Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ещё раз о креплении паробарьера.

roverspam

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, V.K.L сказав:

У меня несколько иной вариант, это все надо сделать на армопоясе. Я вообще хотел понять насколько вообще должен быть этот слой герметичный, я вот не верю что его можно сделать 100% герметичным.

Робіть як задумали , у вас же там не сауна. Армопояс знаходиться внизу , вологе тепле повітря концентрується вверху. Я взагалі живу в будинку де пароізоляція відсутня в принципі , і нічого , жодного разу не було проблем з конденсатом. Головне це - забезпечити герметичність самого утеплення , щоб не було пустот , шпарин і тд.. Ну і належний теплоспротив в цілому (відсунути точку роси якомога далі від ПІ)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.000d4c2ec7f67fa7343de9009dbd9563.png

Купив такий герметик, сохне довго, але трима дуже надійно. Він не дорогий порівняню. Або шукайте бутилкаучукову стрічку на олх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бутилкаучукова стрічка - це самоомана. Я б на вашому місці не ризикував. У мене стики ПІ склеєні на К2, але не дуже воно добре тримає, як на мене. Поверх все одно пройшовся DELTA MULTIBAND.

До стіни є декілька варіантів, але я обрав delta-tixx, про що не шкодую. Дуже круто тримає.

Скільки у вас погонних метрів стиків вийде?

Що до цього питання: Да и как проверить вообще на наличие дырок мелких после строителей? - ЗРОБИТИ САМОМУ) Я будівельникам-шабашникам не вірю. Мені вони хотіли взагалі ПІ до стіні рейкою на забивні кріпити. Пішли за російським кораблем одразу.

Ви утеплення робите раз і назавжди. Це не шпалери. То ж зробіть як треба, і живіть спокійно, знаючи, що з утеплювачем все гаразд і він в безпеці. Не дарма ж всі ці інструкції пишуться.

Але, як вирішите для себе, так і зробите. Ніхто вас не осудить, крім вас самих. Ви ж для себе робите. Заміна утеплювача і переробка ПІ вийде дорожче за зроблене правильно зі старту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.02.2024 в 06:11, V.K.L сказал:

У меня несколько иной вариант, это все надо сделать на армопоясе. Я вообще хотел понять насколько вообще должен быть этот слой герметичный, я вот не верю что его можно сделать 100% герметичным. Так вот если будут проколы мелкие дырочки как это скажется на утеплителе и в целом? Мое мнение чисто техническое, что если пропенить и прижать бруском то ни какой пар не пойдет сквозь эту преграду, а даже если он как то проникнет, то это настолько ничтожно что ни как не отразится на утеплении. И еще можно потом по пене пройти чемто жирным чтоб поры закрыть, типа она же пар пропускает. Ребят я не спорю я просто так думаю.

Якщо периметр та стики будуть погано триматися, їх з часом відірве і буде вітер гуляти а з ним і пара. А дрібні дірочки можна і К2 заклеїти. Вона копійки коштує. Тільки не клейте стики на армований скотч, чи будь який інший загального призначення - все це швидко відстає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі бутилкаучукова тримає дуже міцно (приклеював пароізоляцію до армопояса)

image.thumb.png.3b8a46be0c1965a0e76391da2d5605a9.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...