Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристрій плавного пуску для насоса

oam

Рекомендовані повідомлення

я правильно зрозумів, що для китайського пристрою плавного пуску є 2 варіанти підключення:

1) із замкнутою перемичкою - інтегрувати в провід можна і до і після реле тиску

2) замість перемички приєднати до реле тиску?

Мені другий варіант мабуть не дуже підійде через те що реле в приямку де волого і холодно. Тому думав по першому варіанту в районі щитка 

 

 

Додам також - в мене генератор тягне насос без проблем. Проблема в іншому - в момент старту просідає на якісь мілісекунди напруга і починається світломузика від реле напруги (так вийшло, що генератор подає напругу на будинок через загальний ввід на вуличному щитку)

Змінено користувачем Tarantino
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Tarantino сказал:

я правильно зрозумів, що для китайського пристрою плавного пуску є 2 варіанти підключення:

1) із замкнутою перемичкою - інтегрувати в провід можна і до і після реле тиску

2) замість перемички приєднати до реле тиску?

Мені другий варіант мабуть не дуже підійде через те що реле в приямку де волого і холодно. Тому думав по першому варіанту в районі щитка 

 

 

Додам також - в мене генератор тягне насос без проблем. Проблема в іншому - в момент старту просідає на якісь мілісекунди напруга і починається світломузика від реле напруги (так вийшло, що генератор подає напругу на будинок через загальний ввід на вуличному щитку)

1. Тільки після реле тиску, ПП між насосом та реле

2. Можна, але в мене були наводки на провод і насос погнав пісок, вище е осцілограмми та лінк на ютуб. Можливо треба екранованний кабель.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Enot123h сказал:

1. Тільки після реле тиску, ПП між насосом та реле

я б хотів би на щитку в будинку, а реле в приямку. Чому не можна до реле? реле ж має механічний принцип дії та від електрики не залежить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Tarantino сказал:

я б хотів би на щитку в будинку, а реле в приямку. Чому не можна до реле? реле ж має механічний принцип дії та від електрики не залежить

ПП з замкнутою перемичкою починає фазоімпульсне регулювання при подачі на нього живлення, як що підключати і виключати нагрузку після нього він вже у режимі 100% потужності буде. І толку від нього не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я использую также трехфазные (мощные )устройства плавного пуска для моторов. Результат хороший. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...