Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянка для будівництва і постійного проживання "Осокорки Дачі"

-Naum-

Рекомендовані повідомлення

Час від часу приходять думи будуватися і переїждати з квартири в приватний будинок. Територіально зручно, та і взагалі наче подобається "Осокорки Дачі".

Хто що може порекомендувати? 

Розуміємо що місцина хаотично забудована. Хочемо десь поближче або навіть в межах міста, але де вже налагоджені нормальні комунікації. Ну і питання подальшого прописання в такому будинку, колись це було не можливо, Як Зараз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, -Naum- сказал:

Хочемо десь поближче або навіть в межах міста, але де вже налагоджені нормальні комунікації

Какие коммуникации??

Кроме света там ничего нет.

Участок уже есть на примете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я чув про газифіковані ділянки там. 

Ну і світло - може бути ж нормальне, а може бути садове.

На приміті нема. Можливо ця тема допоможе знайти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, недоліки є

Але ж є і плюси - близкість до міста, міський транспорт, Дніпро і безліч озер

Щодо цін - наче мали б зараз попросідати трохи, але щось не видно такої тенденції 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колись читав таку пораду - спробуйте пожити в обраній місцевості. Арендуйте щось. І бажано не влітку, а з осені по весну. Буде краще видно і по електриці, і по заїзду-виїзду, викачка септика, сусіди, магазини тощо. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Осокорках типичная проблема всех советских садоводств - маленькие участки и узкие проезды, которые еще уменьшили отхватив по метру сами садоводы.

Жить там комфортно только если смог завладеть парой участков имхо.

А так больше похожи на фавелы бразильские. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Кирил би ще звернув увагу на те куди все попливе за першого ж влучання в дамбу... на лівому березі взагалі мало придатних для проживання місць...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

а Кирил би ще звернув увагу на те куди все попливе за першого ж влучання в дамбу... на лівому березі взагалі мало придатних для проживання місць...

Первыми Конча Заспа поплывет, Осокорки хоть на пару метров выше))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, DimaF сказал:

Первыми Конча Заспа поплывет, Осокорки хоть на пару метров выше))

у перших є яхти та інше житло...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все плюсы близости к городу нивелируются отсутсвием дорог, плотностью застройки, плохостью коммуникаций. Я бы лучше поискал чуть дальше, но без этих проблем и добираться в город будете приблизительно так же

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня отлично было по лужам плыть, по Осокоркам.

И это еще тепло. вода за день-два уйдет.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

колись продав дачу в осокорках (139я, орієнтир м осокорки), я так думаю шо можуть бути різні ситуації але в нас було наступне
1. вулиці - вузенькі, якшо хтось поставив машину то ой, розвороти та виверти боль, двічі пробивав колесо бо сусіди підсипали собі битою цеглою
2. електрика зношена максимально, на 10 вулиць трансформатор якому 50 років і 50 років тому він був не новий а списаний з якогось объекту
3. зимою якшо э світло то це диво, напруга рендомна
4. із-за забудови поруч (висотки на горі), вся вулиця в ямі - мобільного інету на рівні землі нема (треба мачту)
5. зимою вскривають тупо все
6. повсюди садоводи, це означає шо на всі сторони у вас будуть луди в позі раком 24/7 :) 
7. ГОЛОВНЕ це садове товариство в місті перспективної багатоквартирної забудови, шо це таке і чим загрожує то краще погугліть

8. саме забавне - вночі спиш а в вікно чутно як матом ругаються усіляки будівельники на багатоквартирках
9. влітку ранками частенько непередаваємий штин з мусоросжигалки, бо яма відносно району поруч

 

плюс тільки шо до метро пішки і шо то горде слово Київ

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Багато всього вже сказано, додам лише пару моментів, якщо будете вибирати ділянку саме на Осокорках.

Можливість забудови – яка? Себто скільки площі ділянки залишається, якщо витримувати рекомендовані будівельними нормами відстані. Від червоних ліній (дає Голов. Архітектор району) житлових вулиць та проїздів – 3 м; від гаражу на сусідній ділянці – 10 м: від септику на сусідній ділянці – 5/8 м (в залежності від продуктивності септика). Протипожежні розриви – від 8 м, в залежності від вогнестійкості конструкцій (сусідсько та свого) будинку.

Всі ці обмеження витримати вкрай складно для нешироких ділянок.

Геологія грунтів. Там траплялися деколи шари органіки, і це призводить до здорожчання будівництва. Замовляти геологшічне дослідження, ще не купивши ділянку, видається не завжди доцільним, тому можна спробувати дізнатися історію кооперативу. Якщо це свого часу був намив території луга шаром піску метр чи два, то зазвичай органіку з поверхні лугу не зрізали, намивали поверх. І тоді фактор здорожчання буде (або плитний фундамент з виємкою органіки, або виємка органіки з заміщенням піском, або пальовий фундамент).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шось ви такі страсті написали, там ділянки 6+ соток, з самозахватами біля 8 "в середньому по лікарні", то звичайно не гектар але 8-10 соток то вже по людські ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, standov сказал:

з самозахватами біля 8 "в середньому по лікарні"

Где вы там такие самозахваты видели??

Разве что у реки или болот.

Все участки строго 4-6 соток от силы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Где вы там такие самозахваты видели??

Разве что у реки или болот.

Все участки строго 4-6 соток от силы.

може десь і біло 4-6, в мене на 139й то не так, у мене документи навіть на 7 були при тому сусідські ще трохи більше, фактична біля 8 )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

може десь і біло 4-6, в мене на 139й то не так, у мене документи навіть на 7 були при тому сусідські ще трохи більше, фактична біля 8 )

Возможно эти нарезали позже.

У тещи 126-я, там не больше 6, в основном по 5. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.12.2022 в 12:43, vladimir_arch сказал:

Багато всього вже сказано, додам лише пару моментів, якщо будете вибирати ділянку саме на Осокорках.

Можливість забудови – яка? Себто скільки площі ділянки залишається.................

все ви правильно пишите, ми ще так далеко не зазираємось, тому що сумніви безперечно є

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...