Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, DimaF сказал:

Сделают сотню, может и поможет.

а сотню одноразових водятлів смертників  на 3Д принтері надрукують? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

а сотню одноразових водятлів смертників  на 3Д принтері надрукують? 

Солдат посадят.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

Чо там читать, у нас еще 7 лет назад клоуна выбрали.....куда там той Колумбии...

пам'ятаю як наче не дурні люди вратили критиче мислення і напам'ять цитували п...ра дубинського... куди там колумбійцю

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaxS сказал:

пам'ятаю як наче не дурні люди вратили критиче мислення і напам'ять цитували п...ра дубинського... куди там колумбійцю

Отож....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaxS сказал:

пам'ятаю як наче не дурні люди вратили критиче мислення і напам'ять цитували п...ра дубинського... куди там колумбійцю

та й зараз лишилася  купа  поціновівачів калу - петушаріїїв , влащенко , дацюків ,  романенко , баумайстерів , аферістовичів    

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Бездомный сказав:

а сотню одноразових водятлів смертників  на 3Д принтері надрукують? 

Зараз цивільних з окупованих територій спільними зусиллями приберуть і будуть автопілоти по порожніх дорогах ганяти

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Зараз цивільних з окупованих територій спільними зусиллями приберуть і будуть автопілоти по порожніх дорогах ганяти

в маска безпідлотні вантажівки бензовози  закуплять ?

краще хай алєкса брежнєва з Канади випишуть 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

Зараз цивільних з окупованих територій спільними зусиллями приберуть і будуть автопілоти по порожніх дорогах ганяти

Звучить як гарний план для всієї планети )

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

в маска безпідлотні вантажівки бензовози  закуплять ?

Китайці їх теж клепають...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3 години тому, ks6 сказав:

Вот. Что не делай, конец один. И для негодяя и для достойного. Потому, настоящие самураи штучный товар. 

Еммм... перепрошую пана)
Самураї то не дуже вдалий приклад про честь :pardon:

Якщо полюбляєте читати, рекомендую товсту книжку Ейдзі Йосікави "Честь самурая".
Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються.

Купувати її буде трохи дорогувато, але є "Флібуста": flibusta.is/a/5255

В принципі, можна подужати всі три романи в такому порядку:
"Десять мечоносців" про Міямото Мусасі;
"Честь самурая" про об'єднувача Японії Тойотомі Хідеосі;
"Історія Хейке", якщо зайдуть перші дві)

1772818003_.png.dbd1a69d51ef110002b508eecb68921f.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vadimv сказав:

Звучить як гарний план для всієї планети )

Китайці їх теж клепають...

www.instagram.com/reel/DY91PXnqX3y/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

Звучить як гарний план для всієї планети )

Китайці їх теж клепають...

бензовози ? :crazy:

ну удачі , чо .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, DmiVady сказав:

 

Еммм... перепрошую пана)
Самураї то не дуже вдалий приклад про честь :pardon:

Якщо полюбляєте читати, рекомендую товсту книжку Ейдзі Йосікави "Честь самурая".
Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються.

Купувати її буде трохи дорогувато, але є "Флібуста": flibusta.is/a/5255

В принципі, можна подужати всі три романи в такому порядку:
"Десять мечоносців" про Міямото Мусасі;
"Честь самурая" про об'єднувача Японії Тойотомі Хідеосі;
"Історія Хейке", якщо зайдуть перші дві)

1772818003_.png.dbd1a69d51ef110002b508eecb68921f.png

Їх би ще в оригіналі читати з розумінням контексту. Після подвійного перекладу мабуть мало що залишилося ...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та можна просто стрічки Куросави переглянути - сім ( шість з половиною ) самураїв боронили селище саме від ..... самураїв

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DmiVady сказал:


Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються.

це , як легенди про ахвіцерську честь - будь хто , то  хто служив в армії , в курсі , що  в  будь якої  хвойди з окружної більше честі , ніж в будь якого кацапощелепного ахвіцера

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

бензовози ? :crazy:

З Мозиря )

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

та можна просто стрічки Куросави переглянути - сім ( шість з половиною ) самураїв боронили селище саме від ..... самураїв

А від кого ж його ще боронити - не від селян жеж з палками )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

А від кого ж його ще боронити - не від селян жеж з палками )

тойотомі хідейосі саме тому й повів самураїв завойвувати  обнуляти у Корею , бо з моменту централізації влади в одних руках  табуни "корисних"  самураїв  раптом  виявилися зайвими - не потрібними у народному господарстві ртами - схоже на вивіільнення людей завдяки ші  

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

Їх би ще в оригінали читати з розумінням контексту. Після подвійного перекладу мабуть мало що залишилося ...

Від Біблії теж небагато залишилося - в процесі перекладу молода заміжня жінка перетворилася на незайману )

Бо набожні ченці-перекладачі були не в контексті ладах з логікою і галюцинували не гірше за LLM ))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

Від Біблії теж небагато залишилося - в процесі перекладу молода заміжня жінка перетворилася на незайману )

Бо набожні ченці-перекладачі були не в контексті ладах з логікою і галюцинували не гірше за LLM ))

Там взагалі мутна історія, яка не пройшла верифікацію навіть у сучасників -  правовласників оригінального тексту :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

Там взагалі мутна історія, яка не пройшла верифікацію навіть у сучасників -  правовласників оригінального тексту :lol:

Колега Бездомний давно каже, що то була секта самураїв сікаріїв )

Жінка Камерона он навіть якось кіно зняла про банду серферів-грабіжників банків, ватажок яких був дуже схожий на Ісуса Бодхісатву ))

image.png.687de74dbf482c8d7097a2bf128d03b4.png

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, vadimv сказал:

Від Біблії теж небагато залишилося - в процесі перекладу молода заміжня жінка перетворилася на незайману )

Бо набожні ченці-перекладачі були не в контексті ладах з логікою і галюцинували не гірше за LLM ))

просто , коли ти маєш справи з бабою , або  з  неосвіченим охлосом , апелювати до логіки - марна справа .

саме тому тиснули на ті клавіші , які викликАли зворотній зв'язок в пастви .

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, vadimv сказал:

Колега Бездомний давно каже, що то була секта самураїв сікаріїв )

 

перший орден хрестоносців - ще до христа  та  християнства

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vadimv сказал:

Колега Бездомний давно каже, що то була секта самураїв сікаріїв )

Жінка Камерона он навіть якось кіно зняла про банду серферів-грабіжників банків, ватажок яких був дуже схожий на Ісуса Бодхісатву ))

image.png.687de74dbf482c8d7097a2bf128d03b4.png

тоді Кіану - Юда 

images (94).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...