Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, sergio сказав:

Ну, шо петиция набрала 25 000.Шо Зе на это?! 

Я думаю - викаже глибоку стурбованість.І це буде той випадок коли я буду з ним солідарний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sergio сказав:

Ну, шо петиция набрала 25 000.Шо Зе на это?! 

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Text

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, 7351 сказав:

 

 

А коли "запрацював" персонаж "ЧортПобьєрі"?

 

Дуже велике прохання.Чи не могли б Ви коротко описати в чому полягає моя робота, без словоблудства.Буду особливо вдячний прикріплені докази🙂.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Коли людині не довіряють -- це не одиниці відсотків зі ста.

Тому про "маніпуляції рівня дитини 5 років" -- це про Вас, тобто "з'їхали".

Ви стверджуєте, що вже три роки в Україні діе "авторитарний і навіть диктаторський" режим?

Уявити, що бувають чесні та порядні люди, через що їх поважає та їм довіряє суспільство, Ви, навіть, не в змозі?

У вас серйозні проблеми з розумінням того, про що вам пишуть, який з міст з вами дискутувати , витрачаючи час?

 

  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Між іншим , мало хто пам'ятає, але Зеленського обрано президентом саме за каденції Порошенка☝️.

Мало хто памятає рівень зрадофілії в 2015-2019 роках. Це було однією з причин чому закрили політичку, бо тут була словесна війна і суцільна ненависть. Зараз це якийсь дитячий садок на мінімалках у порівнянні з тими часами.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Дуже велике прохання.Чи не могли б Ви коротко описати в чому полягає моя робота, без словоблудства.Буду особливо вдячний прикріплені докази🙂.

Відкрийте окрему тему, про себе -- там всі охочі будуть про вас писати.

Як на мене -- ви достатньо розумний та ще й "ніколи не помиляєтесь" -- тобто відповіді знаєте наперед!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

У вас серйозні проблеми з розумінням того, про що вам пишуть, який з міст з вами дискутувати , витрачаючи час?

 

Для вас -- ніякого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

 

Ви стверджуєте, що вже три роки в Україні діе "авторитарний і навіть диктаторський" режим?

 

За 3 роки рівень довіри до Президента ніколи більше,ніж на 4-6 місяців не перевищував 60%. Для мене це говорить про більш-менш здорове суспільство, яке може емоційно реагувати на певні події в короткостроковій перспективі, але на дистанції здатне аналізувати , критикувати і висловлювати недовіру.

А вам би тотальної довіри досягти ,та на кілька років, це можливо лише штучними методами...

І не варто писати про нинішні 95% , це емоційне піднесення , а не сталий тренд..

Ось по суті модель, за якою живемо.

spacer.png

Змінено користувачем Сергей_84
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

А вам би тотальної довіри досягти ,та на кілька років, це можливо лише штучними методами...

Мені на це байдуже, зовсім.

А от вкиди проти діючої влади України під час війни, на користь загарбникам та катам українського народу, мене дратують, м'яко кажучі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Мені на це байдуже, зовсім.

А от вкиди проти діючої влади України під час війни, на користь загарбникам та катам українського народу, мене дратують, м'яко кажучі.

Ви через кожні 5 повідомлень повторюєте, що війна йде з 2014 року. Виходить вкиди про Петю і проти нього в часи його президентства  теж йшли на користь ворога? Але вас не дратували?

І взагалі фраза,з якої більшість знущалась:" а то путин нападет" заграла іншими барвами)) і головне неочікувано..лише на 8 році агресії

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

Ось по суті модель, за якою живемо.

spacer.png

Знову вкид застарілої інфи -- в розрахунку, що хтось не помітить цифри.

Дешево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

 

 

А коли "запрацював" персонаж "ЧортПобьєрі"?

Що робив персонаж "ЧортПобьєрі" коли оркі анексували Донбас?

Розкажіть, будь ласка, як той "хто ніколи не помиляється".

его каминг-аут будет позже
какой смысл заранее расспрашивать?
всему свое время

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Знову вкид застарілої інфи -- в розрахунку, що хтось не помітить цифри.

Дешево

)))одразу після війни будуть вибори і ця модель знову себе проявить.

Видихніть, ще 5 років після війни влада не зміниться, тому можете так не хвилюватись, а то передратуєтесь завчасно.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

Ви через кожні 5 повідомлень повторюєте, що війна йде з 2014 року. Виходить вкиди про Петю і проти нього в часи його президентства  теж йшли на користь ворога? Але вас не дратували?

І взагалі фраза,з якої більшість знущалась:" а то путин нападет" заграла іншими барвами)) і головне неочікувано..лише на 8 році агресії

Дратували, бо були занадто м'якими, як на мене, після сдачі без бою Донецька, Луганська, ......... і відношення влади до українців, які звідти виїхали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

)))одразу після війни будуть вибори і ця модель знову себе проявить.

Я сподіваюсь, що Україна переможе набагато раніше за час проведення виборів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сергей_84 сказал:

)))одразу після війни будуть вибори і ця модель знову себе проявить.

Видихніть, ще 5 років після війни влада не зміниться, тому можете так не хвилюватись, а то передратуєтесь завчасно.

Бедная Украина...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Дратували, бо були занадто м'якими, як на мене, після сдачі без бою Донецька, Луганська, ......... і відношення влади до українців, які звідти виїхали.

Так от воно що...фантомні болі, а я то думаю..данєцкіх не люблять? Так і сидить ця образа у вас в голові?

Але після практично здачі без бою Херсону і Півдня України (не задумувались, що як і в 2014 не вистачило наявних ресурсів і могла бути присутня зрада?) до жителів Півдня навіть кривого слова ніхто не наважиться сказати , бо з триколорами там ніхто не бігав, я б сказав навпаки,  під дулами автоматів більшість  не боялась синьо-жовтий стяг показувати 

  • Лайк 18
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Мало хто памятає рівень зрадофілії в 2015-2019 роках. Це було однією з причин чому закрили політичку, бо тут була словесна війна і суцільна ненависть. Зараз це якийсь дитячий садок на мінімалках у порівнянні з тими часами.

Да чого це? Майже те саме.

 

48 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Дуже велике прохання.Чи не могли б Ви коротко описати в чому полягає моя робота, без словоблудства.Буду особливо вдячний прикріплені докази🙂.

Чесно кажучі я теж вас не памьятаю - ні с політички, ні де інде. Так не буває.:)  Якщо ребрендінг нікнейму, то це все одно було б помітно - навіть мурава в кращі часи стількі гегів не видавав.

 

27 минут назад, Сергей_84 сказал:

І не варто писати про нинішні 95% , це емоційне піднесення , а не сталий тренд..

 

Так і є, але "блазень" не просто гарно робить свою працю, але ї консолідує західний світ на допомогу. Чи потрібно це нам зараз? Вважаю хєр би ми впорались до сих пір без цього. Навіть не так - без західной всебічной допомоги  в нас не було б надіі як на перемогу, так і на відбудову... Но справжні патріотични патріоти незгібаєми - боневтік до цього ніяким боком, та затулить йому хто-небудь пельку...

Дуже зрозуміло пояснює це Фесенко:

 

Доречі помітили - ніхто навіть не переймається такой дрібницей, що вчора журнал Тайм назвав Зеленського найвпливовішей людиною світу. Попереду Ілона Маска...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, iiigolkin сказав:

его каминг-аут будет позже
какой смысл заранее расспрашивать?
всему свое время

Не могли б Ви спрогнозувати його зміст,що ми запомнили этот пост☝️ і його автора.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Так от воно що...фантомні болі, а я то думаю..данєцкіх не люблять? Так і сидить ця образа у вас в голові?

Але після практично здачі без бою Херсону і Півдня України (не задумувались, що як і в 2014 не вистачило наявних ресурсів і могла бути присутня зрада?) до жителів Півдня навіть кривого слова ніхто не наважиться сказати , бо з триколорами там ніхто не бігав, я б сказав навпаки,  під дулами автоматів більшість  не боялась синьо-жовтий стяг показувати 

Провалы, неудачи, предательство могут быть при любом Президенте. Основная разница между бывшим и нынешним состоит в том, что последний во время войны не подписывал офшоры! Все остальное - одинаково.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Сергей_84 сказал:

 

І взагалі фраза,з якої більшість знущалась:" а то путин нападет" заграла іншими барвами)) і головне неочікувано..лише на 8 році агресії

Да багато якіх фраз заграло іншимі барвами. Хтось у лісі здох найяскравіший приклад у нас. Одна нога тут а другая там - найяскравіша для орків...

 

1419747548_.thumb.png.74a294f56e0d41f88f450cbfd3856927.png

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Vikctor сказал:

 

Так і є, але "блазень" не просто гарно робить свою працю, але ї консолідує західний світ на допомогу. Чи потрібно це нам зараз? Вважаю хєр би ми впорались до сих пір без цього. Навіть не так - без західной всебічной допомоги  в нас не було б надіі як на перемогу, так і на відбудову... Но справжні патріотични патріоти незгібаєми - боневтік до цього ніяким боком, та затулить йому хто-небудь пельку...

 

Навіть не сперечаюсь, працює зараз так як треба і в правильному напрямку, використовуючи всю свою харизму і акторський талант і якраз це стало його величезною перевагою. Він знає що сказвти і як щоб сподобатись західним глядачам.Time це, до речі, лише підтвердив.

І навіть не дозволю собі сказати фразу " а от при Петі було б  краще", бо ніхто не знає як би було. Можливо навіть серед харизма VS дипломатія я б обрав харизму.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, XL.pro сказал:

Провалы, неудачи, предательство могут быть при любом Президенте. Основная разница между бывшим и нынешним состоит в том, что последний во время войны не подписывал офшоры! Все остальное - одинаково.

Давайте не казати ГОП!. Бо по більшості подій я вже бачу бумеранги...і що там за 2-3 роки спливе ніхто не знає..

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...