Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

Только что, OlaR сказал:

 золоті медалісти, 😉 які так і не зрозуміли до кінця школи, що їм подобається :)

це проблема не тільки медалістів. і взагалі до теми не має відношення. вибір фаху не проста задача для більшості. батьки її часто тільки ускладнюють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

це проблема не тільки медалістів. і взагалі до теми не має відношення. вибір фаху не проста задача для більшості. батьки її часто тільки ускладнюють.

Ось можу Вас запевнити : дитина, що не вивчала всі предмети на відмінно, а вибрала декілько цікавих, значно легше вибирає фах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Та ладно. Хочу побачити  інтроверта, який набув всіх навичок :ROFL: 

Вас кидає в крайнощі. Ніхто не каже набув всіх, але якщо умовно робив кроки - то може бути здобуто щось інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, loader сказал:

і взагалі до теми не має відношення.

ну тоді треба визначитись - освітній процес щоб працюючи батьки могли дитину здихатись на більшу частину дня чи для того щоб її чомусь навчити та виявити до чого у неї найбільші схильності? як на мене, то вже в 5 років ясно що з того може вирости...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Ось можу Вас запевнити : дитина, що не вивчала всі предмети на відмінно, а вибрала декілько цікавих, значно легше вибирає фах. 

А я з цим сперичався? ) Та навіть термін "легше", а далі що? Можна впертись в стелю зростання вже будучи фахівцем. Крім того саме життя іноді змушує перепрофільовуватись, озирніться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

Вас кидає в крайнощі. Ніхто не каже набув всіх, але якщо умовно робив кроки - то може бути здобуто щось інше.

Ви впевнені, що області, де дитина не має здібностей та які йому не цікаві, варті того, щоб на них витрачати багато часу? Він там завжди буде програвати тим, хто ці здібності мають. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Ви впевнені, що області, де дитина не має здібностей та які йому не цікаві, варті того, щоб на них витрачати багато часу? Він там завжди буде програвати тим, хто ці здібності мають. 

Я впевнений в тому що не спробувавши - не визначиш чи маєш ти там здібності. А спробувати - це докласти зусиль, а не сходу сказати це не моє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

А я з цим сперичався? ) Та навіть термін "легше", а далі що? Можна впертись в стелю зростання вже будучи фахівцем. Крім того саме життя іноді змушує перепрофільовуватись, озирніться.

Ну й що? Буде цікавість - вивчить. Уявлення про предмет є - достатньо, щоб перепрофільовуватись. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Я впевнений в тому що не спробувавши - не визначиш чи маєш ти там здібності. А спробувати - це докласти зусиль, а не сходу сказати це не моє.

Звичайно. Тре пробувати. Тому так багато предметів у школі, щоб всі діти могли все спробувати та визначитись, які предмети вчити більш поглиблено, а по яким тільки в обсязі уявлення 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, OlaR сказав:

Звичайно. Тре пробувати. Тому так багато предметів у школі, щоб всі діти могли все спробувати та визначитись, які предмети вчити більш поглиблено, а по яким тільки в обсязі уявлення 

Головний предмет для хлопчаків в школі це звичайно фізкультура, бо раби повинні бути сильними і витривалими, а також військова підготовка, бо треба готувати їх до війни змалечку, щоб добре захищали інтереси панів. Для дівчаток головне прибирання та слухняність і ще іноземна мова, щоб розуміли що пан вимагає робити. Всі інші предмети лише для того, щоб знали що є такі. Навчати майбутніх рабів всієї шкільної програми це гаяння часу та грошей панів.

Дозвольте поздоровити всіх з днем незалежності!

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна цю сволоту відправити обратно туди, звідки воно вилізло? Як руззьку наволочь корчить від нашого державного свята, як чорта від ладана.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2022 в 15:03, loader сказал:

 

І от найважче - навчити тому що не дуже то і заходить, але ж необхідно. Це вже потрібно виховувати характер. А це не зробиш без особистого прикладу. Тут наприклад пан хоче щоб йому виключно в робочий час оплачували навчання - чому він може навчити, якщо він сам не вчиться по життю і по суті не конкурує і не росте.

Може в ІТіців це так працює, відпахав на галері, прийшов вивчив впісля робочий час  якусь хрень, заробляв 2 штуки баксів, став заробляти 4, то мені  тратити свій вільний час, щоб підняти свою ЗП скажімо з 300 до 400 баксів сумнівний спосіб займати свій вільний час навчанням. 🤷‍♂️😼

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера был в школе на собрании,  из класса ровно половина будет заниматься Онлайн, остальные очно, но с чередование с онлайном. Со школы около 140 чел остаются на учёбу за границей(это с тысячи) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, sergio сказав:

Вчера был в школе на собрании

І це у Львові. А що в Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі та навіть у Київі?

Не складно кожному згадати той час, коли були у шкільному віці, та згадати яке було бажання виконувати домашні завдання, особливо коли батьки не перевіряють. Це онлайн навчання - те саме. Діти залишаться неосвіченими та неписьменними. За кілька років знадобиться програма по подоланню неписьменності як це було сто років тому. 

Хоча, як я вже писав вище - хазяйвам не потрібні розумні раби. Головне щоб старанно виконували роботу за миску їжі і не завдавали проблем хазяйвам.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто ще хоче забовтати цю важливу тему спитайте у албанського турИста як воно📌

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У цієї пнночки як завжди дописи пов"язані з виразкою шлунку і не мають до теми топіку жодного відношення. Це і не дивно. Заздрість та безкарність породжують дописи з переходом на особистості за незмоги та розумової нездібності висловлюватися за темою обговорення.

Краще б розвовіли про те, якми чином будуть навчатися українські діти в українському Гостомелі, чому будуть навчатися і чим це їм допоможе в житті.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Humanite сказал:

І це у Львові. А що в Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі та навіть у Київі?Не складно кожному згадати той час, коли були у шкільному віці, та згадати яке було бажання виконувати домашні завдання, особливо коли батьки не перевіряють. Це онлайн навчання - те саме.

На привеликий жаль, наш йобонутий сусід не дозволяє нам зараз проводити навчання офлайн. Що робити - краще меньш освідчені ніж мертві. Поки дитина жива та непокалічена все можно наздогнати.

Цитата

Діти залишаться неосвіченими та неписьменними. За кілька років знадобиться програма по подоланню неписьменності як це було сто років тому. 

Не фантазуйте, будь-ласка. Як сто років тому не буде, але якість освіти, звичайно, буде нижчою

Цитата

Хоча, як я вже писав вище - хазяйвам не потрібні розумні раби. Головне щоб старанно виконували роботу за миску їжі і не завдавали проблем хазяйвам.

Не мрійте, будь-ласка. Раша не переможе. Це тільки їй потрібні неосвідчені раби та гарматне м"ясо. 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

4 часа назад, Humanite сказал:

Хоча, як я вже писав вище - хазяйвам не потрібні розумні раби.

путіносос розповідає про розум та рабів - це 5.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а як тепер будуть працювати укриття/бомбосховища, які були на базі шкіл та учбових закладів? Їх і так (укриттів) практично не має (метро та новітні містечка), а тут і це повинні закрити! З переліку загальнодоступних сховищ карти Києва вони, поки що, не зникли ... Питання???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Firetuf сказал:

Цікаво, а як тепер будуть працювати укриття/бомбосховища, які були на базі шкіл та учбових закладів? Їх і так (укриттів) практично не має (метро та новітні містечка), а тут і це повинні закрити! З переліку загальнодоступних сховищ карти Києва вони, поки що, не зникли ... Питання???

а як же плани розмістити в школах біженців на зиму?

я вже не кажу про непідтверджену інформацію про специфічне використання одного з корпусів школи в Кійові...

співчуваю всім дітям, батьки яких виявилися не готовими до війни...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а як же плани розмістити в школах біженців на зиму?

я вже не кажу про непідтверджену інформацію про специфічне використання одного з корпусів школи в Кійові...

співчуваю всім дітям, батьки яких виявилися не готовими до війни...

Один добродій, серйозна людина, до речі, "хрест на пузі" давав, якщо сєпар напише українською, то він, принаймі, на цьому форумі, не буде ковєркати назву столиці нашої рідної України. 

А на повірку, з'ясувалось, що пацан так, балалайка.....

Прошу, хоч на мої пости, не падати до рівня *****. Ок?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

Один добродій, серйозна людина, до речі, "хрест на пузі" давав, якщо сєпар напише українською, то він, принаймі, на цьому форумі, не буде ковєркати назву столиці нашої рідної України. 

А на повірку, з'ясувалось, що пацан так, балалайка.....

Прошу, хоч на мої пости, не падати до рівня *****. Ок?

я ж не сєпар :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

а як же плани розмістити в школах біженців на зиму?

Планували розмістити у школах, що будуть навчатись онлайн. В Києві, наприклад, більшисть

Цитата

я вже не кажу про непідтверджену інформацію про специфічне використання одного з корпусів школи в Кійові...

І не тре казати. Один корпус однієї школи погоди не зробить

Цитата

співчуваю всім дітям, батьки яких виявилися не готовими до війни...

Ми два роки вчились онлайн. Так що всі максимально готові до цього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

я ж не сєпар :ROFL:

"Та бачу, що не москаль..."(с) 🤣

Це якб и, ти був перефарбований, я навіть і не звертався би...))) От вчорашні риги, то "кончіта навратілова". Там все ясно. Пан ґарно володіє польською? То є барзо. Пиши польською, заодно і нас навчи. Пше прошу.

Ось читаю, америкосики ще не починали навіть нам серйозно постачати, єс ще не починали серйозно фінансувати нас, балтійці, наші лісові браття, як криголами, торпедують візові перешкоди підарашам... Ось це приємно, а не Київ рідненький від ковєрканій оберігати.... Краще приїжджай, зустрінемо по нашому, по сімейному!)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...