лайно. це їх вибір. а можливості потрібно оцінювати персонально свої за своїх же обставин. краще за всіх в моєму класі вчився хлопчик, дитина страшних алкашів. завжди голодний та побитий. у його випадку взагалі відсутність батьків можлива була б кращою. я вже тоді почав думати навіщо ходять в школу ті, кому це не цікаво і навіщо на них витрачали свій час вчителі...

Я саме це і мав на увазі-не потрібно нити коли навкруг є стільки можливостей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Я саме це і мав на увазі-не потрібно нити коли навкруг є стільки можливостей.

а я ще раніше жалівся що можливості 90-х проїбав. а тут все тільки починається!

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2022 в 16:29, OlaR сказал:

Ось можу Вас запевнити : дитина, що не вивчала всі предмети на відмінно, а вибрала декілько цікавих, значно легше вибирає фах. 

Я бы дополнил, что-бы среди выбранных, были те, по которым сдавать ЗНО. И что-бы изменений за месяц, два до сдачи не пришло

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...