Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристрій плавного пуску для насоса

oam

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Sinoptik сказал:

Доброго дня шановне панство.

Тут на форумі відповіді не знайшов, тому якщо таке є - просто покажіть де, і не кричіть про лінивих юзерів. Отже:

Маю інверторний генератор, 3.7 номінал, 4.0 - мах. Маю насосну станцію Vitals, потужністю 1.1 кВт (згідно відповіді продавця, коеф. потужності станції - 1). Маю на вході,  після лічильника, реле захисту Zubr D25t. При старті насосної станції напруга просідає і Зубр зпрацьовує, як йому і належить, тобто вимикає будинок (режим "Pro" у Зубра вимкнено), ну і станція , звісно, вимикається. Увімкнув насосну станцію напряму у другу розетку генератора. Те саме, при старті Зубр вимикає будинок, але хоч продовжує працювати насосна станція. ОК. Не вистачає потужності генератора. Але...

При черговому відключені, сусід попросив "позичити" електрики. Добре. У сусіда глибинний насос 1.8 кВт. І тут найцікавіше: при старті насоса у сусіда, генератор навіть не "давиться". Тобто, взагалі не відчуває додаткове навантаження 1.8 кВт.

Ну і, власне, питання: ЯКОГО ДІДЬКА це все відбувається?

Можливо хтось щось порадить, бо вже зламав голову повністю. :(

Дякую.

У меня два насоса оба педроло 750W. Поверхностный на Акве (очистка от железа) дает сумашедший ток при старте. Другой глубинный на скважине. И стартового тока нет вообще. Бывает. Если у соседа грюндофос там вообще плавный пуск встроен. Потратьте 25$ на плавный пуск и не выносите себе мозк.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.01.2023 в 17:34, blacktigra сказав:

Що керує насосом сусіда?

На жаль, не можу відповісти. Та і сусід такий "знаток", що скоріш за все, теж не дасть відповіді. (

 

23 години тому, AOZ1 сказав:

 Потратьте 25$ на плавный пуск и не выносите себе мозк.

Власне кажучи, я сюди і прийщов по відповідь і виносити щось комусь не збирався. Якщо це Ваша порада, то дякую, і непогано було б, незважаючи на "гуру" якось терпиміше відноситись до тих, хто чогось не знає.

Щасти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.01.2023 в 11:30, sly сказав:

... - просто в разрыв провода насоса.

Перепрошую, можна для необізнаних простішою мовою? Насосна станція вмикається в звичайну розетку. "В розрив провода" - це між мережею і станцією чи між датчиком тиску і безпосередньо двигуном насоса ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Sinoptik сказал:

між датчиком тиску і безпосередньо двигуном насоса

саме так

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Sinoptik сказал:

чи між датчиком тиску і безпосередньо двигуном насоса

Де завгодно, але так теоретично продовжите життя датчику тиска. Вище ще була iдея як зробити цiлком електронну коммутацiю. Це реально продовжить його життя на роки.
 

36 минут назад, Sinoptik сказал:

Власне кажучи, я сюди і прийщов по відповідь і виносити щось комусь не збирався. Якщо це Ваша порада, то дякую, і непогано було б, незважаючи на "гуру" якось терпиміше відноситись до тих, хто чогось не знає.

Я теж не знаю чому. Але тут випадок, коли треба лiкувати наслiдок, бо виправити причину неможливо. I це не образа.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.01.2023 в 11:30, sly сказал:

да, это оптимальный вариант.

Из плюсов - контакты реле становятся вечными.

Из минусов - на пп всегда подается питание и горит светодиод.

У меня на одном доме подключено по такой схеме, на другом - просто в разрыв провода насоса. Оба варианта рабочие.

Извращения выше обсуждались в случае "электронного" реле.

С черным, да такой фокус проходит. А у меня на Акве навороченное реле с датчиком сухого хода. И оно там реально надо. Так что если вы понимаете что делаете .... 

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sly сказал:

интересная фраза... 

В оригинале из разных мануалов по электронике и системному администрированию.
If you know what are you doing, do it.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

В оригинале из разных мануалов по электронике и системному администрированию.
If you know what are you doing, do it.

это замечательно. Почему она мне адресована? 

Мне не нужен совет или разрешения. Что касается темы топика - я уже давно поставил на двух домах и забыл.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

это замечательно. Почему она мне адресована? 

Мне не нужен совет или разрешения. Что касается темы топика - я уже давно поставил на двух домах и забыл.

 

Потому что кто то повторит Ваш опыт на реле давления с датчиком сухого хода. В хорошем раскладе оно просто не будет работать. В плохом спалит насос.

Вы как раз предложив такую схему понимаете, что вы делаета :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Потому что кто то повторит Ваш опыт

предлагаете ничего не отвечать и не советовать?

дурак и "электронное" реле так может подключить... не будешь же расписывать все варианты. Это уже из области "в микроволновке животных не сушить"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Я теж не знаю чому. Але тут випадок, коли треба лiкувати наслiдок, бо виправити причину неможливо. I це не образа.:beer:

Тобто "нє виносітє сєбє моск" це по-Вашому нормальна фраза? ОК. Буду знати як правильно спілкуватися з незнайомими людьми. Дякую за науку (і це не стьоб).

 

22 хвилини тому, sly сказав:

саме так

Дуже дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sly сказал:

предлагаете ничего не отвечать и не советовать?

дурак и "электронное" реле так может подключить... не будешь же расписывать все варианты. Это уже из области "в микроволновке животных не сушить"

Ну, у меня был позыв посушить кота (переделать схему). Я просто предупредил народ, что простые решения не всегда работают. И далеко не у всех, как у нас с Вами ресурс скважины это весь Днепр.

Злые все такие. Чуство юмора совсем пропало.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, AOZ1 сказал:

Злые все такие.

возможно, я резко отреагировал. Но в последнее время очень часто бывает ситуация, когда отвечаешь кому-то, а тут подтягиваются критики. Немного достает, знаете ли.

по теме- мало у кого реле с датчиком сухого хода. Я уже давненько не видел таких в продаже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

возможно, я резко отреагировал. Но в последнее время очень часто бывает ситуация, когда отвечаешь кому-то, а тут подтягиваются критики. Немного достает, знаете ли.

по теме- мало у кого реле с датчиком сухого хода. Я уже давненько не видел таких в продаже.

Я уже ответил. Как я понимаю где нибудь в Одессе это Must.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sly сказал:

а Одесса тут каким боком?

Там Днепра, как у нас нет и ресурс скважин ограничен. Можно дополиваться летом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, AOZ1 сказал:

Там Днепра, как у нас нет и ресурс скважин ограничен. Можно дополиваться летом.

просто я 30 лет прожил в Одессе, стало интересно, что не так.

4 минуты назад, AOZ1 сказал:

Можно дополиваться летом.

если поливать огороды со скважины - в любом регионе и насос, и скважину легко убить.

Наблюдал такое даже на Осокорках

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, sly сказал:

если поливать огороды со скважины - в любом регионе и насос, и скважину легко убить.

Я так понимаю, что во время полива, нужно будет отключать ПП!?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Я так понимаю, что во время полива, нужно будет отключать ПП!?

Якщо ви не на Осокорках чи в Одесі, то можна не вимикати.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

что во время полива

поливать огород шлангом из скважины (не капельный полив и т.п.) - в один прекрасный день дебета скважины не хватит и насос хапнет воздух. Да и скважине будет не полезно.

Как раз на Осокорках лично у меня умерло 3 насоса из-за мудака-соседа поливателя... скважина у нас была одна, к сожалению.

К чему был сарказм - непонятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sly сказал:

поливать огород шлангом из скважины (не капельный полив и т.п.) - в один прекрасный день дебета скважины не хватит и насос хапнет воздух. Да и скважине будет не полезно.

Да вроде хватало в прошлые годы, даже в засуху август -сентябрь.

Вопрос про ПП при поливе!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, DimaF сказал:

Вопрос про ПП при поливе!?

До чого тут полив?

ПП лише полегшує пуск насоса. Піклуватися про те що відбувається далі з дебетом свердловини - то не його зона відповідальності.

Якщо існує проблема із дебітом свердловини, то насос може вмерти не лише під час поливу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, blacktigra сказал:

До чого тут полив?

ПП лише полегшує пуск насоса. Піклуватися про те що відбувається далі з дебетом свердловини - то не його зона відповідальності.

Якщо існує проблема із дебітом свердловини, то насос може вмерти не лише під час поливу. 

Це все и так зрозуміло ))

Що буде с ПП, якщо він буде працювати протягом години, вмикаючісь через 1-2 хвилини?? 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, DimaF сказал:

Що буде с ПП, якщо він буде працювати протягом години, вмикаючісь через 1-2 хвилини?? 

Не певен що хтось зможе дати відповідь на це питання.

Спробуйте пошукати інформацію в документації щодо кількості рестартів в годину, чи спитати службу технічної підтримки продавця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...