Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, sergio сказал:

Сори. Предпочитаю Ионическое. 

ви мали на увазі Єбічєское? :ROFL:

моя мама часто його згадувала...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Раз в неделю  полный бак 95-го до отстрела.

Тобто 95? А хіба не 98 потрібен був до війни? 95 кожен дурень заправити може. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Подойдёт к 50, грн будут меньше стоять.

В нас вже по 65 для тих, хто готовий стояти не більше як пів години. Ну а для тих в кого вільний робочий день - то по 40. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Европейский 95 реально лучше, чем был у нас привозной якобы литовский 98, или воговский сотый. 

тільки узнав? я завжди звертав увагу що за кордоном різниця в ціні нівелювалась якістю=менші витрати і краще їде

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ж в цій темі відзначали, що з литовським бензином не було жодних проблем на заправках, доки працював Кременчуцький НПЗ. Як тільки його розбомбили - литовський бензин миттєво зник, як і будь-який інший європейський.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё один гвоздик.....

«Низкая эффективность российских вооруженных сил на поле боя и ее высокая уязвимость от воздействия не самых передовых западных образцов нанесла значительный репутационный ущерб военной технике российского производства», - так звучит диагноз, вынесенный военными экспертами Юго-Восточной Азии. Что означает – после завершения действующих контрактов по поставкам российских вооружений, новые заключаться не будут....

  • Лайк 15
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я дожил до этого дня, что за этим ехать не надо забугор!

от бачиш. не марно Майдан стояв!

  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

щось маленькі...

А мені подобається іх маскування під сміттеви бакі))) З іншого ракурсу виглядають трохі більшіми. Хоча боєва частина всеж такі здається невеличкой. Однієй фрєгат наврядчі втопишь... Про невідому кількість з одной пусковой - це в будь-якому разі не додасть бажання наприклад планувати висадку десанта, хоча і нєптуни вже трохі зменьшили їх прагнення в цьому питанні. Та і для Ізраіля це непоганий спосіб влаштувати боєву перевірку цього комплєксу. Наскількі я пом'ятаю морська складова у війнах з арабами була тількі в першой або в перших двох війнах. Почінаючі з кінця 60-их воювали виключно на землі та в повітрі. І докі не почнется щось дуже великє  накшталт війни з Іраном, то вони невзмозі самостійно провести бойови іспити...

 

128202670_.png.c5c2f14975314215aea7690aec12230a.png

 

 

Начєбто тут ще не було...

 

148511722_.thumb.png.b711b1a34b20d0364ef1e49ddb4b8f5b.png

 

 

"Малоизвестный факт: Если по глобусу провести линию от острова Змеиный, через Чернобаевку, то её конец упрётся точно в понтонную переправу через Северский Донец, вблизи Белогоровки." (Гуго Карлович)

 

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

90литров ? Вот прям так каждый? :) 

95 или 98 по техдокументации.

Европейский 95 реально лучше, чем был у нас привозной якобы литовский 98, или воговский сотый. 
Я представлю какой будет кайф когда привезут Европейский 98!!!

Заметил, что расход на 2 л уменьшился. Пускай частично, что машин меньше, но тем не менее... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для потреб Збройних Сил України завезли майже 11 тисяч автомобілів.

Про це повідомив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Ігор Матвійчук.

mil.in.ua/uk/news/za-dva-misyatsi-dlya-zsu-zavezly-majzhe-11-tysyach-avtomobiliv/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

30 машин - это очередь на 2.5 часа.

Это ж как мало стоит рабочее время этих людей, чтобы его просто простоять четверть рабочего дня на заправке и не париться по этому поводу.

Я приезжаю на пустую колонку, без очереди вообще.

Слабовато. Колонка должна приезжать, когда надо

  • Лайк 6
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

30 машин - это очередь на 2.5 часа

Тому є ще заправки по 75 для тих, хто цінує свій час. 

Там де по 40 - черги від 200 автомобілів. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alex2064 сказав:

Колонка должна приезжать, когда надо

Как у владельцев электричек...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ходив в Епіцентр повз стоянку Уклону біля шляхопроводу. Так до них приїздить заправка прямо на стоянку - Транспортер, а всередині металевий куб з паливом, качають до каністр та розливають по машинах. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

148511722_.thumb.png.b711b1a34b20d0364ef1e49ddb4b8f5b.png

"Малоизвестный факт: Если по глобусу провести линию от острова Змеиный, через Чернобаевку, то её конец упрётся точно в понтонную переправу через Северский Донец, вблизи Белогоровки." (Гуго Карлович)

 

image.thumb.png.2d9649557117b7d39533f5cc20733c54.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

30 машин - это очередь на 2.5 часа.

Это ж как мало стоит рабочее время этих людей, чтобы его просто простоять четверть рабочего дня на заправке и не париться по этому поводу.

Я приезжаю на пустую колонку, без очереди вообще.

Це якщо одна колонка відпускає за гроші, окрема по картах. Якщо ж 2-4 то черга летить.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Корнил сказал:

и шо примечательно, таких вот Кирь/Вадимов у нас до hуя, большинство просто не отсвечивает, сидят тихо ровно на жопе и наблюдают, чем все это закончится..читаешь  "глубокомысленные" рассуждения этих персонажей и тихо оhуеваешь..ведь в это же время молодые пацаны еbашат русню, поставив на кон свои жизни за наши и за этих кадров в том числе..какой то блять гребаный сюр

А я чітаю ї думаю - невже тількі мені з ранку в гілці гівном тхне... Ти дуже влучно описав всі моі думкі... Зараз деякі собаки пріємніши за деякіх людей...

 

348719917_.thumb.png.288ce3e04828e5cb21fd77ce67b09f49.png

 

Помітив що зараз крєатівщіки знайшли де застосувати свої вміння, бо в багатьох випадках підборка музичного супроводу майже важливіша за відеоряд...

t.me/dnepr_operativ/15937

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, sergio сказал:

Заметил, что расход на 2 л уменьшился. Пускай частично, что машин меньше, но тем не менее... 

так манера їзди у людей змінилась. Тошнять 50-70 на максимальній передачі. Вчора окрилений вдалим заїздом на заправку стартонув як до дефіциту на вантажному каблуку ( динаміка самі розумієте). Дивлюсь - а пелотон на метрів 20 позаду. Зразу ногу з акселератора зняв. В середу їхав зі Львова до Києва - всі пиляють 80-90. Газують лише чуваки на пропані)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaksymS сказал:

Ходив в Епіцентр повз стоянку Уклону біля шляхопроводу. Так до них приїздить заправка прямо на стоянку - Транспортер, а всередині металевий куб з паливом, качають до каністр та розливають по машинах.

На будмайданчик так само возять. Бус зі звичайним єврокубом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж звернув увагу що я на своїх, прости господи, 1,4 атмосферних 86 кобилах їду в третій смузі швидше за весь потік. При цьому не перевищую 70 км/год в місті. Так це ще в багажнику лежить 200 кг цементу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

А вот власныкам сонячных панелей, выплаты не приходят. Форс-мажор.

В КХ приходите уже. Там щас вату и зрадофилов чмырят - аж гай шумит. Вам понравится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доезжаю зана

41 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

30 машин - это очередь на 2.5 часа.

Это ж как мало стоит рабочее время этих людей, чтобы его просто простоять четверть рабочего дня на заправке и не париться по этому поводу.

Я приезжаю на пустую колонку, без очереди вообще.

У мну, например  , последняя ЗП 8,5 кг была, сейчас доезжаю последние 50 л  бензина купленного в первый день войны. А дальше увольняюсь, стаю на биржу (главное, чтобы условием постановки на биржу небыла отметка у дяди военкома) , по баблу слегка меньше будет, но с учётом накладных расходов лучше дома сидеть. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...