Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, 7351 сказал:

Не пробували читати та вникати у суть того, що читаєте?

Не кажучі вже про те, що пишете.

 

1534084628165388760.gif

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, AndyAntonov сказал:

Я бы не стал объяснять злым умыслом то, что можно объяснить тупостью. Их могли не обслуживать должным образом, например...

ну , моя версія могла б  пояснити , чому Горбулін не втратив репутацію навіть зараз - коли в Україну полетіли передані ним кацапам по будапештському меморандуму  ракети .

Бо іншого пояснення  таким світлинам   я просто не знаходжу .

 

Взагалі то , компетентності , щоб нишком зіпсувати передаваємі кацапам ракети ,  Горбуліну вистачило б .

Без названия (18).jpg

thumbnail-tw-20211105131945-5814.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми коли з колегами читали ось це:
censor.net/ua/news/3334018/pislya_obstriliv_skladiv_kb_luch_vsi_zbirky_neptuniv_znayishly_neushkodjenymy_vyvezly_organizuvaly_dorobku

то були неоднозначні реакції: і матюки, і побажання "міцного здоров'я" Чорновол і Пашинському, і щоб коли вони всеруться, то баня не робила, і сміх, і сміх з-під столу... І Бутусову були аналогічні побажання, який цю маячню психічно хворої баби опублікував.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Ranch сказал:

Ми коли з колегами читали ось це:
censor.net/ua/news/3334018/pislya_obstriliv_skladiv_kb_luch_vsi_zbirky_neptuniv_znayishly_neushkodjenymy_vyvezly_organizuvaly_dorobku

то були неоднозначні реакції: і матюки, і побажання "міцного здоров'я Чорновол і Пашинському" і сміх, і сміх з-під столу...

ви настільки глибоко занурені в тему ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

Горбулін не втратив репутацію навіть зараз

Він її ніколи не втрачав. Хто його знає, той може сказати, наскільки він приємна, розумна і професійна людина. Дід - класний. Побільше би таких дідів

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Ranch сказал:

Він її ніколи не втрачав. Хто його знає, той може сказати, наскільки він приємна, розумна і професійна людина. Дід - класний 

Але ж ракети кацапам по Будапештському меморандуму він передавав  .:unknown:

 

класний дядько зіпсував би непомітно , перед тим , як віддавати 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там без нього "передавачів" хватало. То окрема історя, про яку можна не одну книгу написати. Але які не дадуть надрукувати.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Ranch сказал:

Там без нього "передавачів" хватало. То окрема історя, про яку можна не одну книгу написати. Але які не дадуть надрукувати.

та після цієї війни вже , мабуть , навіть можна буде й друкувати 🤪

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Ranch сказал:

У более-менее современных ракет ПВО (и даже у древних советских С-75) всегда был внешний канал управления. И что?
Это, отнюдь, автоматически не объясняет (и не является причиной), почему ракеты вернулись назад.

АЛЕ ТАК?

3.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vbb сказал:

АЛЕ ТАК?

Не так. Чергова реклама висеру братів-балтійців, зробленого з блоків з Аліекспресу)) Вже хто тільки цю какашку і аналогічні українські не піарив 😁

Але якщо Ви це як жарт - то так, дійсно смішно. Зацінив 😁

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Ranch сказал:

Не так. Чергова реклама висеру братів-балтійців, зробленого з блоків з Аліекспресу)) Вже хто тільки цю какашку і аналогічні українські не піарив 😁

Але якщо Ви це як жарт - то так, дійсно смішно. Зацінив 😁

тобто між медіашумом та реаліями війни взагалі нічого спільного ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Бездомный сказал:

тобто між медіашумом та реаліями війни взагалі нічого спільного ?

Конкретно ця "вундервафля" - саме медіашум. Агресивний маркетинг 😁 Але біда від цього є, бо можуть волонтери на таку фігню гроші збирати і тратити, а потім бійці на передку можуть повірити, що то "панацея" від БПЛА.
Наприклад, "Повернись живим" принципово на такі какашки гроші не збирає і не закуповує їх.
Я вже мовчу про шкоду для здоров'я бійця-оператора. В американських статтях по цій тематиці у спеціалізованих радіотехнічних виданнях питання шкідливості для здоров'я оператора підіймається з самого початку появи таких "вундервафель". А як кацапи люблять влупити по місцю, де така глушилка працює...
Якщо не помиляюся, то коли у Литві зібрали гроші на "Байрактар", а турки його взяли і подарували просто так, то неочікувано місцевий відомий волонтер вирішив на власний розсуд з тих сум 1,5 мільйона євро потратити на 110 цих висерів "інженерної думки" місцевої конторки. Зробив своїм добре. Просто так. Легко і не напружуючись.
Сильно, чи не так?

Глушилки_001.jpg

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, loader сказал:

У вас точно якась проблема, якщо людину яка сприяла перед виборами Зеленському називаєте порохоботом. 

Слухайте, я нечебто не вказую на ваши проблеми. Це якась порохоботська девіація? Арестович теж колись був якщо й не порохоботом, то близкім до цього. Бутусов теж змінив політичні вподобання. Бути пожиттевим ригом порохоботом - то для ретроградів, а він людина сучасна, творча, ще й контужений...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Alvalk сказал:

Мабуть Віктор і не був справжнім порохоботом, як він сам казав. Просто він бачить критику владі і автоматично записує в порохоботи. Так само як і Б.Березу. Він так само мабуть не пам'ятає, як Береза критикував Порошенка. 

Я голосував в першому турі за Порошенка, але не сприймав за нормальне таких діячив як Кононенко (як взагалі весь інстітут наглядачів), Свінарчуків, плокулола Луценко. Напевно якщо міряти порохоботство в якіхось одиницях, то моя прихильність була скажемо 0,1 вомбатів. У гаслі армія/мова/віра останне для мене зайве, бо я агностик. Но отримання томосу само по собі вважаю історичной подією. Дратує лишень коли віряні із тернопольщіни чи франківщіни вперто тримаються за московських попів зі словами накшталт - це канонічна церква, а взагалі ми звісно не за москалів. Прі цьому все життя слухають проповеді ФСБшників у рясах...

Береза для мене тупий вилупок. Він не порохобот? Дуже здиваваний...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

віряні із тернопольщіни чи франківщіни ...

Вони якісь особливі? 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, US7IGN сказал:

з відео я зрозумів лише що троє з автоматами можуть робити що завгодно з одним з автоматом

 

Ваш пост зайшов тільки двом дирявим/москалям. :) Ти диви - не знав, що вони таки законослухняні...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, =YaSto= сказал:

Де це ти узяв?

в нас є дипломатка - може легко це спростувати чи підтвердити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

kVo9QuIT4DM.jpg

Денис Довгополый

 

Друзья, ко мне обратились ребята из 4 OSINT групп из 12 стран. Они задались вопросом, можно ли собрать несколько отпечатков пальцев владимира путина используя весь набор фотографий, которые есть. И поэтому они попросили меня запустить небольшой флешмоб в сети. 
Если у вас есть фотографии в высоком разрешении владимира путина, особенно его мочки пальцев, ребята будут очень благодарны, если вы сможете их выложить на любой хостинг и опубликовать в любой соцсети, которая поддерживает теги с тегом #dactiloRUS, они сами стянут и возьмут в работу. 
Если вы понимаете в обработке графических картинок, вы можете сами собрать такую группу и попробовать достичь успеха. Обратите внимание, что в сети будет большое количество фото с левыми отпечатками, чтобы в процесс внести много шума и погрешностей. 
Так же я прошу вас распространить это как можно шире, чтобы об этом флешмобе узнал каждый фотограф, который работал на официальных или неофициальных мероприятиях с участием нашего героя. Так же интересуют такого же рода фотографии следующих людей:
сергей лавров
дмитрий козак
сергей шойгу
дмитрий медведев
валентина матвиенко
владимир герасимов
александр бортников
николай патрушёв
сергей нарышкин
сергей иванов
александр куренков
владимир якушев
игорь краснов
константин чуйченко
михаил мишустин
вячеслав володин
сергей кириенко

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

в нас є дипломатка - може легко це спростувати чи підтвердити 

Не на часі😁

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце смішна членкиня Конгресу США🤣🤣🤪:

Вікторія Спартц заявляє про низький рівень усвідомлення з боку влади та населення України воєнної загрози через напад РФ.

 

"Ви до війни не готуєтеся. Ви навіть поводитеся так, наче у вас війни немає! Не розумієте, що у вас найбільша війна після Другої світової!... Бо я була в Україні, з Заходу до Сходу. І якщо у вас війна, то кожна людина в Україні, від малого до великого, має бути частиною війни. Але коли проїжджаєш вашими містами, коли дивишся, як ваші міста готуються до атак – то бачиш, що багато де це не відбувається. Ви все чекаєте, що все Захід буде робити", - вважає Спартц.

За її словами, в умовах війни "вся індустрія, всі ваші люди повинні над цим працювати".

"Україна і кожен українець повинні зрозуміти, що у вас дуже серйозна війна. Потрібно, щоб люди, хто чим може, допомагали вашій армії, допомагали військовим, людям, які хочуть воювати. Кожен повинен зробити, хто що може, хто чим може допомагати. Ви повинні перейти на воєнні рейки. Я раджу не недооцінювати вашого противника. Росіяни перегруповуються, вони вміють вести гібридну війну", - резюмувала член Конгресу США.

censornet_news_528.webp

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, badgy сказав:

Денис Довгополый

 

Друзья, ко мне обратились ребята из 4 OSINT групп из 12 стран. Они задались вопросом, можно ли собрать несколько отпечатков пальцев владимира путина используя весь набор фотографий, которые есть. И поэтому они попросили меня запустить небольшой флешмоб в сети. 
Если у вас есть фотографии в высоком разрешении владимира путина, особенно его мочки пальцев, ребята будут очень благодарны, если вы сможете их выложить на любой хостинг и опубликовать в любой соцсети, которая поддерживает теги с тегом #dactiloRUS, они сами стянут и возьмут в работу. 
Если вы понимаете в обработке графических картинок, вы можете сами собрать такую группу и попробовать достичь успеха. Обратите внимание, что в сети будет большое количество фото с левыми отпечатками, чтобы в процесс внести много шума и погрешностей. 
Так же я прошу вас распространить это как можно шире, чтобы об этом флешмобе узнал каждый фотограф, который работал на официальных или неофициальных мероприятиях с участием нашего героя. Так же интересуют такого же рода фотографии следующих людей:
сергей лавров
дмитрий козак
сергей шойгу
дмитрий медведев
валентина матвиенко
владимир герасимов
александр бортников
николай патрушёв
сергей нарышкин
сергей иванов
александр куренков
владимир якушев
игорь краснов
константин чуйченко
михаил мишустин
вячеслав володин
сергей кириенко

Шоу охрєнєнних історій🤣🤣🤣

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Редкие кадры поражения российской БМП украинским 155-мм артиллерийским снарядом SMArt (поставляется из Германии).

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...