Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

Тобто якщо якись Петро з села в карпатах не піде воювати на схід, то вже завтра в його селі будуть москалі і спалять все село? Ваша логіка саме така.

А якщо все ж таки всі підуть на фронт, то є чим забезпечити мільйони чоловіків їжею, амуніцією, зброєю і всім необхідним щоб реальна ефективність була, а не лише кількісна перевага на папері?

Ви живете в Карпатах?

Я там маю будинок і можу Вам розповісти, як "якийсь Петро в Карпатах" забезпечує мільойни чоловіків іжею. Якщо коротко, то ніяк не забезпечує. Той Петро "на чехах". Але хоче, щоб умовний Василь з Полтави не допустив ворога до його хатинки в Карпатах.

На одного воюючого потрібно 10 працюючих. Але, не на чехах, а тут.

  • Лайк 10
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Шановний, Ви щось виляєте як в'юн.Ви почали з того що заборонили чоловікам виїзд за кордон де вони заробляли гроші.А зараз вони сидять вдома без роботи і голодають.І тут же пишете що роботи виявляється і без фронту вистачає в середині країни - було б бажання.

В мене сусід шофер в Польщі пропонують 350 зл в день +велика нестача водіїв , у Львові 15тис грн / місяць і то ще треба пошукати і кілька чоловік на одне місце. Тож переважно сидить без роботи. 

52 роки на фронт вже таких не дуже беруть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Вам не приходило на думку слово: резерв?

Військове керівництво має розуміти, що у разі невдалого розвитку подій (так, під час війни чомусь солдати гинуть) у них є можливість підтягнути у резерви мобілізованих, які зараз є в країні і планово та поступово забезпечити їх усім необхідним.Це може бути хто завгодно на 4 хвилі мобілізації, слудив-не служив, вмієш-не вмієш. Вам правильно вище навели приклад, що окрім тих, хто безпосередньо воює є ще багато задач, для яких потрібні лише руки і ноги.

А відкрий кордони, то мобілізаційного резерву не буде, бо він поїде за кордон заробляти гроші і купатись в морі.

 

Я і з закритими кордонами так заховаюсь, що ні один дядя воєнком не знайде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Я і з закритими кордонами так заховаюсь, що ні один дядя воєнком не знайде. 

А вас не воєнком буде шукати, а поліція. І повірте , в сучасному світі знайти когось не важко, аби було бажання..

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ukrainian сказал:

То є робота в Україні для чоловіків чи немає бо я щось заплутався ?

Коли чоловік щось робить в себе вдома, чи в сусіда/брата, то це робота з зарплатою і поможе якось прогодувати сім'ю?

6 минут назад, Музей сказал:

Але хоче, щоб умовний Василь з Полтави не допустив ворога до його хатинки в Карпатах.

Багато таких Василів якраз хочуть наоборот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

В мене сусід шофер в Польщі пропонують 350 зл в день +велика нестача водіїв , у Львові 15тис грн / місяць і то ще треба пошукати і кілька чоловік на одне місце. Тож переважно сидить без роботи. 

52 роки на фронт вже таких не дуже беруть.

А якщо завтра в Польщі вже будуть русские, то куди поїдемо? Далі на захід? Поки не впремось в океан...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Ви живете в Карпатах?

Я там маю будинок і можу Вам розповісти, як "якийсь Петро в Карпатах" забезпечує мільойни чоловіків іжею. Якщо коротко, то ніяк не забезпечує. Той Петро "на чехах". Але хоче, щоб умовний Василь з Полтави не допустив ворога до його хатинки в Карпатах.

На одного воюючого потрібно 10 працюючих. Але, не на чехах, а тут.

А чо не на чехах? Бо тут можно платить втрое меньше и мобрезерв на всякий случай.

 

А в Петра очень простая философия - будут в соседней области, я сам прийду, даже невзирая на наличие чешского паспорта.

А пока ловите жителей "условного харькова" по горам и формируйте из них хоть ударные батальоны - это их земля и их дома, если им не шибко надо, то уж Петру и подавно - у него чешский загран и так есть.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, TaurosRMK сказал:

Тобто краще пенсія ніж життя чоловіка/тата/сина? 🤔

Итак. Начали с того "что будет делать семья если кормилец погибнет" и "совершенно неожиданно перескакиваем на ценность человеческой жизни.

А вы батенька не засланый казачок случаем?

Бо я не нескольких форумах инфу смотрю и как то вы такие на них всех синхронно появились с этим вот этим своим - "надо ехать за границу зарабатывать деньги", "мобилизация противоречит конституции". Что я еще забыл? А, да, "хай сын Порошенка воюе"

Вы или реально бригада или просто пасетесь на одной говнопомойке откуда и черпаете всю эту дрянь

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Сергей_84 сказал:

Це може бути хто завгодно на 4 хвилі мобілізації, слудив-не служив, вмієш-не вмієш. Вам правильно вище навели приклад, що окрім тих, хто безпосередньо воює є ще багато задач, для яких потрібні лише руки і ноги.

 

 

Це якраз про мене: 52 роки, в СА служив в стройбаті телеХфоністом.

Прийде час - прийдуть і по мене.

Ховатися не збираюсь - доля, так доля.

Може, лопату в руки дадуть - і то добре !

 

ЗАЧОТ ?!

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, TaurosRMK сказал:

Коли чоловік щось робить в себе вдома, чи в сусіда/брата, то це робота з зарплатою і поможе якось прогодувати сім'ю?

Це про кого нижче написано і хто то буде робити якщо половина чоловіків поїдуть на Чехію та Польщу а інша буде на фронті? 
 

Цитата

Воюють місяць, два, а село стоїть, заростає, нічого не робиться, нема кому якісь товари привезти, бо жінки не вміють їздити на вантажівках. У когось дах в хаті протікає, нема кому зробити, у когось паркан впав, котел не працює, хтось не справляється з 2-3 маленькими дітьми.

 

Змінено користувачем ukrainian
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Музей сказал:

Цих слів було б достатньо. Я зазвичай читаю дивлячись на мапу, а сьогодні не маю сміливості на ту мапу дивитися.

Самые темные часы - перед рассветом.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 90BCO сказав:

 

 

ЗАЧОТ ?!

Нєа,зачот був би нам усім якби ми своїми діями ,за 30 років не допустили б цієї війни.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, murava сказав:

А чо не на чехах? Бо тут можно платить втрое меньше и мобрезерв на всякий случай.

 

А в Петра очень простая философия - будут в соседней области, я сам прийду, даже невзирая на наличие чешского паспорта.

А пока ловите жителей "условного харькова" по горам и формируйте из них хоть ударные батальоны - это их земля и их дома, если им не шибко надо, то уж Петру и подавно - у него чешский загран и так есть.

 

Мурава, Ви входите в число тих людей, кого я зневажаю. Ви давно це знаєте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Нєа,зачот був би нам усім якби ми своїми діями ,за 30 років не допустили б цієї війни.

Ну, тоді тільки "куля в лоб -так куля в лоб"...🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Мурава, Ви входите в число тих людей, кого я зневажаю. Ви давно це знаєте.

Можете меня не читать :) я даже расстроюсь.

Функционал тут настроить можно легко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 90BCO сказав:

Ну, тоді тільки "куля в лоб -так куля в лоб"...🤷‍♂️

На хрена так жити(с).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по крайнощах пройшлись. а от мені цікаво, якщо зараз відкрити кордони - скільки поїде? щось мені підказує, що хто не їздив, той і не поїде, а хто мав бажання вже і так поїхав... насправді, ефект взагалі може бути протилежний. як тільки якійсь невеликий відсоток поїде, Європа одразу припинить всі виплати, а за житло виставить ринкові рахунки. наступного тижня в Україну повернеться більше ніж всі боялися що виїде...

  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Микита Соловйов

13 мин.  · 

Хроника Харькова, 20-21 мая.

Два дня обстрелов. Ствольная арта, РСЗО. Кажется, прорвалось через ПРО пара ракет. РСЗО били по Салтовке и Алексеевке. Ствольная по Сев. Салтовке и Пятихаткам, кажется еще по Большой Даниловке. РСЗО по Салтовке и Алексеевке. Места ракетных ударов в паблике не назывались. За последнюю неделю или больше, вчера были самые тяжелые обстрелы.

По области обстрелов еще больше. Очень тяжелые обстрелы всех прифронтовых населенных пунктов на севере области и на изюмском направлении. Очень тяжелый ракетный удар по Лозовой. Как и по самому Харькову, наверное самые тяжелые обстрелы за последнее время.

Активные боевые действия идут сейчас вдоль всей линии фронта на севере области. Насколько я знаю, и вдоль всей или почти всей на изюмском направлении. Русские опять обваливают артой наши позиции "на все деньги". В некоторых местах враг пытается проводить контрнаступления на недавно освобожденные населенные пункты, но успеха не имеет. Там, где русские не лезут вперед, они активно закапываются на новых рубежах. Насколько я могу судить, резко выросло число участков фронта, на которых активные боевые действия ведутся одновременно.

Вчера поездил на изюмском направлении, завозили нашим бойцам всякое. По дороге проезжали через Лозовую и Барвенково, в Барвенково почти час ждали "своих" военных, без которых дальше не проехать. Да, фотограф из меня тот еще. Никаких интересных фоток не привез. Правда, и времени просто ходить кругами с открытым ртом было немного. Несколько наблюдений оттуда.

Жизнь не сказать, что кипит, но идет полным ходом. Магазины работают, автобусы и маршрутки ходят. Огороды активно высаживаются. Вообще по поведению людей никаких признаков прифронтовых населенных пунктов. Местные ведут себя абсолютно расслаблено. Даже заметно расслабленнее, чем в Харькове сейчас. Не говоря о Харькове месячной давности. Даже не сказать, что как-то заметно изменился состав по полу и возрасту. Мне трудно сравнивать, я давно там не был перед войной. Но количество людей на местных точках сборки очень большое. При этом как-то волнами. За 10-15 минут количество людей на пяточке легко может измениться в 3-4 раза.

Разрушения есть, но их не очень много и они не так сильно бросаются в глаза. Возможно это еще связано с тем, что в основном малоэтажные же дома, а зелень уже густая и скрывает. Но до Барвенково включительно тотальных разрушений нет и близко. Хотя по некоторым местам видно, что долбали прицельно. Есть просто разрушенные жилые дома. ничем не отличающиеся от домов слева и справа.

В Барвенково очень легко узнать человека, который день-два из Харькова. Простейший критерий: он в бронике. Ни местные жители, ни военные там броники не носят. Когда заметили, начали выискивать взглядом военных в брониках специально. За полчаса только двоих. Один выскочил из машины. купил сигарет и умчался. Второй приехал за нами везти нас дальше. Дальше уже, естественно, военные чаще всего в брониках даже в расположении. Ну а мы как порядочные выполнили инструкции и в Барвенково уже гордо в брониках были, еще и с касками все время под рукой

Военные экипированы в среднем намного хуже встречаемых в Харькове. Вот очень заметная разница, харьковские на их фоне космопехотой выглядят. Наверное это как-то связано с близостью и количеством волонтеров рядом и на возможности командования тратить время на бодание с начальством по вопросам снабжения.

Я не знаю, можно ли писать куда ездили дальше, потому на всякий случай не буду. Но тоже просто наблюдения. Подряд километров семь дороги, причем вдоль которой боев не было. Просто изрыта воронками. С обычными дорожными ямами их не перепутать, примерно одного размера (вернее двух), чаще всего правильной формы и с довольно ровными еще краями. В среднем по 12-15 на каждый сто метров. Я честно пытался сфоткать, но дома посмотрел, ничего на этих шедеврах не разобрать, кроме грязного лобового.

В мелких селах людей осталось совсем немного. Раздолбанных домов естественно намного больше по мере приближения к линии фронта. Но по первому впечатлению в разы меньше, чем в прифронтовых селах на север от Харькова. Даже в тех, в которых непосредственно боев не было. О бойцах, к которым в гости заезжали, в другой раз напишу. Но люди спокойны. Собираются делать свою работу до того момента, пока последний оккупант не ляжет в землю и не сбежит. Столько, сколько потребуется.

Да, в Лозовой результата прилета не видел. Ракетный удар был между нашими проездами туда и назад. Мы уже знали, но слишком спешили чтобы заезжать посмотреть.

Харьков стоит!

Слава Украине!

Низкий поклон нашим защитникам!

  • Лайк 16
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

по крайнощах пройшлись. а от мені цікаво, якщо зараз відкрити кордони - скільки поїде? щось мені підказує, що хто не їздив, той і не поїде, а хто мав бажання вже і так поїхав... насправді, ефект взагалі може бути протилежний. як тільки якійсь невеликий відсоток поїде, Європа одразу припинить всі виплати, а за житло виставить ринкові рахунки. наступного тижня в Україну повернеться більше ніж всі боялися що виїде...

Та проблема на самом деле не в том "поедет/приедет", а в том что с таких кренделей на фронте толку ноль.

Он один жалуется что их отправилив "в атаку". Прошли они от окопов к ближайшей лесополосе где и тусовались весть день. А потом их разбомбил самолет потому как "небыло подготовленных позиций".

А немного офигел и спросил а кто собственно для них должен был эти позиции готовить на что получил невнятное мычание в стиле "а чо они" и "одна лопата на шестерых". Я так живо представил как они предрались за эти лопаты что больше ничего не спрашивал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

по крайнощах пройшлись. а от мені цікаво, якщо зараз відкрити кордони - скільки поїде? щось мені підказує, що хто не їздив, той і не поїде, а хто мав бажання вже і так поїхав... насправді, ефект взагалі може бути протилежний. як тільки якійсь невеликий відсоток поїде, Європа одразу припинить всі виплати, а за житло виставить ринкові рахунки. наступного тижня в Україну повернеться більше ніж всі боялися що виїде...

Хто міг дозволити собі виїхати і утримувати сім‘ю за кордоном - вже там. І це найбільш ганебний момент. Очільники бізнесів, чиновники, діячі культури та шоубізнесу, за невеликим виключенням, сидять в безпеці, а холопів женуть в бій. А про те, що бажаючих меншає ( принаймні поки) свідчить цінник, який трохи сплас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Литва, Латвія та Естонія повністю відмовилися від електрики РФ

РФ не заплатила за транзит газу, «Нафтогаз» попередив про позов до арбітражу

Фінляндія ініціює арбітражний розгляд щодо Газпрому

Цитата

У фінській компанії заявили, що не мають наміру здійснювати платежі в рублях відповідно до схеми, запропонованої «Газпром експортом» в порушення контракту.
 

Експерти пояснили, що технологічно відсталий Росатом шукає на Запорізькій АЕС

Цитата

Фахівці «Росатому», які разом з путінськими військами захопили Запорізьку АЕС, намагаються отримати доступ до технологій американського ядерного палива Westinghouse, яке використовується на станції.

На думку фахівців АЯЕЦУ, «Росатом» цікавить програмне забезпечення для аналізу характеристик палива та забезпечення експлуатації, а також конструкторська документація на ТВЗ-WR. А саме: як виконані дистанціонуючі решітки, хвостовики і головки, уранова пігулка та багато іншого. «Адже Westinghouse на відміну від «Росатома» знайшов якісне технологічне рішення, яке дозволяє робити касету без цирконієвих кутів на всю довжину збірки, і при цьому забезпечує механічну стійкість, газову щільність та цілісність конструкції. Крім того, у ТВЗ-WR технологія дозволяє розібрати навіть вже активну касету і видалити один чи кілька пошкоджених стрижнів з паливом, тоді як ТВЕЛ про це навіть не мріє. Американське паливо дозволяє збільшити вміст палива в реакторі на 15 відсотків, що забезпечує роботу реактора не 300 діб, а від 18 місяців до двох років. Всі спроби «Росатома» вийти на термін понад 400 діб завершилися пошкодженим паливом та розущільненим основним обладнанням. І цей перелік переваг можна продовжувати. Ці особливості конструкції західних тепловидільних збірок відомі давно, росіян цікавлять лише технологічні рішення, якими вони не володіють», – пояснили в АЯЕЦУ.
 

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, TaurosRMK сказал:

Візьмемо якесь село на 2000 жителів, де 350-400 чоловіків які підлягають мобілізації. От взяли вони всі і одночасно пішли воювати, але до цього не воювали і не вміють, але ж треба, бо "всі мають бути на фронті". Воюють місяць, два, а село стоїть, заростає, нічого не робиться, нема кому якісь товари привезти, бо жінки не вміють їздити на вантажівках. У когось дах в хаті протікає, нема кому зробити, у когось паркан впав, котел не працює, хтось не справляється з 2-3 маленькими дітьми... А через 3-4 місяці половину тих чоловіків загинуло, частина зкалічено... Хтось залишився без чоловіка, без сина, без тата. Ох і втішаться ці люди пенсіям, заживуть... А по закликах багатьох таке має бути в кожному населеному пункті тому що "всі мають бути на фронті".

Спочатку вчить. Не всі мають бути на фронті, а всі щось роблять - воюють на фронті, навчаються воювати, працюють у тилу. Безробітні - перші 2 варіанта

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

по крайнощах пройшлись. а от мені цікаво, якщо зараз відкрити кордони - скільки поїде? щось мені підказує, що хто не їздив, той і не поїде, а хто мав бажання вже і так поїхав... насправді, ефект взагалі може бути протилежний. як тільки якійсь невеликий відсоток поїде, Європа одразу припинить всі виплати, а за житло виставить ринкові рахунки. наступного тижня в Україну повернеться більше ніж всі боялися що виїде...

 

ЗА житло по прошествии определенного периода там и так вполне рыночный прайс - потому народ, особенно кто с западной поехал с перепугу подальше или меркантильно похарчеваться - назад и валит. Причем толпами.

А кто потерял жилье - тот там садится на госпрограмму и социал, пытается встроиться.

Есть отдельная часть людей, кто выехал и использует этот момент для переезда, потому что давно планировал...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Музей сказал:

Цих слів було б достатньо. Я зазвичай читаю дивлячись на мапу, а сьогодні не маю сміливості на ту мапу дивитися.

Ну и еще

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

2 ч.  · 

Какой, однако, нервический и впечатлительный читатель нынче пошёл...

И да, поясню ещё раз, для долбящихся в глаза и уши...

Я НЕ СЛУЖУ В ГШ ВС УКРАИНЫ... потому спрашивать меня где наши выводы, где наши решения, чего ждём и т.д....

ЭТО НЕ КО МНЕ...

И ещё одно, главное...

ГДЕ У МЕНЯ НАПИСАНО ЧТО УЖЕ ВСЁ ПРОПАЛО...а?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...