Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Що це за іпсо таке? :lol: www.instagram.com/reel/DW6wINZDUfY/

www.instagram.com/reel/DZCwbXWMwJM/

www.instagram.com/reel/DZsdy9KBdFN/

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.d9d9bed38bfa31b21f14b99652e8d24f.png

militarnyi.com/uk/news/rakety-vluchyly-u-voronezhskij-zavod-napivprovidnykovyh-pryladiv-vzpp-s/

Підприємство є частиною російського військово-промислового комплексу та виробляє електронні компоненти для низки зразків озброєння, зокрема зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцирь», крилатих ракет Х-101 та ракет комплексу «Искандер-К».

 

Змінено користувачем 7351
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, 7351 сказав:

image.png.d9d9bed38bfa31b21f14b99652e8d24f.png

militarnyi.com/uk/news/rakety-vluchyly-u-voronezhskij-zavod-napivprovidnykovyh-pryladiv-vzpp-s/

Підприємство є частиною російського військово-промислового комплексу та виробляє електронні компоненти для низки зразків озброєння, зокрема зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцирь», крилатих ракет Х-101 та ракет комплексу «Искандер-К».

 

За попередніми оцінками, для ураження об’єкта могли бути використані кілька крилатих ракет Storm Shadow.

де фламіндічи? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, US7IGN сказал:

Що це за іпсо таке? :lol: www.instagram.com/reel/DW6wINZDUfY/

www.instagram.com/reel/DZCwbXWMwJM/

www.instagram.com/reel/DZsdy9KBdFN/

ось іпсо від ші:   t.me/gnapinfo/4121

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Study finds people are starting to fear sounding like AI — here's what to avoid so you don't suffer the same fate

www.techradar.com/pro/study-finds-people-are-starting-to-fear-sounding-like-ai-heres-what-to-avoid-so-you-dont-suffer-the-same-fate

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, 7351 сказал:

image.png.d9d9bed38bfa31b21f14b99652e8d24f.png

militarnyi.com/uk/news/rakety-vluchyly-u-voronezhskij-zavod-napivprovidnykovyh-pryladiv-vzpp-s/

Підприємство є частиною російського військово-промислового комплексу та виробляє електронні компоненти для низки зразків озброєння, зокрема зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцирь», крилатих ракет Х-101 та ракет комплексу «Искандер-К».

 

дев'ять штормів :crazy:- мабуть дуже жирна ціль

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.82946fce6056305d745526ccaf93d62b.png

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1366168849029523&id=100069092624537&rdid=2Dx5AJ4pXxKk6fmD#

image.thumb.png.ae64b68713756aaac0bd56c39b65edb0.png

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Предложение лидера КПРФ Геннадия Зюганова изъять вклады и средства бизнеса из банков для пополнения бюджета является провокацией, заявил RTVI глава комитета Госдумы по финрынку Анатолий Аксаков.

На предвыборном съезде КПРФ Зюганов обратил внимание на то, что в банках «в условиях войны» лежат 67 трлн рублей, принадлежащих физлицам и 63 трлн предприятий, что суммарно составляет 130 триллионов.

«Это три государственных бюджета лежат и обогащают банкиров», — заявил глава коммунистов.

«Они не вкладываются ни в производство, никуда — и даже на победу. Спокойно можно решить эту проблему быстро. И я бы на месте президента решил бы одним указом, в условиях войны имеет право, он — верховный главнокомандующий», — добавил Зюганов.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

Study finds people are starting to fear sounding like AI — here's what to avoid so you don't suffer the same fate

www.techradar.com/pro/study-finds-people-are-starting-to-fear-sounding-like-ai-heres-what-to-avoid-so-you-dont-suffer-the-same-fate

 

То в іншу тему :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

За попередніми оцінками, для ураження об’єкта могли бути використані кілька крилатих ракет Storm Shadow.

де фламіндічи? 

в Англії збирають і наліпки Storm Shadow клеять щоб не було так

kurs.com.ua/novost/1467467-rossija-nanesla-udar-po-proizvodstvu-dronov-general-chereshnja

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

За попередніми оцінками, для ураження об’єкта могли бути використані кілька крилатих ракет Storm Shadow.

де фламіндічи? 

Собаки (рашапідори) брешуть, а караван йде!(С)

Де посилання на твою брехню про контакт ЗСУ?

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, hause сказав:

ось іпсо від ші:   t.me/gnapinfo/4121

Та таке враження що ШІ тільки на кацапів працює www.instagram.com/reel/DWzf5vDDPbG/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталий Портников 

2 ч. ·

Путін з його манією конструювання пасток зараз потрапив у чергову – вже для самого себе. Він не бажає завершити російсько-українську війну, бо може побоюватися остаточного краху власного імперського проєкту – не кажучи вже про повернення з фронту майже мільйонної бандитської армії найманців, проти розгулу якої можуть виявитися безсилими його силовики. І він не може довго воювати, бо продовження ударів по Москві – насамперед по Москві, звичайно, – зруйнує сам імідж російської диктатури та її гарантій суспільству. Виходить, що за будь-якого з варіантів Путін пожирає сам себе.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Александр Аврамчук сказал:

Study finds people are starting to fear sounding like AI — here's what to avoid so you don't suffer the same fate

www.techradar.com/pro/study-finds-people-are-starting-to-fear-sounding-like-ai-heres-what-to-avoid-so-you-dont-suffer-the-same-fate

 

Штормшедоу - до 300 км. 

До Вороніжу - 500 .

 

крилаті  ракети - довгі Нептуни ? може нарешті Томагавків підвезли ?

А може й насправді Фламіндічі ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

Та таке враження що ШІ тільки на кацапів працює www.instagram.com/reel/DWzf5vDDPbG/

Цей ШІ головний рашапідор)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

За попередніми оцінками, для ураження об’єкта могли бути використані кілька крилатих ракет Storm Shadow.

Без всяких предварительных оценок - именно Штормы. Три штуки.

Еще и жилой дом захерачили, походу собственным ПВО.

А Фламинго птица гордая - пока не подминдичишь - не полетит....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Бездомный сказал:

дев'ять штормів :crazy:- мабуть дуже жирна ціль

ТРИ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

Та таке враження що ШІ тільки на кацапів працює

Ще раз - це кацапи працюють на ШІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DmiVady сказав:

Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються.

1772818003_.png.dbd1a69d51ef110002b508eecb68921f.png

Цікаво, хто з кацапів, після сво, харакірі зробить?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Canton сказал:

Без всяких предварительных оценок - именно Штормы. Три штуки.

Еще и жилой дом захерачили, походу собственным ПВО.

А Фламинго птица гордая - пока не подминдичишь - не полетит....

відстань ураження шторма - до  300 кілометрів .
скільки там до Вороніжу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ozor сказал:

Цікаво, хто з кацапів, після сво, харакірі зробить?

Порт-Артур тримав українець Роман Кондратенко .

Як тільки Кондратенко загинув , німець Стессель миттю капітулював . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

Штормшедоу - до 300 км. 

До Вороніжу - 500 .

Так, якщо взяти дві, то вже шістсот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, US7IGN сказав:

Їх би ще в оригіналі читати з розумінням контексту. Після подвійного перекладу мабуть мало що залишилося ...

Я вас, як естета, який читав спогади німецьких офіцерів німецькою, в оригіналі, без подвійного перекладу, дуже розумію! :beer:
Тож не можу заборонити вам вивчити японську, щоб читати оригінал. :pardon:
Для розуміння контексту можна почитати "Хагакуре" та ще кілька давніх текстів на тему.
Аале тоді доведеться вивчити вже не сучасну, а ще й стару японську.

Щодо перекладу: подвійний, з англійської, тільки у "Мусасі".
Але цей варіант "Десяти мечоносців" я бачу вперше.
Хз навіщо його було робити, якщо вже були гарні прямі переклади. :unknown:

"Десять мечоносців" - прямий переклад з японської на російську, і доволі, по пам'яті, приємний.

Анекдот згадав:

                       ***
Черга до кас Національної опери України імені Т. Г. Шевченка, до віконця адміністратора.
Підходить чоловік у фраку, з метеликом. За ним дружина у вечірній сукні: дорогий парфум, зачіска із салону.

— Добрий день, дівчино. Я — естет. Викладаю філософію в КНУ.
Моя дружина… Валю, підійди, будь ласка… працює у видавництві «Мистецтво».
Ми хотіли б подивитися оперу, але десь із десятого ряду і бажано посередині, щоб краще сприймати сюжет.

— Чоловіче, ви собі уявляєте? Квитків немає.

— Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте!
Розумієте, я — естет. Я викладаю філософію в КНУ.
Читайте по губах: К-Н-У! Моя дружина… Валю, ще раз підійди, будь ласка… вона працює…

— Чоловіче, я вас прекрасно розумію. Але квитків немає.
Повний аншлаг. Усі відкидні місця зайняті.
Я ж не посаджу вас у проході, це все-таки Національна опера України імені Т. Г. Шевченка!

— Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет…

Ззаду дружина:

— Гришу, давай, може, краще в кіно сходимо. Або до цирку ...

— ТА СТУЛИ СВІЙ ПИСОК, ТУПА ШЛЬОНДРО!!! Дівчино, розумієте, я — естет!..
                        ***
                      :razz:

Змінено користувачем DmiVady
кацапізми виправив)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Z-воєнкор закликав росіян робити запаси: "В стране будет п#здец. Солярки нет, посевной - х#й. Закупаем соль, спички, тушенку. Готовимся к осени". ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v4009617

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...