Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Раз в неделю  полный бак 95-го до отстрела. Киря ж ватник, у него всегда полный бак :) 

 

Отак і живемо...
Пив каву сьогодні на одній іменитій заправці. Переді мною в черзі стояв військовий, просив заправити хоча б на 10 літрів за готівку, чи банк. Показував посвідчення, був у формі, зі зброєю і було зрозуміло, що йому дуже потрібна хоч пару літрів пального. На всі прохання отримував відповідь від касирши “немає, не можу, чекайте коли з'явиться”. Через 10 хвилин, по талонам, якийсь чоловік залив чотири каністри по 20 літрів. Ще через 10 хвилин, якийсь модний хлопчик, відкинув фішку біля колонки, спокійно, по знаймоству заправив повний бак за готівку. Ще через 10 хвилин заправка відкрилась на пару годин ( саме на певний час, а не на наявність ) розливаючи з обмеженням 10 літрів для звичайних смертних людей. 
 Я вирішив трохи глибше вивчити це питання і набрав пару знаймоих шнирів. Шнирі — це такі люди, які завжди крутяться в різних колах і вирішують будь які питання. Від всіх них я отримав одну і ту ж відповідь : “Бензин? Дизель? Сколько тебе нужно? Та хоть миллион литров. Заправки забиты до полного. Но цена....”
 Купити мільон літрів можна по ціні від 55 до 70 грн. Але заправляти на азс тільки по талонах чи карточках. Це оптова ціна. Пояснюється це тим, що  на роздрібну ціну стоіть обмеження, і по такій ціні заправки продавати не хочуть. А от на опт обмеження немає, тому ти можеш купити скільки тобі треба по той ціні, яка вигідна заправкам.  Ці “годинні” акції продажу пального для звичайних смертних — це зображення якоїсь діяльності для тримання напруги на певному рівні. 
  Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах. 
 Я ніколи не повірю, що така схема централізовано створилася на всіх азс одночасно. Навіть якщо це так, то це монопольна змова, яку держава не повинна допускати. Але ставити обмеження націнки на роздріб і не ставити таке обмеження на опт — це геніальна ідея змови корупціонерів. І як бачимо ця схема дуже чудово працює. 
 Радий за того, хто добре заробляє на проблемах держави і громадян. Добра йому, добра. 
 Як і добра чудовій дівчині на заправці KLO. Яка залила по знайомству повний бак за готівку модному хлопчику і не дала навіть літра пального військовому. 
 Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.
   ©Vadim Labas.

  • Лайк 15
  • Дякую 7
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Propeller сказал:

Трамп розкритикував демократів через витрати на Україну в той час, як американські діти «голодують»

bykvu.com/ua/bukvy/tramp-rozkrytykuvav-demokrativ-cherez-vytraty-na-ukrainu-v-toi-chas-iak-amerykanski-dity-holoduiut/

Оказывается в США не хватает детских смесей для кормления малышей. Ну.....не знаю... Свою реакцию придержу.

Якійсь дивний збіг активизаціі пророZZійських сил на заході за останні пару днів. Італійській прем'єр, турецький високопосадовець, традіцийний макроша (+Шольц в однієй упряжці), голова впливового аналітичного центру в Штатах Хаас. То що Трамп є тайною зброєю московитів я навить не здивован... Якщо до 19 травня Сенат не погодит допомогу, то можемо залишитись без бажаних і дуже потрібних РСЗО як мінімум. Добре що гаубиці всі прийшли. Снаряди може у англійцив знайдутся після закіньчення штатівських...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Alvalk сказав:

и при этом расход сейчас по городу литров 6.5-7?

11 літрів газу. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Корнил сказав:

Отак і живемо...
Пив каву сьогодні на одній іменитій заправці. Переді мною в черзі стояв військовий, просив заправити хоча б на 10 літрів за готівку, чи банк. Показував посвідчення, був у формі, зі зброєю і було зрозуміло, що йому дуже потрібна хоч пару літрів пального. На всі прохання отримував відповідь від касирши “немає, не можу, чекайте коли з'явиться”. Через 10 хвилин, по талонам, якийсь чоловік залив чотири каністри по 20 літрів. Ще через 10 хвилин, якийсь модний хлопчик, відкинув фішку біля колонки, спокійно, по знаймоству заправив повний бак за готівку. Ще через 10 хвилин заправка відкрилась на пару годин ( саме на певний час, а не на наявність ) розливаючи з обмеженням 10 літрів для звичайних смертних людей. 
 Я вирішив трохи глибше вивчити це питання і набрав пару знаймоих шнирів. Шнирі — це такі люди, які завжди крутяться в різних колах і вирішують будь які питання. Від всіх них я отримав одну і ту ж відповідь : “Бензин? Дизель? Сколько тебе нужно? Та хоть миллион литров. Заправки забиты до полного. Но цена....”
 Купити мільон літрів можна по ціні від 55 до 70 грн. Але заправляти на азс тільки по талонах чи карточках. Це оптова ціна. Пояснюється це тим, що  на роздрібну ціну стоіть обмеження, і по такій ціні заправки продавати не хочуть. А от на опт обмеження немає, тому ти можеш купити скільки тобі треба по той ціні, яка вигідна заправкам.  Ці “годинні” акції продажу пального для звичайних смертних — це зображення якоїсь діяльності для тримання напруги на певному рівні. 
  Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах. 
 Я ніколи не повірю, що така схема централізовано створилася на всіх азс одночасно. Навіть якщо це так, то це монопольна змова, яку держава не повинна допускати. Але ставити обмеження націнки на роздріб і не ставити таке обмеження на опт — це геніальна ідея змови корупціонерів. І як бачимо ця схема дуже чудово працює. 
 Радий за того, хто добре заробляє на проблемах держави і громадян. Добра йому, добра. 
 Як і добра чудовій дівчині на заправці KLO. Яка залила по знайомству повний бак за готівку модному хлопчику і не дала навіть літра пального військовому. 
 Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.
   ©Vadim Labas.

А потім, коли в дома цих крутеликів прилетить, а дівчинку на касі, не дай боже, натянуть пару бурятів не питати " а нас за что ?"

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Корнил сказал:

Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах. 

це як путєн хароший, а віноватіе тупіе генералі?

я думав то тільки на параші працює, а ні...

Doublethink
The keyword here is blackwhite. Like so many Newspeak words, this word has two mutually contradictory meanings. Applied to an opponent, it means the habit of impudently claiming that black is white, in contradiction of the plain facts. Applied to a Party member, it means a loyal willingness to say that black is white when Party discipline demands this. But it means also the ability to believe that black is white, and more, to know that black is white, and to forget that one has ever believed the contrary. This demands a continuous alteration of the past, made possible by the system of thought which really embraces all the rest, and which is known in Newspeak as doublethink. Doublethink is basically the power of holding two contradictory beliefs in one's mind simultaneously, and accepting both of them.

— Part II, Chapter IX – The Theory and Practice of Oligarchical Collectivism

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, igor_d70 сказал:

Это у Трампа мозгов не хватает

відпрацьовує кацапське бабло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Корнил сказал:

Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.

яких самі і обрали. вітаю!

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Корнил сказал:

Отак і живемо...
Пив каву сьогодні на одній іменитій заправці. Переді мною в черзі стояв військовий, просив заправити хоча б на 10 літрів за готівку, чи банк. Показував посвідчення, був у формі, зі зброєю і було зрозуміло, що йому дуже потрібна хоч пару літрів пального. На всі прохання отримував відповідь від касирши “немає, не можу, чекайте коли з'явиться”. Через 10 хвилин, по талонам, якийсь чоловік залив чотири каністри по 20 літрів. Ще через 10 хвилин, якийсь модний хлопчик, відкинув фішку біля колонки, спокійно, по знаймоству заправив повний бак за готівку. Ще через 10 хвилин заправка відкрилась на пару годин ( саме на певний час, а не на наявність ) розливаючи з обмеженням 10 літрів для звичайних смертних людей. 
 Я вирішив трохи глибше вивчити це питання і набрав пару знаймоих шнирів. Шнирі — це такі люди, які завжди крутяться в різних колах і вирішують будь які питання. Від всіх них я отримав одну і ту ж відповідь : “Бензин? Дизель? Сколько тебе нужно? Та хоть миллион литров. Заправки забиты до полного. Но цена....”
 Купити мільон літрів можна по ціні від 55 до 70 грн. Але заправляти на азс тільки по талонах чи карточках. Це оптова ціна. Пояснюється це тим, що  на роздрібну ціну стоіть обмеження, і по такій ціні заправки продавати не хочуть. А от на опт обмеження немає, тому ти можеш купити скільки тобі треба по той ціні, яка вигідна заправкам.  Ці “годинні” акції продажу пального для звичайних смертних — це зображення якоїсь діяльності для тримання напруги на певному рівні. 
  Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах. 
 Я ніколи не повірю, що така схема централізовано створилася на всіх азс одночасно. Навіть якщо це так, то це монопольна змова, яку держава не повинна допускати. Але ставити обмеження націнки на роздріб і не ставити таке обмеження на опт — це геніальна ідея змови корупціонерів. І як бачимо ця схема дуже чудово працює. 
 Радий за того, хто добре заробляє на проблемах держави і громадян. Добра йому, добра. 
 Як і добра чудовій дівчині на заправці KLO. Яка залила по знайомству повний бак за готівку модному хлопчику і не дала навіть літра пального військовому. 
 Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.
   ©Vadim Labas.

Вважаю в воєнни часи можно приймати жорсткі рішення. Напріклад такє:

 

Правительство передаст 172 заправки Glusco в управление НАК "Нафтогаз". Компанию связывали с нардепом Виктором Медведчуком

По словам (https://t.me/Denys_Smyhal/2755) премьер-министра Шмыгаля, данное решение также поможет в преодолении дефицита горючего в Украине.

 

Ще пару мереж не мєдвєдчуківських так само єкпропріювати і може нарешті пальне з'явиться в вільному доступі...

Чєсно кажучі вважав що війскових заправляють як наприклад карєти швідкой допомогі або автівкі МНСників - бєз зайвих слів і проволочєк...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Kalush Orchestra запретили сделать выступление с четким акцентом относительно войны, – директор группы.

Запретили показывать номер, у которого был четкий месседж о войне россии против Украины.

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

вважав що війскових заправляють як наприклад карєти швідкой допомогі або автівкі МНСників - бєз зайвих слів і проволочєк...

Якщо є талони по тендеру по 65 за літр. А якщо немає - то воюйте як хочете, це не війна заправок - в них джаст бізнес. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Корнил сказал:

Отак і живемо...
Пив каву сьогодні на одній іменитій заправці. Переді мною в черзі стояв військовий, просив заправити хоча б на 10 літрів за готівку, чи банк. Показував посвідчення, був у формі, зі зброєю і було зрозуміло, що йому дуже потрібна хоч пару літрів пального. На всі прохання отримував відповідь від касирши “немає, не можу, чекайте коли з'явиться”. Через 10 хвилин, по талонам, якийсь чоловік залив чотири каністри по 20 літрів. Ще через 10 хвилин, якийсь модний хлопчик, відкинув фішку біля колонки, спокійно, по знаймоству заправив повний бак за готівку. Ще через 10 хвилин заправка відкрилась на пару годин ( саме на певний час, а не на наявність ) розливаючи з обмеженням 10 літрів для звичайних смертних людей. 
 Я вирішив трохи глибше вивчити це питання і набрав пару знаймоих шнирів. Шнирі — це такі люди, які завжди крутяться в різних колах і вирішують будь які питання. Від всіх них я отримав одну і ту ж відповідь : “Бензин? Дизель? Сколько тебе нужно? Та хоть миллион литров. Заправки забиты до полного. Но цена....”
 Купити мільон літрів можна по ціні від 55 до 70 грн. Але заправляти на азс тільки по талонах чи карточках. Це оптова ціна. Пояснюється це тим, що  на роздрібну ціну стоіть обмеження, і по такій ціні заправки продавати не хочуть. А от на опт обмеження немає, тому ти можеш купити скільки тобі треба по той ціні, яка вигідна заправкам.  Ці “годинні” акції продажу пального для звичайних смертних — це зображення якоїсь діяльності для тримання напруги на певному рівні. 
  Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах. 
 Я ніколи не повірю, що така схема централізовано створилася на всіх азс одночасно. Навіть якщо це так, то це монопольна змова, яку держава не повинна допускати. Але ставити обмеження націнки на роздріб і не ставити таке обмеження на опт — це геніальна ідея змови корупціонерів. І як бачимо ця схема дуже чудово працює. 
 Радий за того, хто добре заробляє на проблемах держави і громадян. Добра йому, добра. 
 Як і добра чудовій дівчині на заправці KLO. Яка залила по знайомству повний бак за готівку модному хлопчику і не дала навіть літра пального військовому. 
 Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.
   ©Vadim Labas.

1. Не верю, что военного не заправили.

2. А может хватит в военный коммунизм играть, а просто запустить рынок.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, JFK сказал:

З приводу коригування артелеріі. Мапед не мій

 

Схоже експєрд теж Яковину з ранку подивився...:) Наскілько я зрозумів так і було з часів АТО/ООС. Можливо звісно прога покращувалась - кропива  начєбто звется. Величєзне досягнення Маска стосовно наших війскових у тому, що його старлінк невзмозі (хоча постійно намагаються) зломати/заглушити орківські хакєри та різноманітни ЛЄЄРи. З цього приводу здивовани навіть натівськи генерали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, US7IGN сказав:

яких самі і обрали. вітаю!

Щось новеньке про всенародні вибори хазяїв бензоколонок в Україні.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Просто человеку видимо 50+, он где то подсознательно помнит, что так уже когда то было.

Еще и как помню. Ну мне тогда было не в падлу километров 20 по городу пробежать. Потом правда велик купил.

8 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Для остальных задача стоит, не рынок сделать, а дать укорот, уменьшить количество поездок личного автотранспорта.

Ну какой то смысл есть наверно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, irina1969 сказал:

А потім, коли в дома цих крутеликів прилетить, а дівчинку на касі, не дай боже, натянуть пару бурятів не питати " а нас за что ?"

Необучаемые...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Для остальных задача стоит, не рынок сделать, а дать укорот, уменьшить количество поездок личного автотранспорта.

а заодно і блатні будуть заправлятись по дефіцитним 40грн, а не по ринковим 100 )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

а заодно і блатні будуть заправлятись по дефіцитним 40грн, а не по ринковим 100 )

Бажаючих їздити по ринкових 100, багато назбирається?! 😎🤔

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Бажаючих їздити по ринкових 100, багато назбирається?! 😎🤔

давайте подивимось на курс через пару тижнів 😉

це для вас буде 100грн., а для блатних ті ж самі $1,5 )

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

уменьшить количество поездок личного автотранспорта

Начать с увелчиения налогообложения автомобилей дороже 20 тысяч долларов (стоимостью из салона) или конфискацией в пользу ЗСУ.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, 7351 сказав:

Щось новеньке про всенародні вибори хазяїв бензоколонок в Україні

Будь-які дії мають наслідки. Потрібно нести відповідальність за свої дії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, sergio сказав:

Бажаючих їздити по ринкових 100, багато назбирається?! 😎🤔

Давайте зайдемо з іншого боку - хто зізнається в тому, що йому дорого заправляти нещодавно придбану Х7, наприклад. Давайте почекаємо відвертих зізнань :) . Ну й хтось буде просто їздити заправлятися в Польщу по євро за літр. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Начать с увелчиения налогообложения автомобилей дороже 20 тысяч долларов (стоимостью из салона) или конфискацией в пользу ЗСУ.

навпаки. мінімальна ціна авта - $50000, а якщо дешевше - доплачуєш податки до цієї суми. заправляти від 30 літрів. можу побитися на $100, що ані заторів ані черг на заправки не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaksymS сказав:

Будь-які дії мають наслідки. Потрібно нести відповідальність за свої дії.

Згоден -- мародерів треба "вчити".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

уменьшить количество поездок личного автотранспорта

Ну сейчас мало кто бесцельно, как до войны слоняется от фонаря.

Надо не растаможку нулевую, а зеленый коридор для ввоза горючки отовсюду откуда можно, и цену свободную. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...