Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Про вибір

Вомбат

Про вибір  

46 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Питання до тих, хто з тих чи інших причин голосував за Володимира Олександровича Зеленського. Якби у 2019 році особисто ви знали, що у 2022 році буде така ситуація в країні, війна, хаос, долар по 40, відсутність інтернету та електрики, подекуди опалення, що все, звісно, є чистим співпадінням з каденцією Володимира Олександровича Зеленського - чи проголосували би ви за нього знову? Без срачу, будь ласка.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна додати варіант 3?

Шось на кшталт "Чи варто Вомбату зфокусуватися на діяльності, що несе користь, або просто піти в дупу?"

  • Лайк 8
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В отсутствии интернета есть большой плюс.Если бы не было интернета,я бы никогда не знал о существовании автора этой темы.

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за зауваження.
Саме зараз дороблюю вже свою скромну посилку товаришу на передову. Це не перша моя допомога армії і далеко не остання.
Але я все ж акцентую увагу і на своєму проханні: будь-ласка, тримайте себе в руках і утримуйтеся від срачу.
Зі сподіваннням, Вомбат.

10 хвилин тому, outdoor24 сказав:

Чи варто Вомбату зфокусуватися на діяльності, що несе користь

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, це опитування маніпулятивне і не має ніякого сенсу, крім розведення срачів. 

Те, хто став чи не став у нас президентом в 2019 не мало вирішального значення для початку війни йобнутими сусідами. І далеко не факт, щоб при ПОП все було б краще. Я сам не фанат команди Зе, але причини того, що ми зараз в сраці, не в 2019 році, а років на 30 раніше. Тому краще попитайте у своїх батьків та їх знайомих, за кого вони голосували і чим думали. Та й свій вибір пригадайте.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

Вомбат, це опитування маніпулятивне

І яка, на Вашу думку, ціль маніпуляції? Мені дуже цікаво, чесно. Бо вибори у нас аж так далеко, що навіть сенсу нема про це говорити.

 

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

не має ніякого сенсу

Не скажіть. Цікаво, який відсоток людей може змінювати свою думку в залежності від результатів їх діяльності.
Насправді, давайте без срачу. От серйозно. Цікаве ж питання, насправді. Цікаво глянути на результати.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

І яка, на Вашу думку, ціль маніпуляції?

є у вас слабина - любите людей гнобити за невідповідність їх поглядів вашим, особливо, коли вибір призводить чи асоціюється (хоч лише і у вашій уяві) з негативними наслідками. такий ви собі трохи моральний збоченець.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, мої слабини - то таке. Як і мої моральні збочення. Маю право, аоки в країні демократія.
Мене цікавила, яка, на Вашу думку, ціль маніпуляції? Просто для мене це досить несподівано, що опитування маніпулятивне, намагався зробити його максимально коректним. Зазвичай я так не роблю. Але тут мене дійсно цікавить результат опитування. Тому і написав його в максимально коректній формі.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто предвидел это и не голосовал за Зе, тому к какому лагерю примыкать?)

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, DimaF сказав:

А кто предвидел это и не голосовал за Зе, тому к какому лагерю примыкать?)

Прошу утриматися від голосування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Вомбат сказав:

ціль маніпуляції?

потішити власну пихатість. шось типу - от Вомбат розумний був, а вони дурні були, а тепер частина дурних визнала, що вони були дурні, а частина ні, при цьому ви як були розумним, так і залишилися. 

якщо ваша мета дійсно дізнатися відсоток людей, що може змінювати свою думку в залежності від результатів їх діяльності, то спитайте без прив'язки до Зе чи По, а наприклад про відношення до вступ в НАТО, чи про відношення до расєї, як, прости господи, дружньої держави.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

от Вомбат розумний був, а вони дурні були, а тепер частина дурних визнала, що вони були дурні, а частина ні, при цьому ви як були розумним, так і залишилися. 

Зауважте, це Ваша думка, яку я щиро поважаю.
Але Ви помиляєтеся. Потішити своє самолюбство не є ціллю даного опитування, ціль я визначив цілком чітко.
А тішу своє самолюбство я в ФБ, показуючи свої дописи за 2019 рік. Але це настільки очевидно вже все, що трошки і набридло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут може краще зробити голосовалку чи будете знову голосувати за цю "зекоманду"?  Бо "зезверху" повним ходом готуються до нових виборів попри війну.  Невдовзі ми почуємо про якусь нову партію Зе і нам знову будуть впарювати "стару заїджену пластинку" як все буде добре...  Але тільки упороті виборці "хоч посміємось" не бачать, що Україна рухається зовсім не в тому напрямі  і все списується на те, що у нас війна.  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясніть будь ласка мету цього маніпулятивного опитування. Питання до Вомбата

 Я бачу тільки привід для срачу.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я думаю, що такі як Вомбат в сто раз гірше всяких костяничів. Такі люди постійно штовхають суспільство до такого ж стану, як було в часи УНР. От і виникає думка, Вомбат-це корисний ідіот, чи свідомий ворог України?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, yukon сказал:

А я думаю, що такі як Вомбат в сто раз гірше всяких костяничів. Такі люди постійно штовхають суспільство до такого ж стану, як було в часи УНР. От і виникає думка, Вомбат-це корисний ідіот, чи свідомий ворог України?

Поки існують такі вомбати, які задають незручні питання і не збираться прогинатись "под изменчивый мир", до тих пір в Україні не все втрачено, але як тільки вомбати вимруть\виїдуть, а залишаться голосувальники "по пріколу" за "пиво і відосики" то Україна загине, і до цього йде...

ЗИ:  на днях знайомий розповідав, як він разом з донькою повертались в Україну з Фінляндії, прикупивши там б\у автівку:  - перше віконце на кордоні - тут у вас все неправильно з документами, повертайтесь назад у Польщу і переробляйте документи - так ми їдемо з Фінляндії і що у нас неправильно? - ....  -  Скільки? -  500 грн.;   - друге віконечко:   тут у вас все неправильно, треба чекати начальника митниці, він буде рано вранці, поки все у комп"ютері переробимо, то будете стояти 2 доби  -  Скільки? - 500 грн.   -  на виїзді погранці: тири-пири, 1000 грн. - Хлопці, а там же по 500?  -  А нам  1000 більше подобається! ...      Ну не СУКИ?  Митниця - обличчя країни.  В країні ВІЙНА, а ці ЗЕмудараси у погонах доять свій народ...  Що про це невідомо?  І куди йдуть ці гроші? На наступні вибори?   Питання риторичне ... 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, hause сказал:

Поки існують такі вомбати, які задають незручні питання і не збираться прогинатись "под изменчивый мир", до тих пір в Україні не все втрачено, але як тільки вомбати вимруть\виїдуть, а залишаться голосувальники "по пріколу" за "пиво і відосики" то Україна загине, і до цього йде...

ЗИ:  на днях знайомий розповідав, як він разом з донькою повертались в Україну з Фінляндії, прикупивши там б\у автівку:  - перше віконце на кордоні - тут у вас все неправильно з документами, повертайтесь назад у Польщу і переробляйте документи - так ми їдемо з Фінляндії і що у нас неправильно? - ....  -  Скільки? -  500 грн.;   - друге віконечко:   тут у вас все неправильно, треба чекати начальника митниці, він буде рано вранці, поки все у комп"ютері переробимо, то будете стояти 2 доби  -  Скільки? - 500 грн.   -  на виїзді погранці: тири-пири, 1000 грн. - Хлопці, а там же по 500?  -  А нам  1000 більше подобається! ...      Ну не СУКИ?  Митниця - обличчя країни.  В країні ВІЙНА, а ці ЗЕмудараси у погонах доять свій народ...  Що про це невідомо?  І куди йдуть ці гроші? На наступні вибори?   Питання риторичне ... 

Я здаюсь, ви перемогли. Терміново влаштовуємо революцію, скидаємо зе мудаків. Надіємся, що кацапські митники, які неодмінно з'являться після цього на кордоні будуть чесними і непідкупними.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, hause сказав:

Ну не СУКИ?  Митниця - обличчя країни.

а чи не СУКИ ті, хто дає хабара? він не обличчя країни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, outdoor24 сказав:

а чи не СУКИ ті, хто дає хабара?

Ви, певно, ніколи не гнали тачку з Європи. Коли ти стоїш, тебе всі хєрять, бо, мовляв, документи неправильно оформлені, а що робити - ніхто і не скаже. І ти розумієш, що ти або стоїш перед митницею, як дебіл, або повертаєшся оформляти щось, невідомо що, як дебіл, і не факт, що наступного разу знову не бортонуть, або просто плюєш на все і даєш тварині те, що вона просить.
Ну, можна ще спробувати копів викликати. Так студенти зробили, яким незаконно відмовили у виїзді за кордон на навчання. Ну, їм там на місці протоколи про спробу незаконного перетину кордону і виписали. Щоб не були такими розумними...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Вомбат сказав:

Ви, певно

стандартні відмазки, можна застосовувати в будь-якому випадку, коли даєш хабар.

тут на форумі був детально описаний випадок пригону авто з Німеччини. не пам'ятаю, щоб там все було так погано.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...