Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чавунна топка в готовий будинок

olimpiya

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, які варіанти можливі. Цікавить монтаж димаря та чавунної топки без оздоблення.

Вихідні дані: Житловий одноповерховий будинок, у стелі під час будівництва передбачено отвір для майбутнього димаря. Зараз він закритий коробом. Кімната, в якій треба встановити топку - всередині будинку. Над стелею є горище ще, але доступ тільки через отвір над коробом 

На фото - місце розташування майбутньої топки. Поличку знімемо

топка.PNG

Змінено користувачем olimpiya
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стена какая в этом месте?

Пол из чего? (пирог пола)

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, olimpiya сказав:

Підкажіть, будь ласка, які варіанти можливі. Цікавить монтаж димаря та чавунної топки без оздоблення.

Можливо зняти поличку  та встановити піч. А  можливо  встановити піч та зняти поличку.

Що Вас бентежить ?

4 години тому, DimaF сказав:

Стена какая в этом месте?

За умови монтажу металевого димоходу , немає різниці.

4 години тому, DimaF сказав:

Пол из чего? (пирог пола)

За умови монтажу металевого димоходу , немає різниці.

ПС.. Чому кацапською ? Ви не знаєте української ? Чи Ви з кацапстану ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, DimaF сказал:

Стена какая в этом месте?

Пол из чего? (пирог пола)

Стіна 0.5 цегли
Підлога - земля, бетон, тепла підлога, ламінат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, andrey_ka сказал:

 

За умови монтажу металевого димоходу , немає різниці.

 

Я забула написати спочатку. Розглядаємо димарь сертифікований, типу Schiedel

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, olimpiya сказал:

Стіна 0.5 цегли
Підлога - земля, бетон, тепла підлога, ламінат

Вам что то такое подойдет наверное, чтобы без отделки.

spacer.png

 

Насчет пола, надо узнавать у производителей, может ламинат придется в месте установки убрать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, olimpiya сказал:

Стіна 0.5 цегли
Підлога - земля, бетон, тепла підлога, ламінат

На ламінат треба захистити від іскор. На скільки пам'ятаю, то треба 30 см перед дверцятами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.08.2022 в 11:05, olimpiya сказал:

Житловий одноповерховий будинок, у стелі під час будівництва передбачено отвір для майбутнього димаря. Зараз він закритий коробом. Кімната, в якій треба встановити топку - всередині будинку. Над стелею є горище ще, але доступ тільки через отвір над коробом 

А як це отвiр тiльки в стелi,то як той робiтник може потрапити на горище? (як би вiн був щуром))). Як монтувати димохiд вiд стелi до гори, як зробити отвiр в крiвлi-даху?

Як що "Шидель"-вiн мае розмiр по обему -отвiр 36х66см.(це з вент-каналом) пiдключеня повiтря до комiна,(обовязково),а другi варiанти дорожче, або другий димохiд "Класик"- 40х40см.(40х60см)

По вашому фото де поличка, я так розумiю ту стiну довбати "нi-нi" (це я по розмiщеню димохiд).., можна в стiнi,а можна поруч.

Приклад -як може бути, приблизно - фото.

sachta-polovicni-velika.jpg

s6279_helvetia_kp_kachlovy_sokl_zelena.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, volkoff сказал:

А як це отвiр тiльки в стелi,то як той робiтник може потрапити на горище? (як би вiн був щуром))). Як монтувати димохiд вiд стелi до гори, як зробити отвiр в крiвлi-даху?

я так розумію, отвір великий, як короб

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, olimpiya сказал:

я так розумію, отвір великий, як короб

А отвiр, яка длiна-ширина, мае в длiну-1м ?

Як що по габаритам димохiд 36х66см.(з вент-каналом) то залiзти чи вилiзти як? (чи подати iнструмент,вiдро,частини димохода)  А яке у вас "перекриття"?(iз чого),може прийдеця його лaмати.   Чи може на горище е доступ в другому мiстi?

Тут багато нюансiв, як що монтувати до гори димохiд i шоб вiн попав мiж стропилами, i друге, яке у вас на даху покритя?..

Це все тре було написати спочатку, щоб вiдразу вам вiдповiсти як краще зробити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2022 в 14:53, olimpiya сказал:

Я забула написати спочатку. Розглядаємо димарь сертифікований, типу Schiedel

Основне питання буде в цьому, в стелі отвір можна і розширити, а під шидель потрібен фундамент, його просто на стяжку, під якою еппс не поставиш

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

Основне питання буде в цьому, в стелі отвір можна і розширити, а під шидель потрібен фундамент, його просто на стяжку, під якою еппс не поставиш

Не потрiбен фундамент. У Шиделя на 7м. приблизно 760-790кг. тому треба "опорну пяту"40х40см. чи плиту товстиною 5см. така е у комплектi у "Класик"др.виробника. (на -фото пiд дим.опорна пята(5см.) i друга опорна пята,(фiгурна)у неi двi функцii (пiд конденсатосбiрник i сквозне пiд трубу)

А ще можна,на перекриттi виставити 53-й уголок з двух сторiн(закрiпити) i далi пiднiмати димохiд до конька.(плюс крiпленя дим. на стропилах)

dimohodnoe-osnovanie-izostat-duo_1.jpg

34-0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, volkoff сказал:

Не потрiбен фундамент. У Шиделя на 7м. приблизно 760-790кг. тому треба "опорну пяту"40х40см.

ок, але це дуже сміливо заявляти, що нічого не потрібно, це все-таки досить велика зконцентрована вага, щоб її просто так ставити на чистову стяжку, якщо це не передбачалось при її заливці

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, olimpiya сказал:

я так розумію, отвір великий, як короб

А кто знает, если вы точно не знаете!?)

Может там так накрутили, что ничего кроме трубы от буржуйки не пройдет.

Нужно вскрывать и смотреть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотки етапів будівництва маєте?

З чого горищне перекриття? У Вас, здається плаский дах під мембраною.

Я би не ризикнула ставити шидель на стяжку без надійної основи. Якщо стяжка трохи просяде то поведе і підлогу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Музей сказал:

Фотки етапів будівництва маєте?

З чого горищне перекриття? У Вас, здається плаский дах під мембраною.

Я би не ризикнула ставити шидель на стяжку без надійної основи. Якщо стяжка трохи просяде то поведе і підлогу.

В нашому будинку плаский дах і був камін вже з самого початку))).  Це інший будинок, купували (не ми) готовий. Перші господарі будували для себе і залишили ось таке рішення для майбутнього каміну. Нові господарі вирішили зараз зробити камін. ФОто етапів немає. 

Я так розумію, треба зараз починати зі спеціалістів, хто буде робити димарь, щоб вони дивилися на місці, а далі по обставинам. 
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, olimpiya сказал:

щоб вони дивилися на місці, а далі по обставинам. 

Саме так)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, olimpiya сказав:

В нашому будинку плаский дах і був камін вже з самого початку))).  Це інший будинок, купували (не ми) готовий. Перші господарі будували для себе і залишили ось таке рішення для майбутнього каміну. Нові господарі вирішили зараз зробити камін. ФОто етапів немає. 

Я так розумію, треба зараз починати зі спеціалістів, хто буде робити димарь, щоб вони дивилися на місці, а далі по обставинам. 
 

Якщо покрівля має крокви, конькову балку, то саме в них потрібно вписати Шидель, щоб не різати балки. Крок крокви буде 60 см. А вже потім прилаштовувати топку до комину.

Можна і крокви порізати, але простіше підлаштуватися до тих, що є.
Якщо немає доступу на горище, то для початку, розібрати той короб і подивитися на конструкцію покрівлі.

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
В 27.08.2022 в 11:05, olimpiya сказал:

 

На фото - місце розташування майбутньої топки. Поличку знімемо

 

Вітаю!
Розкажіть, будь ласка, яку піч вибрали і як поставили? На ламінат закритий склом, что робили острівець з плитки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 29.08.2022 в 14:16, olimpiya сказал:

я так розумію, отвір великий, як короб

А навіщо, якщо застосовуєте сендвіч-труби, то достатньо вирізати отвір на 5-8 см ширший від зовнішнього діаметру труби, а ці 5-8 см заповнюєте термостійкою базальтовою ватою і накладаєте декоративну накладку. Тобто, якщо діаметр зовнішньої труби сендвічу 22 см то отвір достатній і 30см, думаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...