Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

ви цікавилися метою цього будівництва? чи вас це не бентежить? 

Так пересічному пох на мету, головне результат. Після часів за пороха залишились магазини з цукерками, після часів за зеленого поки залишаються руїни з трупами. Звісно кацапи у всьому винні і просто такий сумний збіг як наслідок потужної політики, але для пересічного головне результат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

ну , там  безкоштовні  відомчі "зравниці" для певного контингенту , якому без причини за кордон виїжджати не бажано 

Ото їм і доводиться постійно бухати і надрочувати на холодну брудну чорну каламуть замість теплої прозорої лазурної води і розказувати, що це краще за Мальдіви, Канари, Пхукет, Гоа, Домінікану і Багами з Гаваями )

Звідти й таке бажання перетворити весь світ на засраний геленжик...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, vadimv сказал:

Ото їм і доводиться постійно бухати і надрочувати на холодну брудну чорну каламуть замість теплої прозорої лазурної води і розказувати, що це краще за Мальдіви, Канари, Пхукет, Гоа, Домінікану і Багами з Гаваями )

Звідти й таке бажання перетворити весь світ на засраний геленжик...

Віктора Бута янкі  екстрадували прямо з відпочинку у Тайланді .

 

то ж в певних випадках крис - то краще , що вони можуть собі дозволити 

Эдуард_Слуцкий_и_Виктор_Бут_(cropped).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

Після часів за пороха залишились магазини з цукерками, після часів за зеленого поки залишаються руїни з трупами. Звісно кацапи у всьому винні і просто такий сумний збіг як наслідок потужної політики

Ще раз - кацапи відпрацьовують технологію масового знищення зайвого населення.

Наразі така технологія дуже актуальна для ШІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Ще раз - кацапи відпрацьовують технологію масового знищення зайвого населення.

Наразі така технологія дуже актуальна для ШІ.

чому кацапи з їх сраними 150млн, а не китай чи індія?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dvr002 сказав:

цікаво буде що буде далі з Кримом?

Осьо що буде:

Цитата

Аж 4 (!) відчутні землетруси сьогодні накрили Крим – епіцентр поштовхів, магнітудою від 3,3 до 3,8, знаходився в Чорному морі

image.png

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, US7IGN сказав:

чому кацапи з їх сраними 150млн, а не китай чи індія?

Тому що кацапи на цьому спеціалізуються.

Ви кому доручите виконання важливої місії - спеціалісту чи чумазому гастарбайтеру?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

Так пересічному пох на мету, головне результат. Після часів за пороха залишились магазини з цукерками, після часів за зеленого поки залишаються руїни з трупами. Звісно кацапи у всьому винні і просто такий сумний збіг як наслідок потужної політики, але для пересічного головне результат.

макиївська школа адвоктури  - робити винною жерву геноцидноїї агресії , тому що вона пручаться геноциду

 

порох , як той куколд , радо смоктав  і в жидів , і в пшеків , і в кацапів , і в янкі , чим  визвав в ни впененість , що м можна все що заменеться .

вбивця - саме  любий дпрузь та бізнес партнер віті  мертвечука - підор чоколядний .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, ks6 сказал:

Мелкие умы обсуждают других людей. Вроде Вы регулярно об этом пишете?

Иногда через копипасты проскакивают реплики игнорируемые мной бессмысленные и бесполезные писаки. Ихнее мнение для меня равноценно лаю  соседской собаки на проходящего мимо человека.

Забавнее всего , что судя по отметкам - ихнему лаю- лайкам под моими постами или постами оппонентов эти  лающие псы не пропускают ни одного моего сообщения ,вычитывая до буквы и пытаясь на расстоянии укусить хоть виртуально. 

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, рыбак сказав:

Иногда через копипасты проскакивают реплики игнорируемые мной бессмысленные и бесполезные писаки. Ихнее мнение для меня равноценно лаю  соседской собаки на проходящего мимо человека.

Забавнее всего , что судя по отметкам - ихнему лаю- лайкам под моими постами или постами оппонентов эти  лающие псы не пропускают ни одного моего сообщения ,вычитывая до буквы и пытаясь на расстоянии укусить хоть виртуально. 

Самомнение шо у бродячего раввина, мечущего бисер перед свиньями )

Но выход есть - всех в игнор, и дальше общаться исключительно с LLM ))

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Самомнение шо у бродячего раввина )

вялічіє тисне

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжаются выяснения среди тех кто не имеет ни честности , ни  людской доброты кто и где достойней и имеет больше чести . 

Кто же из них  победит в этой борьбе , за право и иметь или не иметь очередную железку из рук такого же " честнейшего и добрейшего"  :))))))

.."В Польше ответили Зеленскому, почему забрали у него орден Белого Орла, но оставили Муссолини, Екатерине II и Герхарду Шредеру.

Министр канцелярии президента Агнешка Енджак заявила в Х, что этот орден не забирают посмертно, а экс-канцлер Германии, дружащий с Путиным, «никогда не оскорблял Польшу так открыто, как Зеленский», и при нем в Германии не называли подразделения Бундесвера в честь «героев СС».

Напомним, у Зеленского забрали орден из-за названия подразделения ВСУ в честь «героев УПА»."

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, vadimv сказал:

Тому що кацапи на цьому спеціалізуються.

Ви кому доручите виконання важливої місії - спеціалісту чи чумазому гастарбайтеру?

от  звідки  Тарантина  зкопіпастив образ містера Вулфа для Кримінального чтива 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, US7IGN сказал:

чому кацапи з їх сраними 150млн, а не китай чи індія?

Нема тих 150, в лучшем случае по бывшей переписи 140, иные источники говорят об 127.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Черномор сказал:

Нема тих 150, в лучшем случае по бывшей переписи 140, иные источники говорят об 127.

там через споживання хлібу нарахували меньше 100

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

от  звідки  Тарантина  зкопіпастив образ містера Вулфа для Кримінального чтива 

У французов было подобное с Жаром Рено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Черномор сказал:

У французов было подобное с Жаром Рено.

так це ж теж стрічка Люка Бессона - потім Бріджит Фонда звідти "переїхала" у тарантинівську стрічку Джекі Браун .

 

Тарантіна - дрібний копіпастер справді гарного кіно .

Pointofnoreturn.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Черномор сказав:

У французов было подобное с Жаром Рено.

Тот видосик, что я выложил - это американский ремейк "Никиты" )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бездомный ты за Крым переживал там.

Кацапы вон чудят, пишут молоко на бензовозах, а потом ваще будку делают.

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, DimaF сказал:

Бездомный ты за Крым переживал там.

Кацапы вон чудят, пишут молоко на бензовозах, а потом ваще будку делают.

spacer.png

ну і як ? 

допомагають мертвому припарки ? 

 

це - як  волосся на лобку - прикриває , але не захищає

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.06.2026 в 10:21, hause сказал:

Щоб ще ядерка не прилетіла по Львову чи Івано-Франківську...

им папа ядеркой не разрешает, папа сказал драться толко палками. Иначе б давно уже провели какое-то фееричное ядерное испытание где то на Новой земле с зашкаливанием сейсмографов в Австралии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...