Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зробити,щоб при вимкнені світла вмикався інвертор на циркуляційний насос,і навпаки,вимкався,коли

vasyaru

Рекомендовані повідомлення

Хочу зробити живлення циркуляційного насосу з аккумулятора+інвертор,але так щоб коли вимикається світло то він автоматично вимкався від інвертора,і навпаки,коли з'являється електроенергія,то вимикався інвертор.

Підкажуть яке обладнення купити,чи є готове рішення,чи треба самому збирати схему?

І порадьте яикй саме оптимально купити не дорогий  інвертро і аккумулятор для цього.

І ще питання до спеціалістів:на молочно-товарній фермі  є генератор напруги від ВОМ трактора,для доїння корів,все працює ,вистачає потужності,але кожного разу ,коли вимкається станція підкачки води(один електромотор 1,5 квт,)спрацьовує УЗО на генераторі.Все сухо,ніде нема утєчки води,але вибиває постійно.

Чи можна якось зробити щоб воно не спрацьовувало,або,чи можна змінити його,на звичайний автомат того ж номіналу?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2022 в 10:45, orbital сказал:

Перемикання можна зробити за допомогою реле та контактора.

Підкажіть як саме, і шо для цього треба. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2022 в 11:34, Gitan сказал:

Вместо инвертора купить ДБЖ, который и переключит сеть и зарядит аккумулятор.

Це додатковий блок живлення? Є такий. 

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2022 в 11:34, Gitan сказал:

Вместо инвертора купить ДБЖ, который и переключит сеть и зарядит аккумулятор.

Та воно досить дороге. А можна якось прилаштувати джб від пк, в мене є таке? Але аккумулятор лише від мотоцикла 12в, 4 ам.г. Можна так, і скільки витримає? 

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш аккумулятор не выдержит 4 часа отключения. В случае с инвертором вам после каждого отключения нужно будет вручную включать зарядное для аккумулятора. Дешево этот вопрос не решить. Тем более, что сейчас ажиотаж и все быстро выкупают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gitan сказал:

Ваш аккумулятор не выдержит 4 часа отключения. В случае с инвертором вам после каждого отключения нужно будет вручную включать зарядное для аккумулятора. Дешево этот вопрос не решить. Тем более, что сейчас ажиотаж и все быстро выкупают.

Если не брать во внимание что у тс мелкий аккумулятор, а есть хотя бы 100ка и приличный инвертор который не сгорит в первый день, то в качестве колхоза можно сделать онлайн ибп добавив в схему блок питания от светодиодных лент мощностью чуть больше чем требуют потребители

на олх их пока еще много до 1000 грн я свои вообще по 300-400 покупал на 30 ампер

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vasyaru сказал:

Підкажіть як саме, і шо для цього треба. 

Та тут краще ставити ДБЖ і нормальний акум

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Поки що нічого не питаю тут, бо замовив інвертор і зарядне з Алі.Думаю як все буде,тоді поцікавлюся,як підключати і тд. Аккамулятор 100а.г.  вже купив.

Але знайшов в інетті, що якось можна паралельно основному насосу 220 в., поставить циркуляційний насос 12 вольт. 

Може хто так робив,чи знає, який його краще(не дорогий) купить? 

Їх багато продаютл, але кажуть там є ньюанси якісь. 

Мені не на весь час, а щоб по черзі вмикався від 12 в.,і потім коли є світло основний на 220 в. 

Ось такий пишуть, що підходить для отоплення. І ціну  а основном луплять 4500 грн. ,хоча я знайшов по 900грн. 

Що порадите? 

Screenshot_20221207-035558_Chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vasyaru сказав:

Але знайшов в інетті, що якось можна паралельно основному насосу 220 в., поставить циркуляційний насос 12 вольт. 

Можна поставити паралельно, але тоді кожен насос має мати зворотній клапан.

5 хвилин тому, vasyaru сказав:

Ось такий пишуть, що підходить для отоплення. І ціну  а основном луплять 4500 грн. ,хоча я знайшов по 900грн. 

На картинці — це дешева пластикова фігня для холодної води. Для опалення воно не годиться, ну хіба ви збираєтесь обігрівати холодною водою. Ну і напірно-розхідна характеристика швидше за все буде недостатньою для системи опалення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, volomoto сказал:

Можна поставити паралельно, але тоді кожен насос має мати зворотній клапан.

На картинці — це дешева пластикова фігня для холодної води. Для опалення воно не годиться, ну хіба ви збираєтесь обігрівати холодною водою. Ну і напірно-розхідна характеристика швидше за все буде недостатньою для системи опалення.

Дякую! А підкажіть який саме вибирати, і на які характеристики дивиться?А краще аби дали посилання,де такі продаються,щоб зрозуміти що шукати.

Але я в ютубі бачив,що такі,але жовті,ставляють на опалення.Вроді працюють. 

В характеристиках пишуть що витримує 90°с, підіймає на 5 м., 16 ват, і тд. 

Ось на промі опис їх. 

pavlograd.prom.ua/ua/p1290238221-vodyanoj-nasos-750.html

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, vasyaru сказав:

В характеристиках пишуть що витримує 90°с, підіймає на 5 м., 16 ват, і тд. 

Це надто добте, щоб бути правдою, враховуючи пластиковий корпус, який мав би ще витрмувати 8 бар.

Я таке рекомендувати не можу, але ви на свій страх і ризик можете поставити, якщо від того насоса залежить чи буде у вас тело в хаті, чи ні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так же интересуюсь вопросом отопления. Дом остывает быстро за время, пока света нет, а когда он есть, прогреваться не успевает нормально. Искал тоже насосы 12В, но не нашел нечего толкового и не за все деньги мира. Интересно будет ли через инвертор работать стандартный домовой насос bps25-6s, если синусоида не "модная". Котел у меня от газа и так работает и запускаеться без електричества, а вот насос отдельностоящий. Сейчас уже и пожалел, что заменил когдашнее "паровое" отопление на новомодные алюминьки и пластик)) Кто подскажет по синусоидам и насосам? Кто то говорит работать будет но сдохнет насос быстрее, кто то говорит вообще не будет работать...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пробував запускать через дбж від пк, так  мотор гуде як чорт. Побоявся довго тримати, виключив. От тепер замовив інвертор з чистим синусом, тому й мусолю цю тепер цю тему. Цікавить тепер,якщо нема нормального насоса на 12 в., спосіб підключення і інвертора і мережі на один кабель насоса, але щоб працював по черзі, коли є, і коли нема електрики. 

А дехто запускає, і не боїться, шо згорить насос. 

Якщо є фінінси, купіть інвертор с правильним синусом, аккамулятор, і підключауте, коли нема світла. 

Мені треба, щоб само перемикало. 

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Китайци напутали, прислали инвертор на 60 Гц. 😪

Шо делать? Можно им пользоваться, подключать циркуляционный насос и остальные приборы? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Прошу знов пораду.

Замовив оце все(шо на фото), дорого,вигідно,чи ні інша річ.

Хочу зробити ввімкнення циркуляційного насосу, чи просто світла, через: акб-зарядне-інвертор-АВР.Порядок може бути інший, який краще порадите.

В принципі нічого заумного.

Але ж хочеться так зробити, щоб інвертор весь час не робив, а лише, коли пропадає мережа. А при включенні світла,щоб і інвертор автоматично вимикався, а зарядне якщо треба, заряджало акб.

Є якісь ідеї?

Чи краще некупувати це, а купити один UPS інвертор? Хоча такий на порядок дорожчі від всього цього комплекту.

Дякую!

Screenshot (22).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vasyaru сказал:

Чи краще некупувати це, а купити один UPS інвертор? Хоча такий на порядок дорожчі від всього цього комплекту.

Якщо хочете подешевше - можна купити звичаний комп'ютерний безперебійник і замінити акумулятор.

Або замінити освітлення і циркуляційник на 12В (і купити безперебійник на 12В).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, InSAn сказал:

Якщо хочете подешевше - можна купити звичаний комп'ютерний безперебійник і замінити акумулятор.

Так і зробив, - працює гарно, ціна питання теж адекватна, тільки треба ще плавний пуск на насос. Для тих кого хвилює правильний синус - безперебійник брати не "звичайний" а розумний, для APC наприклад це smart серія.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Malchish сказав:

плавний пуск на насос

На циркуляційний? В розетці самий дешевий APC smart коштує майже 20к, в нас вже повно навезли інверторів luxeon ips-300s по 2600грн і LogicPower AGM 12V9Ah по 1100грн, виходить за 4800грн вийде майже той самий упс, тільки ще якесь реле прикрутити, або може зовсім обійтися, в мене наприклад як починаються планові відключення, то роутер напряму працює від аккумулятора і включенного до нього зарядного

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

На циркуляційний?

Ні, то я про свій скваженний насос писав.

 

1 час назад, normal сказал:

В розетці самий дешевий APC smart коштує майже 20к

Так, згоден по грошах інвертор набагато дешевше виходить, але до нього щеж зарядку тре прикупити, я свого упса б/у брав влітку зі здохлими батарейками, трохи менше 2кВт він мені тоді в 6500 грн обійшовся.

Змінено користувачем Malchish
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.12.2022 в 18:12, vasyaru сказал:

Китайци напутали, прислали инвертор на 60 Гц. 😪

Шо делать? Можно им пользоваться, подключать циркуляционный насос и остальные приборы? 

на ютубі було відео, де в інверторі був перемикач 50/60Гц

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.01.2023 в 19:06, InSAn сказал:

Якщо хочете подешевше - можна купити звичаний комп'ютерний безперебійник і замінити акумулятор.

Або замінити освітлення і циркуляційник на 12В (і купити безперебійник на 12В).

Є такий,не годиться.Пробував.

Що стосується насоса,то теж купив,йде десь,але там треба отоплення трохи розбирати,а не хотвлось би.Поки що розраховую на цю схему.

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.12.2022 в 22:57, vasyaru сказал:

А які взагалі є, 12 вольтові циркуляційні насоси, підходящі для таких цілей? 

есть. видел видео - циркуляционный насос тосола в газели. толи на дополнительную печку, толи еще как. напрямую от 12 вольт работает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...