Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

Про електроопаленя з періодичним відключенням світла, з бочкою на 1000л і теплою підлогою поки все більш менш виходить. Але і зима тепла.

Січень 2023р

Витрачено всього 2865 кВт·год 
День - 883 кВт·год
Ніч - 1982 кВт·г


Середня температура в будинку 22.5°C
Середня вулична температура +4 °C www.timeanddate.com/weather/ukraine/uzhgorod/historic?month=1&year=2023
500 квт приймаю витрати на все решту

Витрати на 1° C дельти на 1м2: 2365/210/18.5 = 0,608

+ помагав камін(разів 5) коли не було світла

Насоси опалення працюють через інвертор

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Январь 2023 

Отопление конвекторами (7 шт по 1-2 квт) + горячая вода бойлер (2.4 квт)

Всего 1017 квт (включаю горячую воду 189 квт (только по ночному тарифу)

День 632 квт

Ночь 385

На первом этаже раз 5-7 догревал буржуйкой по 3-4 часа из за отсутствия света. 

Змінено користувачем Александр Блощицкий
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.02.2023 в 13:42, shusta сказал:

з бочкою на 1000л і теплою підлогою

Електрокотел ,чи тени гріють? Який інтервал відключення світла,потужн. котла,тену ?за ск часу нагрівае від і до заданої  темпер? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Asot сказав:

Електрокотел ,чи тени гріють? Який інтервал відключення світла,потужн. котла,тену ?за ск часу нагрівае від і до заданої  темпер? Дякую!

Protherm СКАТ 14 кВт. Час залежить від температури на вулиці, в мінус 15 бочку не встигає нагрівати за ніч, біля 0 градусів - всю ніч і не працює. Бочка гріється від 28 до 80 градусів при паралельній віддачі тепла в будинок. Вночі працює на всю потужність, в день по ситуації, інколи вмикав на 7-9 квт.

Графіки типу таких, білі квадратики світло є.

Прихований текст

325396827_1617003849083321_6266026715382693197_n.thumb.jpg.eabc1af64bd110c238f5adc51efab28a.jpg326214155_586297393339787_955507419036880593_n.thumb.jpg.f4e760a191160f35d5b9d9b74140637b.jpg327564696_955913765392846_8373056751886237022_n.jpg.df2181b9391f84073c9b88b7d4a870e1.jpg328309933_1682725768847185_5919038327852850645_n.thumb.jpg.b0b6f552e5b946b4088afb324d122676.jpg

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shusta сказал:

Protherm СКАТ 14 кВт

То у вас котел чисто на бочку  ? Яка площа у вас  і на ск хватае наприклад нагрітої бочки ,якщо типу не мае світла ? На  бочку ще е щось підключене тп котел,чи газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Asot сказав:

То у вас котел чисто на бочку  ?

Котел може працювати на бочку, напряму на опалення, на бойлер

2 години тому, Asot сказав:

на ск хватае наприклад нагрітої бочки ,якщо типу не мае світла ?

в залежності яка температура на зовні, так як температурою теплого полу керує погодозалежна автоматика, окрім вуличної температури цей час залежить від того на скільки добре зроблено утеплення, які вікна і ще дуже багато нюансів. В моєму випадку при повністю нагрітій бочці на ранок в більшості днів котел не вмикається. Автоматика і насоси працюють завжди, вони підключені до гібридного інвертора. Про площу, утеплення і тд в цій темі є детальний опис, пошукайте.

2 години тому, Asot сказав:

На  бочку ще е щось підключене тп котел,чи газ?

ні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.02.2023 в 13:42, shusta сказав:

Середня вулична температура +4 °C www.timeanddate.com/weather/ukraine/uzhgorod/historic?month=1&year=2023

Не можу знайти середню температуру за січень у Львові, але статистично це на 2 градуси менше, ніж в Ужгороді, то можна вважати, що і цього року так само.

Upd. Таки дійсно +2 в січні - meteostat.net/en/place/ua/lviv?s=33393&t=2023-01-01/2023-01-31

Середня в будинку +21º C

На опалення та ГВП спожито за січень 1576 кВт•год (окремий лічильник). Сатистично ГВП брало 250-300 кВт•год в літні місяці, тобто 275 кВт•год всередньому. На опалення залишається 1300 кВт•год.

Витрати на 1° C дельти на 1м2: 1300/171/19 = 0,4.

Розподіл енергоспоживання день/ніч: 30/70 %. Розподіл споживання котлом порахувати не можу.

Змінено користувачем volomoto
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

На опалення та ГВП спожито за січень 1546 кВт•год (окремий лічильник). Сатистично ГВП брало 250-300 кВт•год в літні місяці, тобто 275 кВт•год всередньому. На опалення залишається 1271 кВт•год.

За даними Метеостата середня температура лютого у Львові — 0º C.

Середня в будинку +21º C

Витрати на 1° C дельти на 1м2: 1271/171/21 = 0,35.

Розподіл енергоспоживання день/ніч: 18/82 %. Котел переважно працював вночі, але точний розподіл споживання котлом порахувати не можу.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витрати за лютий 2023:

ТН - 750 кВт

БКН (ТЕН) - 250кВт

Нагадаю, будинок 150 м.кв

В будинку +23 град

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом 160 кв. м. пенобетон, утепление пенопластом 100 мм

Февраль, Киевская область, перебоев со светом не было, камин не топили.

Температура в доме +22 

Конвекторы электрические + бойлер 150 литров для горячей воды (только ночью)

Расходы

горячая вода 250 квт

отопление 1080 квт

Змінено користувачем Александр Блощицкий
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volomoto сказал:

На опалення та ГВП спожито за січень 1546 кВт•год (окремий лічильник). Сатистично ГВП брало 250-300 кВт•год в літні місяці, тобто 275 кВт•год всередньому. На опалення залишається 1271 кВт•год.

У Вас водопровод или скважина? У меня водопровод и зимой вода намного холоднее идет. Получается изначально в баке воду греть нужно градусов на 10-15 больше, так еще и при смешении в смесителе зимой нужно больше горячей воды подмешивать. я прикидывал где-то +30%, а то и 40-50% на горячую воду зимой больше электричества уходит (летом и воду чуть прохладнее настраиваем. а я еще в летнем душе люблю мыться)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Dendnepr сказав:

У Вас водопровод или скважина? У меня водопровод и зимой вода намного холоднее идет. Получается изначально в баке воду греть нужно градусов на 10-15 больше

В мене водопровід, але різниця температури вхідної води між літом і зимою не перевищує 5 градусів. І то це екстремальні значення, а всередньому там всього кілька градусів, тому це не суттєво впливає на нагрів води.

Але, вода у водопровід в моєму регіоні всеодно потрапляє із свердловин, бо я живу в районі підземного водозабору. Водоочисний завод знаходитсья за кілька кілометрів від мого будинку, тому зовнішня температура мінімально впливає на температуру води у водопроводі. У вас, я підозріваю, вода подається з річки, яка має +5 взимку і може мати понад +15 влітку, тому дійсно витрати енергії на нагрівання будуть суттєво відрізнятися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на каждом бойлере стоит счетчик 90% времени работают по ночному тарифу, в среднем это 250 кВт*ч в месяц хоть зимой хоть летом

Точнее начало лета бывпет 300-350 но это я в детский бассейн воду ведрами каждый день таскаю :-)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

У меня на каждом бойлере стоит счетчик 90% времени работают по ночному тарифу, в среднем это 250 кВт*ч в месяц хоть зимой хоть летом

Точнее начало лета бывпет 300-350 но это я в детский бассейн воду ведрами каждый день таскаю :-)

 

Я летом бойлер не грею до 65 градусов, мне хватает 40-45 на всю семью, а когда один то еще меньше грею, за счет этого экономия. Раза в 2-3 выходит дешевле. Но в деньгах это особо не играет, так как все равно греет только ночью, а  там тариф в 2 раза ниже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Двухзонный тариф интересен даже без отопления. Затраты на оформление низкие. Вернее практически нулевые. А эффект есть. Некоторые умудряются и стирку с посудомойкой на ночь переводить, но прикинув затраты на цикл - Я только отопление запрограммировал на ночь. А стирка, посудомойка, горячая вода - без привязки ко времени

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Dendnepr сказал:

Я только отопление запрограммировал на ночь. А стирка, посудомойка, горячая вода - без привязки ко времени

Горячая вода в моем случае за год это чутли не половина от отопления, посудомойка действительно мелочи, но с ней так сложилось что запускаем ее перед сном, а это в большинстве случаев уже ночной тариф

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам бака 100 литров по ночному тарифу - не хватает на весь день и вечер всем помыться. Зимой не хватает. На лето может и переведу. Но летом и нагрева намного меньше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Dendnepr сказал:

Нам бака 100 литров по ночному тарифу - не хватает на весь день и вечер всем помыться. Зимой не хватает. На лето может и переведу. Но летом и нагрева намного меньше

У меня два по 100 когда был один то вечером за два часа до купания ребенка включался по расписанию

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, mib сказал:

У меня два по 100 когда был один то вечером за два часа до купания ребенка включался по расписанию

Вот поэтому и убрал реле времени. Смысл включать за два часа до купания, если это в е равно дневной тариф. Потому и работает все время.

Хотя прям сейчас посетила мысль - днём расход меньше. Поэтому нагрев минимальный. А вот можно выключить нагрев с 21 часа до 23. Получится, все что утром или днём потратили - к вечернему купанию нагреется, а нагрев после ночного купания - можно перенести на после 23 часов. 

Правда реле времени сейчас занято освещением рассады :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

Хотя прям сейчас посетила мысль - днём расход меньше. Поэтому нагрев минимальный. А вот можно выключить нагрев с 21 часа до 23. Получится, все что утром или днём потратили - к вечернему купанию нагреется, а нагрев после ночного купания - можно перенести на после 23 часов. 

Ну вот у меня примерно так и работало, до 18 воды всегда хватало но ребенка купали в 20 соответственно с 18 до 20 включалось расписание и уже потом после 23х до утра и так по кругу, когда во второй с/у поставил бойлер то стало хватать без дневного догрева

В среднем оба бойлера в месяц это 250 кВт*ч ну или в год 3000, а отопление 5-6000 кВт*ч в год

Ну и у меня это все через sonoff тоесть очень просто поменять расписание или включить по требованию, ну и за столько лет привыкли уже, тоесть какого то дискомфорта или сложностей это не вызывает

Змінено користувачем mib
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...